Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem tartok a Houstontól!Helmut Zimmer
ez most komoly ? 😊braxa88
amúgy Sherman mondott egy ilyet még a 49ers meccs után, hogy a csapat legnagyobb ellenfele saját maga. 😊Medvepapa
Jó ez kb akkora klisé,mint hogy...
Amúgy ha jól emlékszem csak a védelemről beszélt. Arról,hogy felállítanak bizonyos célokat meccs előtt, és azokat el kell érni. Korábban is írtam már, ez a jó mindset a játékosoknak, de a realitás nem ezt mutatja.
Nem vagyunk más dimenzióban mint a többi csapat.Minket is el fognak verni a szezonban még.

Jelen pillanatban a futás eddig akadozik(JAX elleni meccset hagyjuk), a LT a ligában kb a legrosszabb, de az egész O# fal szörnyen néz ki eddig.
Hazai pályán ráadásul sokkal erősebbek vagyunk mint idegenben.
Bátor,és bolond gondolat lenne szerintem lebecsülni a Texanst.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Nem tartok a Houstontól!Helmut Zimmer
ez most komoly ? 😊braxa88
amúgy Sherman mondott egy ilyet még a 49ers meccs után, hogy a csapat legnagyobb ellenfele saját maga. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Nem tartok a Houstontól!Helmut Zimmer
ez most komoly ? 😊
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 224 — én ezt meguntam
Nem tartok a Houstontól!
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Mit vártok a hétvégén?
Texans elég nagy buktába futott előző héten, ráadásul eddig jól tartja magát a Colts is és a Titans is. Nem igen engedhetik meg maguknak,hogy újból zakózzanak.
Cushing ráadásul ihletett formában van.
Simán benne van egy L.
Kíváncsi vagyok a támadókra,egy jó védelem ellen mire mennek.undisputedly
nem sok jót várok . Wattot nem fogjuk tudni megfogni.
nagyon nehéz lesz. kevés pontot várok, és szoros meccsetbraxa88
Az O fal meg Wilson. A Def-ről nincs mit beszélni, ha néha be is néznek egy-egy playt azt bőven tudják kompenzálni. Viszont ha nem ölik meg RW-t, akkor akár még jól is kijöhetünk ebből a két vidéki kirándulásból. Pass rush kérem szépen, mert Schaub nem egy futógép. A Bennett-Avril-Clem trióval nyomni folyamatosan. Szoros lesz szerintem is, de bízom RW javuló formájában.
Egyébként meg a háttérből szurkolok a Kosoknak. (csak úgy suttyomban)

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Mit vártok a hétvégén?
Texans elég nagy buktába futott előző héten, ráadásul eddig jól tartja magát a Colts is és a Titans is. Nem igen engedhetik meg maguknak,hogy újból zakózzanak.
Cushing ráadásul ihletett formában van.
Simán benne van egy L.
Kíváncsi vagyok a támadókra,egy jó védelem ellen mire mennek.undisputedly
nem sok jót várok . Wattot nem fogjuk tudni megfogni.
nagyon nehéz lesz. kevés pontot várok, és szoros meccset
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mit vártok a hétvégén?
Texans elég nagy buktába futott előző héten, ráadásul eddig jól tartja magát a Colts is és a Titans is. Nem igen engedhetik meg maguknak,hogy újból zakózzanak.
Cushing ráadásul ihletett formában van.
Simán benne van egy L.
Kíváncsi vagyok a támadókra,egy jó védelem ellen mire mennek.
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Engem a Seahawks érdekel! Attól hogy a 9-ers most agonizál, mi nem leszünk jobbak, sőt ez a versengés nagyon produktív volt, és remélem lesz is!

Emberileg:
Nem szeretem mások könnyeit felinni!
Frisco a kedvenc városom, mert Frisco örök!!!!

Szakmailag:
Mind Neked, mind Szilanak rengeteg igazságotok volt abban, amit elmondtatok a 9-ers topicban Kaep nyomás alatti döntésképességéről, Aldon... időnkénti előforduló súlytalanságáról.
Pistol- az ég egy adta világon semmi baj az elvvel, multiple off továbbra is nagyon fontos, és amennyiben "jól van eladva" akkor még mindig nagyon nehezen védekezhető. Kaep vasárnap annyira bizonytalan volt, hogy egy vödör vizet nem tudott volna eladni a sivatagban, nemhogy egy playaction, pláne egy többopciós játékot. Mert Kaep nincs rendben fejben. Nyomasztja a helyzet, a zrika, az elvárás, nyílván azon pörög, hogy hol a hiba, de van egy embertípus, akinek 136,6 db-vel üvöltheted az arcába: "nem a Te hibád, idióta az edzői kar, és nincs elkapód!!!", akkor is magában keresi a hibát. ha kinövi jó vezér lesz, ha nem belepusztil. Nyílván nem tesz Neki az sem jót, hogy Alex Smitht szentté avatják...!
Szóval Kaep borzasztóan elbionytalanodott, és nem csak ő! Cowboy, Bowman, Gore, és még néhányan profin viselkedtek, another day, another game! Odatették, amit tudtak, nem rajtuk múlt.

Tagadhatják a Niners fanok -én is ezt tenném-, de én ott voltam, én láttam, hogy hogyan mentek le a horror fieldről. Fejben nem voltak egyben, borzasztóan nagyot kaptak, ők úgy jöttek hogy legyőzik a Hawks CLink field legendáját, és úgy mentek el, hogy újra átélték a helyzet nyomasztó reménytelenségét. Egy ilyen meccs után még hetekig nem lesz rendben a csapat, főleg, ha a vezéren látják, hogy bizonytalan. Jimbonak a tavalyi kivéreztetés -pont a szülinapján amúgy is nagyon fájt- szerintem amúgy is egy picit érzékenyebb ebből a szempontból.
PWill másnapi twitterje után én azt kérdeztem magamtól, atya világ tényleg ennyire fáj? Igen ennyire fáj! Gondoljatok bele, el fog jönni a nap, amikor kikapunk a Clinken, és tényleg véget ér egy legenda! Vereséget szenvedett a 12. ember!
Borzasztó lesz, üres lesz a topic!

Egy borzasztó gameplanből, és egy nyakas vezetőség "csak azért is megmutatjuk, hogy működik" hozzáállásából nem érdemes semmilyen következtetést levonni sem a csapatról, sem a rendszerről.
Jimbo tud nyakas, fasz lenni, mert amúgy PC -s, emléxünk még a csakazért is 4.próbálkozásokra. Konkrét meccsek mentek el a túlzott aggresszión. Kis túlzással ezen múlt a home field tavaly!

Engem semmi nem köt a Ramshez a tiszteleten túl, győzzön a jobbik. Fischer amúgy is képes csúnyán oktatni!
Jobbulást a 9-ersnek!

kb. ennyi

üdv.
HHelmut Zimmer
Mindig is úriember voltál, most is az vagy Helm! Thx


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
üdv.
HHelmut Zimmer
Szerintem belefér,hogy foglalkozzunk velük,hiszen ők tűnnek a legnagyobb akadálynak a divízió első helyéért vívott harcban. Már csak a játék jellege miatt is ki kell tekinteni a divíziókra. A liga is azért lett konferenciákra és divíziókra osztva,hogy a versengést kiélezze.
És bizony ha az elitbe tartozik a cspaatod, úgy,hogy az egyik csoportriválisod szintén elitként van számontartva, édes lehet a bukásukat nézni. Főleg azok után,amit Jimmy és PC hozott ebbe a párharcba. NA meg tegyük hozzá Jimmy feleségét is az emlékezetes kommentje okán.
Annyit javítanék a hozzászólásodon,hogy én a colts topikba írtam Capy fiúrúl, nem a 9ershez.

Az,hogy csak amgunkkal kell foglalkozni meg szerintem inkább álljon a játékosok tweetjeiben, mert nekik ez a jó mindset. Senkivel és semmivel nem kell törődni,csak csinálni a dolgukat.
Nekünk szurkolóknak azért véleményem szerint más a leányzó fekvése.
NEm véletlenül ülünk le hétről-hétre az aktuális fordulóban. Mennyivel unalmasabb lenne,ha a csapat saját magával játszana...

Szóval nem kell ennyire félni a másik csapatról való megnyilvánulással. Az,hogy a magyar fanok itt bowl.hu-n hogyan viszonyulnak ehhez, nem hsizem,hogy gátló tényező kellene legyen 😊
Amíg egészséges mértékben folyik róluk a szó, szerintem teljesen helyénvaló
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Jobbulást a 9-ersnek!

kb. ennyi

üdv.
HHelmut Zimmer
es akkor most elmorzsolok egy konycseppet a szemem alatt. 😀 Amugy ilyeneket szeretnek az ebed utanolvasni 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 224 — én ezt meguntam
Amúgy mit szóltok Hawks fanok a 9ers helyzetéhez?
Tudnék örülni,ha a Kosok alkalapálnák őket.
-Három hét telt el a szezonból,de már elveszítették az otthoni veretlenségüket.
-Nincs elkapásra alkalmas játékosuk, és lehet,hogy értékes pickért kell vinniük valakit az Öbölbe.
-Capy srác a twitteren alakít,ahelyett,hogy a játékát fejlesztené. Kedvenc tweet egyébként amit neki címeztek egy hozzá nem értőtől jött,és kb abból állt,hogy " Egy éves csoda vagy, hozzuk vissza Alexet" 😀
-A sorsolásuk könnyebb fele jön most, de nem vagyok benne biztos,hogy fel tudnak állni. Egy 12-4-el szerintem lehet hozni a csoportot.
-Jimmy ráadásul arról tett tanúbizonyságot,hogy tud olyat hibázni,amitől elmegy egy meccs( Gore ki is akadt rá).
-Rengeteg a sérült. P.Will sem játszik jövő héten
-Aldon rehab. Összeereszthetnénk IRvinnel, a "Ki a nagyobb pancser" címért.

Összességében a védelmünk szerintem jobb,és mélyebb is mint az övék, a támadósor pedig szintúgy jobb is, mélyebb is. Habár tegyük hozzá,hogy mi sem vagyunk egy pontgép 😊

undisputedly
Engem a Seahawks érdekel! Attól hogy a 9-ers most agonizál, mi nem leszünk jobbak, sőt ez a versengés nagyon produktív volt, és remélem lesz is!

Emberileg:
Nem szeretem mások könnyeit felinni!
Frisco a kedvenc városom, mert Frisco örök!!!!

Szakmailag:
Mind Neked, mind Szilanak rengeteg igazságotok volt abban, amit elmondtatok a 9-ers topicban Kaep nyomás alatti döntésképességéről, Aldon... időnkénti előforduló súlytalanságáról.
Pistol- az ég egy adta világon semmi baj az elvvel, multiple off továbbra is nagyon fontos, és amennyiben "jól van eladva" akkor még mindig nagyon nehezen védekezhető. Kaep vasárnap annyira bizonytalan volt, hogy egy vödör vizet nem tudott volna eladni a sivatagban, nemhogy egy playaction, pláne egy többopciós játékot. Mert Kaep nincs rendben fejben. Nyomasztja a helyzet, a zrika, az elvárás, nyílván azon pörög, hogy hol a hiba, de van egy embertípus, akinek 136,6 db-vel üvöltheted az arcába: "nem a Te hibád, idióta az edzői kar, és nincs elkapód!!!", akkor is magában keresi a hibát. ha kinövi jó vezér lesz, ha nem belepusztil. Nyílván nem tesz Neki az sem jót, hogy Alex Smitht szentté avatják...!
Szóval Kaep borzasztóan elbionytalanodott, és nem csak ő! Cowboy, Bowman, Gore, és még néhányan profin viselkedtek, another day, another game! Odatették, amit tudtak, nem rajtuk múlt.

Tagadhatják a Niners fanok -én is ezt tenném-, de én ott voltam, én láttam, hogy hogyan mentek le a horror fieldről. Fejben nem voltak egyben, borzasztóan nagyot kaptak, ők úgy jöttek hogy legyőzik a Hawks CLink field legendáját, és úgy mentek el, hogy újra átélték a helyzet nyomasztó reménytelenségét. Egy ilyen meccs után még hetekig nem lesz rendben a csapat, főleg, ha a vezéren látják, hogy bizonytalan. Jimbonak a tavalyi kivéreztetés -pont a szülinapján amúgy is nagyon fájt- szerintem amúgy is egy picit érzékenyebb ebből a szempontból.
PWill másnapi twitterje után én azt kérdeztem magamtól, atya világ tényleg ennyire fáj? Igen ennyire fáj! Gondoljatok bele, el fog jönni a nap, amikor kikapunk a Clinken, és tényleg véget ér egy legenda! Vereséget szenvedett a 12. ember!
Borzasztó lesz, üres lesz a topic!

Egy borzasztó gameplanből, és egy nyakas vezetőség "csak azért is megmutatjuk, hogy működik" hozzáállásából nem érdemes semmilyen következtetést levonni sem a csapatról, sem a rendszerről.
Jimbo tud nyakas, fasz lenni, mert amúgy PC -s, emléxünk még a csakazért is 4.próbálkozásokra. Konkrét meccsek mentek el a túlzott aggresszión. Kis túlzással ezen múlt a home field tavaly!

Engem semmi nem köt a Ramshez a tiszteleten túl, győzzön a jobbik. Fischer amúgy is képes csúnyán oktatni!
Jobbulást a 9-ersnek!

kb. ennyi

üdv.
H
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Amúgy mit szóltok Hawks fanok a 9ers helyzetéhez?
Tudnék örülni,ha a Kosok alkalapálnák őket.
-Három hét telt el a szezonból,de már elveszítették az otthoni veretlenségüket.
-Nincs elkapásra alkalmas játékosuk, és lehet,hogy értékes pickért kell vinniük valakit az Öbölbe.
-Capy srác a twitteren alakít,ahelyett,hogy a játékát fejlesztené. Kedvenc tweet egyébként amit neki címeztek egy hozzá nem értőtől jött,és kb abból állt,hogy " Egy éves csoda vagy, hozzuk vissza Alexet" 😀
-A sorsolásuk könnyebb fele jön most, de nem vagyok benne biztos,hogy fel tudnak állni. Egy 12-4-el szerintem lehet hozni a csoportot.
-Jimmy ráadásul arról tett tanúbizonyságot,hogy tud olyat hibázni,amitől elmegy egy meccs( Gore ki is akadt rá).
-Rengeteg a sérült. P.Will sem játszik jövő héten
-Aldon rehab. Összeereszthetnénk IRvinnel, a "Ki a nagyobb pancser" címért.

Összességében a védelmünk szerintem jobb,és mélyebb is mint az övék, a támadósor pedig szintúgy jobb is, mélyebb is. Habár tegyük hozzá,hogy mi sem vagyunk egy pontgép 😊

undisputedly
én csak előre nézek a tabellán, nem nagyon érdekelnek a negatív mérlegű csapatok
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Amúgy mit szóltok Hawks fanok a 9ers helyzetéhez?
Tudnék örülni,ha a Kosok alkalapálnák őket.
-Három hét telt el a szezonból,de már elveszítették az otthoni veretlenségüket.
-Nincs elkapásra alkalmas játékosuk, és lehet,hogy értékes pickért kell vinniük valakit az Öbölbe.
-Capy srác a twitteren alakít,ahelyett,hogy a játékát fejlesztené. Kedvenc tweet egyébként amit neki címeztek egy hozzá nem értőtől jött,és kb abból állt,hogy " Egy éves csoda vagy, hozzuk vissza Alexet" 😀
-A sorsolásuk könnyebb fele jön most, de nem vagyok benne biztos,hogy fel tudnak állni. Egy 12-4-el szerintem lehet hozni a csoportot.
-Jimmy ráadásul arról tett tanúbizonyságot,hogy tud olyat hibázni,amitől elmegy egy meccs( Gore ki is akadt rá).
-Rengeteg a sérült. P.Will sem játszik jövő héten
-Aldon rehab. Összeereszthetnénk IRvinnel, a "Ki a nagyobb pancser" címért.

Összességében a védelmünk szerintem jobb,és mélyebb is mint az övék, a támadósor pedig szintúgy jobb is, mélyebb is. Habár tegyük hozzá,hogy mi sem vagyunk egy pontgép 😊

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
utólag Schneid megint kitűnő volt. ez a SMith trade. 4(?) meccsen kellett volna játszania ahhoz h 7.kört adjuk érte. a 3 hét alatt Mebane és McDaniel biztos h felépült volna akkor is ha súlyosabb a sérülésük. ugye semmit sem kellett kihagyni.
most kibasztuk és így nem is kell adni érte semmit. ingyen jött egy biztosíték, akire szerencsére nem volt szükség.braxa88
mondjuk a 49ers elleni rotációban volt szerepe, akkor ugye Mebane és McDaniel is limitált volt egész héten, csinált is 4 tackle-t, egész jól ugrott be. Persze így, hogy McDonald olcsón vissza jött és még jó is volt, plusz Hill valóban 1-2 hét múlva játszhat, már nem volt rá szükség. Tökéletes időzítés. Mondjuk Bradley miatt biztos "jó" lesz a két franchise közötti kapcsolat.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
utólag Schneid megint kitűnő volt. ez a SMith trade. 4(?) meccsen kellett volna játszania ahhoz h 7.kört adjuk érte. a 3 hét alatt Mebane és McDaniel biztos h felépült volna akkor is ha súlyosabb a sérülésük. ugye semmit sem kellett kihagyni.
most kibasztuk és így nem is kell adni érte semmit. ingyen jött egy biztosíték, akire szerencsére nem volt szükség.
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Kiraktátok D'Anthony Smitht, szóval nem ketül hozzánk egy 7. körös pick Seattleből. Még 1 meccsen kellett volna ahhoz aktívnak lennie.iktriad
McDonald nyert ezek szerint. Valamikor Hill is visszajöhetne.

Egy jó kis cikk Bennett-ről.
Őrület,hogy nem tartotta meg a Bucs. PFF szerint tavaly a 6. legjobb 4-3 DE volt a ligában passrushban,és tekintve,hogy minden évben fejlődést mutatott, várható volt,hogy nem fog összeesni a játéka. Már első forduló után is mondtam, a legjobb FA igazolásunk lesz.

 nfl.si.com/2013/09/24/break-it-down-how-michael-bennett-became-seattles-secret-superstar/?sct=nfl_t1t_a2
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kiraktátok D'Anthony Smitht, szóval nem ketül hozzánk egy 7. körös pick Seattleből. Még 1 meccsen kellett volna ahhoz aktívnak lennie.
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Urak, lehet, hogy nem annyira ide tartozik, de ha valaki GamePass-on keresztul akarja nezni a meccseket, akkor az NFL20 promo koddal 20%-al kevesebbe kerul a cucc. 99 helyett 80 dollar. Joesetben tu eles kep, kiraly hang es a tobbi.

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Köszönöm a csapatnak, hogy így állt hozzá a meccshez, ezt vártam. És nagy dicséret az edzőknek, hogy ilyen mentalitású a csapat. Így természetesen ki is jött a két csapat közötti jelentős, minőségi különbség. Azért is jó ez a 3-0, mert a Texans-Colts páros ellen mindkettő ki-ki meccs lesz, remélem az egyiket behúzzuk, mindenesetre képesnek tartom rá a csapatot.Medvepapa
Mindkettő D# képes rá,hogy megfogja az O#-t.
Habár a Colts D#-ről csak egy meccs alapján mondom ezt.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Köszönöm a csapatnak, hogy így állt hozzá a meccshez, ezt vártam. És nagy dicséret az edzőknek, hogy ilyen mentalitású a csapat. Így természetesen ki is jött a két csapat közötti jelentős, minőségi különbség. Azért is jó ez a 3-0, mert a Texans-Colts páros ellen mindkettő ki-ki meccs lesz, remélem az egyiket behúzzuk, mindenesetre képesnek tartom rá a csapatot.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Bryant hátsérülése remélem nem komoly. a TExans és a colts ellen nagyon kellene a futás ellen ő.
Kearse pedig a bokájával van vmi
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Valójában meglehetősen túlértékelt csapat a Seahawks, hiszen csupa negatív mérlegű ellenfelet vert meg! 😛 😛 😊Helmut Zimmer
Ironizálsz,de szerintem egy kcsiit rátapintottál a lényegre 😊
Most mindenki azt hiszi,hogy valami 16-0-ra eséyles gyengepont nélküli csapat vagyunk.
Ami valójában nem így van.
A múltheti sikerünket kicsit árnyékolja,hogy a 9ers megint kikapott, és nem tűnnek már egyértelmű NFC top2-nek,mint sokan hittük.

Én nagyon korlátoltnak látom ezt az O#-t ezzel a fallal. Valamit Cable kigondolhatna, mert ez nem lesz sokáig jó. Amiben bízok,hogy az erős futójáték megmarad/előjön, mert hajlamos vagyok elfelejteni,hogy ez a támadósor a run-run-boom elvre épül, mégha Russell képességei ezt sokszor el is feledtetik.

Amúgy úgy érzem, RW-nél nagyobb fit nincs a rendszerünkbe. A nyomás elől ki tud mozogni, jól dob futtában,zseben kívül, keveset hibázik,nem adja el a labdát sokszor, mobilis.
Pont ezek kellenek egy gyenge prasspot fal mögé, ahol Lynch a RB és vannak playmaker elkapóink.
több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
Valójában meglehetősen túlértékelt csapat a Seahawks, hiszen csupa negatív mérlegű ellenfelet vert meg! 😛 😛 😊Helmut Zimmer
őőőő igen 😀

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Seahawks tippverseny, remélem jövő héttől senki nem lesz hibátlan! 😊
 seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2013/09/23/Tippverseny_helyzetjelentes/

http://seahawks.hu