Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Nézd, amikor minden hozzászólásuk sikít a pontatlantól/valótlantól, akkor nehéz.undisputedly
Nem, nem nehéz.

Úgy meg főleg,hogy azt hiszik nekik mindent szabad 😊 undisputedly
Ott, nekik mindent szabad, más azért jár oda, hogy infót cseréljen/szerezzen, vagy trollkodjon.

több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 224 — én ezt meguntam
srácok, hagyjátok mér a frisco fanokat, meg topicot. ne vitázzunk. nem is kell olvasni a topicukat, teljesen felesleges. és ők is maradjanak ott.
beszéljünk itt a saját csapatunkról, meg a meccsekről. nem kell egymás baszogatása.
vasárnap győzzön a jobb a csapat.braxa88
Annyira egyetértek, és amúgy meg vérciki!
Ha több like-ot nyomhatnék rá megtenném!
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nézd, amikor minden hozzászólásuk sikít a pontatlantól/valótlantól, akkor nehéz.
Úgy meg főleg,hogy azt hiszik nekik mindent szabad 😊
12 utolsó kommentje számomra a vita tökéletes lezárása.


Találtam egy érdekes statisztikát PFF-en:

Baldwin 3.6-os Yard/route futás átlagot hozott a meccsen. Tavaly az egész évben Andre Johnson volt a legjobb 3-as átlaggal.
Tate volt egyébként a legtöbb routot futó elkapónk.

It’s very early but Doug Baldwin’s 3.64 Yards Per Route Run is very good (the best in the NFL last year was Andre Johnson with 3.01) and possibly an indication that he’s due more than 55% of snaps.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
srácok, hagyjátok mér a frisco fanokat, meg topicot. ne vitázzunk. nem is kell olvasni a topicukat, teljesen felesleges. és ők is maradjanak ott.
beszéljünk itt a saját csapatunkról, meg a meccsekről. nem kell egymás baszogatása.
vasárnap győzzön a jobb a csapat.braxa88
na tessék..., pont most iratkoztam fel rá. Véletlenül persze, a küldés helyett...
/hogyan lehet leiratkozni? a moderátor kérése nekem parancs.../12
a topic neve alatt: lehetőségek
több mint 11 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
srácok, hagyjátok mér a frisco fanokat, meg topicot. ne vitázzunk. nem is kell olvasni a topicukat, teljesen felesleges. és ők is maradjanak ott.
beszéljünk itt a saját csapatunkról, meg a meccsekről. nem kell egymás baszogatása.
vasárnap győzzön a jobb a csapat.braxa88
na tessék..., pont most iratkoztam fel rá. Véletlenül persze, a küldés helyett...
/hogyan lehet leiratkozni? a moderátor kérése nekem parancs.../

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
srácok, hagyjátok mér a frisco fanokat, meg topicot. ne vitázzunk. nem is kell olvasni a topicukat, teljesen felesleges. és ők is maradjanak ott.
beszéljünk itt a saját csapatunkról, meg a meccsekről. nem kell egymás baszogatása.
vasárnap győzzön a jobb a csapat.
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem tudom Ti hogy vagytok a Panthers elleni meccsel, de én jó szájízzel gondolok vissza. Egy hogy a Panthers egy ge.i jó csapat lett. Az egyetlen esély a győzelemre az a levegőben volt, nagy nyomás mellett. RW ezt nagyszerűen abszolválta. Látszik az előrelépés rajta.
A D csikorgott ugyan, de ha belegondolunk, akkor Cam és Co nem annyira gyenge, mint advertised. A Légió nagyon odavert, a LB sor még csikorgott, a Dline az konkrétan gyenge volt. De mint egység a D elfogadható volt, sőt. Lesz ez még jobb is a labda mindkét oldalán.SeaSzilaHawk
.com-on volt tegnap egy 31(?) dolog amit az első hétből tanultunk címmel megjelent írás.
A Panherst konkrétan PO kaliber csapatnak nevezik. A védelmükre mindenképpen igaz.
Eredménykövetőben beszéltük,hogy 2.félidőre vált a stáb, nem kell aggódni, váltottunk is, persze kellett hozzá RW zsenialitása.

3rd&long-nál eltudom képzelni,de akkor mondjuk azt,hogy Bennett kimegyAvril helyére , ő meg le SC helyére.
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Én nem tudok olyan package-t elképzelni, ahol ne legyen egy DT, aki kéri a duplázást... vagyis tudok, de az kb halál 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Nem tudom Ti hogy vagytok a Panthers elleni meccsel, de én jó szájízzel gondolok vissza. Egy hogy a Panthers egy ge.i jó csapat lett. Az egyetlen esély a győzelemre az a levegőben volt, nagy nyomás mellett. RW ezt nagyszerűen abszolválta. Látszik az előrelépés rajta.
A D csikorgott ugyan, de ha belegondolunk, akkor Cam és Co nem annyira gyenge, mint advertised. A Légió nagyon odavert, a LB sor még csikorgott, a Dline az konkrétan gyenge volt. De mint egység a D elfogadható volt, sőt. Lesz ez még jobb is a labda mindkét oldalán.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
nagy az esély arra h Avril és Clemoins is játszon vasárnap.
Sztem Avril játéka több mint valószínű, míg Clemonsé olyan 50-50 lehet

nagyon szeretném már látni a Clemons-Bennett-Schofield-Avril féle 3rd downokat 😀 és akkor 3 hét mulva jön vissza Irvin is.

Browner, Jerrod Johnson és Jordan Hill is ugye sérült. ők valszeg nem játszhatnak majdbraxa88
Schofield szerintem nem használható interiorként.
Viszont az Irvin --> olb mozgással szinte biztos vagyok benne,hogy fogunk látni 3-4-es felállást.
Pl: Avril-Bennett-Clem
Schofield -------------------- Irvin
Ez egészen jól nézne ki 😀undisputedly
nana... biztosan nem lesz ilyen felállás... kell egy jó DT középre, tehát valaki ki fog esni onnan... és nálunk nincs 34. Ezt már beszéltük elég sokszor. Sajnos jó DT nincs... Mebane siralmas volt a Panthers ellen, McDaniel jó, de nem elég jó... de mondjuk vele meg vagyok elégedve. 3rd downokon meg Quinn többet blitzel, tehát lehet, hogy Bennett vagy Red lesz a 3 technique és akkor simán lehet egy Clem-Mebane/McDaniel-Bennett/Red-Bennett/Avril/Schofield/Irvin fal... ha meg ugye blitz, akkor Irvin vagy Schofield vagy akármelyik LB jöhet a LB sorból vagy szélről.SeaSzilaHawk
Nem is base felállásra lesz 3-4.
Preseasonban volt pár ilyen hibrid felállás. Szinte biztos,hogy látunk majd idén 😊

Eddigi legjobb hangoló videó. HD-ben nézzétek.

 www.facebook.com/photo.php?v=10103582095548680
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
nagy az esély arra h Avril és Clemoins is játszon vasárnap.
Sztem Avril játéka több mint valószínű, míg Clemonsé olyan 50-50 lehet

nagyon szeretném már látni a Clemons-Bennett-Schofield-Avril féle 3rd downokat 😀 és akkor 3 hét mulva jön vissza Irvin is.

Browner, Jerrod Johnson és Jordan Hill is ugye sérült. ők valszeg nem játszhatnak majdbraxa88
Schofield szerintem nem használható interiorként.
Viszont az Irvin --> olb mozgással szinte biztos vagyok benne,hogy fogunk látni 3-4-es felállást.
Pl: Avril-Bennett-Clem
Schofield -------------------- Irvin
Ez egészen jól nézne ki 😀undisputedly
nana... biztosan nem lesz ilyen felállás... kell egy jó DT középre, tehát valaki ki fog esni onnan... és nálunk nincs 34. Ezt már beszéltük elég sokszor. Sajnos jó DT nincs... Mebane siralmas volt a Panthers ellen, McDaniel jó, de nem elég jó... de mondjuk vele meg vagyok elégedve. 3rd downokon meg Quinn többet blitzel, tehát lehet, hogy Bennett vagy Red lesz a 3 technique és akkor simán lehet egy Clem-Mebane/McDaniel-Bennett/Red-Bennett/Avril/Schofield/Irvin fal... ha meg ugye blitz, akkor Irvin vagy Schofield vagy akármelyik LB jöhet a LB sorból vagy szélről.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Hopp, ez engem is meglepett. Remélem PS-be vissza tudjuk hozni, amúgy sztem Davis sem lesz már rosteren év végén.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
nem Person ment, hanem Bradford :/
azért ne legyen már Lotulelei Braford előt...
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 689 — Csodabogár
Állìtólag leigazoltuk Kellen Davis TE-t. Szerintem Mike Person fog menni, pláne ha a Panthers elleni teljesìtmènyère gondolok.Medvepapa
Bradford kivágva, Person maradt 😀

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Állìtólag leigazoltuk Kellen Davis TE-t. Szerintem Mike Person fog menni, pláne ha a Panthers elleni teljesìtmènyère gondolok.Medvepapa
blokkolónak jó (jobb) lesz. és passz is mehet akár felé, nem ugy mint Person felé.
bár azért nem egy jó TEről van szó.braxa88
3. számù TE-nek nem is kell olyan jónak lennie. 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Állìtólag leigazoltuk Kellen Davis TE-t. Szerintem Mike Person fog menni, pláne ha a Panthers elleni teljesìtmènyère gondolok.Medvepapa
blokkolónak jó (jobb) lesz. és passz is mehet akár felé, nem ugy mint Person felé.
bár azért nem egy jó TEről van szó.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Állìtólag leigazoltuk Kellen Davis TE-t. Szerintem Mike Person fog menni, pláne ha a Panthers elleni teljesìtmènyère gondolok.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
kopernikusz azért növesztett szakállat h maradjon szőr az arcán
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Nagy a tét!!! xD

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
nagy az esély arra h Avril és Clemoins is játszon vasárnap.
Sztem Avril játéka több mint valószínű, míg Clemonsé olyan 50-50 lehet

nagyon szeretném már látni a Clemons-Bennett-Schofield-Avril féle 3rd downokat 😀 és akkor 3 hét mulva jön vissza Irvin is.

Browner, Jerrod Johnson és Jordan Hill is ugye sérült. ők valszeg nem játszhatnak majdbraxa88
Schofield szerintem nem használható interiorként.
Viszont az Irvin --> olb mozgással szinte biztos vagyok benne,hogy fogunk látni 3-4-es felállást.
Pl: Avril-Bennett-Clem
Schofield -------------------- Irvin
Ez egészen jól nézne ki 😀
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
nagy az esély arra h Avril és Clemoins is játszon vasárnap.
Sztem Avril játéka több mint valószínű, míg Clemonsé olyan 50-50 lehet

nagyon szeretném már látni a Clemons-Bennett-Schofield-Avril féle 3rd downokat 😀 és akkor 3 hét mulva jön vissza Irvin is.

Browner, Jerrod Johnson és Jordan Hill is ugye sérült. ők valszeg nem játszhatnak majd
több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
Kinek nem lesz szemöldöke hétfőtől? 😀

petey
szoval, hogy nem tudnak mar mast kitalalni 😀endorphyn
nekem ha élőben nézem majd, reggel mikor a forrókávémba ájulok. 😀

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Kinek nem lesz szemöldöke hétfőtől? 😀

petey
szoval, hogy nem tudnak mar mast kitalalni 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 689 — Csodabogár
Kinek nem lesz szemöldöke hétfőtől? 😀


több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Itt vannak az én gondolataim is a meccsről. 😊
 seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2013/09/09/Nagyon_nehez_ertekes_gyozelem_-_Panthers-Seahawks_7-12/Medvepapa
Most néztem meg a meccset másodszor és egyetértek a gondolataiddal. Wilsont valószínűleg este (vagy reggel, mit tudom én hány óra lehetett Seattleben a matiné meccsről hazaérkezve) nem kellett ringatni, de lehet még álmában is futott az életéért. Két dolog vele kapcsolatban: 1. Hülyeség, hogy menekülés közben vakon dobálta a levegőbe a labdákat és csak mákja volt, mint ahogy néhányan fanyalogtak, 2. a másik dolog pedig, hogy nála a legjobb kezekben van a marsallbot. Ahogy a kinti kommentátor is mondogatta: nem pánikol, nem ijed meg. El Presidente - nincs vita!
Első értelmes momentumunk, ami úgy látom neked is feltűnt, az Ryan puntja volt. Úgy seggbe rúgta a bogyót, hogy még ma is keresik. Nagyon tetszett.
OL - Hát igen, kellene még két Okung és még egy Unger. Passrush - 0,5. Kell Clem és Avril, meg az atomtudós Irvin (tudom már LB, de akkor is). Newton minden dobás előtt meguzsonnázott.
DEF: Wagner és Wright nekem kicsit halványabbak mint megszoktam, de majd felpörögnek, nem kétség. LEGION - Már nem is nagyon mertek hosszúkat passzolni. Thomasnak meg tuti van egy (vagy több) ikertesója, mert nem létezik, hogy ez a manus mindenhol ott van.
WR sor: Tate állat, Rizsa állat, Baldwin állat. Ja hogy valakinek meg oda is kell dobni a lasztit? Hálistennek van ilyen ember! Kearse meg ott lesz a szeren meglátjátok.
TE: Willson zöldfülű, Miller pedig legyen egészséges végre egy teljes szezonban, mert nagyon kell.
ST: Maragosék ritka kellemetlen élőlények és ez így van rendjén.
Egy ilyen soványka és csúnya győzelem elég lenne a SB-ban is. Na de egyenlőre jöjjenek azok az Aranyásók! Nyugodt, csöndes meccset várok, ahogy az lenni szokott!garrett27
1. Anno a Steelersnél volt BigBen hasonló helyzetekből eredményes. Emléksze,,néztem a Pats elleni meccseiket, és nem hittem el,hogy ekkora "szerencséje" van,hogy kimozogva állandóan célpontot talál. Persze ez a siker nem a véletlen műve volt...
A vesztes fél mindig bosszankodni fog,és az a legegyszerűbb nekik,ha azt gondolják, RW vaktában lövöldözget 😉

2.KJ-nél valahogy azt vettem észre,hogy volt 1-2 helyzet,amikor feltűnően nem tudott szabadulni az O-lineman fogásától. Wagner dettó. Luke szerintetek miért akkora állat? Azon felül,hogy ligaelit, van lehetősége szabadon cikázni a fal mögött,mert ott O felamber nem jön át,hogy blokkolja.
Nekünk szar volt a fal néha úgy érzem. Ráadásul a LB sor sem volt a topon. LEsz jobb.

3.Cam azt nyilatkozta,hogy ő nem akart mélyeket dobni. Nyilván nem azért hátrált meg,mert olyan könnyen oszthatta volna a deep goldot 😊

4. E.T.-nek tavaly nem volt szerencséje. Konkrétan kiperdült minden a kezéből, és egyszerűen nem tudott egy oldalra kerülni Fortunával. Idén reméljük ez változik.

5. TE kérdés egyedül blokkolásban aggasztó. Elkapásban ahogyan már korábban is írtam,én úgy látom,hogy Baldwin visszatértével tudja hozni a 3&shortokat, meg az olyan passzroutokat,amiket jószerével elkapó TE is futna.