Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 224 — én ezt meguntam
Kedves Undi!

neked mindenben igazad van, csak...
a Bills a 2. egyébként tehetséges lábon sem gyenge irányítóját veszti el, mert rájuk omlik a mienknél jobb (amúgy sajnos nem jó) fal, vagy ki kell mozogniuk a zsebből. Ők persze ezt kb fele olyan intenzitással teszik, mint RW. Az hogyWlson még nem sérült meg ez egyrészt a zsenialitásának, másrészt
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Simábbnak kellett volna lennie (10 pontos kilengés az első félidő végén), de a lényeg a győzelem.
Habár gambler csere Qb volt a túloldalon, kellett hozzá a védelem,hogy ne a szerencsésebb napját fogja ki Fitz.
52 játékukból 5 szerelés negatív yardért, 6 levédekezett passz, 2 INT, 4 fumbli.
46.8-as QB rating, és 33%-os 3rd down

Mindazonáltal a passzrush még mindig akadozik, ráadásul egy kis identitás zavart is felfedezni vélek jómagam is, illetve többen is így látják. Nevezetesen ott, hogy DQ állandóan elengedteti az ellenfél WR-jeit, nem jammeljük őket ott ahol még szabad, azaz a LOS-nál.
Ez olyannyira idegen több játékosnak,hogy Brownert például le is kellett padoztatni meccs közben 😀

A Colts, és Titans is rá játszott módszeresen. Brandon egy átlagon felüli CB, amikor ütheti,vághatja az elkapót, támadhatja 5 yardon belül. Ezt leszámítva csak egy big fella, aki átlag alatti CB. Ezt jó lenne végre észre venni, és az ilyen soft zone hülyeségeket hagyni másoknak.
DQ eddig csalódás mint védekező koordinátor.
Többen írták,hogy meg kell nézni a Pats hogyan vette kia játékból Grahamat tegnap. Rárakták a legnagyobb CB-jüket.
Nekünk is ezt kellene tenni, és használni TE-ek ellen.

Ebből az állományból főleg passrush terén több kellene. Amúgy Clem valószínűleg nem lesz a Cards ellen.

Támadó oldal továbbra is szörnyű. Minden alkalommal amikor Russell lábon szerez yardokat, azt látjuk,ahogyan az O# gameplan megbukik. És ahogyan észrevettük, ez igencsak sokszor megtörténik. A passzjáték teljesen akadozik. Az idény elején, sőt egészen a meccs utánig azt gondoltam,hogy erről csak a fal gyengesége tehet, ráadásul az elkapóink sem tudnak leszakadni. Aztán megerősített a sejtésben Dan Kelly ( a Fieldgulls legjobb bloggere) egyik tweetje, mely szerint hallotta Greg Cossell-t és Holmgrent arról beszélgetni,hogy a Hawks passz útjai mennyire gyengén megkoreografáltak, és mennyire egyszerűen levédekezhetőek.

Még mindig tartom,hogy szerintem Harvin nélkül egy átlagos elkapó négyesünk van csak, de azért ennél többet tudnak. Teljesen hiányzik a mély-passzjáték.
Tavaly rengeteget szidtuk Bevell-t a playhívások miatt. Aztán jött a readoption, és ment a futás.
Mindenki azt próbálta megállítani, így passzjátékban is teret nyitottunk magunknak.
Csak hogy a readoption nem megoldás hosszú távon, a sima power run game egyedül Lynch zseialitásának köszönhető, passzolni meg nem tudunk.

Szerk: Cards ellen rövid hét van, zakót várok 3-7 ponttal.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Azért remélem Brown zsonglőrjátékánál volt egy kis félsz bennetek 😊 mindenesetre tényleg jogtalan lett volna két olyannal nyerni, még ha a D meg is dolgozott értük (legalábbis jobban, mint ti a pickjeitekért, no de azt is meg kellett dobni). Azért az egyértelműen komplettebb csapat győzött, Wilson egyre inkább meggyőz, hogy amit én sokszor máknak hittem részéről, az igazából kitűnő érzék a játékhoz, csak tartson ki nála, mert ha ezzel az önbizalommal nem ülnek majd az ilyen játékok, abból még egy ilyen jól összerakott csapat sem jöhet ki jól.

több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
nem lesz itt gond... a múlt heti jóformán blama után, most megpakoljuk a Titánokat...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
nem pörögtök srácok 😀
meccs van ma!

mit vártok a mai meccstől?braxa88
Fritz könnyűvé teszi majd nekünk a meccset. de sztem nem fogunk rászolgálni majd.

egyébként pár napja elgondolkodtam vmin. Tony Gonzalez egy negyedik körösért a szezon végéig (mert ugye visszavonul). mért ne csinálná meg bármeilyik fél is.

u.i. nyilván nem fog megtörténnia.kacsa
A mi O# falunkhoz blokkoló TE kell, azt meg nem tudom ilyen korosan mennyire tudná ellátni.undisputedly
amint okung meg gia felépül, vállalható lesz ez a fal.
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
nem pörögtök srácok 😀
meccs van ma!

mit vártok a mai meccstől?braxa88
Fritz könnyűvé teszi majd nekünk a meccset. de sztem nem fogunk rászolgálni majd.

egyébként pár napja elgondolkodtam vmin. Tony Gonzalez egy negyedik körösért a szezon végéig (mert ugye visszavonul). mért ne csinálná meg bármeilyik fél is.

u.i. nyilván nem fog megtörténnia.kacsa
A mi O# falunkhoz blokkoló TE kell, azt meg nem tudom ilyen korosan mennyire tudná ellátni.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Beteg vagyok, de este leszek. Csak a győzelem elfogadható itthon! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
krankovics
Elobb ahogy eves kozben neztem ezt a kepet, majd megfulladtam a rohogestol. Zsenialis! 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
nem pörögtök srácok 😀
meccs van ma!

mit vártok a mai meccstől?braxa88
Fritz könnyűvé teszi majd nekünk a meccset. de sztem nem fogunk rászolgálni majd.

egyébként pár napja elgondolkodtam vmin. Tony Gonzalez egy negyedik körösért a szezon végéig (mert ugye visszavonul). mért ne csinálná meg bármeilyik fél is.

u.i. nyilván nem fog megtörténni
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
nem pörögtök srácok 😀
meccs van ma!

mit vártok a mai meccstől?braxa88
Reszemrol pakolok az uj kecoban meg dolgozom, szoval orulok, ha beesek a meccsre. 😊 Amugy en gyozelmet varok. Jopofa ez a Titans, de otthon leszunk es talan a sokat emlegett tamadofal is osszeszedi magat. Lynch csipojevel mi a helyzet? Jo lenne nem tonkrerakni ot.

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
nem pörögtök srácok 😀
meccs van ma!

mit vártok a mai meccstől?
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
A védelem leggyengébb része gyengült tovább. Ez van.
Érdekes ez a Ken Norton gyerek...
USC-n már ő volt a LB coach amikor a nagy LB hármasuk volt?undisputedly
Igen, 2004 óta van Carollal. Már Tatuput is edzette. Ja és 3 SB-t nyert játékosként.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
A hét statisztikája:
A támadófalunknál az egész ligában nem találsz,csak egy rosszabbat a PFF szerint:

 www.profootballfocus.com/blog/2013/10/09/ranking-the-2013-offensive-lines-first-quarter/undisputedly
sok
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
A hét statisztikája:
A támadófalunknál az egész ligában nem találsz,csak egy rosszabbat a PFF szerint:

 www.profootballfocus.com/blog/2013/10/09/ranking-the-2013-offensive-lines-first-quarter/
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
A védelem leggyengébb része gyengült tovább. Ez van.
Érdekes ez a Ken Norton gyerek...
USC-n már ő volt a LB coach amikor a nagy LB hármasuk volt?
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
jó hír: Unger játszhat vasárnap
rossz hír: Wagner esélyes h nem. így a LB sor: Irvin-Wright-Smith
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
igen Fail... na de eljutott a címzetthez 😀 így éjfél fele, hazaesve, légyszi nézd el nekem 😀SeaSzilaHawk
Nagyon helyes, nem volt az olyan nagyon régen, amikor lesajnált futottak még kategóriaként kezelték a Seahawksot. Na azt az időszakot nem volt könnyű átvészelni. Aki viszont igazi szurkoló, az kitart. (Ki emlékszik arra, amikor a Fradi az NBII-ben szerencsétlenkedett?) Én sajnálom, hogy Gus elment, még az is lehet, hogy tegnap ő gatyába tudta volna rázni a Defense-t. Most viszont egy egész csapat az ő gondja, ami nem ugyanaz a kihívás. Kell még idő neki, meg ahogy elnézem a fél Seahawks.garrett27
Köszi srácok. Reménykedem, hogy hamarosan jobb idők köszöntenek Jacksonvillebe. Mondjuk ami most megy nálunk, azt lassan már nagyon nehéz lesz alulmúlni...
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Most látom, hogy Flynnt kirúgták Oaklandből is. Szegény ürge, most már sajnálom egy kicsit! Egy bő éve még sorban álltak érte a csapatok.garrett27
hát figyelj, nem jártok rosszul velük az szent... Lotulelei is és Williams is többre hivatott, mint amennyit nálunk tudtak mutatni... vagyis mutattak ők, csak nálunk nem fértek be... két év és jó lesz ez a Jax. Bízzatok Gusba...SeaSzilaHawk
A bizalmam töretlen Gus iránt. Remélem Garrett27 is ennyire bízik benne, ha már neki válaszoltál velünk kapcsolatban. 😀😀iktriad
Nagyon helyes, nem volt az olyan nagyon régen, amikor lesajnált futottak még kategóriaként kezelték a Seahawksot. Na azt az időszakot nem volt könnyű átvészelni. Aki viszont igazi szurkoló, az kitart. (Ki emlékszik arra, amikor a Fradi az NBII-ben szerencsétlenkedett?) Én sajnálom, hogy Gus elment, még az is lehet, hogy tegnap ő gatyába tudta volna rázni a Defense-t. Most viszont egy egész csapat az ő gondja, ami nem ugyanaz a kihívás. Kell még idő neki, meg ahogy elnézem a fél Seahawks.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Most látom, hogy Flynnt kirúgták Oaklandből is. Szegény ürge, most már sajnálom egy kicsit! Egy bő éve még sorban álltak érte a csapatok.garrett27
hát figyelj, nem jártok rosszul velük az szent... Lotulelei is és Williams is többre hivatott, mint amennyit nálunk tudtak mutatni... vagyis mutattak ők, csak nálunk nem fértek be... két év és jó lesz ez a Jax. Bízzatok Gusba...SeaSzilaHawk
A bizalmam töretlen Gus iránt. Remélem Garrett27 is ennyire bízik benne, ha már neki válaszoltál velünk kapcsolatban. 😀😀iktriad
igen Fail... na de eljutott a címzetthez 😀 így éjfél fele, hazaesve, légyszi nézd el nekem 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Na akkor én is beállok és leírom, hogy hol vannak gondjaim.
LB - vannak gondok bőven. és most hiányzik Lotulelei... mert Wright sérülten játszik, minden meccsen le kell őt egyszer hozni. Irvin nem hinném, h coverben hozzá tud tenni a játékhoz.
TE - Ne feledjük, hogy Zach sérült volt... újfent... sztem év végén búcsúzunk tőle is Rice-al együtt.
OLine - nincs itt mit mondani... de én nem látom annyira feketén a helyzetet, mint Ti. 3-an hiányoztak, még mindig.
Chancellor- sajnos nem látom benne a fejlődést a passz védekezésben. Futás ellen még mindig nagy király, de passz szituációkban sehol sincs.
Browner - kiismerték, és a hook-okkal, meg a double move-okkal mennek rá. tudják, h milyen fizikális és lassan mindenki rádobál kritikus helyzetekben, hogy ha nem is lesz egy completion, akkor jöjjön egy zászló.
Def hívások - simán lehetne egy pár blitzet is hívni, sőt néha a corner blitzet is lehetne hívni, az aztán tényleg meglepő lenne. remélem, hogy a szezon vége fele azért látunk majd egy picivel több blitzet, mert a fal nem tudja sokszor megoldani... ami igazából hihetetlen, hogy ilyen fal konstanson ne tudjon nyomást gyakorolni.
Most így több nem jut eszembe, de szokott lenni.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most látom, hogy Flynnt kirúgták Oaklandből is. Szegény ürge, most már sajnálom egy kicsit! Egy bő éve még sorban álltak érte a csapatok.garrett27
hát figyelj, nem jártok rosszul velük az szent... Lotulelei is és Williams is többre hivatott, mint amennyit nálunk tudtak mutatni... vagyis mutattak ők, csak nálunk nem fértek be... két év és jó lesz ez a Jax. Bízzatok Gusba...SeaSzilaHawk
A bizalmam töretlen Gus iránt. Remélem Garrett27 is ennyire bízik benne, ha már neki válaszoltál velünk kapcsolatban. 😀😀
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Most látom, hogy Flynnt kirúgták Oaklandből is. Szegény ürge, most már sajnálom egy kicsit! Egy bő éve még sorban álltak érte a csapatok.garrett27
hát figyelj, nem jártok rosszul velük az szent... Lotulelei is és Williams is többre hivatott, mint amennyit nálunk tudtak mutatni... vagyis mutattak ők, csak nálunk nem fértek be... két év és jó lesz ez a Jax. Bízzatok Gusba...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
szerk1:Azt még hozzá írom,hogy minden csapatrész annyira jó,amennyire az ellenfél hagyja őket.
Tehát a jó gameplan a Colts részéről, az pont szürkébbnek mutatja őket, de ezzel együtt is kijelenthetjük,hogy a LB sorunk bőven nem elit.
undisputedly
Undi ne már... jó gameplan? max jó adjustments... az is nagy szerencsével... voltak véleményes sárgák, RW jó néhány passzt túlméretezett, nem beszélve az elpocsékolt TO-król, mert ha a végén van 2 TO-unk vagy legalább egy, akkor más lett volna a leányzó fekvése... ahogy mondtam, 2. hosszú roadtripünk volt, 2 nagyon erős csapat ellen...
Ahogy már mondtam, ezt mi vesztettük el, nem ők nyerték meg...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Stephen Williams (akit Irvin miatt raktatok ki szombaton) is nálunk kötött ki, lassan már én sem bírom számon tartani, hány ex-Seahawk kerül hozzánk. 😀😀