Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
undisputedly
SeaSzilaHawk
Na most keressem vissza, kik akarták tavaly mindenáron lecserélni Wilson-t Flynn-re az első néhány forduló alatt?! 😀 Én meg csak küzdtem ellenetek... 😀
és a nyelvnyújtogatás sem maradhat el! 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Harmadik 😛

Na meg Rice idén tényleg hozza azt, amit egy első számú elkapótól lehet várni. Rice jelen állás szerint megdolgozik azért a pénzért, és nagyon kellene örülnünk, h ténylegesen és teljesen sikerült felépülnie. Az meg nem az Ő hibája, hogy nem dobunk eleget felé. SeaSzilaHawk
undisputedly
na nyújtogasd a nyelved... 😀 azt mondtad, hogy én állítólag elitnek neveztem Rice-t. Ez nem történt meg (hála a fennvalónak 😀)... és ezt a hszemet most is tartom... tavaly több circus catch-e volt, Chicago ellen gw td... most egyáltalán nem kell sajnálni azt a pénzt, amit kiadunk érte, hisz van hely... szezon végén elbúcsúzunk tőle is és Miller-től is, így majd lesz hely a Legionnak és RW-nek a visszaigazolására... de ha mondjuk Browner-t elengedjük, akkor sincs nagy baj, mert láttuk, h jó emberek vannak mögötte.
Na de visszatérve, Harvin már megkapta Rice pénzét, csak idén elfért mindkettő, jövőre Rice nem lesz. NA de még jobban visszatérve, bekaphatod 😀 már tényleg azt hittem, h Rice-ot leeliteztem egy gyengébb pillanatomban... hozzáteszem idén gyengébbek játszik eddig, mint tavaly (a TD-k ellenére is). De még hosszú a szezon lehet, hogy fogjuk még imáinkba foglalni. Na most ugye a falunk nem is teszi nagyon lehetővé, hogy nagyon passzolgassunk.
Summa-summárum, jelenleg a csapatnak megéri Rice-t ennyiért foglalkoztatni... na meg általában rá rakják az ellen legjobb CB-ét így Tate és BAldwin is gyengébb DB-kkel kell küzdjön. JAjjj ha Percy megérkezik végre 😀
PS: hihetetlen, h képes voltál visszakeresni ezeket 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
állítólag Unger és Bennett is edzhet a héten. utóbbi valszeg játszik is a Colts ellen. nagyon jó 😊
Giacomini pedig még pár hétig pihen
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Sziasztok! Irvin-nel mi a helyzet? Visszatér most hétvégén?csi77
Visszatér,igen. LB szerepkörben,ha minden igaz.
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 694 — Bears & Illinois fan
Sziasztok! Irvin-nel mi a helyzet? Visszatér most hétvégén?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Hát igen, McGrath-ból játékos lett a Chiefs-nél, már az Eagles ellen is az egyik legjobb volt. Persze más csapat, más szisztéma, de lehet hogy ebben az esetben lesre futottunk. Na nem mintha mi lennénk a TE játék mintacsapata!garrett27
Hát ezaz! Egy jó TE sem tudunk használni, nem hogy egy közepest. Nálunk még Tony Gonzales sem élne meg.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Hát igen, McGrath-ból játékos lett a Chiefs-nél, már az Eagles ellen is az egyik legjobb volt. Persze más csapat, más szisztéma, de lehet hogy ebben az esetben lesre futottunk. Na nem mintha mi lennénk a TE játék mintacsapata!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Összefog a ló! Tőlem. 😊
 seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2013/09/30/SeahawksTexans_23-20_-_hosszabbitasban_4-0/

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
GeriHawk Seattle Seahawks 62 — 12#
MNO-on megy a szavazas. Nekem erosen rajongoi lista szagu a dolog:
Ön szerint melyik csapat nyeri meg az NFL 2013-as szezonját?

New England Patriots (1563)
más (1172)
Denver Broncos (1152)
San Francisco 49ers (848)
Green Bay Packers (618)
Seattle Seahawks (377)
...stb
Összes szavazat: 6430
endorphyn
Ha már szóba jött, lássuk mind gondolnak azok - jelenleg - akik ebből élnek:

(bet365)
A többi oldalon is hasonló a sorrend és az oddsok, a főcsoportnál meg nyilván a Seahawks a legesélyesebb 2.75.
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
bUndy
😊 😊 😊
Sajnos kihagytad a kontextust, hogy mire írtad, így aztán nem tudok reagálni.
Harag nincs, természetesen!Helmut Zimmer
Természetesen ugyanarra reagáltál ami a braxa komment előzménye is volt.
Helytakarékossági okokból jobbnak láttam kivágni ,hiszen egyszer szerepel az idézésben.

Sikerült belepillantani a meccsbe.
Ups:
- E.T. pályafutása egyik legjobb meccsén van túl. Rengetegszer nem sikerült a LB sornak lejöbbi a blokkokról, és neki kellett feljönnie szerelni.
Foster egyszer pl megindulhatott volna,ha nem szerelei E.T.
-Sherm clutch, az a picksix nagyon kellett. Elképesztő lendületet adott a csapatnak.
Amúgy micsoda komment volt az eredeti közvetítésben,amikor robogott az endzone felé,"Sherman a labdával, többen követik-a csapattársak-szerk-, és nem csak twitteren" 😀
-Lynch emberfeletti teljesítményt mutatott. Ő és RW a támadósor olyan elemei akikhez lehet nyúlni amikor baj van.
-Russell a legnagyobb. Nem volt olyan passzjáték,ahol ne lett volna rajta óriási nyomás.
Elképesztően meg tudja nyújtani a játékokat. Egyszer lenne előtte működő fal, csodákat művelne.

Downs:
-Komplett O# a fenti kivételektől eltekintve.
-O# playhívás. Elképesztő bolondságokat csináltunk, ha mondhatok ilyet kevésbé hozzáértőként. Egyáltalán nem alkalmazkodtunk a tényhez,hogy cseresor van a támadófalban.
Miért próbáltunk meg zsebből passzolni ennyit? Át lehetett volna engedni rendre egy-egy védőt, blitzet,és a helyére betenni Baldwinnak, Millernek. Így, emberfölényben a Los-nál,talán egy kicsit könnyebb is lett volna. Bubble screen passzok hol voltak? Hosszabbításban próbálkoztunk vele,akkor homályt dobott RW.
-LB sor. Wright nem játszott jól, Wagnert is sokszor leblokkolják, de azt hiszem ez a rendszerünk átka. Ezek a mozgékony,gyors középső linebackerek mint pl Wagner a kisebb súlyuk miatt könnyebben akadnak fel a blokkon.
-Kellen Davis!!!!!!!!!! Szörnyű,borzalmas,pocsék. Mégegyszer pályán kell látnom...
-McGrath-et elküldtük keretszükítésnél, erre a Chiefsben tegnap legtöbb elkapás/legtöbb elkapott yard...
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 224 — én ezt meguntam
bUndy
😊 😊 😊
Sajnos kihagytad a kontextust, hogy mire írtad, így aztán nem tudok reagálni.
Harag nincs, természetesen!
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
@endo: Igen, meccs után az összefoglalóban nyilatkozta is,hogy elhagyta, és úgy futott be 😀
Amúgy PC kiemelte,hogy gyakorolták ezt a kimondott playhívást a védelemtől,szóval tudatos munka van benne. Sherm nyilatkozta,hogy videón kielemezték,hogy Schoub ilyen szituációkban milyn routra szokott dobi, és #25 bevállalta,hogy megpróbálja megcsípni.undisputedly
erdekes, hogy mennyire ramentek ezekre a videozgatasokra. Nem mintha eddig nem lett volna, de a nagy dumalas es lazasag mogott ko kemeny tanulas all.

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
tavaly mindent elkapott. idén sem rossz.
eredménykövetőben írtam h Andre Johnson jobb nála. de ez tény.braxa88
Nem rossz ő, de nem elit.
Nem éri meg ezt a rengeteg helyet a sapka alatt.
Baldwin viszont nagyon nagy elkapást produkált az összefoglaló alapján. Mr. 3rddown.

@endo: Igen, meccs után az összefoglalóban nyilatkozta is,hogy elhagyta, és úgy futott be 😀
Amúgy PC kiemelte,hogy gyakorolták ezt a kimondott playhívást a védelemtől,szóval tudatos munka van benne. Sherm nyilatkozta,hogy videón kielemezték,hogy Schoub ilyen szituációkban milyn routra szokott dobi, és #25 bevállalta,hogy megpróbálja megcsípni.
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
MNO-on megy a szavazas. Nekem erosen rajongoi lista szagu a dolog:
Ön szerint melyik csapat nyeri meg az NFL 2013-as szezonját?

New England Patriots (1563)
más (1172)
Denver Broncos (1152)
San Francisco 49ers (848)
Green Bay Packers (618)
Seattle Seahawks (377)
Baltimore Ravens (205)
Indianapolis Colts (129)
Atlanta Falcons (85)
Washington Redskins (79)
Minnesota Vikings (70)
Houston Texans (68)
Cincinnati Bengals (64)
Összes szavazat: 6430
Szavazás kezdete: 2013. 08. 06

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Urak, azt figyeltetek, hogy Sherman a pick six-kor elvesztette a futas elejen a jobb cipojet es ugy rohant be az alapvonalra? Utana meg tancolt is. Szerintem eszre se vette a dolgot addig. 😀 Mindenesetre az egesz meccs alatti demoralizalt fejet egyszeriben elhagyta vegre akkor.

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
tavaly mindent elkapott. idén sem rossz.
eredménykövetőben írtam h Andre Johnson jobb nála. de ez tény.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Srácok, nem tudtam megállni ezt sem 😀
Előkerestem a Rice témát a topikból 😀 (99.-100. oldal)
Nem akarom megint zrikálni braxát(Helmet és Szilát),de ezt tényleg kötelező,remélem ő sem haragszik meg érte 😀 ...........
undisputedly
Na én készítem a chips-et, addig megírom az összefoglalót a blogra! 😉 xD

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Srácok, nem tudtam megállni ezt sem 😀
Előkerestem a Rice témát a topikból 😀 (99.-100. oldal)
Nem akarom megint zrikálni braxát(Helmet és Szilát),de ezt tényleg kötelező,remélem ő sem haragszik meg érte 😀

Edwards-ot kivágták, Carpenter pedig szezon végéig out:
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000106045/article/braylon-edwards-waived-by-seattle-seahawksTessu
Valóban nem volt meggyőző.
RW dolgát nem könnyíti meg a WR gárda az biztos.
Baldwin eltűnt, pedig neki kellene lennie a húzó embernek.
Rice pislákol ugyan de nem az igazi. undisputedly
rice kurva jó mindent elkap
tate is. szezon előtt meg nagyon messze volt a cuttól...braxa88
41 milliós szerződése van 5 évre(18.5 garantált)

R.Wayne 17.5 millió/3 év: 88elkapás; 1156y; 3 TD
B.MArshall 47 millió/5 év: 91 elk.; 1182y; 8 TD
W.Welker 9 millió/1 év: 92 elk.; 1064 y; 4 TD
A.J.Green 19.6 millió/4 év: 76 elk; 1107y; 10 TD
A.Johnson 62.7 millió/7 év: 74 elk; 1114y; 3 TD

S.Rice 41 millió/5 év: 43 elkapás; 623y; 7 TD

Nem rossz, szóval nem mondtam. A hosszabbításban szerzett TD is hatalmas play volt, de ekkora befektetéstől azt várom,hogy ne tűnjön el teljes meccsekre, vagy félidőkre. Persze lehet számításba venni azt,hogy ki dobál nekik, meg mennyit fut a csapat mellette, ezek ellen is lehet érveket sorakoztatni. Az én szememben megbízhatóbb játék kell egy ekkora összegtől.
undisputedly
Akkor itt egy másik:


Ne haragudj...

Rookie QB-val dolgozik, akivel most alakul ki a kémia! Persze hasonlítsuk Wes Welkerhez, vagy Greenhez, Johnsonhoz! Az egyetlen kakukktojás Wayne, aki szintén rookie QB-val dolgozik, csak Wayne a legfontosabb célpontja, az amúgy is rengeteget passzoló Lucknak! Itt azért van egy Golden Tate is, aki szintén termel!

Óriásit melózik Rice a meccseken is+ amit nem látunk az az, hogy mi munkát tesznek abba, hogy ez a kémia kialakuljon emberileg, játéktechnikailag, edzésen, szabad idejükben!
Wilson, és Rice együtt meg tudják oldai a nehéz 3rd downokat! Ezt nem lehet megfizetni! Helmut Zimmer
Harmadik 😛

Na meg Rice idén tényleg hozza azt, amit egy első számú elkapótól lehet várni. Rice jelen állás szerint megdolgozik azért a pénzért, és nagyon kellene örülnünk, h ténylegesen és teljesen sikerült felépülnie. Az meg nem az Ő hibája, hogy nem dobunk eleget felé. SeaSzilaHawk
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
micsoda comeback 😊 uristen...great game.

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
A hétvégém olyan volt, mintha szülinapom lett volna. Két kedvenc csapatomnak is sikerült nyerni ( Seahawks, Atletico Madrid).

Ez kicsit off gyanús lett, bocs.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Gartula a csapatnak a comebackért. Egy jó Texanst sikerült legyőzni.
Van valami hír Bennettről? Jobbulást Neki.

GoHawks!

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
dehogyis 😀 poén volt
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Bennett apuka jelenete a lelátón eléggé szívszorító volt. Hirtelen beleképzeltem magam a helyébe........inkább nem. Remélem rendbe jön a srác! Jobbulást neki. A kiválása után a csapat őérte is játszott, az eredményt pedig minden bizonnyal elsősorban neki ajánlották.
Egyébként amit Wilson produkált az nem semmi. Egy halott ügyet hozott vissza. Ez most sok erőt adhat a csapatnak, amire a Colts ellen szükség is lesz.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem birtam ki 😀
Igy kevesbe lesz izgalmas megnezni,de sebaj.
Brqxaval tobbet nem eredmenykovetozunk 😀
10 eves kislany kevesebbet sir 😀

Mondtam,hogy felidoben rendre jol valtunk! Meg van hozza a keret D Oldalon,hogy barmit megvalositsunk.

Wagner mellett kb Bennett az egyetlen q vedelemben akinek a kieset nem tudjuk potolni. Remeljuk nincs nqgy baj.

Sherm mvp.
Helm a tipped nqgyon melle ment.undisputedly
többet nem jövök. jól nézzetek meg, többet nem jövökbraxa88
Nehogy magadra vedd 😀
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem birtam ki 😀
Igy kevesbe lesz izgalmas megnezni,de sebaj.
Brqxaval tobbet nem eredmenykovetozunk 😀
10 eves kislany kevesebbet sir 😀

Mondtam,hogy felidoben rendre jol valtunk! Meg van hozza a keret D Oldalon,hogy barmit megvalositsunk.

Wagner mellett kb Bennett az egyetlen q vedelemben akinek a kieset nem tudjuk potolni. Remeljuk nincs nqgy baj.

Sherm mvp.
Helm a tipped nqgyon melle ment.undisputedly
többet nem jövök. jól nézzetek meg, többet nem jövökbraxa88
Nehogy magadra vedd 😀