Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Csak sikerült partiban maradni egy sokpontos meccsen. Ezt én sem gondoltam volna előzőleg. viszont fáj a szívem, mert most nyerhettünk volna. Ahogy a Steelers elleni meccsre azt mondtam, hogy inkább ők bukták el, mint mi nyertük, most ezt fordítva érzem. Ezt a meccset mi buktuk el.buccaneer
A következő írtam:
Ha a Saints támadósora úgy játszik, ahogy tud, akkor hiába a szar D, ezzel a Bucs támadósorral nem tudtok versenyezni egy sokpontos meccsen.

Amíg és amikor Brees és a Saints O úgy játszott, ahogy az elvárható lenne, akkor nem voltatok versenyben. Brees két INT-je hozta közelebb a meccset, amiből igazából egyért kellett megdolgozni, a pick6 ajándék volt. Ezt a meccset meg sem nyerhették volna, ha a Saints O nem betlizik az első félidő végén-második elején. De ebben semmi meglepetés nincs, tavalyi meccsen amikor nem voltak INT-ek, 14 ponttal többet is csináltunk.

Az a baj, hogy a Bucs O két drive-ban nézett ki úgy, ahogy egy versenyképes NFL O kinéz, az TD is lett. A meccs maradék részében inkább fejetlen csirkének nézett ki sokszor, főleg a OL a millió büntetéssel. Így nem lehet meccset nyerni. Ha állandósítani tudjátok ezt az előbbi szintet, akkor ez a csapat versenyképes lehet, mert a D úgy néz ki összekapta magát az atlantai pofon után.Gyurma Pappa
Szerintem azért nem volt olyan összeszedett ez a #D. Így az 511 benyalt yarddal. A futás elleni védelem nagyon gyenge volt. Páran viszont nagyon jó meccset hoztak (Barron, David, McCoy), őket azért sajnálom. Viszont az tény, hogy amíg az offense nem tud kiegyensúlyozott teljesítményt hozni, addig semmi keresnivalónk sehol. Leginkább pedig a fallal van gond mindig. Folyamatos kommunikációs hibák, pl a safety-nél. Ez már a szezon ötödik meccse, de Collinsra folyton dobálják az ilyen baromságokból adódóan a zászlókat. És az a durva, hogy az idény egészét nézve, még ma volt a legjobb a támadófal talán...

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Csak sikerült partiban maradni egy sokpontos meccsen. Ezt én sem gondoltam volna előzőleg. viszont fáj a szívem, mert most nyerhettünk volna. Ahogy a Steelers elleni meccsre azt mondtam, hogy inkább ők bukták el, mint mi nyertük, most ezt fordítva érzem. Ezt a meccset mi buktuk el.buccaneer
A következő írtam:
Ha a Saints támadósora úgy játszik, ahogy tud, akkor hiába a szar D, ezzel a Bucs támadósorral nem tudtok versenyezni egy sokpontos meccsen.

Amíg és amikor Brees és a Saints O úgy játszott, ahogy az elvárható lenne, akkor nem voltatok versenyben. Brees két INT-je hozta közelebb a meccset, amiből igazából egyért kellett megdolgozni, a pick6 ajándék volt. Ezt a meccset meg sem nyerhették volna, ha a Saints O nem betlizik az első félidő végén-második elején. De ebben semmi meglepetés nincs, tavalyi meccsen amikor nem voltak INT-ek, 14 ponttal többet is csináltunk.

Az a baj, hogy a Bucs O két drive-ban nézett ki úgy, ahogy egy versenyképes NFL O kinéz, az TD is lett. A meccs maradék részében inkább fejetlen csirkének nézett ki sokszor, főleg a OL a millió büntetéssel. Így nem lehet meccset nyerni. Ha állandósítani tudjátok ezt az előbbi szintet, akkor ez a csapat versenyképes lehet, mert a D úgy néz ki összekapta magát az atlantai pofon után.

több mint 9 éve
buccaneer 490
Csak sikerült partiban maradni egy sokpontos meccsen. Ezt én sem gondoltam volna előzőleg. viszont fáj a szívem, mert most nyerhettünk volna. Ahogy a Steelers elleni meccsre azt mondtam, hogy inkább ők bukták el, mint mi nyertük, most ezt fordítva érzem. Ezt a meccset mi buktuk el.
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Félreérthető voltam, ha azt érezted, hogy ez most egy könnyű meccs lesz nekünk. Abszolút nem, sőt ha százalékosan kellene az esélyeket kifejezni én olyan 85-15-öt mondanék a Saints javára. De nagyjából ilyen esélyekkel mentünk Pittsburgh-be is. És nem érzem azt sem, hogy ez a Saints most erősebb lenne a Steelers-nél.buccaneer
Ha a Saints támadósora úgy játszik, ahogy tud, akkor hiába a szar D, ezzel a Bucs támadósorral nem tudtok versenyezni egy sokpontos meccsen. Ha beszarik az O, akkor meg úgy is mindegy, majd lesz valami...

több mint 9 éve
buccaneer 490
Jabari Greer lesérült, Jonathan Vilma már nem volt a régi, Malcolm Jenkins és Roman Harper távozott, de gondolom úgy számoltak, hogy majd a Vaccaro-Byrd kettős ütni fog. buccaneer
Greer azért a korban is benne volt már, Vilma úgy szintén, és ráadásul két éve végig sérült volt. A másik két csodáról meg annyit, hogy 3 évig egyhuzamban volt a liga leggyengébb S párosa a Jenkins-Harper páros. Vaccaro tavaly gond nélkül játszotta le Harper a sérüléséig, el is ment a csoport Harperen (a Panthers elleni idegenbeli meccsen ő szopta be az utolsó drive-ban azt a nagy playt, ami a TD-hez vezetett, meg előtte sem muzsikált túl jól). Jenkins-szen elment a SF elleni 2011-es PO meccs, azóta sem javult sokat, tény hogy akarásban elől járt mindig, most a Philyben valahogy magára talált, minden bizonnyal nem érezte túl jól magát már NOLA-ban, de ebbe ugye nem látunk bele.

Byrd elvesztése fájó, de nem véletlenül nem engedte Loomis, hogy a Falcons elvigye Rafael Bush-t, aki a elég jó FS, csak ugye más stílus, mint Byrd. Byrdöt azért hoztuk, hogy megoldja a legnagyobb tavalyi problémánkat: a labdaszerzést. Hát ez nem jött be. Úgyhogy most visszatérünk a Vaccaro-Bush smash-mouth safety pároshoz, ők ketten hasonlóak, mint a Goldson-Whitner páros volt SF-ben, csak Vaccaro jobb mint Whitner valaha, és szerintem Bush is lehet jobb, mint Goldson volt, pár tény, hogy mindkettőjüknek van még mit tanulnia.

A legnagyobb bajunk nem az, hanem hogy megszűnt a pass rush, mint olyan, és így meg kurva nehéz bármit csinálni. Szerényebben kellett volna az offseasonben talán, ki tudja.

Érdekes meccs lesz, de azért a SD-ban, olyan vérmes reményekkel nem lennék a helyetekben. Paytonnal a kispadon (2012-es szezont nem igazán számolja bele senki a Payton-era-ba, érthető okokból) 2010 január 2-a óta nem kaptunk ki a Dome-ban, egy floridai csapattól, aminek az irányítója Josh Freeman volt. 😊 Azon meccsen lesérült a Saints minden RB-je, az akkor még emelkedőben lévő csillag Jimmy Graham, és gyakorlatilag az egész secondary. Ráadásul egy olyan meccsen, ahol mindegy volt, de ezeken a sérüléseken (nyilván ezer más dolgon is) gyakorlatilag elment a SEA elleni PO meccs.

Másik oldalról, ha nyertek, az igen komoly indikátora annak, hogy a Saints ez évi szezonja egy elég nagy kuka, mert lássuk be, ez a Bucs, khm, hát nem jó.Gyurma Pappa
Félreérthető voltam, ha azt érezted, hogy ez most egy könnyű meccs lesz nekünk. Abszolút nem, sőt ha százalékosan kellene az esélyeket kifejezni én olyan 85-15-öt mondanék a Saints javára. De nagyjából ilyen esélyekkel mentünk Pittsburgh-be is. És nem érzem azt sem, hogy ez a Saints most erősebb lenne a Steelers-nél.
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Miért? Volt már aki 7-9-el nyert csoportot. 😊buccaneer
Seattle Seahawks 2010-es szezon.

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Jabari Greer lesérült, Jonathan Vilma már nem volt a régi, Malcolm Jenkins és Roman Harper távozott, de gondolom úgy számoltak, hogy majd a Vaccaro-Byrd kettős ütni fog. buccaneer
Greer azért a korban is benne volt már, Vilma úgy szintén, és ráadásul két éve végig sérült volt. A másik két csodáról meg annyit, hogy 3 évig egyhuzamban volt a liga leggyengébb S párosa a Jenkins-Harper páros. Vaccaro tavaly gond nélkül játszotta le Harper a sérüléséig, el is ment a csoport Harperen (a Panthers elleni idegenbeli meccsen ő szopta be az utolsó drive-ban azt a nagy playt, ami a TD-hez vezetett, meg előtte sem muzsikált túl jól). Jenkins-szen elment a SF elleni 2011-es PO meccs, azóta sem javult sokat, tény hogy akarásban elől járt mindig, most a Philyben valahogy magára talált, minden bizonnyal nem érezte túl jól magát már NOLA-ban, de ebbe ugye nem látunk bele.

Byrd elvesztése fájó, de nem véletlenül nem engedte Loomis, hogy a Falcons elvigye Rafael Bush-t, aki a elég jó FS, csak ugye más stílus, mint Byrd. Byrdöt azért hoztuk, hogy megoldja a legnagyobb tavalyi problémánkat: a labdaszerzést. Hát ez nem jött be. Úgyhogy most visszatérünk a Vaccaro-Bush smash-mouth safety pároshoz, ők ketten hasonlóak, mint a Goldson-Whitner páros volt SF-ben, csak Vaccaro jobb mint Whitner valaha, és szerintem Bush is lehet jobb, mint Goldson volt, pár tény, hogy mindkettőjüknek van még mit tanulnia.

A legnagyobb bajunk nem az, hanem hogy megszűnt a pass rush, mint olyan, és így meg kurva nehéz bármit csinálni. Szerényebben kellett volna az offseasonben talán, ki tudja.

Érdekes meccs lesz, de azért a SD-ban, olyan vérmes reményekkel nem lennék a helyetekben. Paytonnal a kispadon (2012-es szezont nem igazán számolja bele senki a Payton-era-ba, érthető okokból) 2010 január 2-a óta nem kaptunk ki a Dome-ban, egy floridai csapattól, aminek az irányítója Josh Freeman volt. 😊 Azon meccsen lesérült a Saints minden RB-je, az akkor még emelkedőben lévő csillag Jimmy Graham, és gyakorlatilag az egész secondary. Ráadásul egy olyan meccsen, ahol mindegy volt, de ezeken a sérüléseken (nyilván ezer más dolgon is) gyakorlatilag elment a SEA elleni PO meccs.

Másik oldalról, ha nyertek, az igen komoly indikátora annak, hogy a Saints ez évi szezonja egy elég nagy kuka, mert lássuk be, ez a Bucs, khm, hát nem jó.

több mint 9 éve
buccaneer 490
Jabari Greer lesérült, Jonathan Vilma már nem volt a régi, Malcolm Jenkins és Roman Harper távozott, de gondolom úgy számoltak, hogy majd a Vaccaro-Byrd kettős ütni fog. Én Byrd esetében már a leigazolása után is azt gondoltam, hogy van kockázat a transzferben. Persze nem azért mert rossz játékos, hanem biztos emlékeztem a Pro Bowl meccsre, ahol sérülés miatt le kellett jönnie. Na ez egy ilyen éve lesz, gondoltam. Igaz nem meniszkusz problémára gondoltam, hanem inkább mindenféle húzódásokra, ez igaz.
több mint 9 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
A Saintsre rájár a rúd. Nemrég olvastam egy cikket, hogy milyen komoly játékosokat engedtek el, hogy leigazolják Jairis Byrdöt, akinek most sikerült szezon végéig lesérülni..

Remélem jó kis meccset játszunk ma velük 😊

több mint 9 éve
buccaneer 490
Miért? Volt már aki 7-9-el nyert csoportot. 😊
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Érdekesség nr. 2: az volt az utolsó szezon, amint PO-ba jutottatok, 9-7, nem túl veretes mérleggel nyertétek a csoportot.Gyurma Pappa
Igaz😕TheBerzerker
Nem cinkelni akartalak, csak tényleg érdekes.

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Érdekesség nr. 2: az volt az utolsó szezon, amint PO-ba jutottatok, 9-7, nem túl veretes mérleggel nyertétek a csoportot.Gyurma Pappa
Igaz😕

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Érdekesség nr. 2: az volt az utolsó szezon, amint PO-ba jutottatok, 9-7, nem túl veretes mérleggel nyertétek a csoportot.

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Érdekességek vol.1

A tampa egyik emlékezetes utolsó pillanatbeli győzelme egy vasárnapi meccsen 2007ben éppen a Saints ellen volt. Az akkori Bucs QB egy bizonyos Luke McCown volt, Josh McCown öccse, aki jelenleg Drew Brees backup-ja. Luke McCown akkor a sérült Jeff Garcia helyére ugrott be és élete legjobb teljesítményét nyújtva verte meg irányításával a Bucs a Saints-t. Több mint 300 yardot dobált szét, amihez 2 td is párosult.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
És jön Stanzi?
több mint 9 éve
buccaneer 490
Nálam? 😊 Én imádom a jó futó és a jó fullback játékot. Szóval nekem már a két TE is sok. 😊 Ezek a 4-5 WR felállások meg pláne. Persze nem vitatom, hogy tud az eredményes lenni.
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Nem nagyon van időm egyetemi focit nézni, nem tudom ott milyen arányban használnak a megszokottnál több elkapót, de szerintem egyre gyakoribb ez már az NFL-ben is. Jó persze aláírom, ez csapatfüggő. 😊buccaneer
nem tudom mi számít a "megszokottnál többnek" nálad, de a college fociban pl. az edzők egybehangzó véleménye alapján már nehezebb felkészülni a tradicionális offense-t alkalmazókra, mert ott már ők számítanak ritkaságnak


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ricky Stanzi itt járt workouton.iktriad
pff...igazi "főnyeremény" lenne.TheBerzerker
hajaj, valaki bannoltatni szeretné magát :p

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Megint Glennon fog kezdeni vasárnap, és úgy néz ki nem műtik meg McCown ujját. Szerintem kihúzzák a byeweek-ig. Remélem utána is marad Mike "the neck" Glennon a kezdőben.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ricky Stanzi itt járt workouton.iktriad
pff...igazi "főnyeremény" lenne.TheBerzerker
Még nem játszott soha az NFLben, szóval lehet, hogy az lenne. Már ha leigazoljátok.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Ricky Stanzi itt járt workouton.iktriad
pff...igazi "főnyeremény" lenne.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ricky Stanzi itt járt workouton.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Nem nagyon van időm egyetemi focit nézni, nem tudom ott milyen arányban használnak a megszokottnál több elkapót, de szerintem egyre gyakoribb ez már az NFL-ben is. Jó persze aláírom, ez csapatfüggő. 😊buccaneer
Én se vagyok annyira benne. A Bowlokat szoktam megnézni, de amennyire én tudom kevés TE-et használnak az egyetemi ligában. De ezt a nagy szakértők majd megmondják. ezt én se vágom annyira.

Mondjuk a sovány fal miatt tampában nem sokra mennének TE nélkül😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Nem nagyon van időm egyetemi focit nézni, nem tudom ott milyen arányban használnak a megszokottnál több elkapót, de szerintem egyre gyakoribb ez már az NFL-ben is. Jó persze aláírom, ez csapatfüggő. 😊
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Dennis Allen kirakása kapcsán azon gondolkodtam, hogy van egyébként épkézláb edző a piacon aki át tudná venni Arroyo helyét? Vagy ennek csak jövőre lehet realitása?TheBerzerker
A playbookot úgyse írnák át komolyabban, arról viszont való igaz el lehetne gondolkodni h nincs-e vki aki jobban ért a játékhíváshoz. Mondjuk a támadó edzői stábban Arroyot leszámítva nincs olyan akinek tapasztalata van play calling terén.empty taxi
Az ő tapasztalata se túl veretes azért. A mérhetetlenül "brutális" Wyoming-ban, vagy Southern Miss-ben betöltött OC karrierje nem éppen a csúcsra peredesztinálja...TheBerzerker
Jim Harbaugh helye kissé megingott a 49-ersnél. Állítólag nem is csak a botladozás miatt, az öltözőben is probléma van, mert a játékosok nem csípik a szigorát. Ha ez megtörrténne ( bár szezon vége előtt szerintem semmiképp) őt én megfelelőnek tartanám akár az OC pozíció betöltésére is. Kicsi viszont a realitása. Egyetemi edzők között biztos akad egyébként, de velük kapcsolatban nem vagyok képben. Terry Shea nevével találkoztam, aki ha jól tudom olyan neveket edzett mint RG III, Matthew Stafford bár mondjuk Josh Freeman is ide tartozik. 😊 Egyébként azért ugrott be mert a múltkor pont nekem is ez jutott eszembe, aztán megpróbáltam utánaolvasni. Az ő nevére emlékszem és azt hiszem nincs csapata. Van NFL tapasztalata is, de már meg nem mondom melyik csapatoknál. A Rams meg a Bears rémlik.buccaneer
Az a baj, hogy pont az offense tekintetében sokszor nagyon más az NCAA amennyire én tudom. Nagyon sok edző emiatt nem válik be az NFL-ben és sok van, aki nem is akar az NFL-be menni. Az NCAA-ben dübörög a spread offense, amit az NFL-ben nem nagyon szeretnek.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin