Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 224 — én ezt meguntam
Valójában meglehetősen túlértékelt csapat a Seahawks, hiszen csupa negatív mérlegű ellenfelet vert meg! 😛 😛 😊
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
csak szolok h Tarvaris nyomott egy tökéletes passer ratinget 😀
wilsonnak 117.5 jött össze, a balszerencsés pick nélkül neki is lett volna gondolom egy 130-140körüli

amugy Bennett Watt szinten nyomja idén.
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Grat a Whez, nagyon nagyon erős és mély ez a csapat! A cseréitek is sokszor túl erősek voltak a mi mai kezdőinknek.iktriad
Koszi, tenyleg jo a melyseg nalunk! Viszont szepen mentettetek a mundert.

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
bazdmeg 😀
amugy köszi Ik

köv két meccs: @texans @colts- nagyon nehezek lesznek.
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
mi a tököm az a grat a whez?braxa88
gondolom Win-hez.

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
mi a tököm az a grat a whez?
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a Whez, nagyon nagyon erős és mély ez a csapat! A cseréitek is sokszor túl erősek voltak a mi mai kezdőinknek.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagyon esni fog az eső, szóval a futójáték fontos lehet. Kár hogy a Jags 30. a futásban (51 yardos átlaggal) és 31. a futás levédekezésében...

az a vicc, h én sose CBként néztem Blackmonra hanem mint returner 😀 de igyseugyse gondoltam rá h esélye lenne a rosterre. Jaxben meg kezdő 😀braxa88
Mindkét kezdő CBnk sérült jelenleg, ezért kezd. Múlt héten nem volt rossz, bár a Raiders volt az ellenfél.

Winston Guy ma nem játszik.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
az a vicc, h én sose CBként néztem Blackmonra hanem mint returner 😀 de igyseugyse gondoltam rá h esélye lenne a rosterre. Jaxben meg kezdő 😀
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
MJD játszik, Alan Ball nem, szóval Will Blackmon(ismerős? 😀) és Demetrius McCray egy idei 7. körös rookie kezd majd CBben nálunk...
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nézzétek a mi meccsünket... pontzuhatag lesz 😀silent7939
A tiétek is izgalmasnak ígérkezik 😊
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Nézzétek a mi meccsünket... pontzuhatag lesz 😀
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Nálam is Texans-Ravens. Az esèly megvan nagy statisztikai dolgokra, meglátjuk.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Kezdődhetne már..........Medvepapa
Csak nehogy eldöljön az első negyedben (a hazaiak javára persze), aztán már mehetsz is aludni a szünetben.iktriad
Nem szokásom otthagyni a meccset, eredménytől függetlenül. De már a 7 órás idősávra is rá vagyok izgulva. Na de addig szerencsére Derbi, remélem lila veréssel. 😀Medvepapa
Utoljára kb akkor hagytam fel önszántamból a meccsnézéssel, amikor Csárli beállt valamelyik meccsen 😀 Régi "szép" emlékek!

Amúgy lenne egy érdekes kérdésem. Szerintetek nyerjük a legkevesebb pont/meccs, legkevesebb engedett yard/meccs számokat év végén? 😊
Úgy érzem,ez a védelem talán képes lehet valami "nagy" eredmény elérésére.
Nem csak a kezdő sor elit, de meg is van hozzá a rotáció.
Tavaly a falban pl ez nagyon nem volt meg. Illetve slot cornerben sem voltunk valami erősek.

7 órás sávból nálam egyértelműen a Ravens-Texans lesz a kötelező.
Cushing játékát megnézem,ha tehetem, illetve Hopkins nálam van fantasyban.
több mint 11 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 475
Kezdődhetne már..........Medvepapa
Csak nehogy eldöljön az első negyedben (a hazaiak javára persze), aztán már mehetsz is aludni a szünetben.iktriad
Nem szokásom otthagyni a meccset, eredménytől függetlenül. De már a 7 órás idősávra is rá vagyok izgulva. Na de addig szerencsére Derbi, remélem lila veréssel. 😀Medvepapa
Ott melyiket nézitek? Én szerintem a Rams-Cowboyst.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Kezdődhetne már..........Medvepapa
Csak nehogy eldöljön az első negyedben (a hazaiak javára persze), aztán már mehetsz is aludni a szünetben.iktriad
Nem szokásom otthagyni a meccset, eredménytől függetlenül. De már a 7 órás idősávra is rá vagyok izgulva. Na de addig szerencsére Derbi, remélem lila veréssel. 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kezdődhetne már..........Medvepapa
Csak nehogy eldöljön az első negyedben (a hazaiak javára persze), aztán már mehetsz is aludni a szünetben.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Kezdődhetne már..........

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Bailey lesz a titkos fegyver. Nem csak az ellenfélnek titkos, még nekünk is. PC-éktől kitelik, hogy bepróbálkoznak vele és bejön. Meg hát nem mindig a Frisco def ellen játszunk. A két Kovács nem átlagos falat egyetlen falnak sem. Okungot meg közben összehegesztik és jön vissza.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Srácok,nem értem mi a probléma 😀
Most tudtam meg,hogy nem McQ kezd guardban 😀 😀 😀 😀

Amúgy támogatom Helm ötletét!
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Beharangozó a blogon, Braxa tollából:  seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2013/09/19/3_fordulo_Jaguars__Seahawks/

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
nem fasza. next man up. Alvin Bailey.Medvepapa
the next man up: McQuistanFucu
jaja, a Jags ellen mèg ő kezd... 😉Medvepapa
Meglepődnék, ha utána már nem.Fucu
A 9ers ellen borzasztóan gyengének tűnt. Lehet mondani, hogy G-ból T-be kellett meccs közben váltania, de ő már játszott T-t, sőt pl. annak lett draftolva anno. Most egy hétig ebben a pozícióban edzett, de még egy ilyen produkció, és sztem PC hozzá fog nyúlni a rookie-hoz. Szubjektív véleményem, hogy helyesen, btw. McQ idén guardban sem váltotta meg a világot. Oké hogy tapasztalt, de eddig idén erőből mindenki megverte, nem is kicsit. Ezt nem lehet kezdőként több meccsen is csinálni.Medvepapa
játszott T-t, de offseasonben és eddig csak G-t edzett. Ez sokat számít szerintem. Persze Carroll (és Cable) nem riad vissza hogy egy újoncot berakjon kezdőbe, de a Jax ellen kiderül, hogy mennyire fekszik neki a vak oldal. Ha most is szar lesz, akkor simán megfontolandó Bailey kezdetése.
(Amúgy meg simán lehet szar tackleöket játszani a ligában, a Cards szurkolók már csak tudják 😀 )Fucu
Ja... mi csak tudjuk 😊
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
nem fasza. next man up. Alvin Bailey.Medvepapa
the next man up: McQuistanFucu
jaja, a Jags ellen mèg ő kezd... 😉Medvepapa
Meglepődnék, ha utána már nem.Fucu
A 9ers ellen borzasztóan gyengének tűnt. Lehet mondani, hogy G-ból T-be kellett meccs közben váltania, de ő már játszott T-t, sőt pl. annak lett draftolva anno. Most egy hétig ebben a pozícióban edzett, de még egy ilyen produkció, és sztem PC hozzá fog nyúlni a rookie-hoz. Szubjektív véleményem, hogy helyesen, btw. McQ idén guardban sem váltotta meg a világot. Oké hogy tapasztalt, de eddig idén erőből mindenki megverte, nem is kicsit. Ezt nem lehet kezdőként több meccsen is csinálni.Medvepapa
játszott T-t, de offseasonben és eddig csak G-t edzett. Ez sokat számít szerintem. Persze Carroll (és Cable) nem riad vissza hogy egy újoncot berakjon kezdőbe, de a Jax ellen kiderül, hogy mennyire fekszik neki a vak oldal. Ha most is szar lesz, akkor simán megfontolandó Bailey kezdetése.
(Amúgy meg simán lehet szar tackleöket játszani a ligában, a Cards szurkolók már csak tudják 😀 )



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
nem fasza. next man up. Alvin Bailey.Medvepapa
the next man up: McQuistanFucu
jaja, a Jags ellen mèg ő kezd... 😉Medvepapa
Meglepődnék, ha utána már nem.Fucu
A 9ers ellen borzasztóan gyengének tűnt. Lehet mondani, hogy G-ból T-be kellett meccs közben váltania, de ő már játszott T-t, sőt pl. annak lett draftolva anno. Most egy hétig ebben a pozícióban edzett, de még egy ilyen produkció, és sztem PC hozzá fog nyúlni a rookie-hoz. Szubjektív véleményem, hogy helyesen, btw. McQ idén guardban sem váltotta meg a világot. Oké hogy tapasztalt, de eddig idén erőből mindenki megverte, nem is kicsit. Ezt nem lehet kezdőként több meccsen is csinálni.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
And @Mortreport reports Seahawks LT Russell Okung likely headed to IR with a designation to return for toe injury.

picskua.kacsa
nem hiszem h PO meccset lehet nyerni nélküle
hatalmas veszteség.
nagy baj van.braxa88
nem fasza. next man up. Alvin Bailey.Medvepapa
the next man up: McQuistanFucu
jaja, a Jags ellen mèg ő kezd... 😉Medvepapa
Meglepődnék, ha utána már nem.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter