NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 8 aktív topik

Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Erős lesz a 2015-ös draft class, Mariotával, Winstonnal, Gregoryval és Williamssel a fedélzeten szerintem nagyot lehet majd kaszálni a top pickekért.

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Van egy közgazdasági alaptétel, ami a draftpickek cseréjénél is meg szokott mutatkozni: a kereslet-kínálat.
Jó példa erre, hogy a Redskins anno a fél franchise-t odaadta az 1/2-es céduláért és RG3-ért, több mindenki Griffinben látta a megváltót. Ugyanakkor tavaly a Raiders csak egy +2. kört kapott a Dolphinstól, akik 1/12-ről mentek 1/3-ra, egyszerűen az Oaklandnek kellett extrapick, viszont kb. lasszóval kellett fogni a vevőt, aki ennyit tudott felajánlani.empty taxi
Pont emiatt jutott eszembe ez.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Érkezett Trindon Holliday. Reméljük itt nem ejt ki sok labdát, mert a sebessége egyébként bődületesen jó. Patton-hoz képest úgy gondolom jobb teljesítményt képes az asztalra tenni. Bye week után meglátjuk!
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
En Lovien nem latom hogy neki Glennon annyira kene.
De igen... ha van kereslet a pickre, szepen lehet kerni erte.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 264 — Lájkold a zsűrit!
Van egy közgazdasági alaptétel, ami a draftpickek cseréjénél is meg szokott mutatkozni: a kereslet-kínálat.
Jó példa erre, hogy a Redskins anno a fél franchise-t odaadta az 1/2-es céduláért és RG3-ért, több mindenki Griffinben látta a megváltót. Ugyanakkor tavaly a Raiders csak egy +2. kört kapott a Dolphinstól, akik 1/12-ről mentek 1/3-ra, egyszerűen az Oaklandnek kellett extrapick, viszont kb. lasszóval kellett fogni a vevőt, aki ennyit tudott felajánlani.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 969 — Egyéb témák lakó
Draft pikkekkel jól lehet sáfárkdoni. Én már azon is gondolkodtam, hogy ha ilyen szar lesz az csapat egész évben, és ott lesz a Bucs az első kör első 3 helyén valahol, és ha Glennonban látja a vezetőség a jövőt, mennyit érhetne egy első körös pikk. Ha nem kell a csapatnak Mariota vagy valaki más agyon hypeolt irányító, gy 1/3ért lehetne vajon kapni eegy 3. meg a 4. körös pikket? Lehet megérné...TheBerzerker
1/3-ért simán lehet kapni egy 2. kört és még hozzá akár egy következő évi első kört is, de kb. 25234243-szor van fenn itt a fórumon ez:  walterfootball.com/draftchart.php

több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
gy 1/3ért lehetne vajon kapni eegy 3. meg a 4. körös pikket? Lehet megérné...TheBerzerker
annál bőven többet is.
ugyan fingom nincs, milyen lesz a draft class, de valszleg nem is lenne rossz ötlet
több mint 9 éve
buccaneer 490
Én azt mondom, lehet jól draftolni a 3 és az alatti körökben, jó játékosok érkezhetnek onnan is. De elit képességű játékosok csak az első esetleg második körből. Ilyenekre pedig a Bucs-nak szüksége lesz . Mást ne mondjak, ha nem lesz irányító választás egy elit képességű DE.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Draft pikkekkel jól lehet sáfárkdoni. Én már azon is gondolkodtam, hogy ha ilyen szar lesz az csapat egész évben, és ott lesz a Bucs az első kör első 3 helyén valahol, és ha Glennonban látja a vezetőség a jövőt, mennyit érhetne egy első körös pikk. Ha nem kell a csapatnak Mariota vagy valaki más agyon hypeolt irányító, gy 1/3ért lehetne vajon kapni eegy 3. meg a 4. körös pikket? Lehet megérné...

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
érdekes ez a drop dolog, nekem is az maradt meg, hogy idén sok, és tavaly tényleg rosszul kezdte az évet, de igazából ligaátlag körül lehet az aránya
 www.sportingcharts.com/nfl/stats/drops/2014/

egyébként meg hadd vigyék. se nem fiatal, se nem gyors már, az idei évnek meg már nyilván mindegy.
a legalább 50-szer célzott WR-ek közt egyébként neki van a legkevesebb elkapása (25/60), ami persze nyilván QB-kérdés is.
mondjuk ez amúgy se sokat számít, mert a második legkevesebb meg Macinnek van, akinek azért nem rosszak az össz-számai.

egy 3. körössel, meg még mellé esetleg egy 6., 7. körös cserealapanyag pickkel én elégedett lennék.
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
V-Jax trade-et pletykálnak elég sokanDexxter Tailor
Igen, én is most olvasom. Remélem nem gondolja Lovie komolyan. Az egyik értelmes dolog ebben az ezer hülyeséggel teli csapatban, az Jackson. Bár idén kicsit sok a drop, igaz lehet nem sérült csuklóval kéne játszani. Egyébként nem lennék meglepődve a trade-n, az utóbbi hetekben lehetett rajta látni, mennyire kedv nélkül, "morcosan" játszik. Lehet valami személyes dolog közrejátszhatna itt is. Azonban ha Lovie Smith az elkapókban látja a hibát, és nem a támadófalban, nagyon komoly gond van a fejével. Ez pedig az egyik utolsó lépése lesz edzőként, a szurkolók szemében, ebben biztos vagyok. Mert ennél nagyobb ökörséget már nehezen tudna csinálni.

több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 756 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
V-Jax trade-et pletykálnak elég sokan


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Toto21 Chicago Bears 5 848
Üdv! Megkérdezhetem, hogy Dashon Goldson meddig lesz még pályán kívül? Mert sehol se találtam semmit a sérüléséről. Köszönöm a segítségetToto21
énsetom, eleinte asszem week-to-weeknek indult, de múlt héten már elég hamar eldőlt, hogy nem játszik.
igazából csak azért raktam ki a ligánkban (mert nyilván emiatt kérdezed :p), mert az LB soromat folyamatosan toldozni-foltozni kell, nem akartam még safetyket is őrizgetni.
amikor visszatér, elég jó jelölt lesz a magas tackle-számra, az LB sorunkon mostanában mindenki átfut...Thrasher
Remélem akkor, hogy legkésőbb a 10.-ik hétig bevethető lesz, addig tudom tartani, hacsak be nem üt a vész. 😊

Viszont felvettem Mcdonald-ot remélem ő is hozza azt amit idáig és akkor a Tampa segíthet PO-ba jutni. Na meg ott van Glennon, aki ha összeáll az O fal és visszatér Martin teljes erőben elég jó lehet 😉

Tény idén elég sok sérülés sújt titeket, de McCown-t nem hoznám vissza semmiképp. Maradjon Glennon, mert vele több esélyetek volt a W-re. Szerintem nektek egy franchise QB és egy rendes LB kéne L. David mellé a PO-hoz.
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Üdv! Megkérdezhetem, hogy Dashon Goldson meddig lesz még pályán kívül? Mert sehol se találtam semmit a sérüléséről. Köszönöm a segítségetToto21
énsetom, eleinte asszem week-to-weeknek indult, de múlt héten már elég hamar eldőlt, hogy nem játszik.
igazából csak azért raktam ki a ligánkban (mert nyilván emiatt kérdezed :p), mert az LB soromat folyamatosan toldozni-foltozni kell, nem akartam még safetyket is őrizgetni.
amikor visszatér, elég jó jelölt lesz a magas tackle-számra, az LB sorunkon mostanában mindenki átfut...
több mint 9 éve
Toto21 Chicago Bears 5 848
Üdv! Megkérdezhetem, hogy Dashon Goldson meddig lesz még pályán kívül? Mert sehol se találtam semmit a sérüléséről. Köszönöm a segítséget
több mint 9 éve
buccaneer 490
Úgyse használtuk sokat. 😊
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 264 — Lájkold a zsűrit!
Lane 2 meccs pihenő:  sports.yahoo.com/news/nfl-suspends-bucs-fb-jorvorskie-lane-2-games-204113709--nfl.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
buccaneer 490
Minek tenné. Jól el van a hétfő esti rangadókkal. Nyugis meló, nem kell az állásodért teperni. Látszik is egyébként, hogy élvezi.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 8 138 — Stromfeld Aurél fan
Gruden neve elég sok helyen felmerült eddig is de a válasz mindig ugyanaz volt: bele se gondolt, hogy visszatérjen edzősködni.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 9 éve
buccaneer 490
És ez évről évre így megy! Gruden nem fog edzősködni, főleg Tampában nem. Ott ahol egy bajnoki győzelem után meg akarták neki magyarázni Glezerék meg McKay, hogy hogyan is kell ezt csinálni. Fiatalítani kell mondták, ennek az eredménye lett, hogy pl. Sapp Oakland-be igazolt. Aztán jöttek a fiaskók is sorra.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Gruden neve előbb vagy utóbb fel fog merülni figyeljétek meg. Bár tudom, hogy elég hullámzó volt a teljesítménye a tampai karrierje során. Már a Raiders kapcsán is mindenki emlegette. Mondjuk neki szerintem esze ágában sincs újra edzősködni.

Sajnos én is azt látom, hogy hosszú évek óta nincs előrelépés. És ez nagyon gáz. Költik a valag pénzt játékosokra és nincs eredménye. A draft és a szabadügynök piac után mindenki arról beszélt, hogy a tampa milyen jól igazolt. A valagát kitörölheti vele mindenki!

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
A játékosai szeretik. Ez látszik a nyilatkozataikból is. De nem megyünk vele sokra, ha teljesen fogalmatlan az egész játék. Ahogy Cay is mondja, az NFL is változik és ezek a módszerek illetve hívások nem NFL szintűek már sem offense sem defense oldalon már. Az az edző, aki nem tud megújulni és követni a játék változásait nem való egy elit ligában szereplő csapat vezetőedzői posztjára. Ez van. Pedig mindenki remélte, hogy jó lesz. Én is! Egyrészt az eredményei alapján, másrészt mert Glezer-ék is milyen gyorsan rácsaptak. Mint tyúk a takonyra, amikor megtudták, hogy a Texans is érdeklődik. Előbb volt edzőnk, mint GM-ünk. Nem jött be ez a húzás sem, mint megannyi minden az elmúlt évtizedben. Ismétlem, nem vagyok a szezon közbeni menesztés híve, de itt most döntés szükségeltetik a tulajdonosok részéről. Egész egyszerűen azért, mert ez így nem mehet tovább. Nem tudom ki válik az edzők közül szabaddá évad végével, de egyértelművé vált, hogy váltani kell! Akkor pedig jobb minél előbb. Az a fájó nekem egyébként, hogy sok velünk egy cipőben járó csapat kezd kievickélni a gödörből, mi pedig még mélyebbre süllyedünk. Panthers: Ron Rivera lassan összerakta a csapatát, húztak 1/1-re egy franchise irányítót, a támadófalukat ha kellett draftolatlan szabadügynökökből is elfogadható szintűre rakták, kicsrélték a komplett elkapó társulatot és működik. A Chargers: mennyiszer maradtak le a rájátszásról. Szerződtették hát a Broncosban sikeres Mike McCoy-t vezetőedzőnek és GM-ük jobbnál jobb döntéseket hoz a drafton ( nem jut most eszembe a neve). Masszív kis playoff csapattá vált. Lions: Ha van elátkozott társulat, akkor ők azok tényleg. Mégis lassan kezdenek összeállni. Hiányzik Megatron? leszarják! Beton kemények! Húztak a drafton egy ligaelit DE-et Ansah személyében. Szörnyeteg az az ember! Meg fogok lepődni, ha az idén nem lesznek ott a rájátszásban. Persze figyelmen kívül hagyva a sérülés faktort. De biztos van még ilyen, csak ők jutottak eszembe. Ez viszont ami itt nálunk megy évről-évre már a szánalmas kategórián is kezd túlhaladni! Ergó: rossz döntések születnek tulajdonosi körben is! Ezen el kellene gondolkozni!
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Ennél sokkal többet néztem ki én is belőle, de azt, hogy semmi sem működik, már az sem ami eddig egyébként jó volt. Ráadásul a csapat azóta nem gyengült emberanyagban. Sőt! Nem is értem... Én is kezdem pártolni Lovie menesztését amúgy. Mondjuk azt hittem Schiano-nál nem jöhet nagyobb fogyaték... erre tessék.Cay
De az a szörnyű, hogy egyre többször azt szűri le a nyilatkozataiból az ember, hogy szilárdan hiszi, hogy nem kell változtatnia semmit. Legutóbb is ezt mondta, mert hogy az előtte lévő két meccsen viszonylag jó volt a csapat. Egy olyan rendszert erőltet, ami felett már eljárt az idő. Ismeri az ellenfél, és a saját játékosai meg nem értik.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Ennél sokkal többet néztem ki én is belőle, de azt, hogy semmi sem működik, már az sem ami eddig egyébként jó volt. Ráadásul a csapat azóta nem gyengült emberanyagban. Sőt! Nem is értem... Én is kezdem pártolni Lovie menesztését amúgy. Mondjuk azt hittem Schiano-nál nem jöhet nagyobb fogyaték... erre tessék.

több mint 9 éve
buccaneer 490
Jeff Demps repül úgy néz ki. Pedig olimpiai sprinter is volt😊 Most gyorsan kell majd elszaladnia😊TheBerzerker
Már arra se emlékeztem, hogy a practice squadban még ott van. Idén amúgy sem tudom követni a peremjátékosainkat, amikor felfogtam, hogy Banks híján a Butler/Dixon duó a soros, csak pislogtam, hogy "ezek kik, és mikor kerültek rosterre?".

de egyébként tényleg, KOENENT mikor rakjuk már ki? nyilván nem ő a legnagyobb problémánk, de ő a legegyértelműbben cutra érdemes.Thrasher
Az előszezonban jól játszott Koenen, sőt talán az egész csapatból a legjobban, ami mondjuk nem csoda, mert szinte mindenki szar volt. 2. és 3. sorok ellen jól ment neki, de így az alapszakasz alatt tényleg nem nyújt jó teljesítményt és ahhoz képest drága. Én Lovie érkezésével hittem azt, hogy kiteszik, mert tavaly sem volt jó. De maradt. egyértelmű, hogy ezen a poszton fizetése töredékéért találnánk ugyanilyen teljesítménnyel bíró puntert. De ahogy mondjátok, nem ez a legnagyobb bajunk. Lovie borzasztó! Borzasztóak a döntései, borzasztó a stábja és borzasztóak a nyilatkozatai. Nem vagyok a szezon közbeni menesztés híve, de szerintem megérett.