Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Most látom, hogy Flynnt kirúgták Oaklandből is. Szegény ürge, most már sajnálom egy kicsit! Egy bő éve még sorban álltak érte a csapatok.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Ez egy nagyon jó meccs volt, még úgy is, hogy kikaptunk és aludtunk is rá egyet. Nyomtunk egy szoros derbit egy átlagon felül játszó Colts-al, úgy, hogy most kivételesen minden csapatrészünket lehet kritizálni. Az O-fal lerágott csont. Egyszerűen nem létezik. Wilson fut mint az állat, összekínlódja a yardokat, egészen addig, míg valamelyik elszabadult állatkirály ki nem ökleli hónapokra a pályáról. Állandóan futásból dob és nagyon tart az Int-től. Ő azért kihozza a játékokból a maximumot, még ha nem is játszik a tavalyi formájában.
LB sor. Én itt látok több gondot. Wagner gyors, de még mindig rutintalan, ráadásul a tegnapi meccsen is megfigyeltem, hogy sokszor kettőzve blokkolják és esélye nincs odaérni a futóhoz. Wright szerintem sérült, összedrótozva játszik. Irvin....neki adjunk még esélyt az új posztján.
Mindenesetre nagyon ülnek a rövid passzok és sok jön középen. Ezen változtatni kell, mert kezdik kiismerni a gyengeségeinket. Thomas meg nem tud mindenhol ott lenni.
WR sor - tőlük jóval több kellene. Főleg Rizsától, annyi pénzért. Tudom, nagyon vigyáznak rá, de akkor is. Kellene Harvin, de nagy kérdés, hogy mennyire fog működni a dolog Wilsonnal. A lényeg, célpontok kellenek RW-nak.
TE - Nálunk olyanok is vannak?
Def - szerintem továbbra is egyben van, gondolom már fáj mindenük, de nyomják.
Pass rush - Már az atyaúristent is idehoztuk, de mégsem az igazi. Jó, persze ha Clem felpörög alakul majd, csak én többet várnék pl.: Avriltól is.
Sec - Őket nem bántom, még ha tegnap elég hülye játékokat benyeltek is. Írtam az eredménykövetőben is, hogy nem Sherman meccse. Hát nagyon nem. Meg mondjuk Browneré sem.
Kellett ez a zakó. Most gondolom megy az elemzés ezerrel, mert van mit. Tovább kell lépni és a következő 6 meccsből ötöt hozni. Én max a Falcons elleni buktát tudnám elfogadni, bár idén ők sem úgy muzsikálnak, úgyhogy bármi lehet abból is.
Nem történt semmi buktunk egy meccset, a PR 1. hely meg amúgy sem volt reális, ismerjük be. Ez a csapat sokra hivatott, de ha komoly SB esélyes akar lenni akkor 101% koncentráció kell minden meccsen.
Bocs ha hosszú voltam, de engem nagyon megvisel még egy ilyen tisztességes vereség is.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
u.i.: Az a safety, TD helyett még mindig felfoghatatlan...undisputedly
Jót akart ő, bízott benne(magában), hogy meglesz a birtoklás, azt meg valszeg nem tudhatta, hogy két csapattárs is jön mögötte, és elég lenne egy pöckölés. Pech. Ez van. Mondom ezek a momentumok most a Colts mellett voltak, de szerencsére nagyon finom lett Apám bora. 😀 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ui: De hogy Kellen Davis még mindig rosteren van... 😥 xDMedvepapa
Ő az oka a vereségnek 😀
Amúgy az Okung-Unger-Gia hármas mikor térhet vissza? Nem vagyok képben velük.

Read-optin szerintem is nagyon veszélyes,de ha belegondolsz, tavaly is akkor indult be igazán a támadójáték év végén,amikor jött a read-option.
Csak hogy ez tiszavirág életű "reform" a ligában. Nem lehet,és nem is szabad erre építei egy csapatnak.
Én továbbra is bizakodó vagyok a sérültek visszatérése utáni csapaterővel kapcsolatban.
További sérülések kerüljenek el, és akkor nem lehet nagy baj.

u.i.: Az a safety, TD helyett még mindig felfoghatatlan...
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Magáról a meccsről nem sok mindent mondanék, a lényeget a többiek már elmondták. Egy fasza meccsen, zsinórban másodszor idegenben, egy jól játszó Colts ellen kaptunk ki szorosan. Na bumm. Gratulálok nekik, jól játszottak, megérdemelték. Külön kiemelném Luck-ot, aki megmutatta, hogy nem csak tehetség. Érett irányító. A védelmet sem lehet bántani, tudtuk, hogy nem lehet 19 meccsen 😛 olyan szinten játszani, ahogy azt eddig tették, ez most az egyik "gyengébb" produkció volt, de ez is inkább néhány egyéni hibára vezethető vissza, illetve újra megemlíteném a Colts remek játékát akár tervezés, akár végrehajtás terén. Nem játszottunk rossz meccset, egyszerűen a momentumok most nem a mi oldalunkon voltak, pedig egy ilyen ki-ki meccsen ezek döntenek.

Amiről mindenképp szeretnék beszélni, az az O-line, illetve annak hiánya, és hogy ez milyen hatásokkal van/lehet a támadójátékra akár még hosszútávon is. Futás terén nem olyan látványos a probléma, de ezt főleg Lynch-nek köszönhetjük. Szerencsére megtanult alkalmazkodni ehhez a gyenge támadófalhoz, és pl. az utóbbi meccseken nagyon szép irányváltásokkal operál, és amit még a Panthers meccs után írtam, hogy nem megy bele az első nyíló lyukba, most már egyre jobban használja ki ezeket a kisebb lehetőségeket. Nagyon fontos ő nekünk. Mert az szerintem ti is látjátok, hogy mindegy milyen játékot hívunk, 1 mp-en belül van legalább egy védő a backfield-ünkön. Ezért is van a szép futások mellett nem kevés 0-1, vagy épp negatív és nagyon negatív yardos futásunk. Mindent Lynch sem tud megoldani. Vannak gap-ek, amiket néha az O-line csinál, de jobbára a futók kreativitása és tackle-breaking képessége eredményezi a jó futásokat. És akkor a pass protection. Lófasz. Semmi. Persze tudjuk, hogy Cable a futásblokkoló falat favorizálja, és ilyen játékosokkal tölti fel. Ezért van ott Sweezy pl., aki szimpatikus gyerek meg minden, de botrányos amit idén művel. Ne értsetek félre, nem akarom ráhúzni a dolgot, csak kiragadtam mint példát. Az irányítón folyamatos nyomás van, és ezért is mozdultunk el a read-option irányába, aminek egyáltalán nem örülök. Nem ezt gyakoroltuk a TC-ben, nem ez volt a terv. Év közben(elején) váltani kellett a fal gyengesége miatt. Nem örülök, hogy Wilson-nak eddig az életéért kellett futnia, most meg már az ő futásaira is kell építeni a playbook-ot. Jó, még mindig több a scramble futás, de egyre több a designed run. És oké, hogy RW nagyon jól védi magát ezeknél az eseteknél, de ez nem mehet így sokáig. Sokat kockáztatunk. És ebben van valami még ami aggaszt. Wilson láthatóan nem bízik már a falban, hamar kezd el mozogni(legtöbbször jogosan sajnos), és mivel folyamatosan a sarkában vannak, természetes, hogy a dobásai is pontatlanabbak lesznek. Persze mikor terv szerint forog ki a zsebből, akkor sokkal pontosabban hajtja végre a passzokat, de sajnos ez a ritkább eset. Persze ezt sem lehet sokkal többet csinálni, mert hamar kiismerik, és csúnya sack-ek jöhetnek. És egy ilyen fal mögött nagyon nehéz megtalálni azt a bizonyos ritmust. Szemmel láthatóan bizonytalan Wilson, és mivel a labdát meg nem akarja eladni(maradjon is így), egyszerűen néha túldobja az elkapókat, hogy biztosan ne legyen TO. Csak ahogy halad előre a szezon, lehet, hogy egyre nehezebb lesz visszatérni a megtervezett útra. Persze bízok az edzőkben, a játékosokban. Lehet javulást hoz, ha újra lesz kezdő o-line. Lehet javulást hozhat, ha lesz Harvin. Én bízok a javulásban, de kíváncsian várom, hogy mikor és mi módon jelentkezik ez. A legjobb az lenne, ha csak a PO-ban. 😊 Ezt nem pániknak szántam, csak van egy ilyen gondolatom, és kíváncsi vagyok, hogy mennyire értettek vele egyet. Na záróakkordnak pedig
GO HAWKS!!! 😊

Ui: De hogy Kellen Davis még mindig rosteren van... 😥 xD

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Egyebkent csak nekem szurja a szemem a lb-k jateka? Wright folyamatosan pozicion kivul van, wagner is kicsit visszaesett. Nem tudom h egyebkent tegnap volt e vmi serulese h ennyit volt farewell fent, de akkor is. Kicsit aggaszt rngem a jatekuk.
A falba remeljuk mindenki visszajon a szezon masodik felere es egeszsegesen vegigjatszak mert kurvara kellenek.
Vedelemmel meg csak a lb-k zavarbak, egyebkent sztrm nincs itt baja.kacsa
Na, én pont a LB sorra gondoltam amikor azt írtam,hogy a többi csapatrész jó teljesítménye miatt láttuk eddig őket átlagon felülinek.
Nyilván vereség után minden sötétebb, és borúsabb, de eddig is sokszor írtuk(én legalábbis biztosan), hogy a LB sor cover képessége elég nagy kívánnivalót hagy maga után.
Wright és Smith nagyon halovány eddig.

szerk1:Azt még hozzá írom,hogy minden csapatrész annyira jó,amennyire az ellenfél hagyja őket.
Tehát a jó gameplan a Colts részéről, az pont szürkébbnek mutatja őket, de ezzel együtt is kijelenthetjük,hogy a LB sorunk bőven nem elit.

szerk2: Ez még mindig nem az a szakasza az évnek,ahol nagyon virítani kell.
Szerintem pl a Denver és a Saints is megissza majd a levét annak,hogy most nagyon pörögnek.
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Egyebkent csak nekem szurja a szemem a lb-k jateka? Wright folyamatosan pozicion kivul van, wagner is kicsit visszaesett. Nem tudom h egyebkent tegnap volt e vmi serulese h ennyit volt farewell fent, de akkor is. Kicsit aggaszt rngem a jatekuk.
A falba remeljuk mindenki visszajon a szezon masodik felere es egeszsegesen vegigjatszak mert kurvara kellenek.
Vedelemmel meg csak a lb-k zavarbak, egyebkent sztrm nincs itt baj
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Na,kicsit rápihenve a maccsre :

Ha minden igaz, ez volt a 31. meccs,hogy nem kaptunk ki több mint egy labdabirtoklással.
Egy nagyon jó Colts győzött le minket hazai pályájukon. Kicsit olyan volt ez a meccs,mint amilyet mi szoktunk játszani. Az Indy most megmutatta milyen a túloldalon lenni 😀
Luck nagyon jó Qb, sokszor volt olyan érzésem,egy-egy nagy játéka után, hogy "szóval ilyen lehet az ellenfélnek,amikor RW egy vert helyzetből hoz 1st downokat" 😊

Bevellt nem szidnám, tudjuk,hogy korlátozott volt a lehetősége.
Rice megint hatalmas csalódás, főleg amit mutatott Russell INT-jénél. Semmit nem tett annak érdekében,hogy megakadályozza az elkapást. Számomra ez elég nagy -!
Tate-Baldwin páros nem elég erős NFL szinten. Kearse vagy Harvin nagyon elférne még a csapatban.

Az a Hilton mély TD nagyon szép volt tőlük.
Komolyan mondom, ez így volt eltervezve. Pont úgy lett odadobva,hogy a zónázó Sherm már feladja azt a route-ot, Sherm pedig még ne érjen oda.
A konzisztens nyomás amúgy hiányzott, és most kicsit úgy éreztem,hogy a D# összképe miatt egy-egy játékost túlértékelünk. Habár így van ez igazából a jó csapatoknál,hogy a rendszer naggyá tehet olyanokat akik amúgy nem annyira kiemelkedőek.
Browner amúgy most sem csinált mást mint szokott -birkózott az elkapókkal-,de most dobták rá a sárgát.

Összességében jól állunk, csak a sérülteknek kell visszajönni,és bárki ellen esélyesként futhatunk fel. Remélem ezzel a vereséggel lekerült a nagy elvárás nyomása (veretlen szezon, csapat akit meg kell verni stbstb).
Jövő hét Titans, szerencsére Fitz irányít náluk.
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
miből látszik h 0 a passzjáték? a 0 sikeres 3rd downbol...braxa88
Nézd,azt tudjuk,hogy hetek óta nem tudott fellépni a zsebbe RW.
Nem ezzel a fallal kell nekünk jól muzsikálni.
Amikor felépült a Okung,Unger és Gia, akkor kell legalább elfogadható szinten működniük.
Amúgy elég aggasztó,hogy ennyi erős picket öltünk bele a falba, és sehol sincs ahhoz képest.undisputedly
persze ez így van, de ez van jelnleg ezzel kell főzni és ezzel a fallal kellene megoldani a passzjátékotbraxa88
Ú, hát az szerintem nem fog menni PO esélyes csapatok ellen.
Következő 4 meccsből 2 idegenben csoportellenfél ellen, azokat hozni kell.

Engem valahogy ez a vereség annyira nem érint rosszul.
Kb 2 éve kaptunk ki utoljára 7+ ponttal, ma is közeli meccs volt, idegenben, egy jó Colts ellen.
Engem sokkal inkább késztet aggódásra Cable, és a rendszere.
Jelenleg egy 11-5-ös vagy 12-4-es csapatként tekintek magunkra, ha a kezdő fal visszatérésével nem lesz javulás, akkor lehet majd aggódni.
Amúgy még mindig nagyon korai szakaszában vagyunk a szezonnak 😊
Augusztusban aláírtam volna a 4-1-et, azóta meg csak gyengültünk.
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Mi is így kezdtünk tavaly 😊
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
miből látszik h 0 a passzjáték? a 0 sikeres 3rd downbol...braxa88
Nézd,azt tudjuk,hogy hetek óta nem tudott fellépni a zsebbe RW.
Nem ezzel a fallal kell nekünk jól muzsikálni.
Amikor felépült a Okung,Unger és Gia, akkor kell legalább elfogadható szinten működniük.
Amúgy elég aggasztó,hogy ennyi erős picket öltünk bele a falba, és sehol sincs ahhoz képest.undisputedly
persze ez így van, de ez van jelnleg ezzel kell főzni és ezzel a fallal kellene megoldani a passzjátékot
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
miből látszik h 0 a passzjáték? a 0 sikeres 3rd downbol...braxa88
Nézd,azt tudjuk,hogy hetek óta nem tudott fellépni a zsebbe RW.
Nem ezzel a fallal kell nekünk jól muzsikálni.
Amikor felépült a Okung,Unger és Gia, akkor kell legalább elfogadható szinten működniük.
Amúgy elég aggasztó,hogy ennyi erős picket öltünk bele a falba, és sehol sincs ahhoz képest.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
miből látszik h 0 a passzjáték? a 0 sikeres 3rd downbol...
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
hát ez nagyon gyenge volt
offense és defense oldalról is. pedig jobb csapat vagyunk. de ilyen OL mögött nem lehet egyszerűen támadást vezetni.
D is elfáradt. de amugysem voltak toppon.
nagy kár.braxa88
Az O#-ról eddig is tudtuk,hogy vannak korlátai, még a kezdő fallal felálva is, a cserékkel pedig plána. De én nem kisebbíteném le a Colts védelem érdemeit. Sajnos megint csak Russell menekülései jelentették az explozív,robbanékony játékokat, ráadásul passzban ő is többször hibázott.

A védelemnek is vannak gyengéi, szépen kijátszotta a Colts, nincs mit szépíteni.
A rosszban is meg kell látni viszont a jót, azaz így van lehetősége a stábnak a probléma orvoslására. A 3. negyedet nem láttam, és amíg vissza nem nézem a felvételt nem mennék bele taktikai elemzésekbe.

SpecialTeam a safetynél nagyot hibázott. A 2 birtoklásos előnynél elkövetett ekkora hiba mindig megbosszulja magát, mint a soccerben a rengeteg kihagyott helyzet.
Akármi történik este, akkor is vezetjük a csoportot, és 12 győzelemmel talán már lehet első két kiemelést szerezni,szóval nagyon jól állunk.
Go Hawks!
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
na meg van az első L...
nincs gáz fiúk... idegenben voltunk, sőt két hetet nagyon messze kellett utazni... plusz ez nem a Kócon múlt, hanem rajtunk... buta hibák sorozata... rossz play hívás O oldalon, csere OL és a zebrák is megfújták rendesen a hazai pályát... de a Kóc megérdemelte, szó se róla.
Mondjuk ha netán a SB-be találkozunk velük, akkor nyugodtan fogok leülni a TV elé, mert ezt még egyszer nem tudnák ellenünk megcsinálni.
Ma egy ilyen nap volt...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 475
Ki lehetett kapni ettől a Coltstól nem arról van szó, csak az idegesít, ahogy. Secondary teljes csőd volt 2. félidőben. Ricenak momentuma nem volt. ST is chokerkedett egyet. Remélem ezeket a dolgokat letudtuk ezen a meccsen.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
hát ez nagyon gyenge volt
offense és defense oldalról is. pedig jobb csapat vagyunk. de ilyen OL mögött nem lehet egyszerűen támadást vezetni.
D is elfáradt. de amugysem voltak toppon.
nagy kár.
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Annak ellenére,hogy a Colts ellen hamar ki kellett állnia, Bennett a liga legjobb 4-3 DE "siettetője".
Minden edge rusher között pedig második az OLB Smith mögött.

 www.profootballfocus.com/blog/2013/10/02/signature-stats-pass-rushing-productivity/
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Bruce Irvin aktiválva. A helyét Stephen Williams elküldésével oldották meg.Fucu
Az a nagy drop még talán a Panthers ellen a vesztét okozta. Kellen Davis még mindig a csapatban...

Medepapa, szerintem is esélyesebb 3 ponttal a Colts.
Én év végére egy 12-4-ben reménykedem, azaz a következő 12 meccsből elég 8-at megnyerni,belefér hétvégén a bukta.undisputedly
Ha Miller nem 100% és Willson a kezdő TE, akkor Davisnek maradnia kell. Mondjuk ez nem akkora öröm.garrett27
Jogos. De attól még Davis-t nem szeretjük. Kívül van a bizalom körén, pedig kurva nagy körzővel rajzoltam. 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Bruce Irvin aktiválva. A helyét Stephen Williams elküldésével oldották meg.Fucu
Az a nagy drop még talán a Panthers ellen a vesztét okozta. Kellen Davis még mindig a csapatban...

Medepapa, szerintem is esélyesebb 3 ponttal a Colts.
Én év végére egy 12-4-ben reménykedem, azaz a következő 12 meccsből elég 8-at megnyerni,belefér hétvégén a bukta.undisputedly
Ha Miller nem 100% és Willson a kezdő TE, akkor Davisnek maradnia kell. Mondjuk ez nem akkora öröm.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Bruce Irvin aktiválva. A helyét Stephen Williams elküldésével oldották meg.Fucu
Az a nagy drop még talán a Panthers ellen a vesztét okozta. Kellen Davis még mindig a csapatban...

Medepapa, szerintem is esélyesebb 3 ponttal a Colts.
Én év végére egy 12-4-ben reménykedem, azaz a következő 12 meccsből elég 8-at megnyerni,belefér hétvégén a bukta.
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bruce Irvin aktiválva. A helyét Stephen Williams elküldésével oldották meg.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Woooo-hoo-hooo.
Közel a hétvége, kijött a .com szakik tippje a Colts elleni párharcunkra.
Érdekes,hogy kb 4-2 arányban a Colts-ot választották győztesnek.
Nos,akkor álljon itt(másik fórumon találtam) az Indy eddigi ellenfeleinek rangsorolása a footballoutsiders számaival:

VÉDELMEK akikkel találkoztak
Week 1 … Oakland … DVOA #28
Week 2 … Miami …DVOA #24
Week 3 … San Francisco … DVOA #18
Week 4 … Jacksonville DVOA #27
Forrás:
 www.footballoutsiders.com/stats/teamdef


TÁMADÓK akikkel a Colts találkozott
Week 1 … Oakland … DVOA #24
Week 2 … Miami … #13
Week 3 … San Francisco … #17
Week 4 … Jacksonville …#32
Source:
 www.footballoutsiders.com/stats/teamoff

A mi mutatóink:
VÉDELEM: 1#
TÁMADÓK: 9#
undisputedly
Ettől még esélyesebbek otthon szerintem is, bár többnyire nem értek egyet a .com-os szakikkal. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Woooo-hoo-hooo.
Közel a hétvége, kijött a .com szakik tippje a Colts elleni párharcunkra.
Érdekes,hogy kb 4-2 arányban a Colts-ot választották győztesnek.
Nos,akkor álljon itt(másik fórumon találtam) az Indy eddigi ellenfeleinek rangsorolása a footballoutsiders számaival:

VÉDELMEK akikkel találkoztak
Week 1 … Oakland … DVOA #28
Week 2 … Miami …DVOA #24
Week 3 … San Francisco … DVOA #18
Week 4 … Jacksonville DVOA #27
Forrás:
 www.footballoutsiders.com/stats/teamdef


TÁMADÓK akikkel a Colts találkozott
Week 1 … Oakland … DVOA #24
Week 2 … Miami … #13
Week 3 … San Francisco … #17
Week 4 … Jacksonville …#32
Source:
 www.footballoutsiders.com/stats/teamoff

A mi mutatóink:
VÉDELEM: 1#
TÁMADÓK: 9#
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Elnézve a két Qb sérülését a hétközi meccsről, továbbra sem örülök,hogy ennyit kell szabadulni RW-nek. IGaz ő sosem kockáztat nagyot, de minél többször van zseben kívül, annál nagyobb az esélye,hogy kap majd egyet.