Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 828
Szerintem egyáltalán nem lesz sima meccs,nálunk jelenleg nincs olyan,hogy állandósuló forma.A nyitó fordulóban 2 negyedig űrfoci,utána 6 negyed alatt 6 pont,majd a sima vereségnek elkönyvelt Panthers meccset még simábban nyerjük.
Persze Steel win-t várok,de sokkal nehezebbet mint a múlt héten.
Mert:
-Ha a két magas elkapótokat sikerül játékba vonni,szopunk/alacsony cornerek+középszerű talent/.
-Nincs run D,tehát ezt kell erőltetnetek/a Panthers elleni meccs nem mérvadó,ők nem is próbáltak futni ellenünk/.

Persze van egy kiemelkedően játszó Brown,Bell kettősünk javuló O fallal,és visszatért JH.
Összességében jó meccset várok,7 pontos vasas győzelemmel.😉Blitzburgh
Tényleg lehet mondani, hogy nincs egy állandó forma, azonban, hogy ezért nem lenne esélyes a Steelers az szerintem nem igaz. Sőt, én sima win-t várok, mint a legtöbb fogadóiroda.
A Browns ellen nagyképűen kijöttek egy lefutott meccs második félidejére, majdnem meg is kapták érte a büntetést. A Ravens ellen buta hibákat követtünk el, ráadásul nekik minden nekünk semmi sem sikerült, ami azért elég ritka. Nyilván mi nem fogunk úgy játszani minden meccsen, mint a Panthers elleni második félidőben, de azért a jelenlegi Tampa nem is Panthers szintjén van. Nagyon sajnálom, mert nem kellene ennek így lennie, de rendre nem jönnek be a húzások, mindig van valami ami megakasztja a fejlődést. Viszont tény az is, hogy már most úgy mehetnek ki a pályára, hogy minden mindegy alapon és ez nem biztos, hogy kedvez nekünk. Az Atlanta ellen sikerült sorban eladni a labdákat, de Doug Martin most nem fogja ezt a szívességet megtenni, így a futás jobban mehet, még gyengébb fallal is. Hogy aztán a Steelers O mit tud hozzátenni, na az a nagy kérdés, de én bízom benne, hogy itt dől el a párharc és akkor tényleg jól jöhetünk ki belőle.
több mint 10 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
NBA-ben a Warriorsnak drukkolok, kábé hasonló volt a szisztéma szurkolásom első 7 évében 1 PO részvételt leszámítva, és végre jó a csapat, szóval azt mondom, Tampában is csak ki kell várni... 😀Tibes
Már csak egy kérdés maradt. Hány éve szurkolsz a Bucsnak?ulpianus
Nekik még csak 2010 óta, szóval türelmes vagyok (még) 😀

több mint 10 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
És állítólag mostmár úgy néz ki, hogy Tedford az egész szezont kihagyja, és helyette Arroyo lesz. Persze ezt hivatalosan úgy kommunikálják, hogy Tedford megmarad papíron a posztján. Szerintem mostmár jobb lenne a kő papír ollóval döntenék el a hátralévő meccsek eredményeit.TheBerzerker
0-16 😒'peach
Szóval még így se lesz egyetlen tampai győzelem sem? Szomorú vagyok |8

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
És állítólag mostmár úgy néz ki, hogy Tedford az egész szezont kihagyja, és helyette Arroyo lesz. Persze ezt hivatalosan úgy kommunikálják, hogy Tedford megmarad papíron a posztján. Szerintem mostmár jobb lenne a kő papír ollóval döntenék el a hátralévő meccsek eredményeit.TheBerzerker
0-16 😒'



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
És állítólag mostmár úgy néz ki, hogy Tedford az egész szezont kihagyja, és helyette Arroyo lesz. Persze ezt hivatalosan úgy kommunikálják, hogy Tedford megmarad papíron a posztján. Szerintem mostmár jobb lenne a kő papír ollóval döntenék el a hátralévő meccsek eredményeit.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 10 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
A két magas elkapónkat három forduló alatt nem sikerült játékba hozni, a támadófal pedig centi helyet sem bírt nyitni még az Atlanta védőfalán sem. Soroljam még? 😊buccaneer
Igen pont ezt akartam mondani, hogy hiába van 2 bitangjó elkapó akik 6 méter magasak és gyorsak mint a fing ha nincsenek játékba hozva mert:
1. a fal olyan siralmas, hogy addig se képesek feltartani az ellen d lineját, hogy legyen idejük felfutni.
2. olyan fos a gameplan, hogy alapból nem kapnak labdát
3. ha kapnak a. kiejtik, b. kiverik a kezükből.

Tudom, hogy a sleelers játéka elég rapszódikus, és talán, de csak talán, ha szar napot fognak ki és a szerencse és a környező bolygók együttállása olyan 3 órát képez, hogy minden összejön akkor van esély arra, hogy pariban lehet a két csapat és a bucs be tudja húzni a meccset. Oké, negatív vagyok.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
NBA-ben a Warriorsnak drukkolok, kábé hasonló volt a szisztéma szurkolásom első 7 évében 1 PO részvételt leszámítva, és végre jó a csapat, szóval azt mondom, Tampában is csak ki kell várni... 😀Tibes
Már csak egy kérdés maradt. Hány éve szurkolsz a Bucsnak?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
Ez nagyon szánalmas franchise-ra nézve!Évről évre eltelik 4-5 forduló és a szurkolóknak már a jövő évi draft 1/1 várományos irányítói a beszédtémája. Persze okkal, hozzáteszem. De ez tényleg szánalmas. Kezd olyan lenni, mint a magyar klubcsapatok a nemzetközi kupákban. Azok a szeptembert nem élik meg, a Bucs az októbert. Lehet Tampában sokan néznek magyar focit?buccaneer
NBA-ben a Warriorsnak drukkolok, kábé hasonló volt a szisztéma szurkolásom első 7 évében 1 PO részvételt leszámítva, és végre jó a csapat, szóval azt mondom, Tampában is csak ki kell várni... 😀

több mint 10 éve
buccaneer 490
A két magas elkapónkat három forduló alatt nem sikerült játékba hozni, a támadófal pedig centi helyet sem bírt nyitni még az Atlanta védőfalán sem. Soroljam még? 😊
több mint 10 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Szerintem egyáltalán nem lesz sima meccs,nálunk jelenleg nincs olyan,hogy állandósuló forma.A nyitó fordulóban 2 negyedig űrfoci,utána 6 negyed alatt 6 pont,majd a sima vereségnek elkönyvelt Panthers meccset még simábban nyerjük.
Persze Steel win-t várok,de sokkal nehezebbet mint a múlt héten.
Mert:
-Ha a két magas elkapótokat sikerül játékba vonni,szopunk/alacsony cornerek+középszerű talent/.
-Nincs run D,tehát ezt kell erőltetnetek/a Panthers elleni meccs nem mérvadó,ők nem is próbáltak futni ellenünk/.

Persze van egy kiemelkedően játszó Brown,Bell kettősünk javuló O fallal,és visszatért JH.
Összességében jó meccset várok,7 pontos vasas győzelemmel.😉
több mint 10 éve
buccaneer 490
Ez nagyon szánalmas franchise-ra nézve!Évről évre eltelik 4-5 forduló és a szurkolóknak már a jövő évi draft 1/1 várományos irányítói a beszédtémája. Persze okkal, hozzáteszem. De ez tényleg szánalmas. Kezd olyan lenni, mint a magyar klubcsapatok a nemzetközi kupákban. Azok a szeptembert nem élik meg, a Bucs az októbert. Lehet Tampában sokan néznek magyar focit?
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Amúgy lehet hülyeséget mondok, de ha kell back up Glennon mögé nem érné meg Tebow-t leigazolni? Hír értéke tuti lenne😊TheBerzerker
Az a baj, hogy csak hírértéke lenne. De ha vigasztal a dolog és ez az év végül kuka lesz, akkor Mariota megoldja a jövőt. És akkor tényleg lezárul végre a QB mizéria nálatok.Klaci79
Nemtudom...oké, hogy Heisman esélyes, de ahogy egy kedves (egyébként Steelers szurkoló) barátom mondta, az Oregon elég nagy macskajancsikkal játszik.TheBerzerker
Azért Mariotát én bevállalnám, ha nem lenne még 2-3 évig Big Ben. Élmény nézni a játékát, ami persze nem jelent semmit NFL szinten, de most szegény ember miből főzzön. Jövőre nem látok jobb opciót a kalózoknak. Két év múlva látnék Hackenberg személyében, de ki akar addig várni? 😀Klaci79
Goff >>> Hackenberg.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Amúgy lehet hülyeséget mondok, de ha kell back up Glennon mögé nem érné meg Tebow-t leigazolni? Hír értéke tuti lenne😊TheBerzerker
vagy kezdőbe, vagy sehova!

több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 828
Amúgy lehet hülyeséget mondok, de ha kell back up Glennon mögé nem érné meg Tebow-t leigazolni? Hír értéke tuti lenne😊TheBerzerker
Az a baj, hogy csak hírértéke lenne. De ha vigasztal a dolog és ez az év végül kuka lesz, akkor Mariota megoldja a jövőt. És akkor tényleg lezárul végre a QB mizéria nálatok.Klaci79
Nemtudom...oké, hogy Heisman esélyes, de ahogy egy kedves (egyébként Steelers szurkoló) barátom mondta, az Oregon elég nagy macskajancsikkal játszik.TheBerzerker
Azért Mariotát én bevállalnám, ha nem lenne még 2-3 évig Big Ben. Élmény nézni a játékát, ami persze nem jelent semmit NFL szinten, de most szegény ember miből főzzön. Jövőre nem látok jobb opciót a kalózoknak. Két év múlva látnék Hackenberg személyében, de ki akar addig várni? 😀
több mint 10 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Amúgy lehet hülyeséget mondok, de ha kell back up Glennon mögé nem érné meg Tebow-t leigazolni? Hír értéke tuti lenne😊TheBerzerker
Az a baj, hogy csak hírértéke lenne. De ha vigasztal a dolog és ez az év végül kuka lesz, akkor Mariota megoldja a jövőt. És akkor tényleg lezárul végre a QB mizéria nálatok.Klaci79
Nemtudom...oké, hogy Heisman esélyes, de ahogy egy kedves (egyébként Steelers szurkoló) barátom mondta, az Oregon elég nagy macskajancsikkal játszik.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 828
Amúgy lehet hülyeséget mondok, de ha kell back up Glennon mögé nem érné meg Tebow-t leigazolni? Hír értéke tuti lenne😊TheBerzerker
Az a baj, hogy csak hírértéke lenne. De ha vigasztal a dolog és ez az év végül kuka lesz, akkor Mariota megoldja a jövőt. És akkor tényleg lezárul végre a QB mizéria nálatok.
több mint 10 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Amúgy lehet hülyeséget mondok, de ha kell back up Glennon mögé nem érné meg Tebow-t leigazolni? Hír értéke tuti lenne😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 10 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Szerződést kapott Louis Murphy és elküldték a gyakorló csapatból Ka'Lial Glaud.ot, Kimario McFadden-t, és Adrian Robinson-t.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 10 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
csóri Tedford nem bírta a dolgot, az jön le a hírekből, hogy idén már nem bíznak benne.
pont egy szezon közbeni OC-váltás kellett még :/

annyi a jó hír mostanában csak, hogy McCoy kéztörése nem súlyos, nagy mák, hogy megúsztukThrasher
Ez megint vezetői hiba amúgy. Nemtudom ki gondolhatta komolyan, hogy Tedford egy ilyen műtét után 2-3 héttel bevethető lesz egy ilyen stresszes munkakörben. Már korábban el kellett volna kezdeni dolgozni az utánpótlásán. De reméljük mihamarabb felépül és mielőbbi jobbulást kívánok neki innen a kárpár medencéből😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 10 éve
buccaneer 490
Nem jön jól, ez igaz. Ugyanakkor muszáj valaki az offense élére. Valaki, akit nem úgy hívnak, hogy Marcus Arroyo.
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
csóri Tedford nem bírta a dolgot, az jön le a hírekből, hogy idén már nem bíznak benne.
pont egy szezon közbeni OC-váltás kellett még :/

annyi a jó hír mostanában csak, hogy McCoy kéztörése nem súlyos, nagy mák, hogy megúsztuk
több mint 10 éve
buccaneer 490
Adná az ég, hogy látnám, amint az ellenfél védőfala földbe döngöli! Legalább testközelből érezné, milyen faszságokat csinál. 😊
több mint 10 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
De egyébként hozzátartozik, hogy azért kell egy tartalék irányító. McCown sérült, most ha Glennonnal is történne ne adj isten valami, ki áll be? Arroyo? 😊Cay
Cousins.😀😀😀

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 10 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
De egyébként hozzátartozik, hogy azért kell egy tartalék irányító. McCown sérült, most ha Glennonnal is történne ne adj isten valami, ki áll be? Arroyo? 😊

több mint 10 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
😀 Én sem azt mondtam, hogy le kell igazolni. Pont azt mondom, hogy mobilis , de ugyanakkor az elkapóinkat onnantól kb. nem is kell a rosterre tenni, mert csak a helyet foglalják. Én sem tartom jó opciónak. Hajdan azt mondták róla, hogy teljesen olyan, mint Cam newton. Igen, mobilis. Viszont amíg Cam tud passzolni is, addig ő nem.buccaneer
De attól még olyan😊
Azon az apróságon meg, hogy nem annyira pontos ne akadjunk fenn😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin