Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 048
Én már nagyon várom az "esti" meccset, sajnos az alapszakaszban az utólsó Hawks meccs amit élőben tudok megnézni a meló miatt szóval remélem jó kis meccsen tudunk majd nyerni és Rice végre el kezd játszani
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
tőlem:
 seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2013/10/17/7_fordulo_Seahawks__Cardinals/
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Ha mar bulvar, akkor Arizonaban is csak a swag 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Jó olvasni hogy tartotok tőlünk kicsit, de amíg CP irányít addig nem kell 😊
Sherm leveszi Fitzet a pályáról.... ráadásul Fitz sérült is pöttyet.
Floyd egy kis S segítséggel tartható, Roberts meg elég homály mostanában slotban.
Az egyetlen O weapon Ellington, de ő meg kevés...

Én ezt simán nektek adom 2 TD-vel. Ebből Wilson fut 1-et minimum.
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Thurmond így jár meccsre:
braxa88
Fő házi niggernek öltözött (ala Django) 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Thurmond így jár meccsre:
több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Remélem Palmer nem szakítja meg a sorozatát és dob néhány INT-et, ezzel járulva hozzá a győzelmünkhöz. Mivel a Cards ugye csoport rivális nagyon fontos lenne hogy legyőzzük őket. A végelszámolásnál nagy jelentősége lesz. Ez tuti.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Every team team that has played the Seahawks this season has lost the following week
a sorozat a titansszel megszakadbraxa88
Reméljük a legjobbakat! 😊

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Every team team that has played the Seahawks this season has lost the following week
a sorozat a titansszel megszakad
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
nem lennék meglepve ha Thomas (esetleg más safety) többet lenne Browner oldalán biztosítéknak, mint eddig. Ahogy Undi is írta, ha nem fogják jameltetni Brownert, nem csak Fitz hanem Floyd is meg fogja verni.

Nem tudom Undi miért vár vereséget, a védekező falatok megeszi reggelire a támadófalat. a gyorsasággal nem tudnak mit kezdeni és simán bele tudjátok hajszolni Palmert pár labdaeladásba.Fucu
-Rövid hét
-Idegenben
-Csoportrivális ellen
-Speciális egység és a támadók gyengélkedése
*Idegenben a védelem is hajlmaos néha betlizni

Azt,hogy lesz-e picksix, vagy ST pontok, azt nem lehet meccsképből szerintem előre megjósolni.
Amit várok az egy kiélezett kevés pontos meccs. Kb 2 éve kaptunk ki utoljára egy labdabirtoklásnál többel, szóval attól nem félek,hogy belefutunk valamiféle zakóba, de mi sem vagyunk olyan formában,hogy várhatóan 30+ pontot tegyünk fel.
Ilyen körülmények között pedig a fent említett okok miatt én a hazai csapatnak adok 3-7 pont előnyt.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
nem lennék meglepve ha Thomas (esetleg más safety) többet lenne Browner oldalán biztosítéknak, mint eddig. Ahogy Undi is írta, ha nem fogják jameltetni Brownert, nem csak Fitz hanem Floyd is meg fogja verni.

Nem tudom Undi miért vár vereséget, a védekező falatok megeszi reggelire a támadófalat. a gyorsasággal nem tudnak mit kezdeni és simán bele tudjátok hajszolni Palmert pár labdaeladásba.Fucu
nana
én se várok könnyű győzelmet, sőt.
Clemons valószínűleg nem játszik. Így marad Bennett és Avril, meg Irvin. Sztem Schofield is több playt kaphat. nagyon működnie kell a pass rushnak mert télleg csak így kerülhető el a baj. De ha a playmaker Dben is bízok.
Én mugy inkább Ellingtontol tartok (browner bénázása mellett), aki screenekkel, szélsőfutásokkal is szétszedheti a D-tbraxa88
Az a hármas/négyes pont elég tud lenni ha olyan napja van a falnak.
Azért Ellington kevés lesz. Remélem nem fog a Cards lebőgni főműsoridőben, pedig szokásuk.
Én meg Wilsontól félek mint a tűztől.
Ja és írjatok Bevellnek, hogy csak TE.re hívjatok passzjátékot, akkor tuti a siker 😊
Most kiderülhet (nem fog) ki a legjobb CB a ligában 😊Fucu
nálunk TE játék nincs 😀
Wilsonnak megint menekülni kell majd biztos sokat. főleg ha még jönnek a Washington bliccek is. Campbell is összevissza fogja verni Sweezyt..
CB: nem fog kiderülni mert Rice-n tökmind1 ki a CB ő eltűnik. 3rd downoknál lehet PEtersonnak nagyobb szerpe, majd Tate v Baldwin ellen... DE amugy messze van Peterson Shermantől 😛
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
nem lennék meglepve ha Thomas (esetleg más safety) többet lenne Browner oldalán biztosítéknak, mint eddig. Ahogy Undi is írta, ha nem fogják jameltetni Brownert, nem csak Fitz hanem Floyd is meg fogja verni.

Nem tudom Undi miért vár vereséget, a védekező falatok megeszi reggelire a támadófalat. a gyorsasággal nem tudnak mit kezdeni és simán bele tudjátok hajszolni Palmert pár labdaeladásba.Fucu
nana
én se várok könnyű győzelmet, sőt.
Clemons valószínűleg nem játszik. Így marad Bennett és Avril, meg Irvin. Sztem Schofield is több playt kaphat. nagyon működnie kell a pass rushnak mert télleg csak így kerülhető el a baj. De ha a playmaker Dben is bízok.
Én mugy inkább Ellingtontol tartok (browner bénázása mellett), aki screenekkel, szélsőfutásokkal is szétszedheti a D-tbraxa88
Az a hármas/négyes pont elég tud lenni ha olyan napja van a falnak.
Azért Ellington kevés lesz. Remélem nem fog a Cards lebőgni főműsoridőben, pedig szokásuk.
Én meg Wilsontól félek mint a tűztől.
Ja és írjatok Bevellnek, hogy csak TE.re hívjatok passzjátékot, akkor tuti a siker 😊
Most kiderülhet (nem fog) ki a legjobb CB a ligában 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
nem lennék meglepve ha Thomas (esetleg más safety) többet lenne Browner oldalán biztosítéknak, mint eddig. Ahogy Undi is írta, ha nem fogják jameltetni Brownert, nem csak Fitz hanem Floyd is meg fogja verni.

Nem tudom Undi miért vár vereséget, a védekező falatok megeszi reggelire a támadófalat. a gyorsasággal nem tudnak mit kezdeni és simán bele tudjátok hajszolni Palmert pár labdaeladásba.Fucu
nana
én se várok könnyű győzelmet, sőt.
Clemons valószínűleg nem játszik. Így marad Bennett és Avril, meg Irvin. Sztem Schofield is több playt kaphat. nagyon működnie kell a pass rushnak mert télleg csak így kerülhető el a baj. De ha a playmaker Dben is bízok.
Én mugy inkább Ellingtontol tartok (browner bénázása mellett), aki screenekkel, szélsőfutásokkal is szétszedheti a D-t
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
nem lennék meglepve ha Thomas (esetleg más safety) többet lenne Browner oldalán biztosítéknak, mint eddig. Ahogy Undi is írta, ha nem fogják jameltetni Brownert, nem csak Fitz hanem Floyd is meg fogja verni.

Nem tudom Undi miért vár vereséget, a védekező falatok megeszi reggelire a támadófalat. a gyorsasággal nem tudnak mit kezdeni és simán bele tudjátok hajszolni Palmert pár labdaeladásba.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
mit szóltok Browner gyengélkedéséről? ugye vasárnap szopatta rendesen Wright így padoztatták, jött helyére Maxwell és Thurmond is. majd visszatért, akkor már jobb volt Browner.
azért nagyon nem lenne jó ha könnyedén hozhatóak lennének a yardok a Browneren :/ A Cards ellen remélem Sherman végig Fitzen lesz.

ami sztem elég biztos h jövőre nem kap uj szerződést Browner, és megy a piacra
több mint 11 éve
CSABI27 Seattle Seahawks 99 — vinczellercsaba@gmail.com
miért avn
nem értem miért erőltetjük ennyire Tate-et, slanteket pl rendszeresen rá dobáljuk, és elég nagy arányban képtelen elkapni a labdát; szerencsétlen baldwinnak meg szinte minden elkapása 1st down, nem is akármiylen elkapások. sokkal okosabb, akár azt is kijelenthetjük, hogy tehetségesebb játékos, mint #81. pl tegnap a pár yardos elkapása, amikor bedőlt a labdával együtt. tényleg nem látok logikát ebben, baldwint belehetne rakni split endbe ugyanúgy, nem hiszem, hogy nem tudná megtanulni a pozíciót. ráadásul jön majd harvin, baldwin még hátrébb szorul a DC-on, és a vége az lesz, hogy vmi late rounderért eladjuk valakinek, ahol madj villogni fog, és ahol értékelik. kezdek tate-re neheztelni baldwn mellőzése miatt.CSABI27
Erről is szólt a poszt, amit írtam Undinak, csak vmiért eltűnt!
Akkor megkérdezm, szerintetek miért van ez a szép pozíciós Carousel a WR-eknél?!
lehet tudjátok a választ, de ha esetleg nem nincs gond, mert nagyon aljas!Helmut Zimmer
miért van?
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
nem értem miért erőltetjük ennyire Tate-et, slanteket pl rendszeresen rá dobáljuk, és elég nagy arányban képtelen elkapni a labdát; szerencsétlen baldwinnak meg szinte minden elkapása 1st down, nem is akármiylen elkapások. sokkal okosabb, akár azt is kijelenthetjük, hogy tehetségesebb játékos, mint #81. pl tegnap a pár yardos elkapása, amikor bedőlt a labdával együtt. tényleg nem látok logikát ebben, baldwint belehetne rakni split endbe ugyanúgy, nem hiszem, hogy nem tudná megtanulni a pozíciót. ráadásul jön majd harvin, baldwin még hátrébb szorul a DC-on, és a vége az lesz, hogy vmi late rounderért eladjuk valakinek, ahol madj villogni fog, és ahol értékelik. kezdek tate-re neheztelni baldwn mellőzése miatt.CSABI27
Erről is szólt a poszt, amit írtam Undinak, csak vmiért eltűnt!
Akkor megkérdezm, szerintetek miért van ez a szép pozíciós Carousel a WR-eknél?!
lehet tudjátok a választ, de ha esetleg nem nincs gond, mert nagyon aljas!Helmut Zimmer
esélyes h tudjuk 😀
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 224 — én ezt meguntam
nem értem miért erőltetjük ennyire Tate-et, slanteket pl rendszeresen rá dobáljuk, és elég nagy arányban képtelen elkapni a labdát; szerencsétlen baldwinnak meg szinte minden elkapása 1st down, nem is akármiylen elkapások. sokkal okosabb, akár azt is kijelenthetjük, hogy tehetségesebb játékos, mint #81. pl tegnap a pár yardos elkapása, amikor bedőlt a labdával együtt. tényleg nem látok logikát ebben, baldwint belehetne rakni split endbe ugyanúgy, nem hiszem, hogy nem tudná megtanulni a pozíciót. ráadásul jön majd harvin, baldwin még hátrébb szorul a DC-on, és a vége az lesz, hogy vmi late rounderért eladjuk valakinek, ahol madj villogni fog, és ahol értékelik. kezdek tate-re neheztelni baldwn mellőzése miatt.CSABI27
Erről is szólt a poszt, amit írtam Undinak, csak vmiért eltűnt!
Akkor megkérdezm, szerintetek miért van ez a szép pozíciós Carousel a WR-eknél?!
lehet tudjátok a választ, de ha esetleg nem nincs gond, mert nagyon aljas!
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
ha már Cards, ugye elgutóbb 58pontot csináltunk ellenük. hát felét is hatalmas bravur lenne összehozni most.. 😀
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Igaz, a WR-ek nem tudnak úgy elszakadni, mint kellene. Ez az egyik baj. Nincs hosszú játék, csak ha már pánik van. De! Érdemes lenne megszámolni, hogy pl a tegnapi meccsen RW hányszor tudott fellépni a zsebbe. Szegénybe már belekódolták az azonnali kiforgást és menekülést. Lassan viszont már nem is őt támadják közvetlenül, hanem a zseb melletti területeket, mert tudják, hogy úgyis arra jön, így hosszabbakat kell futnia. Vajon meddig mehet ez így? Egyszer tényleg összetörik, aztán villany le. Egyébként amit a kis fickó csinál az emberfeletti. Olyan playeket hoz vissza a túlvilágról, hogy csak néz az ember.
A másik Lynch. Ő egy állat, nem vitás, de most már állandóan fáj valamije, a kiesése pedig szintén végzetes lenne. Turbin fejlődik, ez rendben van, de hol van Krisztina?
Willson egyre jobban tetszik, voltak igen hasznos blokkjai. Ugyan az elkapása kevés, de hát a TE játék nem a mi asztalunk, ezt tudtuk.
Még egy apróság, volt 6 büntink, ebből 3 Carpenterre ment, ez nálam megérne egy seggberúgást, főleg egy 1. körösnél.
Továbbra is várjuk Harvint és egy normálisabb offense playbookot. Laikusként hirtelen ennyi a tegnapról. Nagy meccs lesz a Pintyekkel és nagyon kellene a következő 3W.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
CSABI27 Seattle Seahawks 99 — vinczellercsaba@gmail.com
nem értem miért erőltetjük ennyire Tate-et, slanteket pl rendszeresen rá dobáljuk, és elég nagy arányban képtelen elkapni a labdát; szerencsétlen baldwinnak meg szinte minden elkapása 1st down, nem is akármiylen elkapások. sokkal okosabb, akár azt is kijelenthetjük, hogy tehetségesebb játékos, mint #81. pl tegnap a pár yardos elkapása, amikor bedőlt a labdával együtt. tényleg nem látok logikát ebben, baldwint belehetne rakni split endbe ugyanúgy, nem hiszem, hogy nem tudná megtanulni a pozíciót. ráadásul jön majd harvin, baldwin még hátrébb szorul a DC-on, és a vége az lesz, hogy vmi late rounderért eladjuk valakinek, ahol madj villogni fog, és ahol értékelik. kezdek tate-re neheztelni baldwn mellőzése miatt.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 224 — én ezt meguntam
Arrowhead holdról látható %-al nagyobb, mint a Century link! Sokáig az Arrowhead volt a legszörnyűségesebb aréna! Régóta tart a rivalizálás (elég barátságos)!
Most tűzben égnek, hangoskodjanak csak!
Altatunk, mert most ülnek a rekordon, Cards ellen meg jól visszavesszük! Ha jól gondolom nov.17 után úgysem lesz kedvük kiabálni 😊 😊 😊
több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Most olvastam, hogy a ArrowHead Stadium a leghangosabb stadium a világon. A Raiders ellen megdöntötték a rekordunkat. 😕

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 224 — én ezt meguntam
Kedves Undi!

neked mindenben igazad van, csak...
a Bills a 2. egyébként tehetséges lábon sem gyenge irányítóját veszti el, mert rájuk omlik a mienknél jobb (amúgy sajnos nem jó) fal, vagy ki kell mozogniuk a zsebből. Ők persze ezt kb fele olyan intenzitással teszik, mint RW. Az hogyWlson még nem sérült meg ez egyrészt a zsenialitásának, másrésztHelmut Zimmer
Gondolom itt még van pár sor 😊
RW zseni, nem írtam az ellenkezőjét.
Nagyon jól védi magát amikor fut, de attól még igaz, az ilyen szabadulások mind akkor jönnek,amikor az eredeti hívás besül.undisputedly
ja... pedig milyen király poszt volt, mindegy is nem írom meg még egyszer...
😊
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Kedves Undi!

neked mindenben igazad van, csak...
a Bills a 2. egyébként tehetséges lábon sem gyenge irányítóját veszti el, mert rájuk omlik a mienknél jobb (amúgy sajnos nem jó) fal, vagy ki kell mozogniuk a zsebből. Ők persze ezt kb fele olyan intenzitással teszik, mint RW. Az hogyWlson még nem sérült meg ez egyrészt a zsenialitásának, másrésztHelmut Zimmer
Gondolom itt még van pár sor 😊
RW zseni, nem írtam az ellenkezőjét.
Nagyon jól védi magát amikor fut, de attól még igaz, az ilyen szabadulások mind akkor jönnek,amikor az eredeti hívás besül.