Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Avril nagyobb gond.
Thurmond bizonyíthat. jó meccset várok tőle
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 114
Aw Browner inaktív :/

Továbbá: Also inactive:

LB John Lotulelei DE Cliff Avril OT Michael Bowie OT Alvin Bailey DE Chris Clemons DT Jordan Hill
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Meccsnap!
Kezdjük akkor meg a menetelést 😊

Annyi kérés,hogy más meccsekről a forduló utáni 1-2 órában csak spoiler taggel bezéljünk :A:
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 689 — Csodabogár
Íme a beharangozó holnapra:
 seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2013/09/05/1_fordulo_SeahawksPanthers/krankovics
király lett. tényleg a Panthers front7 nem játék. passzolni kell

több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Íme a beharangozó holnapra:
 seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2013/09/05/1_fordulo_SeahawksPanthers/

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Abban egyetértek, hogy szezon előtt a Broncos az AFC favoritja, nem véletlenül mondtam én is őket SB-szereplőnek, és ezt annyira nem gyengítette a nyitó meccs sem... 😊
De ettől függetlenül, valahogy mindig azt érzem PM-nél, hogy jó, jó, de a PO-ban valami úgyis összejön, hiába egyértelmű esélyes a csapata (és ezek tényleg csak a megérzések, csapatelemzésbe most véletlenül sem fognék)

több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Akkor még sem egyeztünk meg, mert úgy vélem, hogy annyira nem érdekelnek a Broncos hiányosságai.😊 😉tomi-tomi
Nem gondoltam, hogy a Broncost könnyebben húzod ki a döntőről, mint a Hawkst. Deviszont ellenben ettől még inkább érdekel mik lehetnek szerinted a Denver hiányosságai(mondjukl van rá tippem). De ez itt már OFF, EL-en folytathatjuk. 😊Medvepapa
Pedig ez alap, nektek több sanszotok van szerintem is döntőzni, de még nektek sem a legjobbak az esélyeitekWyatt
érdekes, én meg pont úgy látom, hogy jelenleg a Denver(és ezt nem a szezonnyitó miatt mondom) kiemelkedik egy kicsit az AFC-ből, míg az NFC-ben azért a Hawks mellett mindenképp említést érdemel SB tekintetében szerintem a 49ers, Packers. Persze a PO-ban új bajnokság kezdődik, szóval ezek a találgatások nem sokra hivatottak. :cool: 🏈Medvepapa
AFC-ben szerintem a Pats-Broncos kettős emelkedik ki. A Ravens-Bengals-Texans-Colts pedig mögöttük van egyértelműen.
NFC-ben a 49ers szerintem jelenleg az elsőszámú várományosa az SB részvételnek,ők szerintem egy hangyányival az üldözők előtt vannak. Utána a Hawks-GB-East győztese.
Kérdés a Bears. Amíg a Vikingsnál nincs jobb Qb,addig őket nem rakom ide,hiába egy erős kis csapat.
Kosokat sem becsülném le,de ők ugye kérdés,hogy mit produkálnak.

Nálam most, week1 a Pats(lesz ott védelem is)-Broncos(szeritnem itt meg pont gyengébb lesz a D#,mitn amit tegnap láthattunk)-49ers(remélem capy fiúnál beüt a 2.éves átok. nála sokkal inkább esélyes mint RW-nél szerintem,mert RW reperoárjának annyira nem nagy része a futás) emelkedik ki egyértelműen.

MAgunkat is egy kis kérdőjellel kezelném, ugyanis a passrush dönti majd el,hogy előre mozogtunk-e tavalyhoz képest.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Akkor még sem egyeztünk meg, mert úgy vélem, hogy annyira nem érdekelnek a Broncos hiányosságai.😊 😉tomi-tomi
Nem gondoltam, hogy a Broncost könnyebben húzod ki a döntőről, mint a Hawkst. Deviszont ellenben ettől még inkább érdekel mik lehetnek szerinted a Denver hiányosságai(mondjukl van rá tippem). De ez itt már OFF, EL-en folytathatjuk. 😊Medvepapa
Pedig ez alap, nektek több sanszotok van szerintem is döntőzni, de még nektek sem a legjobbak az esélyeitekWyatt
érdekes, én meg pont úgy látom, hogy jelenleg a Denver(és ezt nem a szezonnyitó miatt mondom) kiemelkedik egy kicsit az AFC-ből, míg az NFC-ben azért a Hawks mellett mindenképp említést érdemel SB tekintetében szerintem a 49ers, Packers. Persze a PO-ban új bajnokság kezdődik, szóval ezek a találgatások nem sokra hivatottak. :cool: 🏈

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akkor még sem egyeztünk meg, mert úgy vélem, hogy annyira nem érdekelnek a Broncos hiányosságai.😊 😉tomi-tomi
Nem gondoltam, hogy a Broncost könnyebben húzod ki a döntőről, mint a Hawkst. Deviszont ellenben ettől még inkább érdekel mik lehetnek szerinted a Denver hiányosságai(mondjukl van rá tippem). De ez itt már OFF, EL-en folytathatjuk. 😊Medvepapa
Pedig ez alap, nektek több sanszotok van szerintem is döntőzni, de még nektek sem a legjobbak az esélyeitek

több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Azért annak most tudok örülni, hogy a Denverrel majd csak a Super Bowl-on meccselünk… xD (Y) 🏈Medvepapa
Nem fogtok...tomi-tomi
Az is egy variáció...Medvepapa
Akkor megegyeztünk.😊tomi-tomi
Meg. 😊 Viszont a vèlemènyed èrdekel, h mi fog hiányozni hozzá szerinted. 😊Medvepapa
Akkor még sem egyeztünk meg, mert úgy vélem, hogy annyira nem érdekelnek a Broncos hiányosságai.😊 😉tomi-tomi
Nem lennék BB helyében 😛
Welkert furcsa lehetett denveri mezben látni, Egyetlen ember,aki TB-től és PM-től is kapott el TD-t.
Megkérdezték erről West is, aki annyit mondott,hogy ez olyan,mintha Michelangelo és Picasso között kellene választania 😀
Amúgy meg mindegy,kinek mi a hiányossága, miénk a gyűrű 😛 😛
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Akkor még sem egyeztünk meg, mert úgy vélem, hogy annyira nem érdekelnek a Broncos hiányosságai.😊 😉tomi-tomi
Nem gondoltam, hogy a Broncost könnyebben húzod ki a döntőről, mint a Hawkst. Deviszont ellenben ettől még inkább érdekel mik lehetnek szerinted a Denver hiányosságai(mondjukl van rá tippem). De ez itt már OFF, EL-en folytathatjuk. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Azért annak most tudok örülni, hogy a Denverrel majd csak a Super Bowl-on meccselünk… xD (Y) 🏈Medvepapa
Nem fogtok...tomi-tomi
Az is egy variáció...Medvepapa
Akkor megegyeztünk.😊tomi-tomi
Meg. 😊 Viszont a vèlemènyed èrdekel, h mi fog hiányozni hozzá szerinted. 😊Medvepapa
Akkor még sem egyeztünk meg, mert úgy vélem, hogy annyira nem érdekelnek a Broncos hiányosságai.😊 😉

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Azért annak most tudok örülni, hogy a Denverrel majd csak a Super Bowl-on meccselünk… xD (Y) 🏈Medvepapa
Nem fogtok...tomi-tomi
Az is egy variáció...Medvepapa
Akkor megegyeztünk.😊tomi-tomi
Meg. 😊 Viszont a vèlemènyed èrdekel, h mi fog hiányozni hozzá szerinted. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Azért annak most tudok örülni, hogy a Denverrel majd csak a Super Bowl-on meccselünk… xD (Y) 🏈Medvepapa
Nem fogtok...tomi-tomi
Az is egy variáció...Medvepapa
Akkor megegyeztünk.😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
| Azért annak most tudok örülni, hogy a Denverrel majd csak a Super Bowl-on meccselünk… xD (Y) 🏈 | Medvepapa
SPOILER!!!!!!!!!!!!!!undisputedly
Bocs...😕)Medvepapa
Nem gond 😉
Nekem könyvjelzőnek be van állítva a csapat fóruma, azt szoktam megnyitni. Oldalsávot meg nem nézek.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Azért annak most tudok örülni, hogy a Denverrel majd csak a Super Bowl-on meccselünk… xD (Y) 🏈Medvepapa
Nem fogtok...tomi-tomi
Az is egy variáció...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Azért annak most tudok örülni, hogy a Denverrel majd csak a Super Bowl-on meccselünk… xD (Y) 🏈Medvepapa
Nem fogtok...

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
| Azért annak most tudok örülni, hogy a Denverrel majd csak a Super Bowl-on meccselünk… xD (Y) 🏈 | Medvepapa
SPOILER!!!!!!!!!!!!!!undisputedly
Bocs...😕)

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 689 — Csodabogár
| Azért annak most tudok örülni, hogy a Denverrel majd csak a Super Bowl-on meccselünk… xD (Y) 🏈 | Medvepapa
SPOILER!!!!!!!!!!!!!!undisputedly
nem mintha nem lenne jobb oldalon öles betűkkel hogy Kiütéses denveri győzelem... 😉

több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
| Azért annak most tudok örülni, hogy a Denverrel majd csak a Super Bowl-on meccselünk… xD (Y) 🏈 | Medvepapa
SPOILER!!!!!!!!!!!!!!
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Azért annak most tudok örülni, hogy a Denverrel majd csak a Super Bowl-on meccselünk… xD (Y) 🏈

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
jó hírek: Mebane, Avril, McDaniel is teljesértékű edzésen vettek részt!
de persze van rossz is: Browner nem edzett, lehet kihagyja a vasárnapi meccset is. Ha ő nincs akkor Thurmond kezd, valéamitn Lane és Maxwell is több lehetőséget kaphat. Sztem ez akkor érvégés nem lehet. a csere CB-k is jók.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan

braxa88
Ahogy kell! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537

több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Hogyhogy nem a két SB-győzelmetek képét? 😊Wyatt
Kitettem:  www.facebook.com/seahawkshungary

http://seahawks.hu