Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 224 — én ezt meguntam
Gameday!!! Oh wait... 6-1! 😀 😛Medvepapa
Mit nézel ma?
Nekem a whiners @ Titans ameddig szoros (az idei Titans szimpatikus), ha pedig hamar eldől, akkor Ravens-Steelers.
Kivételesen az első idősávban is gépnél leszek valószínűleg,szóval ott pedig a Patriots-Jets.
Abban az esetben ha hamar eldől, akkor szerintem gép off a fent említett meccsekig.undisputedly
A csoportellenfelet én is megnézem. Előtte nekem a Bills-Dolphins tűnik így előre a legszórakoztatóbbnak, illetve a Bills-nek kicsit szurkolok is Woods, Alonso, Spiller miatt.Medvepapa
Én is lyukra futottam, vártam Höri PR-jét, de rájöttem, hogy odébb van!
Király vagy ! Mondjuk -miután elvesztettük a 2. sz. QB-nkat is, lehet, hogy végre láthatod Flynn-t játszani...szóval EPIC mérkőzés lesz -tehát kikapunk, de a D-t látni kell!

Más!
Lynch tényleg beintett Bevellnek a goal line passnál?! 😛 😀
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Gameday!!! Oh wait... 6-1! 😀 😛Medvepapa
Mit nézel ma?
Nekem a whiners @ Titans ameddig szoros (az idei Titans szimpatikus), ha pedig hamar eldől, akkor Ravens-Steelers.
Kivételesen az első idősávban is gépnél leszek valószínűleg,szóval ott pedig a Patriots-Jets.
Abban az esetben ha hamar eldől, akkor szerintem gép off a fent említett meccsekig.undisputedly
A csoportellenfelet én is megnézem. Előtte nekem a Bills-Dolphins tűnik így előre a legszórakoztatóbbnak, illetve a Bills-nek kicsit szurkolok is Woods, Alonso, Spiller miatt.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Gameday!!! Oh wait... 6-1! 😀 😛Medvepapa
Mit nézel ma?
Nekem a whiners @ Titans ameddig szoros (az idei Titans szimpatikus), ha pedig hamar eldől, akkor Ravens-Steelers.
Kivételesen az első idősávban is gépnél leszek valószínűleg,szóval ott pedig a Patriots-Jets.
Abban az esetben ha hamar eldől, akkor szerintem gép off a fent említett meccsekig.
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Gameday!!! Oh wait... 6-1! 😀 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
 www.footballoutsiders.com/stats/snapcounts

A 7. forduló még nincs benne.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
van linketetk az utóbbi meccsek snap számairól
főleg a D# érdekel,tehát, h ki hány playben volt pályán.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Top 3 gif a meccsről. Egészségetekre 😊

1. Tate TD, ami vissza lett fújva sajnos,de a célzónába érkezés fantasztikus 😊



2. Marshall Beast Lynch kiüti a Cardinals kapitányát, Dockettet 😊



3. Kancellár ülteti seggre az ellenfél Tackle-jét a kép jobb szélén,hogy utána még a szerelést is megcsinálja!! Safetyként ez nem semmi munka 😊

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Eddig tökéletes szezont futunk. Összeszedtük a komolyabb sérüléseket, eltiltásokat még a szezon elején. Okung, Unger, Giacomini, Harvin, Irvin, Wagner, Browner....
Olyan támadófalunk van, ami tulajdonképpen nincs is.
Ezt a nehézséget nem nagyon könnyíti Bevell és Cable.
Ennek ellenére 6-1, csoporton belül 2-0. Szerintem jelen helyzetben nem is akarhatunk többet. És az a legjobb, hogy bőven van hova fejlődni. Ha tudunk, nagyon szép vége lehet a szezonnak. Go Hawks! 😊Medvepapa
Hasonlóan látom én is. Annyit még hozzá tennék,hogy szerencsére reméljük nem csak a sérüléseket játszuk ki a "rendszerből" a vélhetőleges rájátszásra, de pl az ilyen blokkolt és visszahordott mezőnygólkísérleteket, három Qb fumblis estéket stbstb, smindezt úgy,hogy nem pusztán pozitív a mérleg, de egyenesen az elsp kiemelésért vagyunk harcban 😊
A következő 8 meccsből azt hiszem 6 hazai pályán lesz, köztük a NewOrleans elleni rangadó is, szóval ha minden jól megy, sikerülhet formába lendülni ugyanúgy ahogyan tavaly is.
több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Aki ért angolul annak azért aki nem annak meg azért,mert a kedvenc csapatáról szól. Egész jó. Jó szórakozást!Süsü
Inkább istenről szól ez...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Eddig tökéletes szezont futunk. Összeszedtük a komolyabb sérüléseket, eltiltásokat még a szezon elején. Okung, Unger, Giacomini, Harvin, Irvin, Wagner, Browner....
Olyan támadófalunk van, ami tulajdonképpen nincs is.
Ezt a nehézséget nem nagyon könnyíti Bevell és Cable.
Ennek ellenére 6-1, csoporton belül 2-0. Szerintem jelen helyzetben nem is akarhatunk többet. És az a legjobb, hogy bőven van hova fejlődni. Ha tudunk, nagyon szép vége lehet a szezonnak. Go Hawks! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Elég komoly életbiztosítása lehet Wilsonnak, mert ez a fal katasztrófa. Néha már Unger is képes volt ma lesüllyedni a többiek szintjére. Ráadásul balról-jobbról egyformán jöttek. Mondjuk néha RW is többet várt mint szokott, a fumble-knál szerintem futhatott volna a toporgás helyett. De ez volt a legnagyobb hibája. Ilyen fal mögött így játszani, le a kalappal. Szerintem Peyton Manning már nem élne, meg a legtöbb zseb irányító sem. A kicsi meg csak megoldja valahogy. Ráadásul az elkapók sem egy elit kategória és a TE játék is minimális. Ezek után hogy is állhatunk 6-1-el!
A védelem viszont most topon volt. Browner kisebb megingásai is belefértek. Én kiemelném a megszokott arcokon túl (Thomas, Sherman, Kancellár) Malcolm Smith-t. Kurva nagyot játszott a fickó!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888

Aki ért angolul annak azért aki nem annak meg azért,mert a kedvenc csapatáról szól. Egész jó. Jó szórakozást!
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Csapat nepszerusegi sorrend. Nagyot ugrottunk:  tdmagazin.hu/hirek/meg-mindig-a-cowboys-amerika-csapata


-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Mondtam én hogy nem kell parázni a védelem megoldotta.
A támadó fal tényleg gáz, de nem tudtuk kihasználni hiába a két lost fumble Wilsonnál.
Bevell nagy hülye volt a 4th downnál amikor Wilsont futtatta, ugye minek van Lynch.
Kancellár penkace Winstotnon nagyon kemény volt 😊

Nincs lehengerlő játék, de minden meccsen pont annyi amennyi a győzelemhez elegendő és ettől kurva erős ez a csapat.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Goal line szitu, passzt hívunk, ez elvileg Bevellnek szól 😀



több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
University of Phoenix Stadiumban Seahawks-Cardinals: 1-6braxa88
Seattle Seahawks 6-1

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
kemény egy dió volt ez is. ez a fal egy szívinfraktussal veszi fel a versenyt. ha jövőre a drafton bármilyen két betűs posztú embert húzunk, tökön szúrom magamat. szerencsétlen ember megint az életéért menekült.

na de a pozitívum. kihasználtuk a TE elleni sarkallatos pontját az ellennek. juhééé. petersont verték az elkapóink (WTF?????) védelem megint toppon volt mindhárom szinten, és a ST sem betlizett.

várjuk a menyországot és legyen egy átlagnál rosszabb falunk, ami már hatalmas előrelépés lenne a mostani állapotokhoz, és akkor russel hozsannázni fog.

GO HAWKS!
több mint 10 éve
rantotthus Seattle Seahawks 261
Wilson túlélte a meccset! Kész csoda...
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
University of Phoenix Stadiumban Seahawks-Cardinals: 1-6
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Szeretném, ha végre jól játszana a csapat, mert szerintem a Frisco meccs óta van a szurkolókban hiányérzet ezügyben. Nagy meccs lesz és bízom Wilsonban, hátha nem csak menekülnie kell és végre igazán kijön neki a lépés!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Én nézem, de nem valószínű,hogy neten is leszek.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
meglepődnék a ha a két TE 60yard felett lenne (összesen)

amugy nem élőben követem a meccset meló miatt, csak az ismétlést nézem holnap este. remélem megállom h nem nézem meg az eredményet. netet is kerülni fogom estig. nehéz lesz 😀
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
ahogy az itteni beharangozóba is írtam én Willsontól várok nagy meccset pont amiatt, hogy nem védekezzük le a TE-eket. Miller is sanszos egy jó meccsre csak kérdés, hogy a sérülés után mennyire fogják fullon használni.Fucu
Elvileg Miller a teljes playbookot képes játszani, és idegenben szerintem kell a segítség az O# falnak.
De a lentebbi hozzászólásomra utalva, remélem látunk TE hívást,mert az megnyugtatni kicsit Bevellel kapcsolatban.
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ahogy az itteni beharangozóba is írtam én Willsontól várok nagy meccset pont amiatt, hogy nem védekezzük le a TE-eket. Miller is sanszos egy jó meccsre csak kérdés, hogy a sérülés után mennyire fogják fullon használni.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Én már nagyon várom az "esti" meccset, sajnos az alapszakaszban az utólsó Hawks meccs amit élőben tudok megnézni a meló miatt szóval remélem jó kis meccsen tudunk majd nyerni és Rice végre el kezd játszaniJack Zoltán
Én nem számítok egy színvonalas meccsre. A két csapat formáját tekintve semmiképpen sem.
Amúgy nem tudom tudtátok-e, de Sherm nemrég kezdett egy blogot,ahol a meccsekkel kapcsolatos gondolatait fejti ki (  www.richardsherman25.com/#blog )
Kb 25 sorban ír a Cards elleniről is.

Egy dologra vagyok kíváncsi nagyon. A Cardinals szarul védekezik TE ellen, mi pedig ugye nem igen használunk TE-et elkapó játékban, maximum egyszer-kétszer, de akkor se igen megtervezve.
Szóval arra leszek kíváncsi, hogy Miller visszatértével vagyunk-e annyira flexibilisek,hogy rámenjünk az ellenfél gyengéjére,ahelyett,hogy a saját stílusunkat erőltetjük.
Amennyiben lesznek kimondottan TE hívások, és ma nem lesz eyértelmű tendenciaszerű hülyesége Bevellnek, akkor nem fogom szidni egy meccsig biztosan 😊

Szóval erre tényleg nagyon kíváncsi vagyok, ugyanis ez az én szememben arról szól,hogy bebizonyosodhat, Bevell is jócskán benne van a szar O# játékban, nem csak a roster.