Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 033 — I like the Texans, I like who we are
Sima V vagy szoros V? 😀
 texans.hu/texans-seattle/
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Gameday! Sajnocs csak kedden tudom megnézni a meccset,szóval addig nem jövök.
Minden bizadalmam a D#-ben, Go Hawks!
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Golden Tate a Dwight Lowery elleni blokkjáéret kapott egy 21000$ os büntt Goodelltől. Lowerynek agyrázkódása lett emiatt és ki kell hagynia a most vasárnapi Colts meccset. A konkrét playnél még csak sárga zászlót sem dobtak az esetre....iktriad
Sajnálatos a sérülés.


Seahawks' Unger, Giacomini both doubtful for Sunday
nem mi vagyunk a meccs esélyesei, ilyen támadófallal nagyon meglepődnék ha nyernénk.braxa88
Passprot még hagyján. Futás így,hogyan lesz?
A Texans D#-t kötelező fantasyban játszatni.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Seahawks' Unger, Giacomini both doubtful for Sunday
nem mi vagyunk a meccs esélyesei, ilyen támadófallal nagyon meglepődnék ha nyernénk.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Golden Tate a Dwight Lowery elleni blokkjáéret kapott egy 21000$ os büntt Goodelltől. Lowerynek agyrázkódása lett emiatt és ki kell hagynia a most vasárnapi Colts meccset. A konkrét playnél még csak sárga zászlót sem dobtak az esetre....
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az official oldal lehozott egy írást a védelem sebességét dícsérendő.
Emlékeztek még,amikor tavaly,és előtte a LB sor sebességét ekézte PC?

Idén eddig minden ellenfelünktől elismerő szavak jöttek a srácok gyorsaságára vonatkozóan.
Week1: Steve Smith említette meg,hogy az elit secondaryn kívül az egység sebessége a lenyűgöző.
Week2: Hárbó tette ugyanezt, válaszolandó egy kérdésre.
Week3: Gus említette meg,hogy hasonlóan gyors védelmet szeretne Jacksonvilleben,mitn amilyet edzett nálunk
Week4: Kubiak a Texanstól azt mondta, mi vagyunk a leggyorsabb védelem a ligában.

PC szerint nehéz úgy összetenni egy védelmet,hogy roppant fizikális is legyen, és mellette kiemelkedően gyors is. Még Red is a 2. leggyorsabbat futotta a drafton DT-k között 😊

E.T. szerint olyanok vagyunk mint a piranhák. Állandóan a labdát cipelő ember körül röpködnek a védőink, és a videón is azt látod,hogy tele van kék mezesekkel a labdás ember.

Avril elmesélte,hogy Red és Ő pont azt beszélték egyik nap,hogy mindig az eszükben van, nem hibázhatnak szerelést, sacket stbst,mert annyira jó a védelem,hogy a többiek rengeteg nagy játékot hoznak össze, és ha te egyszer hibázol,sokat kell várnod,hogy újból rád kerüljön a sor 😀

Zárásként E.T. szavai:
“There’s 10 other guys trying to get to the ball, and they’re not going to wait for you. On a defense like this, you’ve got to make the plays that come to you or you’ll never have that chance again.
“We’re just a bunch of fast guys trying to make plays and it’s fun to be in on.”

 www.seahawks.com/news/articles/article-1/Seahawks%E2%80%99-No-1-ranked-defense-built-for-speed/4fdadd39-dd1a-4072-90af-a8d01d74dce4
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem tartok a Houstontól!Helmut Zimmer
ez most komoly ? 😊braxa88
Különben nem írtam volna. Ment a fosás a 9-ers meccs előtt is!

Undi,
ugye Te nem vezetsz embereket?Helmut Zimmer
Ó, úgy érzem ez nem éppen a barátságunk építését szolgálandó kérdés.
Hagyjuk már ezt az álpolkorrektséget itt a 9ers fanokkal.
Ez a kép teljesen helyénvaló. Az,hogy besokalltak a whinersesek a vereségektől nem az én dolgom.
Itt voltam amikor szarul ment a csapatnak, itt vagyok most is amikor jól megy, hadd ne kelljen már megmagyaráznom,hogy egy teljesen helyénvaló képet betettem.
Igen,vezetek embereket, a jövőben is fogok, többet mint gondolnád.undisputedly
Ti most Undit piszkaljatok, vagy csak verszivas?endorphyn
Semmi, nem értünk egyet! Előfordult korábban is, és még lesz is bőven ilyen! 😊Helmut Zimmer
A nézeteltérés egy dolog. A személyeskedés meg másik. Ezt a kérdést pedig nem tudom máshogyan értelmezni.
Maradjunk a "szakmaiságnál",már amire telik tőlünk ennek keretén belül. Nem kell mediátort játszani, nincs rá szükség, elég lesz ha gyarapítjuk a tényleges tartalmat. Továbbra is fenntartom,hogy nem csak ,hogy megtürhető,de már-már kötelező eleme egy aktív csapatfórumnak a rivális mockolása,amennyiben senki sem kerít neki nagyobb feneket,mint kellene.
Részemről ennyi.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 224 — én ezt meguntam
Nem tartok a Houstontól!Helmut Zimmer
ez most komoly ? 😊braxa88
Különben nem írtam volna. Ment a fosás a 9-ers meccs előtt is!

Undi,
ugye Te nem vezetsz embereket?Helmut Zimmer
Ó, úgy érzem ez nem éppen a barátságunk építését szolgálandó kérdés.
Hagyjuk már ezt az álpolkorrektséget itt a 9ers fanokkal.
Ez a kép teljesen helyénvaló. Az,hogy besokalltak a whinersesek a vereségektől nem az én dolgom.
Itt voltam amikor szarul ment a csapatnak, itt vagyok most is amikor jól megy, hadd ne kelljen már megmagyaráznom,hogy egy teljesen helyénvaló képet betettem.
Igen,vezetek embereket, a jövőben is fogok, többet mint gondolnád.undisputedly
Ti most Undit piszkaljatok, vagy csak verszivas?endorphyn
Semmi, nem értünk egyet! Előfordult korábban is, és még lesz is bőven ilyen! 😊
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 224 — én ezt meguntam
Nem tartok a Houstontól!Helmut Zimmer
ez most komoly ? 😊braxa88
Különben nem írtam volna. Ment a fosás a 9-ers meccs előtt is!

Undi,
ugye Te nem vezetsz embereket?Helmut Zimmer
Ó, úgy érzem ez nem éppen a barátságunk építését szolgálandó kérdés.
Hagyjuk már ezt az álpolkorrektséget itt a 9ers fanokkal.
Ez a kép teljesen helyénvaló. Az,hogy besokalltak a whinersesek a vereségektől nem az én dolgom.
Itt voltam amikor szarul ment a csapatnak, itt vagyok most is amikor jól megy, hadd ne kelljen már megmagyaráznom,hogy egy teljesen helyénvaló képet betettem.
Igen,vezetek embereket, a jövőben is fogok, többet mint gondolnád.

Imádod a várost, gratulálok. Én is voltam ott, tele volt hajléktalanokkal, szeles volt és egyedül a Grace-katedrális nyűgözött le Berkley-n kívül, mégsem innen ered az "ellenszenv".
Ne kelljen már megmagyarázni,hogy egy csoportrivális mockolása teljesen rendben van. Neked pont tudnod kéne,hiszen Washington államban élsz ha jól emlékszem.undisputedly
Nem kell magyarázkodnod, én igazán nem kértem! 😀

Barátságról szó nincs, ugyanannak a csapatnak szurkolunk! Érdekeset írsz = like tőlem.
Ennyivel tudom kifejezni az egyetértésem!
Hogy nem szereted a várost, az a Te bajod. Grace katedrális! Az szép, főképp konkrét és stílusos 😀 😀 😀
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Nem tartok a Houstontól!Helmut Zimmer
ez most komoly ? 😊braxa88
Különben nem írtam volna. Ment a fosás a 9-ers meccs előtt is!

Undi,
ugye Te nem vezetsz embereket?Helmut Zimmer
Ó, úgy érzem ez nem éppen a barátságunk építését szolgálandó kérdés.
Hagyjuk már ezt az álpolkorrektséget itt a 9ers fanokkal.
Ez a kép teljesen helyénvaló. Az,hogy besokalltak a whinersesek a vereségektől nem az én dolgom.
Itt voltam amikor szarul ment a csapatnak, itt vagyok most is amikor jól megy, hadd ne kelljen már megmagyaráznom,hogy egy teljesen helyénvaló képet betettem.
Igen,vezetek embereket, a jövőben is fogok, többet mint gondolnád.undisputedly
Ti most Undit piszkaljatok, vagy csak verszivas?

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem tartok a Houstontól!Helmut Zimmer
ez most komoly ? 😊braxa88
Különben nem írtam volna. Ment a fosás a 9-ers meccs előtt is!

Undi,
ugye Te nem vezetsz embereket?Helmut Zimmer
Ó, úgy érzem ez nem éppen a barátságunk építését szolgálandó kérdés.
Hagyjuk már ezt az álpolkorrektséget itt a 9ers fanokkal.
Ez a kép teljesen helyénvaló. Az,hogy besokalltak a whinersesek a vereségektől nem az én dolgom.
Itt voltam amikor szarul ment a csapatnak, itt vagyok most is amikor jól megy, hadd ne kelljen már megmagyaráznom,hogy egy teljesen helyénvaló képet betettem.
Igen,vezetek embereket, a jövőben is fogok, többet mint gondolnád.

Imádod a várost, gratulálok. Én is voltam ott, tele volt hajléktalanokkal, szeles volt és egyedül a Grace-katedrális nyűgözött le Berkley-n kívül, mégsem innen ered az "ellenszenv".
Ne kelljen már megmagyarázni,hogy egy csoportrivális mockolása teljesen rendben van. Neked pont tudnod kéne,hiszen Washington államban élsz ha jól emlékszem.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 224 — én ezt meguntam
Nem tartok a Houstontól!Helmut Zimmer
ez most komoly ? 😊braxa88
Különben nem írtam volna. Ment a fosás a 9-ers meccs előtt is!

Undi,
ugye Te nem vezetsz embereket?
több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Néhány témához én is szólnék.

A 49-eseknél a legnagyobb hiba az edzői stáb. Harbó egyszerűen nem tud belenyúlni a meccsbe ha szükség lenne rá. Katasztrófa play hívások sora. Emlékezzünk vissza tavaly év elején nálunk is ez volt. Russel játéktudásának nem megfelelő playek sora. Ettük is a kefét rendesen.
Az nem tudom feltünt-e valakinek a frisco mind a két meccsét a 4. negyedben vesztette el. Ez véletlen? Szerintem nem. Vagy fizikálisan vagy mentálisan ( szerintem az utóbbi ) fáradnak el. És nem olyan utolsó negyedek, hogy egy utolsó percben field gól dönt, hanem jön az utolsó negyed és összezuhanás.

Ne tévesszen meg senkit a Texans egy jó csapat. Otthon még veszélyes is. Ha a toldozgatott, foldozgatott Oline-val állunk fel ( mondtam én a szezonkezdete előtt hogy nem elég mély az Oline ), Wilson a meccsen csak az életéért fog futni. A védelemben nem lesz gond, hozzák majd magukat. Szerintem szerencsével fogunk nyerni, és nem a jó játékunkkal.

Russelnek pedig nagy-nagy respect a pályán kívüli tevékenységéért. Büszkék lehetünk rá.

GoHawks!

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Hogyan használjuk Irvint?undisputedly
Like Von Miller. 😊Medvepapa
Valamivel kevesebbel is beérnénk páran szerintem 😀

Russel bedrótozva a Jax ellen:
 www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/0ap2000000250848/Sound-FX-Russell-Wilsonundisputedly
Mennyire komoly mar ez! Szinte ott van az ember. Szinte.😊

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hogyan használjuk Irvint?undisputedly
Like Von Miller. 😊Medvepapa
Valamivel kevesebbel is beérnénk páran szerintem 😀

Russel bedrótozva a Jax ellen:
 www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/0ap2000000250848/Sound-FX-Russell-Wilson
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Hogyan használjuk Irvint?undisputedly
Like Von Miller. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Spitz amolyan biztosíték, reméljük nem kell aktívnak lennie vasárnap. Utána pedig valszeg megy is, és jön a helyére Bruuuuuuuce. 😀Medvepapa
valszeg igen
amugy Giacomini sérülése komolyabb. ott nagyobb az esély h a csere játszik -bowie

nagyon nem kellene Watték ellen egy McQuistan-Carpenter-Jeanpierre-Sweezy-Bowie fallal felállni :/braxa88
fúúúúúúú most hogy leírtad és olvastam, végig futott rajtam a hideg... 😀Medvepapa
Garantált nagy nap lenne a Texans védelmének.
Amúgy ezek szerint választ kapunk az offseason egyik nagy kérdésére. Hogyan használjuk Irvint?
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Spitz amolyan biztosíték, reméljük nem kell aktívnak lennie vasárnap. Utána pedig valszeg megy is, és jön a helyére Bruuuuuuuce. 😀Medvepapa
valszeg igen
amugy Giacomini sérülése komolyabb. ott nagyobb az esély h a csere játszik -bowie

nagyon nem kellene Watték ellen egy McQuistan-Carpenter-Jeanpierre-Sweezy-Bowie fallal felállni :/braxa88
fúúúúúúú most hogy leírtad és olvastam, végig futott rajtam a hideg... 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Spitz amolyan biztosíték, reméljük nem kell aktívnak lennie vasárnap. Utána pedig valszeg megy is, és jön a helyére Bruuuuuuuce. 😀Medvepapa
valszeg igen
amugy Giacomini sérülése komolyabb. ott nagyobb az esély h a csere játszik -bowie

nagyon nem kellene Watték ellen egy McQuistan-Carpenter-Jeanpierre-Sweezy-Bowie fallal felállni :/
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Spitz amolyan biztosíték, reméljük nem kell aktívnak lennie vasárnap. Utána pedig valszeg megy is, és jön a helyére Bruuuuuuuce. 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
nem edzett: RB Spencer Ware (ankle), WR Jermaine Kearse (ankle), C Max Unger (arm), T Breno Giacomini (knee), S Jeron Johnson (hamstring), DE Red Bryant (back), DE Michael Bennett (groin), RB Marshawn Lynch
limitált edzésmunkát végzett: G J.R. Sweezy (back) and DT Jordan Hill (biceps).

Unger nagyon jó C, de ha backup akkor Jeanpierre sztem a legjobb nálunk, szal még őt lehet a legjobban pótolni.
de nyílván nagyon nem örülnék naki ha Unger sem játszhatna
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
undisputedly
Ezért is kezdtem el követni már amikor a Badgers-hez került. Ez a fajta életmód és leadership már akkor is jellemezte(persze nem is volt ügyetlen), ilyenek az igazi példaképek. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Jött Jason Spitz C/G az 53-be. 2009 óta nem kezdett(PAckers), 2011-ig listáz nála csapatot az nfl.com (JAX).
Reméljük Unger sérülése nem komoly.

Szerk: Ezt nem hagyhatom ki. Hozzáállás,mentalitás... Örülök,hogy RW irányít nálunk.
Ez a 2 QB instagram accja

undisputedly
hát igen. hatalmas a különbség a két ember között
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jött Jason Spitz C/G az 53-be. 2009 óta nem kezdett(PAckers), 2011-ig listáz nála csapatot az nfl.com (JAX).
Reméljük Unger sérülése nem komoly.

Szerk: Ezt nem hagyhatom ki. Hozzáállás,mentalitás... Örülök,hogy RW irányít nálunk.
Ez a 2 QB instagram accja

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
A Texans sincs jó formában jelenleg ami az offense-t illeti. De a hazai pálya kétségtelenül mellettük szól. A special team munka akár döntő is lehet majd, már pedig akkor felénk billenhet a dolog. Én is mondtam, hogy a köv. 2 ki-ki meccs lesz, simán benne van, hogy kikaphatunk, ezért is nagyon értékes a 3-0-ás kezdés.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"