Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
 www.grantland.com/blog/the-triangle/post/_/id/74873/bigger-faster-stronger-louder-how-the-seahawks-became-the-coolest-team-in-the-nfla.kacsa
Ez hihetetlenül jó kis írás lett 😊
Köszi,hogy belinkelted. Biztosan elkerülte volna a figyelmemet.

Mindent elmond a JS-PC éráról a tény,hogy alig lehetett 2 évnél régebbi mezeket látni a tömegben, és nem csak a Nike hatalomátvétel miatt.
Igazából az egész cikket bemásolhatnám, szitne mindennel egyetértek 😊undisputedly
ajánlom a grantlandes írásokat, nagyon jók, és nem száraz, hanem humor is van benne
nincs mit, máskor is! 😊
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
 www.grantland.com/blog/the-triangle/post/_/id/74873/bigger-faster-stronger-louder-how-the-seahawks-became-the-coolest-team-in-the-nfla.kacsa
Ez hihetetlenül jó kis írás lett 😊
Köszi,hogy belinkelted. Biztosan elkerülte volna a figyelmemet.

Mindent elmond a JS-PC éráról a tény,hogy alig lehetett 2 évnél régebbi mezeket látni a tömegben, és nem csak a Nike hatalomátvétel miatt.
Igazából az egész cikket bemásolhatnám, szitne mindennel egyetértek 😊
több mint 11 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Okung visszatérését nem kellene elkapkodni, sajnos ezek a sérülések a legmakacsabbak és egy röpke pillanat alatt visszalehet esni a sérülésbe. Türelem. Inkább a szezon közepén/végén legyen teljesen egészséges, amikor igazán nagy szükség lesz rá.

@KJuraszik
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
 www.grantland.com/blog/the-triangle/post/_/id/74873/bigger-faster-stronger-louder-how-the-seahawks-became-the-coolest-team-in-the-nfl
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 224 — én ezt meguntam
Mar mi vagyunk a PR elso helyen. Jelenleg.
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000246215/article/power-rankings-week-3-seahawks-claim-top-spot-giants-fallendorphyn
Korainak érzem...hova rengsorolnak majd minket, ha visszajönnek a sérültek (különösen Irvin), esetleg még formába is lendülnek??? 😊 😊 😊
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Mar mi vagyunk a PR elso helyen. Jelenleg.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/hourl9gpanr027eau4r3
Power Rankings, Week 3: Seahawks claim top spot; Giants fall
After a messy start to the season, Eli Manning's New York Giants hit a new low in Elliot Harrison's Power Rankings. That's not the only notable development, though, as there's a new No. 1.

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Gyerekek, ez EPIC! 10 perce sírok!!! Tudniillik, hogy a Seahawks-49ers meccsen biztonsági szempontból a szervezők rendőröket öltöztettek 49ers szurkolónak, és azok vegyültek a tömegben. Nos a 12. ember humorérzéke... xD xD xD
Medvepapa
Ha idősebb lenne se lenne rendőr, ezzel az arckifejezéssel ezen a hajnalon csak valódi Frisco szurkoló lehetett valaki. Egyébként nagyon jó a kép.
Komolyra fordítva a szót, engem egy kicsit aggaszt Wilson formája. Tudom, nem az igazi a O fal, de a 0/6, majd 1/9 az nagyon vékonyka volt tőle a meccs első felében. Remélem csak átmeneti üzemzavar és végre igazán beindul az offense. Nagy meccset nyertünk, a defense űberállat volt, de a támadásainkat nézve bennem sok kis hiányérzet maradt, meg sok kétség. Nem akarok ünneprontó lenni, úgyhogy bocs mindenkitől, de nekem ez még nem az igazi.
Ja majd el felejtettem, Lynch besétálós TD-ja nálam eddig az év jelenete!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
meccsek alatt nehéz figyelni a DL felállásokat, így ezt most veszem észre, h a gifen balrol jobbra a DL: McDaniel, Mebane, Bryant, Malcolm Smithbraxa88
jobban megnézve Bennett is ottvan, aki bal oldalon megy coverbebraxa88
A végén még kiderül, hogy azért voltunk ennyire jók, mert többen voltunk a pályán! 😊krankovics
Hát persze, tudod a "12. ember" mindig ott van.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
meccsek alatt nehéz figyelni a DL felállásokat, így ezt most veszem észre, h a gifen balrol jobbra a DL: McDaniel, Mebane, Bryant, Malcolm Smithbraxa88
jobban megnézve Bennett is ottvan, aki bal oldalon megy coverbebraxa88
A végén még kiderül, hogy azért voltunk ennyire jók, mert többen voltunk a pályán! 😊

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
meccsek alatt nehéz figyelni a DL felállásokat, így ezt most veszem észre, h a gifen balrol jobbra a DL: McDaniel, Mebane, Bryant, Malcolm Smithbraxa88
jobban megnézve Bennett is ottvan, aki bal oldalon megy coverbe
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 689 — Csodabogár
ezért számít a zaj. sokkal gyorsabb a def ilyenkor. totális dominancia.

több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ez meg van valakinek? Red DT(!)-ből bullrush, Iupati fekszik 😀
Quinn eddig jól használja az állományt. Nem akarok persze semmit elkiabálni,de emlékszem,még ide is írtam róla,hogy a nyilatkozat preseasonban Bryanttől,amikor arról beszélt,hogy izgalmas számára az új séma, és új helyeken fog feltűnni, az nem csak a szokásos preseason talk volt 😊

undisputedly
ez van ha Bryant teljesen egészséges. seggen a liga egyik legjobb OGja!
de Mebane is veri Goodwintbraxa88
Én is próbáltam figyelni élőben, de lehetetlen. Annyire flexibilis a front7 felállása,hogy amíg belövöd,ki melyik spotban állt fell,addigra vége a playnek, vagy jön valami motion 😀
Itt még Kancellár is blitzelt.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Gyerekek, ez EPIC! 10 perce sírok!!! Tudniillik, hogy a Seahawks-49ers meccsen biztonsági szempontból a szervezők rendőröket öltöztettek 49ers szurkolónak, és azok vegyültek a tömegben. Nos a 12. ember humorérzéke... xD xD xD

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 246 — Je suis kobranadrág
Jellemző amúgy hogy hajnali meccs és nem tudtam nézni, azóta tekergetve megnéztem nagyjából, pedig azt terveztem hogy nem nézem meg az eredményt.... de ki bírja ezt ki 😀😀😀
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Okung: el van szakadva egy inszalag az egyik lábujjában
Jax ellen biztios nem játszhat, majd kiderül h utána mi lesz.
Texans ellen nagyon fontos lenne
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
meccsek alatt nehéz figyelni a DL felállásokat, így ezt most veszem észre, h a gifen balrol jobbra a DL: McDaniel, Mebane, Bryant, Malcolm Smith
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Ez meg van valakinek? Red DT(!)-ből bullrush, Iupati fekszik 😀
Quinn eddig jól használja az állományt. Nem akarok persze semmit elkiabálni,de emlékszem,még ide is írtam róla,hogy a nyilatkozat preseasonban Bryanttől,amikor arról beszélt,hogy izgalmas számára az új séma, és új helyeken fog feltűnni, az nem csak a szokásos preseason talk volt 😊

undisputedly
ez van ha Bryant teljesen egészséges. seggen a liga egyik legjobb OGja!
de Mebane is veri Goodwint
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ez meg van valakinek? Red DT(!)-ből bullrush, Iupati fekszik 😀
Quinn eddig jól használja az állományt. Nem akarok persze semmit elkiabálni,de emlékszem,még ide is írtam róla,hogy a nyilatkozat preseasonban Bryanttől,amikor arról beszélt,hogy izgalmas számára az új séma, és új helyeken fog feltűnni, az nem csak a szokásos preseason talk volt 😊

több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Na akkor en is
Zsenialis gameplan nagyon jo vedelem de elmondtatok mar szinte mindent. Ami nekem nagyon tetszett, h thurmond nagyon jol vedekezett, brownerrel kiegeszulve embertelen ez az egyseg!
Ofal mizeria a csapat egyetlen sarkallatos pontja, meg ez a kurva sok zaszlo. Cable ideje lenne ha felhivna erre a figyrlmet. Persze a jo jatekososk ellen be-be csuszik, de ezen faragni kell.
Ez a gyozelem sztem jopar hetre loketet adhat, jovoheten meg remelem h csak fel meccset kell jatszania a kulcsembereknek.
Minden szep es jo a buszke northwesten a.kacsa
Az a helyzet,hogy PC és a stáb nagyon jó munkát végez a DB sorral. Szerintem egyértelműen nekik van a legjobb szemük,és legjobb programjuk a secondary számára. Nyilván PC múltja miatt is. A semmiből építették fel, kanadai ligából, és hátsó körös draftcetlikből. E.T. egyedül aki magasan volt jegyezve.
Ha megnézzük mondjuk a Patriots(más csapat is biztosan járt így, de róluk biztosan tudom) secondary történetét, akkor azt látjuk,hogy értékes pickek mentek oda, és évekig a liga legrosszabb sec.-je volt ott.

Tudván tehát,hogy ilyen jól képzünk ki új DB-ket, nem lennék meglepődve,ha a sztár CB-in megtartására nem mutatnánk akkora hajlandóságot,mint sok fan várja.


Amúgy a fej amit kerestél 😀

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
No, 2-0. Az offense dadogott sokáig, majd a végére jobb lett ahogy a 49ers védelem fáradt, de ilyet már sokszor láttunk. Jó lenne látni egy kicsit konzisztensebb támadójátékot. Mindkét meccsen az első 2 drive-unk siralmas volt. Ezen javítani kell. Lynch jó volt, sokkal jobb, mint egy hete. Nagy támogatást kapott a faltól, és rendszerint ki is használta, bár voltak olyan lehetőségek ahol 3-4-5 yard helyett 0 vagy negatív yardos játék lett, mert nem ment be az első adódó lyukon. Pedig a Cable féle futójáték pont a "one cut and run" filozófiára épül. Ugyanakkor Turbin kezd ebbe egyre jobban beletanulni, a néhány labdacipelése alatt ez nagyon jól látszott, szép yardokat is hozott. Coleman gyengébb meccsen van túl, Ware megsérült, nem lepődnék meg, ha Robinsont hamarosan újraigazolnánk. A fal futásblokkban jó volt, a pass. prot. sem volt olyan fos, mint a Panthers ellen, Okung sérülése után azért látszott, hogy McQuistan nem megoldás LT-ben. Mivel Okung valszeg nem lesz a Jags ellen, én szívesen megnézném mit tud Bailey. Sweezy cutblockja butaság volt, és sajnálatos, Williamsnak pedig jobbulást. Wilsonnak nem annyira ment a játék, ilyen van, de a higgadtságát mutatja, hogy a 0/6, INT kezdés után dobott néhány kulcspasszt. Ettől csak jobb játékot várhatunk tőle.

A védelem úgy volt zseniális, ahogy van. Igazából a többiek már mindent elmondtak. Csak Kaepernick remek szabaduló képességén múlt, hogy nem zártunk sokkal több sack-kel. A 49ers O-linet dominálni nagy fegyvertény. Azt hiszem ezzel Quinn is bemutatkozott, persze ilyen játékosállományból illik is ezt kihozni, de ő és PC ki is hozta. És ne feledjük, még mindig nincs Irvin, akivel szerintem a pass rush még kiszámíthatatlanabb lesz. Még a mentalitásról mondanék néhány szót. Amikor ET vagy Sherman vagy Wagner gyakran mondják, hogy a legjobbak akarnak lenni és mindez csapatjátékkal, egymásért való küzdéssel párosul, annak ez az eredménye. Büszkék lehetünk a D-re.

Ez a győzelem egy lépés volt a célunk felé. De most a Jags-re kell koncentrálni, és ugyanilyen komolyan és agresszívan játszani ellenük is. Ne feledjük, minden meccs más, remélem a csapat sem „könyveli el már szerdára” a 3-0-t.

Ui.: Michael-nek nehéz lesz aktív rosterre kerülnie, ha Turbin ilyen jól dolgozik, pláne, hogy passzblokkban egyelőre nem nagyon lehet őt használni. Neki is meg kell küzdenie a helyért, de mivel rookie, nem féltem, tanuljon csak, az a fontos most neki. Biztos fogjuk idén látni.

GO HAWKS!!!

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Na akkor en is
Zsenialis gameplan nagyon jo vedelem de elmondtatok mar szinte mindent. Ami nekem nagyon tetszett, h thurmond nagyon jol vedekezett, brownerrel kiegeszulve embertelen ez az egyseg!
Ofal mizeria a csapat egyetlen sarkallatos pontja, meg ez a kurva sok zaszlo. Cable ideje lenne ha felhivna erre a figyrlmet. Persze a jo jatekososk ellen be-be csuszik, de ezen faragni kell.
Ez a gyozelem sztem jopar hetre loketet adhat, jovoheten meg remelem h csak fel meccset kell jatszania a kulcsembereknek.
Minden szep es jo a buszke northwesten
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 114
Rohadt jó meccs volt, nagyon király csapatunk van, de ezt a szintet sajnos csak a hazai pálya tudja kihozni a srácokból. Otthon meg tudjuk nyerni mind a 8-at szerintem, idegenben meg becsúszhat 2-3 L...

A secondary szerintem a legjobb a ligában, Sherman meg nem csak simán a legjobb corner, de szerintem a közelében sincsenek nagyon... Wagner állat mindenhol ott van. Avril meg Bennett is fasza lesz.

Remélem Okung nem dőlt ki sok időre. A Jax ellen azért nem sírom el magam, ha out lesz. De az OL még mindig lehetne fényesebb, Wilsonnal elég sokszor kell menekülnie. A végén többet használhattuk volna pl. Turbint, ha jól emlékszem még nincs TD-je, azt a pár yardosat a végén ő is megkaphatta volna 😊
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Sherman elfenekelte Harbaught. 😀😀


http://seahawks.hu
több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Csak most jutott időm, hogy pár mondatot írjak. Először, nem minden Hétfő reggel borzalmas. Mi több a mai kifejezetten csodaszép volt. Bevallom férfiasan tartottam ettől a mérkőzéstől, hiba volt. Ez a gárda fantasztikus. A mindenki által SB-ba várt SF így elfenekelni. Szerintem nem volt bárki aki ilyen sima győzelmet tippelt volna. Felejthetetlen hajnal volt.

A legjobban az tetszett amikor Jimbót mutatták közelről, az arckifejezése olyan meglepetést, érthetetlenséget tükrözött, mint aki el sem hiszi, hogy ez velük megtörténhet. xD
Hé Jimbo, ideje felébredni!!

GoHawks!

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!