Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
nem volt bunyó 😊
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Itt vannak az én gondolataim is a meccsről. 😊
 seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2013/09/09/Nagyon_nehez_ertekes_gyozelem_-_Panthers-Seahawks_7-12/Medvepapa
Most néztem meg a meccset másodszor és egyetértek a gondolataiddal. Wilsont valószínűleg este (vagy reggel, mit tudom én hány óra lehetett Seattleben a matiné meccsről hazaérkezve) nem kellett ringatni, de lehet még álmában is futott az életéért. Két dolog vele kapcsolatban: 1. Hülyeség, hogy menekülés közben vakon dobálta a levegőbe a labdákat és csak mákja volt, mint ahogy néhányan fanyalogtak, 2. a másik dolog pedig, hogy nála a legjobb kezekben van a marsallbot. Ahogy a kinti kommentátor is mondogatta: nem pánikol, nem ijed meg. El Presidente - nincs vita!
Első értelmes momentumunk, ami úgy látom neked is feltűnt, az Ryan puntja volt. Úgy seggbe rúgta a bogyót, hogy még ma is keresik. Nagyon tetszett.
OL - Hát igen, kellene még két Okung és még egy Unger. Passrush - 0,5. Kell Clem és Avril, meg az atomtudós Irvin (tudom már LB, de akkor is). Newton minden dobás előtt meguzsonnázott.
DEF: Wagner és Wright nekem kicsit halványabbak mint megszoktam, de majd felpörögnek, nem kétség. LEGION - Már nem is nagyon mertek hosszúkat passzolni. Thomasnak meg tuti van egy (vagy több) ikertesója, mert nem létezik, hogy ez a manus mindenhol ott van.
WR sor: Tate állat, Rizsa állat, Baldwin állat. Ja hogy valakinek meg oda is kell dobni a lasztit? Hálistennek van ilyen ember! Kearse meg ott lesz a szeren meglátjátok.
TE: Willson zöldfülű, Miller pedig legyen egészséges végre egy teljes szezonban, mert nagyon kell.
ST: Maragosék ritka kellemetlen élőlények és ez így van rendjén.
Egy ilyen soványka és csúnya győzelem elég lenne a SB-ban is. Na de egyenlőre jöjjenek azok az Aranyásók! Nyugodt, csöndes meccset várok, ahogy az lenni szokott!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Itt vannak az én gondolataim is a meccsről. 😊
 seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2013/09/09/Nagyon_nehez_ertekes_gyozelem_-_Panthers-Seahawks_7-12/

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Spoiler:
Az öböllakók ellen állítólag vegasban 3 ponttal mi vagyunk a favoritok,én ezt teljesen máshogy látom.
Sokkal inkább tűnt formában lévőnak a 9ers,ami mondjuk nem is baj,reméljük most kifutják magukat,aztán decemberre összeesnek 😊
Nagyon erős keretük van sajnos, és addig nem lehetünk esélyesek,amíg mindkét faluk jobb a miénknél.undisputedly
megint kezded? 😀 tavaly is a Packs ellen ezt haluztad 😀
a 3 pont meg a hazai pálya miatt van, 50-50% hogy ki nyer. hajlok arra hogy tipetey
Nem igazán tudok objektív lenni a meccsel kapcsolatban 😊
A front7 így sérülésekkel tényleg elég ergya passrushban.
ÉS habár szinte biztos vagyok benne,hogy a Boldin(Miért tradelték el, OMG?!)-Davis kettős harmad ennyi yardot nem hoz mint a GB ellen,de azért aggasztó a falatok mindkét oldalon.
Nem akarok vészmadárkodni,bízom a csapatban, ET-Kancellár kettős is beindult hátul-ez nem sok jót jelent Davisnak hahaha-,ráadásul hazai pályán játszunk, de egyelőre ti jobb formát mutattok.

Amúgy Carpenternek ez a versenysúlya?! 😀
Vicc!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 689 — Csodabogár
Spoiler:
Az öböllakók ellen állítólag vegasban 3 ponttal mi vagyunk a favoritok,én ezt teljesen máshogy látom.
Sokkal inkább tűnt formában lévőnak a 9ers,ami mondjuk nem is baj,reméljük most kifutják magukat,aztán decemberre összeesnek 😊
Nagyon erős keretük van sajnos, és addig nem lehetünk esélyesek,amíg mindkét faluk jobb a miénknél.undisputedly
megint kezded? 😀 tavaly is a Packs ellen ezt haluztad 😀
a 3 pont meg a hazai pálya miatt van, 50-50% hogy ki nyer. hajlok arra hogy ti

több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
ups:
+Támadójáték hívása jól alkalmazkodott a tényhez,hogy nem volt olyan passzplay,ahol nyugodtan,zsebből dobhatott volna RW
+RW
+WR-egység szerencsére nagyon mély. Megfigyelhető,hogy ha jó 3rd down ratinget akarsz, akkor kell egy jó,megbízható slot-elkapó, aki 1-5 yardon belül képes mindig elszakadni.Pl Amendola a Hazafiaknál, Welker a Broncosnál. Ezért örülök Baldwin "visszatérésének". Az egy dolog,hogy szélen a Rice-Tate egység jó, de rövid távon nem voltunk eléggé "felfegyverezve" Kearset is kiemelném. Nagy jövő állhat előtte,ha elengedjük Rizsát. Tate is akkor villant amikor kellett.
+Maxwell
+Agresszívabb playcalling

Downs:
-Futójáték
-Támadófal.Nem bírjuk a nyomást. Panthers front7 kiváló,de találkozunk még hasonlóan jó egységekkel,és ez nem elég.
-Front7-Hiányoznak emberek,de ez a nyomás kevés volt.


Spoiler:
Az öböllakók ellen állítólag vegasban 3 ponttal mi vagyunk a favoritok,én ezt teljesen máshogy látom.
Sokkal inkább tűnt formában lévőnak a 9ers,ami mondjuk nem is baj,reméljük most kifutják magukat,aztán decemberre összeesnek 😊
Nagyon erős keretük van sajnos, és addig nem lehetünk esélyesek,amíg mindkét faluk jobb a miénknél.
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 246 — Je suis kobranadrág
Nekem sem tetszett a tegnapi meccs. De ne felejtsük el hogy hiányzik a támadó gépezedből egy Harvin.
A D azért bíztató szerű volt.
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az nevet,aki a végén nevet. MEgnézem az ismétlést,és összeszedem a saját ups&downs részlegemet 😊
több mint 11 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
...és még annyit szeretnék mondani, hogy drámai a bíráskodás...
Helmut Zimmer
Már évek óta ez van, Cserebírókat!..., ja ne...

Beszélgessünk a RZO/3-ról!..., ja, ne...

Már nem emlékszem mikor kezdtünk szezont 3 O# TD-vel, vagy 20+ ponttal / game, vagy az első negyedben O# ponttal... mondanám, hogy ez a mi "stílus"-unk, de félő, hogy összekeverem a szarral (mert a szótárban egymás után vannak)
+ A Jóisten Seahawks fan
Helmut Zimmer
Gondolom, mert ez a fej és lábléce a playbook összes oldalának.

Azért én optimiska is vagyok:
A Denvér és a Fickó nem nyert idegenben...még.

több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
| Ez a 49ers O-line,és a komplett O# week2 odakeni a védelmünket. |
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 224 — én ezt meguntam
...és még annyit szeretnék mondani, hogy drámai a bíráskodás...
Nekem ugye örök bajom az O holding. Szánalmas! Most vagy mondjuk azt, hogy töröljük ezt a szabályt, vagy vegyük komolyan, de ez a sacciometrikus megközelités (najó ezt most nem fújom be, mert azt amúgy sem lehetett volna levédekezni), ez konkrétan tönkreteszi a játékot.
Én konkrétan unom!
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 224 — én ezt meguntam
+ Legion of Boom
+ Russ
+ A Jóisten Seahawks fan
+ Vannak tartalékok a D-ben, ha visszatérnek, azok, akiket nagyon várunk!

- Tom Cable's OLine
- Tom Cable's Oline scheme
- Pete Carroll really loves Tom Cable
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Bocsi, nem tudok leallni a hulyesegukrol. Tessek azt a sisakot alaposabban megnezni... 😀

Official: The Legion Of Boom - Seahawks
They're coming in one week! We will remind them who we are!
Get yours. Go Hawks!


-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Official: The Legion Of Boom - Seahawks:

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Nehéz szülés volt, de megvan és ez a lényeg. Volt olyan része a meccsnek amikor nem adtam volna sokat a győzelmünkre. A Panthers nagyon megnehezítette a dolgunkat ( mondjuk ez a dolguk ). Gyerünk menjünk szurkoljunk a sajtfejüeknek szükségük lesz rá, Ez a SF nagyon erős, de hátha...

Gratulálok a csapatunknak és remélem a jövőhéten már sokkal jobban fogunk játszani.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Ujabb Facebook post amin rohognom kell. Itt trollkodnak a hatterben,. 😀
Official: The Legion Of Boom - Seahawks:
"Now lets go watch SF lose!"

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Hat oszintenszolva komoly szivasok lesznek meg, ha igy megyunk bele a szezonba. Kemeny meccsen eppen hogy nyerni nem szegyen. 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
reggeli meccs volt idegenben. nagyon jó D# ellen
Wilson valami hatalmas király. sophomre slump?! 😀
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
kellenek mjad nagyon a pass rusherek vissza. falat össze kell majd rakni, nem tetszik nekem ez a carpenter-írember folyamatos cserélgetése.
wilson, tate, baldwin nagyon jó volt.
egyébként azt is tegyük hozzá, hogy jó csapat sztem ez a carolina. azaz kemény ellenfél.
1-0 megvan, sok hátra, jó lesz ez
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem is olyan rossz ez egy 12. legjobb csapattól 😉
Szezon elején nem a szépségre kell menni. Jó jel,hogy tudjuk hozni a szoros meccset.
Hajrá Hawks!
több mint 11 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Sok sikert srácok!!!

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Avril nagyobb gond.
Thurmond bizonyíthat. jó meccset várok tőlebraxa88
mondjuk szerencse h az acélos panthers elkapók ellen van ez inkább. tartok én ettől a meccstől.
GO HAWKS!a.kacsa
tartani én is tartok tőle.
50-50%
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Avril nagyobb gond.
Thurmond bizonyíthat. jó meccset várok tőlebraxa88
mondjuk szerencse h az acélos panthers elkapók ellen van ez inkább. tartok én ettől a meccstől.
GO HAWKS!
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Avril nagyobb gond.
Thurmond bizonyíthat. jó meccset várok tőlebraxa88
Next man up...annak kell megoldania, aki pályán van.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
GAMEDAY!!!

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"