Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 10 éve
buccaneer 490
😀 Én sem azt mondtam, hogy le kell igazolni. Pont azt mondom, hogy mobilis , de ugyanakkor az elkapóinkat onnantól kb. nem is kell a rosterre tenni, mert csak a helyet foglalják. Én sem tartom jó opciónak. Hajdan azt mondták róla, hogy teljesen olyan, mint Cam newton. Igen, mobilis. Viszont amíg Cam tud passzolni is, addig ő nem.
több mint 10 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Mondjuk olyan falhoz, mint amivel elkezdtük az idényt, ilyen irányító való. Csak az a gond, hogy passzolni nem igazán tud pontosan. akkora a szórása mint egy Remington 870-esnek.buccaneer
😀😀😀

Mindenképpen kell Glennon elé egy olyan irányító, aki tavaly még a lélektani 70-es rateinget se érte el. Köszi! Mert ha le lesz igazolva még azt is kinézem, hogy beteszik elé kezdőnek.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 10 éve
buccaneer 490
Mondjuk olyan falhoz, mint amivel elkezdtük az idényt, ilyen irányító való. Csak az a gond, hogy passzolni nem igazán tud pontosan. akkora a szórása mint egy Remington 870-esnek.
több mint 10 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Először én is azt hittem csak poén, de tényleg workout-on van. 😀

több mint 10 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Höri
Ez komoly? Először azt hittem április van. Még back upnak is pénzkidobás.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 10 éve
buccaneer 490
Mondjuk csak az az egy szépséghibája volt, hogy Cam Newton valami elképesztően szarul mozgott. Látszik rajta, hogy nincs teljesen rendben. De egyébként valóban, a Steelers simán szétcincált egy elit védelmet.
több mint 10 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Megnéztem a Steelets-Panthers meccset. Ha úgy fog játszani a steelers ahogy a panthers ellen akkor ki se kell menni a pályára. Én a következő gondokat látom.

1. Bell és Blount olyan szintet futotta szét az egyébként nem szar panthers védelmet, hogy már szinte sírtam a gyönyörtől. Az első helyre rangsorolt steelers futó szekció konkrétan szét fogja futni a tampai védelmet.

2. Mivel a pass rush-unk se volt túl acélos ezért úgy gondolom teljesen felesleges ezzel erőlködni, mert alapból köztudott, hogy Big Ben igazi szabadulóművész, de a panthers ellen olyan szinten dobálta másod és harmad szándékból a labdákat Brown, de még Miller felé is, hogy elképesztő. Ha a steelers offense megállítása a cél (márpedig az), akkor úgy gondolom, hogy a corner back szekciónak kell összekapnia magát de keményen, hogy levadásszák Brown-t és Wheaton-t. Nem hiszem, hogy lesz tampai sack a meccsen.

3. Támadófallal nemtudom mi lesz. Lesz végül Mankins? Ha nem lesz akkor Keasel és kedves barátai okozta nyomás miatt szegény Glennon többet fog fekve tölteni a pályán mint állva. Newton-ra is olyan nyomást eresztett rá a pittsburgh-i fal, hogy szinte nem is volt olyan game ahol legalább ne siettették volna. Iszonyatos nyomás alatt kellett játszania. Húzta is a bokáját, a végén Anderson fejezte be a meccset.

Összegezve úgy gondolom, hogy nem túl sok jót vizionálhatunk a vasárnap estére. Szerintem elég sima steelers győzelem lesz. A kérdés az, hogy mennyire sikerült helytállni és tompítani a vereség élét.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 10 éve
buccaneer 490
Futóként lehet őt használni. 😀
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor

több mint 10 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
V-Jax csuklótörést szenvedett... megvan a sok drop oka. Bár azt írják nem komoly, és egy meccset sem fog kihagyni. Pedig ha négy labdát akar ejteni egy meccsen, lehet jobb lenne. Amúgy milyen az a nem komoly csukló törés? Repedés lehet esetleg?

több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Meg a Ramsesekkel. Rams, Jags, Bucs, Raiders... Jó kis csoport lenne a National Looser League-benD11
mi tágabbak vagyunk? 😮
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
A Raiders szerintem is össze fog azért kaparni egy pár győzelmet, de pl. a Titans könnyen végezhet nagyon hátul, ha Locker ennyire nem vigyáz a labdára. A Jags meg már otthonosan mozog itt a tabella végén 😊buccaneer
Lassan össze kéne járnunk sörözni a jags szurkolókkal😀TheBerzerker
Meg a Ramsesekkel. Rams, Jags, Bucs, Raiders... Jó kis csoport lenne a National Looser League-ben
több mint 10 éve
buccaneer 490
Ja a sör néha segít. 😀 Mondjuk olyan meccsen mint a Falcons elleni már az sem elég, rövid kell! Whisky, hubi, ami jagermeister, ami éppen van otthon. 😊 Bortles most is elszórta kétszer a labdát, de gondolom majd idővel belejön. A Jags szurkolóknak várniuk kell még arra a megváltásra. 😊 Nálunk meg hát reméljük a legjobbakat, de ahogy néztem ezt a Steelers-Panthers meccset, én már annak is örülni fogok, ha Pittsburgh-ben megizzadnak a hazaiak ellenünk. Mert ez a Brown gyerek pl. olyan lazán kapja szét a sec-ünket, ha olyan hülyén játszunk mint múltkor, hogy közben fagyizni fog.
több mint 10 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Most jön Bortles, és megváltja a Jagst! 😊 A Raiders-nél viszont van baj rendesen, ráadásul a sérülések sem segítik őket. Nálunk kíváncsi leszek jövőhéten mennyire segített ez a bazi nagy zakó abban, hogy mindenki átértékelje a dolgokat. Illetve, hogy Tedford - Glennon a pályán átlendít -e végre minket a sikertelenségen. Bár én nem nagyon hiszem, hogy ez a képlet hiányzó darabkája. Valóban e között a három csapat között fog eldőlni szerintem is az 1/1

több mint 10 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
A Raiders szerintem is össze fog azért kaparni egy pár győzelmet, de pl. a Titans könnyen végezhet nagyon hátul, ha Locker ennyire nem vigyáz a labdára. A Jags meg már otthonosan mozog itt a tabella végén 😊buccaneer
Lassan össze kéne járnunk sörözni a jags szurkolókkal😀

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 10 éve
buccaneer 490
A Raiders szerintem is össze fog azért kaparni egy pár győzelmet, de pl. a Titans könnyen végezhet nagyon hátul, ha Locker ennyire nem vigyáz a labdára. A Jags meg már otthonosan mozog itt a tabella végén 😊
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Most nézem a meccseket. A Jags-el is kemény versenyben vannak a kalózok. Lesz itt m ég mini bajnokság az 1/1ért a tampa, az oakland és a jags hármas között:😊TheBerzerker
A raiders túl jó
több mint 10 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Most nézem a meccseket. A Jags-el is kemény versenyben vannak a kalózok. Lesz itt m ég mini bajnokság az 1/1ért a tampa, az oakland és a jags hármas között:😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 10 éve
buccaneer 490
A Pittsburgh nagyon jól játszott, szépen építették fel a támadásaikat. Szétszedték a Panthers front sevent, ami valljuk be, emberes munka. régi ismerős LeGarette Blount több mint 100 yardot futott meg egy TD-t is csinált. Szóval Schiano így utólag is bekaphatja.
több mint 10 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Ja és azt ne felejtsük el, hogy a Steelers hajnalban otthon döngölte földbe azt a Panthers-t, aki ellen sikerült kikapni. Akkor van bármi esély Pittsburgh-ben ha úgy játszik a csapat, hogy még a nagy Troy is maga alá csinál. Ennek természetesen nincs nagy realitása. Igazi meccs lesz, mert ha meg lehetne jelölni 2. számú csapatot a fórumon az nálam Steelers lenne😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 10 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Mindig a Houston-t emlegetitek de az első 2 meccsen azért nem túl acélos csapatokkal játszottak. Most a 3. körben meg egy vergődő, de azért a szintén vergődő Redskinsnél és tampával kb egy szinten szenvedő Raidersnél jobb Giants el is popsizta őket rendesen, és a JJ Watt bezette betonvédelem be is nyelt 30 pontot.

Én most nagyon kíváncsi leszek, hogy a hosszabb szünet fellazítja-e Lovie elképzeléseit és mi lesz akkor ha Tedford hivja a game-eket Glennon-nak. Lehet, hogy a byeweek előtt kiderül, hogy lehet-e menni az 1/1re. Mert bár a steelers se csillog olyan szép fémszerűen mint pár éve, de még így is csúnya zakóba lehet beleszaladni Pittsburgh-ben.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Volt egy összevásárolt, bőven Top10 támadófal, futójátékkal. Top10 ST-t összerakta Toub, Angelo tényleg jó játékosokat szedett össze. Kapott egy védelmet, amit továbbvitt, és Top10 egységből csinált Top5-öt. Persze vaskos mázli is kellett a draftokon. Ez a mai napig messzire visz.
füligjimmy
OFF:
Biztos benne van Lovie keze is, de Rivera rakta inkább össze azt a csapatot szvsz. Távozott az SB után, aztán 2007-ben össze is omlott a védelem, mint a kártyavár. Utána két évig vegetáltunk valahol a középmezőny alján, majd Marinellivel táltosodott meg a D# 2010-ben.
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
hat igen V-Jax nem szokot kielyteni labdát ezzen a meccsen meg asszem 2 is....csupi4
tavaly is dropokkal kezdte az évet, aztán belejött.

a többi beszélgetéshez meg nem, hogy hozzászólni nem tudok értékeset, elovlasni sincs őket energiám, így 4-5 évnyi edzőcserélgetés, meg egy helyben toporgás után.
több mint 10 éve
buccaneer 490
Ez tetszett ez az edzőgárda elemzés. 😊 De közel jár az igazsághoz sajnos. Én nem akarok utólag okoskodni, megmondom őszintén én azt hittem Lovie "szakértelme" elég lesz ahhoz, hogy rájátszásba menjünk. Nagyot tévedtem...Cay
Amikor megtudtam, hogy ő lesz a coach én is azt hittem jó lesz. Nincsenek is egyébként túl rossz eredményei a Medvékkel, sőt... ugyanakkor az látszik, hogy itt valami látványosan nem működik és az öreg Lovie-nak halvány lila fingja nincsen, hogy mit csináljon. Lehet én a helyében nem Collins-t igazoltam voltam le először a Bengals-ból, hanem az ottani O-line edzőt, ne haragudjatok, de ha fejtetőre állok sem jut eszembe most a neve. Kibaszott jól dolgozik évek óta azzal a fallal.
Amikor edzőt kerestünk nem nagyon volt választék jó edzőkben. Volt ugye ő meg Tony Sparano és Bill o'Brien- t emlegették, hogy vezetőedzői székre pályázik. Ez utóbbi szakembert szinte végig a Texans kapcsán emlegették és végül amikor meghallgatták őt és Lovie Smith-t ( mert ha jól emlékszem ő is volt ott interjún) O'Brien-t választották. Akkor gondolkodtam is rajta, hogy miért nem Lovie-t választották, hiszen komoly vezetőedzői tapasztalattal rendelkező ember, akinek még az eredménysora sem olyan rossz. Nos így utólag már mi is láthatjuk, hogy jól döntöttek Houstonban, mert a tavalyi romokból valami épülni látszik ott, méghozzá úgy, hogy a draftolt játékosaik eddig nem is igazán tudtak hozzátenni. Szóval nem dolgozik rosszul Bill O'Brien. Hoztam már fel példának eddig is a Texans-t , mert én valami olyasmi produkcióra számítottam egyébként a csapatunktól, mint amit eddig láttam a Texans-tól, ahol a számos helyen kudarcot valló Ryan Fitzpatrick az irányító. Mégis működni látszik náluk a dolog. Szóval meg lehet ezt csinálni.
több mint 10 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Ez tetszett ez az edzőgárda elemzés. 😊 De közel jár az igazsághoz sajnos. Én nem akarok utólag okoskodni, megmondom őszintén én azt hittem Lovie "szakértelme" elég lesz ahhoz, hogy rájátszásba menjünk. Nagyot tévedtem...