Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
And @Mortreport reports Seahawks LT Russell Okung likely headed to IR with a designation to return for toe injury.

picskua.kacsa
nem hiszem h PO meccset lehet nyerni nélküle
hatalmas veszteség.
nagy baj van.braxa88
nem fasza. next man up. Alvin Bailey.Medvepapa
the next man up: McQuistanFucu
jaja, a Jags ellen mèg ő kezd... 😉

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
 www.sbnation.com/nfl/2013/9/20/4747480/richard-sherman-nfl-darelle-revis-seahawks-cornerback

Egy kis leírás Shermanről, pár giffel kiegészítve. Azért ahogy bebaiteli az irányítókat, nem semmi. 😀 Bár kockázata is van.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 224 — én ezt meguntam
Ezt értem, de vele versenyben maradhatnánk, meg én nem szeretem Gia játékát! 😊 Elférne amúgy is. Nem is lenne -teljesen- rendszeridegen. Hosszú évekre kész a csapat Tackle poszt notórius gond. ha Harvinért képesek voltunk 1. kört adni. nem csodálkoznék. Nektek meg kell a pick!
Mindegy übertteoretikus, nem így lesz!
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tudom, hogy állati hülyén hangzik, de a Jags meccs után dobnék fel egy picket, illetve egy bárhol máshol stabil kezdő, nálunk csere DB-t Monroeért! Aztán no way back! Megcsináljuk i helyettük is a tehetséggondozást!Helmut Zimmer
Monroe minimum 1 első körös pickbe kerülne és még kellene hozá tenni vagy picket vagy játékost. .
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 224 — én ezt meguntam
Tudom, hogy állati hülyén hangzik, de a Jags meccs után dobnék fel egy picket, illetve egy bárhol máshol stabil kezdő, nálunk csere DB-t Monroeért! Aztán no way back! Megcsináljuk i helyettük is a tehetséggondozást!
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
And @Mortreport reports Seahawks LT Russell Okung likely headed to IR with a designation to return for toe injury.

picskua.kacsa
nem hiszem h PO meccset lehet nyerni nélküle
hatalmas veszteség.
nagy baj van.braxa88
nem fasza. next man up. Alvin Bailey.Medvepapa
the next man up: McQuistanFucu
Az akkor konyhásnéni fizimiskával rendeklező srác volt nálunk is anno. Nem volt 1 meccsen se aktív, itt meg stabil kezdő. Ennyit arról, mennyire jól kezeljük/kezeltük a tehetségeket.

Jones-Drew játéka erősen kérdéses, azt mondta holnap és vasárnap, a meccs előtti bemelegítésen dől el, tudja-e majd vállalani a játékot.
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
And @Mortreport reports Seahawks LT Russell Okung likely headed to IR with a designation to return for toe injury.

picskua.kacsa
nem hiszem h PO meccset lehet nyerni nélküle
hatalmas veszteség.
nagy baj van.braxa88
nem fasza. next man up. Alvin Bailey.Medvepapa
the next man up: McQuistan



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
clemons és browner is játszik hétvégén. apró öröm
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
And @Mortreport reports Seahawks LT Russell Okung likely headed to IR with a designation to return for toe injury.

picskua.kacsa
nem hiszem h PO meccset lehet nyerni nélküle
hatalmas veszteség.
nagy baj van.braxa88
nem fasza. next man up. Alvin Bailey.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
And @Mortreport reports Seahawks LT Russell Okung likely headed to IR with a designation to return for toe injury.

picskua.kacsa
nem hiszem h PO meccset lehet nyerni nélküle
hatalmas veszteség.
nagy baj van.
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
And @Mortreport reports Seahawks LT Russell Okung likely headed to IR with a designation to return for toe injury.

picsku
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 224 — én ezt meguntam
jó, ez egy szójáték, nem véletlenül annyira kétértelmű
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Okung szerintem legjobb esetben IR, lehetséges visszatéréssel.
Az amúgy is harmatos O-line elveszíti a legjobbját.

Amúgy Capy fiú egy igencsak kérértelmű választ adott újságíróknak a Hawks Secondaryvel kapcsolatban. Nevezetesen az,hogy sok mindent megengedhet magának a csapat.
"they get away with a lot of things"

Erre Sherm reakciója 😀
"We got away with three picks, two fumbles, five turnovers," Sherman said. "We got away with a 29-3 victory. That's the way it looked to me."undisputedly
Mi a gond Kopernikusz miodatával? Nem erős az angolom, ezért kérdezem!
Sherman meg nem volt korrekt Jimboval sem, amikor a gratulációról beszélt.Helmut Zimmer
Kaep szerint sok mindent elnéztek nekik a bírók a 49ers ellen. Nem kéne erre fognia szerintem...
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 224 — én ezt meguntam
Okung szerintem legjobb esetben IR, lehetséges visszatéréssel.
Az amúgy is harmatos O-line elveszíti a legjobbját.

Amúgy Capy fiú egy igencsak kérértelmű választ adott újságíróknak a Hawks Secondaryvel kapcsolatban. Nevezetesen az,hogy sok mindent megengedhet magának a csapat.
"they get away with a lot of things"

Erre Sherm reakciója 😀
"We got away with three picks, two fumbles, five turnovers," Sherman said. "We got away with a 29-3 victory. That's the way it looked to me."undisputedly
Mi a gond Kopernikusz miodatával? Nem erős az angolom, ezért kérdezem!
Sherman meg nem volt korrekt Jimboval sem, amikor a gratulációról beszélt.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
mondtuk h milyen erős preseasonban a keret. bizonyíték rája:
OL Mike Person, St. Louis 53-as roster tagja
LB Kyle Knox Jacksonville Jaguars
S Winston Guy Jacksonville Jaguars
CB Will Blackmon Jacksonville Jaguars
MLB Allen Bradford, New York Giants
OL John Moffitt, Denver
DL Jaye Howard, Kansas City
TE Sean McGrath, Kansas City
CB Ron Parker, Kansas City
WR Chris Harper, San Francisco
QB Brady Quinn, New York Jetsbraxa88
Blackmon vasárnap 100%, hogy kezdeni fog ellenetek.
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Okung szerintem legjobb esetben IR, lehetséges visszatéréssel.
Az amúgy is harmatos O-line elveszíti a legjobbját.

Amúgy Capy fiú egy igencsak kérértelmű választ adott újságíróknak a Hawks Secondaryvel kapcsolatban. Nevezetesen az,hogy sok mindent megengedhet magának a csapat.
"they get away with a lot of things"

Erre Sherm reakciója 😀
"We got away with three picks, two fumbles, five turnovers," Sherman said. "We got away with a 29-3 victory. That's the way it looked to me."
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
fantasztikus video
braxa88
Ahogy elnézem a csajokat maximum az ABC sorrend alapján tudnék dönteni közöttük.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Érdekes szavazás, érdekes eddigi eredménnyel a seahawks.com-on: 😊

Mikor kezdte utoljára 2-0-val a szezont a Hawks?
1983 (16%)
1984 (20%)
2005 (38%)
2006 (27%)


2006 a helyes megfejtés

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Okung has already been ruled out for Week 3. Visits to Dr. Andrews often end with a "done for the season" declaration, but things aren't as cut and dry with toe issues. For now, the Seahawks are going with Paul McQuistan on the blindside. He's a massive downgrade.

hát ha Okung megy IR-re akkor az valami hatalmas csapás lesz. A csapat egyik legfontosabb embere.braxa88
nem kéne szoridalitást vállalni a broncossal az biztos...

egyébként a sanfran meccsről még egy utolsó észrevétel, nem sok cheerleader banda van aki felveheti a versenyt a mieinkkel... néha hosszabb időre elvesztettem a fonalat 😀
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
fantasztikus video
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Okung has already been ruled out for Week 3. Visits to Dr. Andrews often end with a "done for the season" declaration, but things aren't as cut and dry with toe issues. For now, the Seahawks are going with Paul McQuistan on the blindside. He's a massive downgrade.

hát ha Okung megy IR-re akkor az valami hatalmas csapás lesz. A csapat egyik legfontosabb embere.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
mondtuk h milyen erős preseasonban a keret. bizonyíték rája:
OL Mike Person, St. Louis 53-as roster tagja
LB Kyle Knox Jacksonville Jaguars
S Winston Guy Jacksonville Jaguars
CB Will Blackmon Jacksonville Jaguars
MLB Allen Bradford, New York Giants
OL John Moffitt, Denver
DL Jaye Howard, Kansas City
TE Sean McGrath, Kansas City
CB Ron Parker, Kansas City
WR Chris Harper, San Francisco
QB Brady Quinn, New York Jets
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Itt a link.
 www.fieldgulls.com/football-breakdowns/2013/9/18/4739664/this-week-in-defense-week-two-sf-sea

Két kedvenc gif-emet azért beteszem így külön is.

1. DT-DE poszton sokszor mondják ,hogy " has a good motor", ergo nagyon jól dolgozik,megy előre, tol,lök,tapos, nem fullad ki 3-4 sec alatt a penetration stbstb.
Bennettnek tényleg az van. Ez a pörgő mozdulat aka spin move nagyon hatékony,és jól is néz ki 😀




2. Avril és Bennett indul a két szélről. Mennyivel dinamikusabb és sokoldalúbb velük a DL tavalyhoz képest.

több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Majd az lesz érdekes, hogy Wilson pénzét melyik csapatrészen fogjuk megspórolni.Sebii
hát a TE-n biztosa.kacsa
Ami nagyon érdekes,hogy Bennett egy évre jött csak. Amennyiben lesz időm,lefordítok majd egy elemzést, amiből tisztán látszik mekkora teljesítményt tett bele a frisco elleni győzelembe.
DE,DT, jobb oldal, bal oldal, mindenhol ott volt, és mindenhonnan nyomást fejtett ki. Hatalmas.
Most már azt mondom köthettünk volna vele egyből 3 éves kontraktot.undisputedly
be is másolhatod a linket
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Majd az lesz érdekes, hogy Wilson pénzét melyik csapatrészen fogjuk megspórolni.Sebii
hát a TE-n biztosa.kacsa
Ami nagyon érdekes,hogy Bennett egy évre jött csak. Amennyiben lesz időm,lefordítok majd egy elemzést, amiből tisztán látszik mekkora teljesítményt tett bele a frisco elleni győzelembe.
DE,DT, jobb oldal, bal oldal, mindenhol ott volt, és mindenhonnan nyomást fejtett ki. Hatalmas.
Most már azt mondom köthettünk volna vele egyből 3 éves kontraktot.