Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Nem birtam ki 😀
Igy kevesbe lesz izgalmas megnezni,de sebaj.
Brqxaval tobbet nem eredmenykovetozunk 😀
10 eves kislany kevesebbet sir 😀

Mondtam,hogy felidoben rendre jol valtunk! Meg van hozza a keret D Oldalon,hogy barmit megvalositsunk.

Wagner mellett kb Bennett az egyetlen q vedelemben akinek a kieset nem tudjuk potolni. Remeljuk nincs nqgy baj.

Sherm mvp.
Helm a tipped nqgyon melle ment.undisputedly
többet nem jövök. jól nézzetek meg, többet nem jövök
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 224 — én ezt meguntam
Nem birtam ki 😀
Igy kevesbe lesz izgalmas megnezni,de sebaj.
Brqxaval tobbet nem eredmenykovetozunk 😀
10 eves kislany kevesebbet sir 😀

Mondtam,hogy felidoben rendre jol valtunk! Meg van hozza a keret D Oldalon,hogy barmit megvalositsunk.

Wagner mellett kb Bennett az egyetlen q vedelemben akinek a kieset nem tudjuk potolni. Remeljuk nincs nqgy baj.

Sherm mvp.
Helm a tipped nqgyon melle ment.undisputedly
Jesszus mit tippeltem?

Szerk
... OK megvan mégis nyert a Bills 😀
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem birtam ki 😀
Igy kevesbe lesz izgalmas megnezni,de sebaj.
Brqxaval tobbet nem eredmenykovetozunk 😀
10 eves kislany kevesebbet sir 😀

Mondtam,hogy felidoben rendre jol valtunk! Meg van hozza a keret D Oldalon,hogy barmit megvalositsunk.

Wagner mellett kb Bennett az egyetlen q vedelemben akinek a kieset nem tudjuk potolni. Remeljuk nincs nqgy baj.

Sherm mvp.
Helm a tipped nqgyon melle ment.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 224 — én ezt meguntam
Miután 1 idősávban ment a Bills meccsel, kapcsolgattam, és mivel 2. meccs óta Alonso bejelentkezett a DROY címrem, ezért inkább őket néztem! moist nézem csak teljes hosszában a meccset szóval annyira nem vagyok most kompetens!

Amit láttam az alapján a félidőben:
- nagyot elemzett a DC-nk és kis csapata,
- meg tudták csinálni a srácok, így a 2. félidőben D oldalon új meccs kezdődött
- 1. félidőben tight cover nagyon nem ment, de Shermannak sem, talán ezért kellett 2-3, játékost loose zonera állítani, mint vészmegoldás! ilyenkor kevesebb az incomlete védekezés, de rettenet szopás sincs! 1. félidő végére-ra beindult a szerkezet, és 1 db játékos játszott csak loose zonet!
- misstackle betegség elmúlt
- D line átállt technikában, (jól látta Braxa, nem volt jó), és megváltoztak a gapek támadása.
- de a Texans nem tudta megcsinálni a váltást.
- most ott tartok már, amikor Schaub már nem olvas jól!

Nagyon összekapták magukat a srácok! Wilson hero!

röviden ennyi 4. negyednél vagyok!
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
a mérkőzés tanulsága, hogy ne írd le a csapatodat idő előtt 14 pontos hátrányban 😛
Braxa igazad lett, Baldwin elkapása fordulópont volt.
Rohadt nagyot küzdöttetek, Sherman akkora clutch volt mint a hangzavar a CLinken.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Ezt nem hiszem el!!! Valaki hozzáértő guru (Helmut, Braxa... bárki) elmagyarázná, hogy miért nyertünk?!
A csajommal jobb ez mint szilveszter!!! 😊 😊funkyparduc
én nem értek hozzá, csak szurkoló vagyok
majd Helmut.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 224 — én ezt meguntam
Èn maradok a Wilson signèl. #CaptainMedvepapa
...hát úgy nagyjából még 10 srácot mellé tehetsz a 2. félidő alapján, de legalább is a DC-nketHelmut Zimmer
persze ez csapatmunka volt, senki nem mondta az ellenkezőjèt. 😉Medvepapa
Nem gondolom, hogy az ellenkezőjét állítottad volna! 😉

Te Braxa! Az 1 félidőben a DB sor sem állt igazán a helyzet magaslatán!
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Èn maradok a Wilson signèl. #CaptainMedvepapa
...hát úgy nagyjából még 10 srácot mellé tehetsz a 2. félidő alapján, de legalább is a DC-nketHelmut Zimmer
persze ez csapatmunka volt, senki nem mondta az ellenkezőjèt. 😉

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Te Braxa!

Miért utaltál arra meccs közben, hogy D line nélkül nehéz nyerni!?

Übergratu a csapatnak!

Én 1 hétig egy megalázó Siget fogok viselni, mert az asszonykám szerint nem hittem eléggé a csapatban... !Helmut Zimmer
mert az első félidőben nulla pass rush volt. és sorra jöttek complet passzok a középső zónákban
és a texasi RBk is egyszerkétszer meglógtak és hoztak 15+os futásokat
2.félidőre nagyot javult a D# ebben is. érdekes h Bennett nélkül jobb volt a pass rush
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 224 — én ezt meguntam
Èn maradok a Wilson signèl. #CaptainMedvepapa
...hát úgy nagyjából még 10 srácot mellé tehetsz a 2. félidő alapján, de legalább is a DC-nket
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Remek meccs. minden tiszteletem Mr. Wilsonnak ahogy hátára vette a csapatot. És ET-nek a 15 pontért :cool:petey
Thx.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 689 — Csodabogár
Remek meccs. minden tiszteletem Mr. Wilsonnak ahogy hátára vette a csapatot. És ET-nek a 15 pontért :cool:

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Èn maradok a Wilson signèl. #Captain

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 224 — én ezt meguntam
Te Braxa!

Miért utaltál arra meccs közben, hogy D line nélkül nehéz nyerni!?

Übergratu a csapatnak!

Én 1 hétig egy megalázó Siget fogok viselni, mert az asszonykám szerint nem hittem eléggé a csapatban... !
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Azt mondták már jött vissza a kórházból a meccsre.rantotthus
HAl' Istennek

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Foxon most hitetlenkednek, hogy mi tortent! 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
rantotthus Seattle Seahawks 261
Azt mondták már jött vissza a kórházból a meccsre.
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Nem figyeltem, Bennettrol mi a hir?

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Wilson egy értelmes OL mögött MVP esélyes lehetne. de ebből is kihozza rendre a maximumot. hartalmas harcos, hihetlen játékos.
tiszteletem a csapatnak
Bennettnek pedig jobbulást
több mint 11 éve
rantotthus Seattle Seahawks 261
Beértük Kansast
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
hát 20-3nál nem hittem volna h vissza tudunk jönni egyáltalán a meccsbe nem hogy nyerni.
hatalmas statement ez a csapattól, mindenkit beleértve, edzők tudtak váltani a félidőben, és russel képes átvenni a meccset amit nagyon jó játszani. reméljük bennett mihamarabb egészséges lesz.

GO HAWKS!
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
küzdeni akarás 5* !

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Amúgy mit szóltok Hawks fanok a 9ers helyzetéhez?
undisputedly
Ebben a csoportban a 9L sem végzetes...

Nem tartok a Houstontól!Helmut Zimmer
Az biztos, hogy aki megveri ebben a szezonban a seahawks-t, az joggal lehet büszke magára, még akkor is, ha mi 1000 féleképpen meg tudjuk magyarázni majd...

A houstontól és mástól sem tartok, inkább attól, hogy a védelem kevesebb pontot szerez, mint enged...Szerintem az O# teljesen átlagos, ha ők fegyelmezettek - nem kapnak pontot és átlagolnak 2-3 1st down-t támadásonként, akkor bárki ellen nyerhetünk az utolsó negyedben.


Gondoljatok bele, el fog jönni a nap, amikor kikapunk a Clinken, és tényleg véget ér egy legenda! Vereséget szenvedett a 12. ember!
Borzasztó lesz, üres lesz a topic!Helmut Zimmer
Mindig is úriember voltál, most is az vagy Helm! Thxdiverdoc
Most őszintén: mi más is lehetne egy Bills fan?!

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 033 — I like the Texans, I like who we are
Sima V vagy szoros V? 😀
 texans.hu/texans-seattle/samu09
Jó kis írás, viszont kihagytad,hogy minden támadójáték alapja, az összeszokott és működő fal fog hiányozni nálunk a meccsen. Nem lehet tudni,hogy mennyire fog visszaesni a futásunk, és a passprot.
A két újonc falemberünkről TC alatt jó hírek jöttek, de egyrészt ilyenkor mindenki superhero, másrészt tavaly első héten a Cardinals ellen láthattuk már mire lehet számítani,ha nincs meg az összhang a falban, és bekerül egy újonc(Sweezey RG). Borult a teljes jobb oldal, ráadásul a LT sem volt megolva.
Beast hiába egy "állat", neki is kell egy fal,aki minimális ajtókat nyit. Teljes gap kontroll lesz szerintem a védelmetektől. Kváncsi vagyok milyen gameplannel álunk fel.Sok screen,bubble,TE passzt várok, és egy lebutított playcallingot.
Ehhez tedd hozzá,hogy idegenben játszani nem az erősségünk.

Amúgy ritka szimpatikus csapat vagytok.Cushing miatt néha megnézem a Texans meccseket.
Ettől mondjuk még elverünk titeket is 😛undisputedly
Nem én voltam az író, de köszi 😀 Másrészt nem attól tartok, hogy a D nem tekeri a kapura Wilsont, hanem hogy Schaub és az O ugyanolyan formát hoz, mint eddig. Múlthéten a Ravens ellen 3 TD-nél a védelem fent sem volt, egy punt returnt és 2 picksix-t nézett végig Watt a padról. Ha nyertek ma akkor az a védelem érdeme lesz. Mivel két elit D találkozik ma, én egy kevés pontos 10-7/7-10-es végeredményt várok.
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Sima V vagy szoros V? 😀
 texans.hu/texans-seattle/samu09
Jó kis írás, viszont kihagytad,hogy minden támadójáték alapja, az összeszokott és működő fal fog hiányozni nálunk a meccsen. Nem lehet tudni,hogy mennyire fog visszaesni a futásunk, és a passprot.
A két újonc falemberünkről TC alatt jó hírek jöttek, de egyrészt ilyenkor mindenki superhero, másrészt tavaly első héten a Cardinals ellen láthattuk már mire lehet számítani,ha nincs meg az összhang a falban, és bekerül egy újonc(Sweezey RG). Borult a teljes jobb oldal, ráadásul a LT sem volt megolva.
Beast hiába egy "állat", neki is kell egy fal,aki minimális ajtókat nyit. Teljes gap kontroll lesz szerintem a védelmetektől. Kváncsi vagyok milyen gameplannel álunk fel.Sok screen,bubble,TE passzt várok, és egy lebutított playcallingot.
Ehhez tedd hozzá,hogy idegenben játszani nem az erősségünk.

Amúgy ritka szimpatikus csapat vagytok.Cushing miatt néha megnézem a Texans meccseket.
Ettől mondjuk még elverünk titeket is 😛