Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
kéne nagyon vissza Okung mihamarabb, mert nem nagyon lehet meccset veszíteni. a frisco sem fog, annyira könnyű a sorsulásuk. van egy saints elleni meccs amin szophatnak, de a többi nagyon könnyűnek ígérkezik, és nem azért mert annyira jók lennének. főleg mert kopernikusz nem tud passzolni.

iylen meccsek után vűrom nagyon a következőt h mihamarabb elfelejtsük ezt 😊
Bucs ellen hazai pálya, nem kéne h gond legyen, ott a DL sem olyan erős.braxa88
A Ti sorsolásotok viszont brutál nehéz😀 Ugyanazokkal játszunk nagyjából, csak amíg mi RG III-ékhoz megyünk, addig Ti az idei évben brillirózó Giantsel meccseltek és amíg mi a hosszú évek legjobb Panthersét fogadjuk addig Ti az NFC North listavezetőjét uccsóját fogadjátok. De tudod mit igazad van, és keressétek már előre a kifogásokat miért nem lesz meg a divizió😉
Ja és még annyit, hogy lehet fikázni Kaepet, csak talán nem pont ez után a meccsetek után a total 7 first downnal és a net 134 yarddal! Törpének ehhez annyi köze volt, hogy ügyesen megúszta a brutál sok zsákolást sérülés nélkül


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
kéne nagyon vissza Okung mihamarabb, mert nem nagyon lehet meccset veszíteni. a frisco sem fog, annyira könnyű a sorsulásuk. van egy saints elleni meccs amin szophatnak, de a többi nagyon könnyűnek ígérkezik, és nem azért mert annyira jók lennének. főleg mert kopernikusz nem tud passzolni.

iylen meccsek után vűrom nagyon a következőt h mihamarabb elfelejtsük ezt 😊
Bucs ellen hazai pálya, nem kéne h gond legyen, ott a DL sem olyan erős.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
vereséggel felérő győzelem

hihetetlen szar volt minden.
az emg h Bevellel összeveszett Lynch és akkor nem kap labdát hanem összetöretjük Wilsont. elmennek a faszomba.
A futás elleni védelemben csalódtam tegnap a legnagyobbat. Azt tudta midennki h a világ UFLben jobb OL-k vannak, de amiz Stacy művelt a Dvel az csúnya volt.
Riceról annyit, h a 2.félidő elején kb megsérült és nem is tért vissza

Earl Thomas kiemelkedően a legjobb S a ligában. Magasan DPOY nálam, és mindenkénél annak kéne lennie.


mérleg: 7-1. de nem vagyok boldog. olyan érzésem volt a meccs után mint ami a vereségek után szokott. nagyon csúnya volt, és nem látom h Okungék nélkül hogyan lehetne jobb az offense. persze ilyen jó front7 mint a ramsé nem nagyon van, de ez kurvára nem érdekel.braxa88
Nálad általában pesszimista a vélemény a csapattal kapcsolatban.
Lentebb kifejtettem már,hogy szvsz nem kell engedni a "szokásos" negatív hangulatnak. Ilyen ez a liga. Rohadt szoros meccsen, idegenben, rivális ellen nem ment a játék, úgy,hogy sérült a fal. A Rams a mi kryptonitunk. Olyan personellel tudnak felállni, ami pont ül ellenünk. Nem talál a ligában még egy ilyen DE párost, mint ami a kosoknál van.

Okunggal és Gia-val egyértelműen több szinttel jobb lesz a passprot, ezt bárki láthatja. Az az egység sem lesz elit, sőt, a liga jobbik felébe sem fog tartozni, de lagalább annyi időt,teret nyitnak,hogy RW varázsoljon.

Amúgy Gruden nagyon jól szakkommentált este. Egy-egy bosszantó faszságától eltekintve szerintem nagyon hasznos volt. Kint is látják ET mennyire földönkívüli.
Olyan intelligenciája van mint pl polamalunak, csak sokkal atletikusabb.

Rice cut. Elszakadni nem tud, annyi pénzt eszik,mint 10 másik, YAC-ról álmodni sem lehet, ráadásul porcelán!!! Szégyellem magam,hogy ilyen az elsőszámú elkapónk! Röhej, vicc, az ember egy botrány.
olvastam valahole gy durva adatot:
valami 14 passzkísérletből passzoltunk 11 yardot(ha kivesszük a TD-t), míg 13-14 futásból 44 yardot. És nem futottunk, screeneket se csináltunk. Pontosan már nem emlékszem,de az arányok ezek voltak.

Ezeken kell dolgozni,mert csúnyán megverték a szakmai stábunkat tegnap 😊
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
a leghosszabb drive 6playből állt. hatból. 6. six.
az a legnagyobb h Wilson (és Tate) megint kihozta ebből a maximumot. sőt többet is. ebben az offenseben nem volt két TD. még két FG sem.. de Wilson így is adott két TD passzt. top5 MVP esélyes (persze Peyton és Brees nélküli listában)

Carroll: Very tough night but proud to leave with the win! We have lots to work on
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Wilson is ,hogy mutogatott Tatenek a TD-jenel! XD
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
vereséggel felérő győzelem

hihetetlen szar volt minden.
az emg h Bevellel összeveszett Lynch és akkor nem kap labdát hanem összetöretjük Wilsont. elmennek a faszomba.
A futás elleni védelemben csalódtam tegnap a legnagyobbat. Azt tudta midennki h a világ UFLben jobb OL-k vannak, de amiz Stacy művelt a Dvel az csúnya volt.
Riceról annyit, h a 2.félidő elején kb megsérült és nem is tért vissza

Earl Thomas kiemelkedően a legjobb S a ligában. Magasan DPOY nálam, és mindenkénél annak kéne lennie.


mérleg: 7-1. de nem vagyok boldog. olyan érzésem volt a meccs után mint ami a vereségek után szokott. nagyon csúnya volt, és nem látom h Okungék nélkül hogyan lehetne jobb az offense. persze ilyen jó front7 mint a ramsé nem nagyon van, de ez kurvára nem érdekel.
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Tavaly jópárszor felidegesített Giaco is, de nem gondoltam volna, hogy egyszer majd ennyire várom a visszatérését. Okung alap, ő nagyon kellene, mert McQuistan nem érzi jól magát a helyén. Bowie-t meg én beljebb raknám, mert állandóan körbefutják olyan nehéz és darabos.
A Lynch történetet tisztázni kellene, mert az ellen is észreveszi előbb-vagy utóbb, hogy milyen kevés játékot hívunk rá. Turbin még kevés, Krisztinát meg fogalmam sincs miért jegelik.
Nekem továbbra is luxusnak tűnik, hogy a TE-ek szinte csak blokkolnak, kevés a rövid passz, keveset foglalkoztatják Baldwint is.
Rizsa nagyon kevés, főleg a pénzéhez képest.
Nem tudom akarunk-e hozni valakit, de ha a falat nem rakjuk rendbe, akkor a SB közelébe sem kerülünk.
Azt már tudom mit kér Wilson Karácsonyra a Jézuskától: +3 másodpercet a fal mögött a jelenlegi 1 mellé!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Lynch miért csak kibaszott 8 cipelést kapott??????ThundersNFL
Összeveszett Bevellel! Előző meccsen már be is mutatott neki, most az 1-yardos TD-nál sem hívtunk rá egyetlen playt sem, nem rózsás a viszony. emellett komplett hanyagoltuk a futójátékot 😊



Sikerült! Összejött amit csak remélni mertünk 😊 2 idegenbeli csoportrangadó, 2 győzelem! Earl Thomas

Nem gondoltam,hogy szoros lesz- naív voltam-, de a remek futójátéknak és a Clemensre hívott életképes játékoknak hála eléggé izzadós lett! Mindazonáltal szeretném kiemelni,hogy ne essünk abba a hibába,ami olyan gyakori az NFL-ben. Nincs csapat, nem is volt, és nem is lesz, amelyik minden meccsét kiütéssel nyeri! Earl Thomas
Tavaly ugyanitt kikaptunk. Ahogyan a mi csapatunk tökéletes kryptonitja a whinersnek, úgy a Rams tökéletes ellenszere a mi támadóinknak!
Sehol máshol nincs a ligában -nálunk talán? 😛- két ilyen domináns DE!
A teljes védekező faluk 1. körös pickekből áll kb!

Tökéletesen megvalósították a gameplenjüket ami a védelmüket illeti. Ezzel a csere O#-fallal ennyi megy ilyen körülmények között.
Bevell sem tett semmit,hogy segíytsen a problémán.Millert küldte 2 pontos felállásban blokkolni a 3 pontosból induló Longot!!!!!!!
A csapat történetének 3. legkevesebb termelt O# yardos meccsét láthattuk. Történelmi mélység.

A rams vállalta,hogy felállnak 8 emberrel a boxban, hogy ne tudjunk futni. Se Lynch, se RW! Earl Thomas
Ezzel az elkapóinkat egy az egyben hagyták a védőkre. Ez mindent elmond az elkapóink kompetenciájáról!
Amint jön Harvin, ezt nem fogják tudni meglépni ellenünk, mert ő szétszedi ízekre az 1 vs1-et!

A védelem nagyon jó volt, igaz olvastam olyan véleményeket,hogy Irvin-en mentek át többnyire futásnál,mert ahelyett,hogy beleállt volna a blokkba, próbálta azt DE szerűen megkerülni. Ezt még vissza kell nézni,mert meccs közben nem tűnt fel. Earl Thomas. Ezen kívül viszont nagyon jól játszott.
A Legion of Boom aprított, habár Sherm kicsit gyengébb volt mint szokott.



McQ guardként játszik baloldali tackle-t, Bowie 7. körös újoncként jobb oldalit.
Szeretnék egy trade-et látni!!!!!!! Kell a falba erősítés, és most 😊

Ahogyan korábban írtam, nincs csapat amely végig dominálna. Tudunk viszont csúnyán nyerni, ami már ki is verte a whiners fanoknál a biztosítékot 😀 Hatalmas, mennyit kárognak.
Tavaly a bajnok Ravens volt,hogy idény közepén zsinórban 3 meccset bukott. A steelers dominálta őket , mégis kikaptak egy hasonlóan szar 13-10-es meccsen 😊
Nem kell temetni, tudjuk mi a probléma, és amint visszajön Okung és Gia, plusz Harvin, más lesz a leányzó fekvése.

Earl Thomas
Nekem nem volt semmi problémám Tate integetésével. Wardot is rühellte mindenki, kivéve a Steelers fanokat. Tate playmaker, örülök,hogy nálunk játszik , mindazonáltal megértem a többi fant,hogy nem csípik. Ha neki jó,hogy céltábla lesz, nekem is 😊




Ja, és nem említettem volna? Earl Thomas a legnagyobb!!!!

*szerk: Heath Farwell is hozzátett a goal line védekezésnél 😊
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Öregedtem néhány évet ma hajnalban, de csak meglett a csúnyácska kis győzelem.
Pozitívumok:
- Győzelem, és 7-1
- Wilson még él
- Earl Thomas + helyenként a defense

Negatívumok:
- Offense fal, mint nem létező fogalom
- Szinte 0 TE játék
- Rice 0 elkapás
- Lynch mai teljesítménye (vagy sérült, vagy sértődött)
- Tate TD-je, mert közben lement parasztba

Összegzés: Ez így borzasztó kevés!garrett27
Ajándék volt, az tuti. Nem láttam csak az összefoglalót, de egy hajszálon múlt.
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Öregedtem néhány évet ma hajnalban, de csak meglett a csúnyácska kis győzelem.
Pozitívumok:
- Győzelem, és 7-1
- Wilson még él
- Earl Thomas + helyenként a defense

Negatívumok:
- Offense fal, mint nem létező fogalom
- Szinte 0 TE játék
- Rice 0 elkapás
- Lynch mai teljesítménye (vagy sérült, vagy sértődött)
- Tate TD-je, mert közben lement parasztba

Összegzés: Ez így borzasztó kevés!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 684 — !SuPeR6BoWL!
Lynch miért csak kibaszott 8 cipelést kapott??????

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
Gyerekek, az már nem semmi, hogy McQuistan és Bowie olyan feltűnően gyenge, hogy mellettük Sweezy és Carpenter kifejezetten jó játékosnak tűnnek! #facepalm 😀😀Medvepapa
Nem őket kellene csesztetni hanem az edzői stábot akik nem tudnak egy normális gameplant össze rakni. Tavaly ugyanezt játszották ellenünk majdnem ugyanezzel az eredménnyel.(Az utolsó fordulóban a C-Linken csak 5 sack-et kaptunk ha jól emlékszem). Nem szeretek szakmázni mert ezen a tudásszinten értelmetlen, de az egy vicc, hogy nem tudnak gyors rövid passzos - 5 -6 yard - játékokat hívni és Baldwin meccsenként egy labdát kap. Helyette RW várja, hogy 20 - 30 yardra próbálnak elszakadni az elkapók és közben szépen összecsomagolják.
Ja és, hogy Krisztinára aki Carroll szerint a legrobbanékonyabb játékos az O -ban miért nem lehet meccsenként mondjuk 3 - 4 handoffot adni az szintén rejtély.
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Gyerekek, az már nem semmi, hogy McQuistan és Bowie olyan feltűnően gyenge, hogy mellettük Sweezy és Carpenter kifejezetten jó játékosnak tűnnek! #facepalm 😀😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Melyik meccset nézitek srácok?
Szvsz ez az egész idény leginkább lapos fordulója. Nagyítóval találni csak érdekes meccset.


ATL-ARI: Most viccelsz velem?-kategória.
undisputedly
Azért annyira nem volt szar... de a mai biztos jobb lesz.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hűha, nem tudtam,hogy nem szabad más meccseket megemlíteni, és érdeklődni a többi Hawks fan véleménye felől 😊 Többet nem fordul elő.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
az megvolt, hogy Carroll elküldte az NFL-nek Larry két blokkját, hogy ezt mutogassák a fiataloknak, hogy így is lehet blind side blokkot adni és nem kell agyonbaszni a másikat?



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Melyik meccset nézitek srácok?
Szvsz ez az egész idény leginkább lapos fordulója. Nagyítóval találni csak érdekes meccset.

Első sávból:
JAX-frisco : Nem megbántva a Jax fanokat, de le se kellene játszani, mert akkor legalább senki sem sérül le.
CLE-KC : Így Hoyer nélkül, Weedennel a fedélzeten ez megint előre eldőlt.
BUF-NO: Ha nem a dómban játszanák,még érdekes is lehetne. Qb nélkül viszont idegenben ez sem tűnik szorosnak.
NYG-PHI: Ez kb megint egy borzasztó meccs lesz a 2 csapat formája miatt, szóval ha valaki nem diehard Giant vagy Phily fan, akkor jobb ha távol marad.
DAL-DET és a NE-MIA tűnik jónak, azaz inkább izgalmasnak.

Második sávból:
WAS-DEN: Az a washingtoni védelem előre eldönti,.hogy ne nézzem.
ATL-ARI: Most viccelsz velem?-kategória.
PIT-OAK: Kb semmi tétje.
GB-MIN: Szerencsétlen Vikes fanok nem érdemlik meg ezt a Qb keringőt.
NYJ-CIN: Nos ez elég jónak tűnik 😊undisputedly
ennek mi köze a topichoz?
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Melyik meccset nézitek srácok?
Szvsz ez az egész idény leginkább lapos fordulója. Nagyítóval találni csak érdekes meccset.

Első sávból:
JAX-frisco : Nem megbántva a Jax fanokat, de le se kellene játszani, mert akkor legalább senki sem sérül le.
CLE-KC : Így Hoyer nélkül, Weedennel a fedélzeten ez megint előre eldőlt.
BUF-NO: Ha nem a dómban játszanák,még érdekes is lehetne. Qb nélkül viszont idegenben ez sem tűnik szorosnak.
NYG-PHI: Ez kb megint egy borzasztó meccs lesz a 2 csapat formája miatt, szóval ha valaki nem diehard Giant vagy Phily fan, akkor jobb ha távol marad.
DAL-DET és a NE-MIA tűnik jónak, azaz inkább izgalmasnak.

Második sávból:
WAS-DEN: Az a washingtoni védelem előre eldönti,.hogy ne nézzem.
ATL-ARI: Most viccelsz velem?-kategória.
PIT-OAK: Kb semmi tétje.
GB-MIN: Szerencsétlen Vikes fanok nem érdemlik meg ezt a Qb keringőt.
NYJ-CIN: Nos ez elég jónak tűnik 😊
több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 475
Harvin kedden és csütörtökön edzett, péntek szombat pihen. Hétfőn nem fog játszani, nem is baj, nem szabad elsietni.
Wagner viszont játékra kész jelen állás szerint.
több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 475
Kiváncsi vagyok mennyit fogjuk használni ezt a felállást, remélem sokat:
 www.fieldgulls.com/2013/10/24/4987528/seahawks-nascar-defense-nfl-pete-carroll-dan-quinn
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
4. Habár még mindig előszeretettel kapaszkodnak a tévhitbe az ellenszurkolók, egyáltalán nem vagyunk rosszak idegenben. RW vezetésével eddig 6-6 a mérleg, amennyiben verjük most a Ramst, már pozitívabn leszünk. A ProFootballReference adatai szerint, 2012-es szezon kezdete óta csak 4 csapat van amelyik többet nyert idegenben mint mi 😊undisputedly
A mérlegünk tényleg nem olyan rossz idegenben, de a játék amit mutatunk az szerintem nem túl jó, főleg ha azt nézzük, hogy otthon milyen jól szoktunk játszani. Idén a Panthers ellen szenvedve felraktunk 12 pontot. A Texans a meccs első felében sokkal jobb volt, majd elchokerkedték, a Colts lenyomott, a Cards ellen volt csak jó a játékunk. Tavaly az összes idegenbeli div meccset elvesztettük, volt szintén egy szoros CAR elleni meccs és ami még rémlik az a Bears elleni OT győzelem. Amikor egy idegenbeli meccsünket nézem, sosem érzem azt, hogy ezt megnyerjük, és most sem érzem a Rams ellen.Duff
Az első heti győzelmünket a Panthers ellen én nagyon értékesnek tartom. A liga egyik legjobb védelme van náluk! Azért állnak csak 4-3-al, és nem pedig 5-2vel vagy 6-1-el,mert elcsókerkedték az elejét buta játék menedzseléssel,meg hívásokkal. Már korábban is írtam,hogy ez a Panthers nagyon jó csapat, még ha a következő 3-4 hétben meg is áznak, akkor is.Ennek ellenére,amikor nagyon kellett feltettük a győztes pontokat, ráadásul első heti teljesítményt idegenben nem boncolgatnék 😊

Texans jó tervvel jött ki ellenünk, ráadásul náluk is a liga egyik legjobb védelme domborít. Ilyen volt a menetrendünk most,hogy év elején találkoztunk a legjobb védelmekkel 😊 Ott is sikerült nyerni, nem akármilyen körülmények között.

Colts meccs teljesen belefért, főleg úgy,hogy elmentek friscóba, megverték a whinerst, + otthon elkapták a Denvert! Nahyon jól muzsikál a védelmük, a liga idén legtöbbet sackelője is náluk van,ha minden igaz(Mathis). Cseresorral felálló támadófallal ez is szép meccs volt szerintem 😊

Arról nem is beszélve,hogy szerintem nincs más csapat aligában, akik elmondhatják,hogy 2011 óta nem kaptak ki 7 pontnál többel (1 labdabirtoklás) senkitől, viszont közben meg ilyen 30-40 pontos veréseket osztottak szét a ligában 😊
több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 114
4. Habár még mindig előszeretettel kapaszkodnak a tévhitbe az ellenszurkolók, egyáltalán nem vagyunk rosszak idegenben. RW vezetésével eddig 6-6 a mérleg, amennyiben verjük most a Ramst, már pozitívabn leszünk. A ProFootballReference adatai szerint, 2012-es szezon kezdete óta csak 4 csapat van amelyik többet nyert idegenben mint mi 😊undisputedly
A mérlegünk tényleg nem olyan rossz idegenben, de a játék amit mutatunk az szerintem nem túl jó, főleg ha azt nézzük, hogy otthon milyen jól szoktunk játszani. Idén a Panthers ellen szenvedve felraktunk 12 pontot. A Texans a meccs első felében sokkal jobb volt, majd elchokerkedték, a Colts lenyomott, a Cards ellen volt csak jó a játékunk. Tavaly az összes idegenbeli div meccset elvesztettük, volt szintén egy szoros CAR elleni meccs és ami még rémlik az a Bears elleni OT győzelem. Amikor egy idegenbeli meccsünket nézem, sosem érzem azt, hogy ezt megnyerjük, és most sem érzem a Rams ellen.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Pár érdekes statisztika így a 8. hétre.

1. Mi vagyunk a liga történetének legjobb Hétfő esti rangadós csapata, 19-8as mérleggel, ráadásul a legutóbbi 6 ilyen meccset is nyertük.
Amennyiben idén mindkét hétfői meccsünket bukjuk, még akkor is a liga legjobbjai leszünk a hétfői meccseken.



2. Amelyik csapattal játszottunk idén, mindegyik kikapott az azt követő héten.



3. Több mint egy éve nem veszítettünk divízió meccset.
Legutoljára tavaly a 7. héten.

4. Habár még mindig előszeretettel kapaszkodnak a tévhitbe az ellenszurkolók, egyáltalán nem vagyunk rosszak idegenben. RW vezetésével eddig 6-6 a mérleg, amennyiben verjük most a Ramst, már pozitívabn leszünk. A ProFootballReference adatai szerint, 2012-es szezon kezdete óta csak 4 csapat van amelyik többet nyert idegenben mint mi 😊
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
OMG! Ez valami hatalmas 😀 Az év eddigi legjobb ilyen fan videója!
2:28?! 😀 😀 😀

több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Sokan hasonlítják Wilson-t Fran Tarkenton-hoz. A scrambling képesség, mozgáskoordináció, játékok megnyújtása tekintetében szerintem is nagy a hasonlóság. Fran Tarkenton 18 évet töltött az NFL-ben. A 18 év alatt 8!!! meccsen nem tudott játszani sérülés miatt. És az egy sokkal keményebb foci volt, nem védték annyira az irányítókat. Ennek ellenére, láthatjuk milyen sok sérülés van az idei évben. De én is azt mondom, kb. ugyanannyi esélye van bárki másnak megsérülnie, mint Wilsonnak. Sőt, az idei falunk mellett, Wilson azon szokásával, hogy nagyon sokáig tartja a labdát, szvsz. ha nem forogna ki ilyen gyakran a zsebből, az sokkal sérülés veszélyesebb lenne. Aki látta a Texans elleni meccsünket, tudja mire gondolok. A snap után 1 mp-el már legalább egy Texans védő volt a backfield-ünkön megverve az emberét.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"