Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Wilson nem kap több ütést mint egy átlagos fal mögött. meccsenként max 2-3 sacket kap. sokat kikerül, elfut. futásai után is kimegy oldalra vagy lábbal előre csúszik.
annyira én nem féltem őr.braxa88
Pont erre próbáltam célozni.... egyszer ne jöjjön össze egy menekülés és megvan a baj.silent7939
A zsebben, passzra váró helyzetben való zsákolás nem jár akkora veszéllyel közel sem, mint amikor menekül a játékos, és többnyire csak derék alatt tudjék szerelni. Olyankor a szalagok,térd elég nagyot kapnak. A zsebben többnyire felsőtestre mennek, szerintem az esetek legalább 80%-bán legalábbis deréktól felfelé van a kontakt.

RW ráadásul alacsonyabb, így menekülés közben a deréktől felfele jövő ütéseket jobban viseli,mert feljebb megy nála mint egy átlag Qb-nál, plusz ugye nyaknál fogva sem olyan egyszerű visszarántnai,mint a magasabb irányítókat.

Annyi esze pedig szerencsére van ,hogy nem megy bele a védőkbe, és a baseballos múltja okán is jól csúszik előre lábbal.
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Wilson nem kap több ütést mint egy átlagos fal mögött. meccsenként max 2-3 sacket kap. sokat kikerül, elfut. futásai után is kimegy oldalra vagy lábbal előre csúszik.
annyira én nem féltem őr.braxa88
Pont erre próbáltam célozni.... egyszer ne jöjjön össze egy menekülés és megvan a baj.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Wilson nem kap több ütést mint egy átlagos fal mögött. meccsenként max 2-3 sacket kap. sokat kikerül, elfut. futásai után is kimegy oldalra vagy lábbal előre csúszik.
annyira én nem féltem őr.
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
1.Russell játszik az egész ligában a legnagyobb nyomás alatt!
PFF tweet:
"Russell Wilson is now the most pressured QB in the league, feeling heat on 46.6% of his dropbacks"

Nekem Brady a kedvenc irányítóm, de ilyen nyomással Ő már kb otthonról nézné a meccseket, ahogyan pl Manning is. Egyszerűen zseniális amit RW csinál.undisputedly
Az a baj hogy ha így folytatja a falatok akkor előbb utóbb nem lesz jó vége, mármint Russel egészsége tekintetében. Eljön az a pillanat amikor egy nagyon komoly hit-et nem fog tudni elkerülni. Nem kívánom neki, de jobb védelmet érdemelne.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
1.Russell játszik az egész ligában a legnagyobb nyomás alatt!
PFF tweet:
"Russell Wilson is now the most pressured QB in the league, feeling heat on 46.6% of his dropbacks"

Nekem Brady a kedvenc irányítóm, de ilyen nyomással Ő már kb otthonról nézné a meccseket, ahogyan pl Manning is. Egyszerűen zseniális amit RW csinál.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
egyik meccs sem lefutott... meg kell dolgozni a W-ért. pláne idegenben
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Egyébként jön valaki szombaton a magyar bajnoki döntőre? Én ott leszek, nyilván Seahawks mezben. Wilson vagy Thomas, még ezután döntöm el.garrett27
En ott leszek, sotetkek Seahawks kapucnisban, endorphyn es 12 felirattal a hatan.

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Nem bánnám, ha nem kellene nagyon izgulni a következő két meccsen, de azért legyünk óvatosak. Jó lenne PO-ba jutni, jó lenne végig otthon játszani, de ehhez minden meccs kell, mert a Frisco is felpörögni látszik.

Egyébként jön valaki szombaton a magyar bajnoki döntőre? Én ott leszek, nyilván Seahawks mezben. Wilson vagy Thomas, még ezután döntöm el.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Hát nálam egyáltalán nem. 😊 Papíron mindkét meccset hoznunk kéne, még ha az egyik csoportrangadó idegenben akkor is, mert a csapat megmutatta a Cards ellen, hogy meg tudja lépni az ilyen akadályokat is.
Ettől függetlenül sok érdekességre kaphatunk választ a következő meccseken.
Ott van pl. mindjárt az O-line. A Rams ellen megint komoly feladat előtt lesznek, aggódhatunk Wilson-ért. Az elkapók teljesítményét is figyelni lehet, pl. kíváncsi leszek, hogy első szándékból futott route-okon milyen hatékonysággal passzolunk. Milyen állapotban van M-Rob? Mennyit jelent a jelenléte a pályán? Szerintem lesz TD-je az első aktív meccsén. RB rotáció...jó lenne, ha lenne. Bevell hívásai. Mennyiben változik a playbook ha lesz Harvin. Mert a tervezésénél sztem biztosan számoltak vele. Irvin-től többet várok. Wagner mikor tér vissza, milyen állapotban? Én pont őt nem siettetném. Ő a LB sor playmaker-e, legyen egészséges. Ellenben Harvin. Azért kezdte el az edzéseket, mert a fizikai állapota megengedi. De azt ne várjuk, hogy első éles meccsén majd mindenkit elkápráztat. Elég foghíjas offseason-ja volt, az alapszakaszról nem is beszélve. Minél hamarabb be kell illeszkednie a rendszerbe, ahhoz pedig meccsek kellenek. Bye után nagy szükség lesz rá, komoly védelmek ellen kell majd játszanunk. A Falcons meccs 50-50 lesz, főleg ha addig csak javítják a mérlegüket és újra láthatóvá válik nekik a PO. A másik 3 valóban nyerhető. Bye után egyből 3 ki-ki meccs. Igen a Giants meccs is. Ha jó napot fognak ki, bárkit verhetnek. Minket is New York-ban. A végén a két hazai meccs kötelező W, ha tetszik ha nem, ha nehéz lesz ha nem, azokat hozni kell.

Én négy csapatot látok esélyesnek az első két helyre a konfban. Seahawks, Saints, 49ers, Packers. Valószínűségi sorrendben írtam. Bye után az első két meccs meg is határozza majd szerintem a lényegi kérdéseket.

Tehát érdektelenségről szó sincs. Persze ettől még lehetnek lefutott meccsek. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de nálam a következő két meccs a teljes érdektelenség határát súrolja már most.
Nehezen tudom elképzelni,hogy a Bradfordot vesztett Rams, vagy az eddig nyeretlen Tampa -akik Martint vesztették el-akár csak meg tudná nehezíteni a dolgunkat.
Persze a Rams ellen idegenben tavaly nehéz volt, csoportrangadó stbstb, de valahogy nem húztam be a naptáramba a strigulát.

Amúgy őrületes mennyien sérültek le az előző fordulóban. Mi még mindig a kellemesebb odlalán vagyunk a dolognak,habár egy MLB-LT-C-RT-TE-WR hatos nálunk is sok időt töltött pályán kívül, amit kellő képpen sikerült áthidalnunk.

Remélem Harvint legalább még 3 hétig hanyagoljuk. Sőt, a következő 4 hétben én nem is játszatnám.
@Rams, Tampa,@ Atlanta,Vikings négyesből egyik sem pozitív mérlegű.
Itt a Falconstól csúszhat be egy vereség esetleg, habár nem tartom valószínűnek, a Vikingeket pedig ilyen irányító hármassal mint a Freeman-Ponder-Cassell (LOL) verni kell. Szerencsétlen AP foghatja a fejét.

Bye week után Saint,@whiners,@Giants,Cards,Rams
Szerencsére lesz időnk felkészülni a Szentekre, ráadásul hazai pálya, de nem lepne meg ha kikapnánk tőlük. whinerst az utóbbi két találkozón eléggé lealáztuk, igaz mindkettő hazai pályán volt. Addigra visszakapják legalább egy elkapójukat, itt becsúszhat egy L.
Utolsó háromból pedig papíron három W.

Tehát ebből az utolsó 9 meccsből szerintem legrosszabb esetben 6-3-as mérleg.
Egy 6-2 vagy 6-1 szinte biztosan top2 seed lenne.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
bazdmeg.. hát nekem is 😀
nem volt vicces 😊
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Egy pillanatra megállt az ütő bennem! Szemét! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
first name is RUSSELL, last name is Wilson
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ricardo Lockette is csak ő a PS-ba 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Robinson visszatért 😊 rövid yardos szitukban jol fog jönni a blokkjai
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Percy Harvin edzeni kezdett ma.

"Multiple reports have indicated Harvin has a shot to play in Week 8 versus St. Louis, and this puts him on track. The Seahawks still haven't formally activated Harvin from the reserve/PUP list, but could do so later this week.
- Aaron Wilson on Twitter"

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Lynch eddig 1x futott 100y felett. ... a Colts ellen.
😊
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
nem örülök Bradford sérülésének. de így simán nyerni kell jövő héten a MNF-n.
szó van arrol h Harvin lehet játszik már azon a meccsen. Sztem nem kéne ezt elsietni. Rams, után hazai pályán jön a Tampa Bay. ott sem lehet baj. Atlantában viszont már elkelhet Percy.
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Jo hir, ugy nez ki visszahozzuk Robinsont! Vegre lesz egy fullbackunk. Mar ha egeszseges.

 blogs.seattletimes.com/seahawks/2013/10/20/seahawks-looking-into-bringing-robinson-back-to-fill-fullback-void/endorphyn
Sokkal jobban blokkol akár passz, akár futó játékoknál a jelenleg egészséges támadófalembereink felénél. Viszont érdekes, hogy mennyire "elértéktelenedett" a FB poszt, mert ha valakit nyugodt szívvel vihetett volna bármelyik csapat a posztra, az M-Rob. Ennek ellenére FA-ként komoly érdeklődés sem volt iránta egy korábbi tweet-je szerint. A mi támadójátékunknak szüksége van most egy jó FB-ra. Szerintem leigazoljuk(pápá Kellen Davis), és akkor Welcome back.Medvepapa
Igazabol senki nem ertette, hogy mi volt a valodi indok. Persze betegseg meg ilyenek, de nem tudom, hogy valoban csak ez volt -e. Orulnek ha jonne.

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Jo hir, ugy nez ki visszahozzuk Robinsont! Vegre lesz egy fullbackunk. Mar ha egeszseges.

 blogs.seattletimes.com/seahawks/2013/10/20/seahawks-looking-into-bringing-robinson-back-to-fill-fullback-void/endorphyn
Sokkal jobban blokkol akár passz, akár futó játékoknál a jelenleg egészséges támadófalembereink felénél. Viszont érdekes, hogy mennyire "elértéktelenedett" a FB poszt, mert ha valakit nyugodt szívvel vihetett volna bármelyik csapat a posztra, az M-Rob. Ennek ellenére FA-ként komoly érdeklődés sem volt iránta egy korábbi tweet-je szerint. A mi támadójátékunknak szüksége van most egy jó FB-ra. Szerintem leigazoljuk(pápá Kellen Davis), és akkor Welcome back.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Jo hir, ugy nez ki visszahozzuk Robinsont! Vegre lesz egy fullbackunk. Mar ha egeszseges.

 blogs.seattletimes.com/seahawks/2013/10/20/seahawks-looking-into-bringing-robinson-back-to-fill-fullback-void/

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Bradfordnak szétment a térde és ma próbálnak qb - t találni. Acélos lesz a passz játékuk MNF - en.Tessu
Szerencsétlen... Sajnálom,hogy megsérült, így is volt elég baja!
több mint 10 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
Bradfordnak szétment a térde és ma próbálnak qb - t találni. Acélos lesz a passz játékuk MNF - en.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Más!
Lynch tényleg beintett Bevellnek a goal line passnál?! 😛 😀Helmut Zimmer