Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Az Indy front7 milyen? Pl. a houstoni-hoz képest. Van esély, hogy az OL kicsit stabilabb legyen?funkyparduc
robert mathis eddig mind a 4 meccsen csinált sacket...braxa88
akkor megint muszáj lesz inni vasárnap este 😊funkyparduc
És 7.5 sack-kel vezeti a ligát. 😊 pass prot-ben lehetnek gondjaink továbbra is, Freeman is jól blitz-cel pl., és még akár Waldennek is jó napja lehet. Viszont futás ellen már lehet nem lesznek olyan hatékonyak, Ricky-Jean Francois maródi, az ő oldalán talán megverhetjük őket. A futásnak működnie kéne.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Az Indy front7 milyen? Pl. a houstoni-hoz képest. Van esély, hogy az OL kicsit stabilabb legyen?funkyparduc
robert mathis eddig mind a 4 meccsen csinált sacket...
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
.com-on írták a meccsel kapcsolatban,hogy Luck előző heti 22 passzából 11-et TE/RB kapott el.
Ergo, nem kell olyan sűrűn a CB állományunk felé dobálnia, hanem tesztelheti a gyenge teljesítményt nyújtó LB sort.
Ha valamiben határozottan fejlődhetnénk, az a LB-ek cover képessége,mert papíron nincs baj, viszont igazából nagyon gyatrán szereplünk.

Írtak még egy érdekes észrevételt. "Hagyd a Hawks támadóira a feladatot,hogy megverjenek, ne adj lehetőséget erre a védőiknek"
Ilyen gyatra fallal ez teljesen életképes taktika lehet a Coltnak.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Lotuleleit kiraktuk, jött a helyére waiverről BJ Daniels (QB), akit a 9er rakott ki.Duff
Lotulelei már meg is jött a Jagsbe. Lassan mi leszünk a Seahawks South.iktriad
Nem örülök...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lotuleleit kiraktuk, jött a helyére waiverről BJ Daniels (QB), akit a 9er rakott ki.Duff
Lotulelei már meg is jött a Jagsbe. Lassan mi leszünk a Seahawks South.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Sherman az első Seahawks CB akit a Hónap védőjének választottak.Fucu
Richard Sherman ✔ @RSherman_25
Thank you everyone but this is an award for the entire defense! LBs... D Line... And of course my brothers in the L.O.B.braxa88
Sokan mondják,hogy nagyszájú,de olyan interjút még nem láttam vele ( elég sokat megnézek ), ahol ne emelte volna ki,hogy ez egy nagyszerű csapat érdeme.
A LOB meg pályán kívül is létezik. Brandon és Sherm pl állandóan együtt golfoznak.undisputedly
pontosan
szeretre méltó emberek. nem nagyon van olyan játékos a csapatban akit nem lehet nem kedvelnibraxa88
Kellen Davis... 😀😀😀Medvepapa
kívétel erősíti a szabályt 😀
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Sherman az első Seahawks CB akit a Hónap védőjének választottak.Fucu
Richard Sherman ✔ @RSherman_25
Thank you everyone but this is an award for the entire defense! LBs... D Line... And of course my brothers in the L.O.B.braxa88
Sokan mondják,hogy nagyszájú,de olyan interjút még nem láttam vele ( elég sokat megnézek ), ahol ne emelte volna ki,hogy ez egy nagyszerű csapat érdeme.
A LOB meg pályán kívül is létezik. Brandon és Sherm pl állandóan együtt golfoznak.undisputedly
pontosan
szeretre méltó emberek. nem nagyon van olyan játékos a csapatban akit nem lehet nem kedvelnibraxa88
Kellen Davis... 😀😀😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Sherman az első Seahawks CB akit a Hónap védőjének választottak.Fucu
Richard Sherman ✔ @RSherman_25
Thank you everyone but this is an award for the entire defense! LBs... D Line... And of course my brothers in the L.O.B.braxa88
Sokan mondják,hogy nagyszájú,de olyan interjút még nem láttam vele ( elég sokat megnézek ), ahol ne emelte volna ki,hogy ez egy nagyszerű csapat érdeme.
A LOB meg pályán kívül is létezik. Brandon és Sherm pl állandóan együtt golfoznak.undisputedly
pontosan
szeretre méltó emberek. nem nagyon van olyan játékos a csapatban akit nem lehet nem kedvelni
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Sherman az első Seahawks CB akit a Hónap védőjének választottak.Fucu
Richard Sherman ✔ @RSherman_25
Thank you everyone but this is an award for the entire defense! LBs... D Line... And of course my brothers in the L.O.B.braxa88
Sokan mondják,hogy nagyszájú,de olyan interjút még nem láttam vele ( elég sokat megnézek ), ahol ne emelte volna ki,hogy ez egy nagyszerű csapat érdeme.
A LOB meg pályán kívül is létezik. Brandon és Sherm pl állandóan együtt golfoznak.undisputedly
Itt van a follow channel sorozata Shermannel. Reggeli indulas a hazukbol aztan meg a napja. Nagyjabol ilyen pr "valosagshow" jelleggel, de erdekes dolgokat mond.


-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Sherman az első Seahawks CB akit a Hónap védőjének választottak.Fucu
Richard Sherman ✔ @RSherman_25
Thank you everyone but this is an award for the entire defense! LBs... D Line... And of course my brothers in the L.O.B.braxa88
Sokan mondják,hogy nagyszájú,de olyan interjút még nem láttam vele ( elég sokat megnézek ), ahol ne emelte volna ki,hogy ez egy nagyszerű csapat érdeme.
A LOB meg pályán kívül is létezik. Brandon és Sherm pl állandóan együtt golfoznak.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Sherman az első Seahawks CB akit a Hónap védőjének választottak.Fucu
Richard Sherman ✔ @RSherman_25
Thank you everyone but this is an award for the entire defense! LBs... D Line... And of course my brothers in the L.O.B.
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
The Seahawks visit the Colts on Sunday. Through 20 career games, Russell Wilson leads Andrew Luck in wins (15 to 14), completion percentage (63.6 to 55.8), touchdowns (32 to 28), and passer rating (99.1 to 79.1).
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Sherman az első Seahawks CB akit a Hónap védőjének választottak.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
49ers' Donte Whitner dropped the W from his last name. Expecting Seahawks to claim it off waivers.

hahahahaha 😀a.kacsa
Valamit jól csinál,eddig azt sem tudtam ki ő. Na jó, ez így nem igaz, találkoztam már a nevével,amikor Lynchnek szájkaratézott.
Ilyenkor szokott az lenni,hogy a visszájára sül a névváltás 😀
Amúgy őszintén, milyen szinten állhat ez az ember? Megváltoztatni a nevét, egy ilyen szójáték kedvéért. Csak röhöghni tudok 😀
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
49ers' Donte Whitner dropped the W from his last name. Expecting Seahawks to claim it off waivers.

hahahahaha 😀
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 114
Lotuleleit kiraktuk, jött a helyére waiverről BJ Daniels (QB), akit a 9er rakott ki.
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Én is lepihentettem volna anno RW-t az első néhány meccs után, meg mondjuk az egész csapatot. Ma már nem ezt gondolom! Ez a kis ember, no meg PC-ék életre keltették az oroszlánt Seattleben. Az meg kutya munkát tud végezni. Power ranking 4. hét - JJ Watt. No comment! De látni kell!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 224 — én ezt meguntam
Hát Monroe nálunk is elfért volna, ha már Okung ennyire sérülékeny. Ez nem volt szép a Jax-tól, hogy a Ravenshez küldte. 😕BigBaltazar
na ja. 4 hónapra egy mongyuk 5.körért simán megérte volna.braxa88
...én mondtam 😊 😊 ! Annyi gáz van csak, hogy kereste a helyét zbs-ben!
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Hát Monroe nálunk is elfért volna, ha már Okung ennyire sérülékeny. Ez nem volt szép a Jax-tól, hogy a Ravenshez küldte. 😕BigBaltazar
na ja. 4 hónapra egy mongyuk 5.körért simán megérte volna.
több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Hát Monroe nálunk is elfért volna, ha már Okung ennyire sérülékeny. Ez nem volt szép a Jax-tól, hogy a Ravenshez küldte. 😕

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Marha jo kis NFL film Shermanrol:
 www.nfl.com/videos/nfl-films-presents/0ap2000000254372/NFL-Films-Presents-The-trash-talking-cornerback

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Michael Bennett ‏@mosesbread72
feeling great I want to thank everyone for caring n praying for me it means a lot especially my seattle family thank u guys god bless
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
SeaSzilaHawk
Jójójó. Rendben,kiegyezünk egy döntetlennel 😀


ejjj minden hülyeségem így jönne be...JA! Már írni akartam, de most, hogy Irvin visszatér - és hozzáteszem, sztem a Kóc ellen még limitált lesz - itt az ideje egy újabb állításnak. Meglássátok testvéreim, hogy Bruuuuuuuce biz'Isten 14,5 sack-kel fogja zárni az idei szezonyt! 😀 😛Medvepapa
Az elején tényleg kellett neki egy-két meccs,hogy belejöjjön, de tényleg lecseréltem volna 😀
Nem is tudom, először látnám,hogy ténylegesen milyen sémákban tesszük be.
Én azt mondom,hogy 9 sack és konzisztens nyomás már bingo kaliber.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
undisputedly
SeaSzilaHawk
Na most keressem vissza, kik akarták tavaly mindenáron lecserélni Wilson-t Flynn-re az első néhány forduló alatt?! 😀 Én meg csak küzdtem ellenetek... 😀
és a nyelvnyújtogatás sem maradhat el! 😛Medvepapa
hát de Papa, te annyi hülyeséget állítasz, hogy óhatatlanul bejön belőle egy-kettő 😀 és tessék 😛SeaSzilaHawk
ejjj minden hülyeségem így jönne be...JA! Már írni akartam, de most, hogy Irvin visszatér - és hozzáteszem, sztem a Kóc ellen még limitált lesz - itt az ideje egy újabb állításnak. Meglássátok testvéreim, hogy Bruuuuuuuce biz'Isten 14,5 sack-kel fogja zárni az idei szezonyt! 😀 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
undisputedly
SeaSzilaHawk
Na most keressem vissza, kik akarták tavaly mindenáron lecserélni Wilson-t Flynn-re az első néhány forduló alatt?! 😀 Én meg csak küzdtem ellenetek... 😀
és a nyelvnyújtogatás sem maradhat el! 😛Medvepapa
hát de Papa, te annyi hülyeséget állítasz, hogy óhatatlanul bejön belőle egy-kettő 😀 és tessék 😛

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”