NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Időközben leigazoltuk DeWayne Cherrington-t is, júniusban engedte el a Patriots. 6-3, 345.

Carson Wiggs cut. Hauschka remek kis fantasy kicker lesz, meglássátok! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
John Moffitt ment a Brownsba cserébe érkezett Brian Sanford, aki DEFucu
Ez mondjuk lol, plàne az ellenérték...Medvepapa
LOL b+!
Hawks.com-on írták,hogy a TC-ben rohadt sokat fejlődött, és végre beválthatja a hozzá fűzött reményeket.
Lehet,hogy megint van valami ügye,amiről még nem tudunk.undisputedly
Nem feltétlenül. Ha belegondolsz, ritkán érte el a játéka a kezdő szintet, egészséges szezonja se volt. Sweezy már tavaly megverte, és töretlen a fejlődése eddig. Idén pedig két rookie is nagyon jól teljesít(Bailey, Bowie), és Rishaw Johnson is megérhet egy misét. De hogy Sanford hogy került képbe...javarészt a Browns PS-ben tengődött, mint UDFA, illetve én úgy gondolom, a D-line már elég telített volt nélküle is.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
John Moffitt ment a Brownsba cserébe érkezett Brian Sanford, aki DEFucu
Ez mondjuk lol, plàne az ellenérték...Medvepapa
LOL b+!
Hawks.com-on írták,hogy a TC-ben rohadt sokat fejlődött, és végre beválthatja a hozzá fűzött reményeket.
Lehet,hogy megint van valami ügye,amiről még nem tudunk.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
John Moffitt ment a Brownsba cserébe érkezett Brian Sanford, aki DEFucu
Ez mondjuk lol, plàne az ellenérték...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
John Moffitt ment a Brownsba cserébe érkezett Brian Sanford, aki DE



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
na én is sikerrel letudtam a mérkőzést. komolyabb probléma azért hála Istennek nincsen a kerettel, védelem elég jó, d-line nagyon mély, stb. offenseben azért a két guard poszt miatt nem fogok még megnyugodni, de az se olyan borzalmas, sőt. kíváncsi vagyok h a preseason királyokból ki marad bent, de nem szokásom az ilyen meccsekből kiindulni.
már csak két hét az aranykapuig.a.kacsa
Én a védelemmel annyira nem vagyok kibékülve. Azaz inkább várakozó álláspontot veszek fel, amikor oda kerül a sor,hogy latolgassuk, tavalyhoz képest milyen irányba lendülünk.
Az új DC-vel jön egy agresszívabb séma, ami jó. Nagyon jó abbóla szempontból,hogy Gusnál sokszor
vettünk fel ilyen prevent soft felállásokat a meccsek vége felé,ahelyett,hogy lefejezzük az ellenfelet.
Kérdés viszont,hogy overall mit tud Gushoz képest, aki egy jó DC volt!
PAssrush tavaly szar volt.
Idén Avrill és Bennett érkeztével papíron erősebbekk lettünk,de kérdés Clem visszatérésének időpontja és formája is, míg Irvin ugye LB-ben edzett egész TC alatt.
Minden ami hiányzott a védelmünkből-egyjó clot CB-n kívül- az a passrush volt. Ebből pedig keveset láttunk preseasonban, főled Denver ellen,igaz nekik kiemelkedően jó a passprot.undisputedly
én azt látom h egy kiváló offense ellen volt azért pariban a védelem, úgy h azért van még összeszokottsági probléma, nyilván ez a broncosra is igaz, h lesznek még ők is jobbak ennél. én bennettől személy szerint többet várok mint avriltől, sztem ő kiemelkedően fog játszani, amit tavaly vártunk volna jonestól.
a slotos védőre meg azért tegyük hozzá, h welkernél jobb kevés van a ligában, tehát azért magasan volt a mérce, a SD meccset pedig nem láttam arról nem tudok nyilatkozni. remélem winfield thurmond megoldja azért valahogy.a.kacsa
Sőt, azt is lehetne érvként hozni,hogy nagyon vanilla a playhívás,meg csonka sémákkal játszottunk, de valahogy a két draftolt falembertől többet vártam volna összességében.
Tényleg meglátjuk. Ilyenkor a tavalyi állapotból kell kiindulni,nem a preseason meccsekből.
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
na én is sikerrel letudtam a mérkőzést. komolyabb probléma azért hála Istennek nincsen a kerettel, védelem elég jó, d-line nagyon mély, stb. offenseben azért a két guard poszt miatt nem fogok még megnyugodni, de az se olyan borzalmas, sőt. kíváncsi vagyok h a preseason királyokból ki marad bent, de nem szokásom az ilyen meccsekből kiindulni.
már csak két hét az aranykapuig.a.kacsa
Én a védelemmel annyira nem vagyok kibékülve. Azaz inkább várakozó álláspontot veszek fel, amikor oda kerül a sor,hogy latolgassuk, tavalyhoz képest milyen irányba lendülünk.
Az új DC-vel jön egy agresszívabb séma, ami jó. Nagyon jó abbóla szempontból,hogy Gusnál sokszor
vettünk fel ilyen prevent soft felállásokat a meccsek vége felé,ahelyett,hogy lefejezzük az ellenfelet.
Kérdés viszont,hogy overall mit tud Gushoz képest, aki egy jó DC volt!
PAssrush tavaly szar volt.
Idén Avrill és Bennett érkeztével papíron erősebbekk lettünk,de kérdés Clem visszatérésének időpontja és formája is, míg Irvin ugye LB-ben edzett egész TC alatt.
Minden ami hiányzott a védelmünkből-egyjó clot CB-n kívül- az a passrush volt. Ebből pedig keveset láttunk preseasonban, főled Denver ellen,igaz nekik kiemelkedően jó a passprot.undisputedly
én azt látom h egy kiváló offense ellen volt azért pariban a védelem, úgy h azért van még összeszokottsági probléma, nyilván ez a broncosra is igaz, h lesznek még ők is jobbak ennél. én bennettől személy szerint többet várok mint avriltől, sztem ő kiemelkedően fog játszani, amit tavaly vártunk volna jonestól.
a slotos védőre meg azért tegyük hozzá, h welkernél jobb kevés van a ligában, tehát azért magasan volt a mérce, a SD meccset pedig nem láttam arról nem tudok nyilatkozni. remélem winfield thurmond megoldja azért valahogy.
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
na én is sikerrel letudtam a mérkőzést. komolyabb probléma azért hála Istennek nincsen a kerettel, védelem elég jó, d-line nagyon mély, stb. offenseben azért a két guard poszt miatt nem fogok még megnyugodni, de az se olyan borzalmas, sőt. kíváncsi vagyok h a preseason királyokból ki marad bent, de nem szokásom az ilyen meccsekből kiindulni.
már csak két hét az aranykapuig.a.kacsa
Én a védelemmel annyira nem vagyok kibékülve. Azaz inkább várakozó álláspontot veszek fel, amikor oda kerül a sor,hogy latolgassuk, tavalyhoz képest milyen irányba lendülünk.
Az új DC-vel jön egy agresszívabb séma, ami jó. Nagyon jó abbóla szempontból,hogy Gusnál sokszor
vettünk fel ilyen prevent soft felállásokat a meccsek vége felé,ahelyett,hogy lefejezzük az ellenfelet.
Kérdés viszont,hogy overall mit tud Gushoz képest, aki egy jó DC volt!
PAssrush tavaly szar volt.
Idén Avrill és Bennett érkeztével papíron erősebbekk lettünk,de kérdés Clem visszatérésének időpontja és formája is, míg Irvin ugye LB-ben edzett egész TC alatt.
Minden ami hiányzott a védelmünkből-egyjó clot CB-n kívül- az a passrush volt. Ebből pedig keveset láttunk preseasonban, főled Denver ellen,igaz nekik kiemelkedően jó a passprot.
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
na én is sikerrel letudtam a mérkőzést. komolyabb probléma azért hála Istennek nincsen a kerettel, védelem elég jó, d-line nagyon mély, stb. offenseben azért a két guard poszt miatt nem fogok még megnyugodni, de az se olyan borzalmas, sőt. kíváncsi vagyok h a preseason királyokból ki marad bent, de nem szokásom az ilyen meccsekből kiindulni.
már csak két hét az aranykapuig.
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Nekem tetszett a meccs. Jó a D, az O fal is elég jól dolgozott, a cserék nagyon tepertek a rosterért. De a lényeg, szerintem a 3 QB közül T-Jax van messze a legjobb formában. Adja isten, hogy ne kelljen élesben is tesztelni a formáját! Amúgy sima győzelem volt, nem erre számítottam. Jöhetnek Rodgersék, ott majd meglátjuk mire haladtunk igazán.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jesse-ről van szó? Ha róla, akkor ránézésre az ereje megvan a srácnak. Azon, hogy esetleg a lába nem elég erős, viszonylag hamar lehet segíteni. De lehet, hogy technikai hiányosságok okozzák a problémát, nem is a nyers erő hiánya. Szerintem egy 5. körös rookie-t nem vágtok ki első évben, úgyhogy lesz ideje a technikáját fejleszteni. És a lábait is, ha szükséges.peterk2005
Igen,igen róla van szó.
Egyrészt egy ennyire loaded rosternél a mostani teljesítménye még arra nem elég,hogy esetleg rotációs játékos legyen, viszont ha meg cut, akkor elvileg ugye elhúzhatják előlünk mielőtt PS-be menne.
Mayowa sorsára vagyok kíváncsi. Egyrészt Ő lett a TC legjobbja, másrészt sackelte Csárlit az első Preseason meccsen, amivel egyből hatalmas piros pontot szerzett nálam 😀
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Ott vagyunk a top20-ban! 😊


http://seahawks.hu
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
peterk-nek igaza van, ahogy undinak is. Valóban gyengébb a lába, de ezen lehet segíteni, illetve valami sérülés is hátráltatta szinte végig a TC alatt. Neki a következő éve lehet komolyabb fokmérő, az meglepne, ha nem érne oda rosterre. Na talán ma lesz időm megnézni a meccset is. 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 686 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jesse-ről van szó? Ha róla, akkor ránézésre az ereje megvan a srácnak. Azon, hogy esetleg a lába nem elég erős, viszonylag hamar lehet segíteni. De lehet, hogy technikai hiányosságok okozzák a problémát, nem is a nyers erő hiánya. Szerintem egy 5. körös rookie-t nem vágtok ki első évben, úgyhogy lesz ideje a technikáját fejleszteni. És a lábait is, ha szükséges.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mit gondoltok Williamsről? Szinrte semmit nem mutatott a cserék illetve a cserék cseréi ellen sem.
Elolvastam mtegnap/ma elég sok írást, és sok helyen kiemelik,hogy nagyon gyenge a lába, hátralökik sokszor, könnyű eltolni, amikor le van kettőzve teljesen súlytalan.
Szerintem egyértelműen nem éli meg a rostert.

A két ex-cardinals viszont jó benyomást tett a stábra.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
félidei helyzetjelentés

Offense:
Wilson nem volt rossz. 1-2 pontatlan passz volt, de összességében jol játszott.
Tate nagyon jó, Kearse is, de Rice (és egyszer majd talán) Harvin még nagyon elfér
Miller hiánya nagyon látszik. Willson messze nem kezdő szint. egy jó passznál lehuzta kezét mert azt hitte van vki mögötte... McGrath jobb nála
OL: voltak hülyeségek. De össességében ez is pozitív. futás blokkban több kell. Érdekesség h Bowie beállt LGben a 2. negyeben
Turbin jol mozgott

Defense:
Pass rsuh nem nagyon volt Manning ellen. mikro be jött Osweiler akkor má volt, de csak mert a QB nagyon sok várt. Ekkor már volt nyomás Mayowatol, Schifoeldtől sé Bennett-től is. De Clemons, Avril és Irvin nagyon hiányzik. reméljük hamar egészséges lesz Clemons.
Manning 2szer csúnyán végigment a pályán. sorra megcsinálva a 3rd downokat. van mit javulni a D#ben...
LB: Wight nem nagyon tűnt ki, Wagnernek volt 2 szép megmozdulása
CB: Shermanre 2szer passzolt MAnning, jó passz volt mind2, de a CB nagyon ott volt a WR nyakán, nem lehet hibáztatni érte. Browner szokásos big play 😀 2 FF (egyiket nem adták meg) és a 100+yardos FR TD. Thrumond volt még jó, míg Winfieldet szopatta Welker.
Chancellor állatkodott: 11 solo tackle egy félidő alatt.

Special Team:
Hauschka kihagyaott XP-t, nem tudom mivolt... FGt szépen belőtte, és mikor akarta akkor a toachback volt a kickoff. Ryan nem volt a pályán- minden drive ponttal végződött, illetve egyszer nem sikerült a 4&1.
returnük szépek voltak, volt egy TD is Kearsetől, de Tatenek ment a PR.

Összességében a 33-7 nagyon szép, de aggasztó h Manning mennyire sima 2 driveot vezetett.
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Go Hawks összeállítás 2012-ből! 😊


http://seahawks.hu
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Jó hír: Seahawks activated TE Zach Miller (foot) from the active/PUP list.
broncos meccs után el is kezdhet edzeni, és a panthers elleni szezonnyítón játszhat is. király.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
 dlgnow.com/my-wish-meet-seahawks-newest-signee-kevin-lee/
"There will be a Super Bowl this year!" 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
kik kerülhetnek rosterre a D#ből:  mynorthwest.com/292/2335097/Seahawks-roster-breakdown-Defense
nagyon kemény döntéseket kell majd meghozni mert sok a jó játékos.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
chargers elleni snapszámok:  www.fieldgulls.com/seahawks-game-analysis/2013/8/16/4628378/seahawks-preseason-week-1-snapcounts
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
53as prognózis?
 www.fieldgulls.com/2013/8/13/4617912/seahawks-53-man-roster-predictions-the-toughest-player-to-cut
kemény ... nagyon jó a keret, olyan kimaradókkal mint Bradford, Morgan, Malcolm SMith, Farwell, McDOnald, Powell, McDaniel, Simon...
Jax/Raiders meajd szépen halászhatbraxa88
Ettől féle én is. Bradley ismeri őket, tudja kit kell leszedni a listáról.

FB-on már ki lett posztolva,de ide is belinkelem, más fórumtagok is megnézhessék,ha van hozzá kedvük. RealRobReport Training Camp kiadás 20 percben:
 youtu.be/poozz9kzUeU
Észrevételek:
-Amikor Krisztina rap szólóba kezd és jöna szokásos klisé szöveg "szívjuk a füvet", Clem kijavítja, "ember, mi olyat nem csinálunk" 😀
-Guy megjelenésénél egy másodpercig nem esett le,hogy ki is ő, mi is ő. Hát igen. Ez a predátor-fétish elég gyerekes.
-Egy-egy ilyen videó után mindig eszembe jut,hogy Lynchnek valószínűleg a foci volt az egyetlen lehetősége a normális életre. Néha felmerül bennem,hogy bottom 1 vagy bottom 2 lenne-e egy IQ teszten... NFL szinten
-Browner sem sokkal végezne előrébb a listán, de legalább a fél WR/CB/RB sor fél tőle 😀undisputedly
Irvin alattuk van szerintem 😀braxa88
Azt ki is hagytam, amikor Wagner Irvint ugratja a feje méretével 😀😀😀😀undisputedly
Bírjuk a srácokat, fasza gyerekek, szurkolunk nekik, de lássuk be, nálunk az ilyeneket halmozottan hátrányos helyzetűeknek hívnák. IQ tippek látatlanban: Irvin - 70, Browner - mondjuk 80, Lynch - méréshatár alatt, növény +1 pont. Amikor ide érkezett a Billstől egész vidáman és értelmesen nyilatkozgatott, de most.... Szóval nem mindenkinek használ, ha évekig rohangál fejjel a betonfalnak. Mondjuk őt ezért is szeretjük.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
53as prognózis?
 www.fieldgulls.com/2013/8/13/4617912/seahawks-53-man-roster-predictions-the-toughest-player-to-cut
kemény ... nagyon jó a keret, olyan kimaradókkal mint Bradford, Morgan, Malcolm SMith, Farwell, McDOnald, Powell, McDaniel, Simon...
Jax/Raiders meajd szépen halászhatbraxa88
Ettől féle én is. Bradley ismeri őket, tudja kit kell leszedni a listáról.

FB-on már ki lett posztolva,de ide is belinkelem, más fórumtagok is megnézhessék,ha van hozzá kedvük. RealRobReport Training Camp kiadás 20 percben:
 youtu.be/poozz9kzUeU
Észrevételek:
-Amikor Krisztina rap szólóba kezd és jöna szokásos klisé szöveg "szívjuk a füvet", Clem kijavítja, "ember, mi olyat nem csinálunk" 😀
-Guy megjelenésénél egy másodpercig nem esett le,hogy ki is ő, mi is ő. Hát igen. Ez a predátor-fétish elég gyerekes.
-Egy-egy ilyen videó után mindig eszembe jut,hogy Lynchnek valószínűleg a foci volt az egyetlen lehetősége a normális életre. Néha felmerül bennem,hogy bottom 1 vagy bottom 2 lenne-e egy IQ teszten... NFL szinten
-Browner sem sokkal végezne előrébb a listán, de legalább a fél WR/CB/RB sor fél tőle 😀undisputedly
Irvin alattuk van szerintem 😀braxa88
Azt ki is hagytam, amikor Wagner Irvint ugratja a feje méretével 😀😀😀😀
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
FB-on már ki lett posztolva,de ide is belinkelem, más fórumtagok is megnézhessék,ha van hozzá kedvük. RealRobReport Training Camp kiadás 20 percben:
 youtu.be/poozz9kzUeU
Észrevételek:
-Amikor Krisztina rap szólóba kezd és jöna szokásos klisé szöveg "szívjuk a füvet", Clem kijavítja, "ember, mi olyat nem csinálunk" 😀
-Guy megjelenésénél egy másodpercig nem esett le,hogy ki is ő, mi is ő. Hát igen. Ez a predátor-fétish elég gyerekes.
-Egy-egy ilyen videó után mindig eszembe jut,hogy Lynchnek valószínűleg a foci volt az egyetlen lehetősége a normális életre. Néha felmerül bennem,hogy bottom 1 vagy bottom 2 lenne-e egy IQ teszten... NFL szinten
-Browner sem sokkal végezne előrébb a listán, de legalább a fél WR/CB/RB sor fél tőle 😀undisputedly
Irvin alattuk van szerintem 😀
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
53as prognózis?
 www.fieldgulls.com/2013/8/13/4617912/seahawks-53-man-roster-predictions-the-toughest-player-to-cut
kemény ... nagyon jó a keret, olyan kimaradókkal mint Bradford, Morgan, Malcolm SMith, Farwell, McDOnald, Powell, McDaniel, Simon...
Jax/Raiders meajd szépen halászhat