Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Kérdezték Lovie-tól a press conference-en, jhogy miért van az, hogy ennyire nem tudtak nyomást helyezni Flacco-ra. Olyan blablat nyomott le, amiből az jön le, hogy fingja sincs miért nem volt pass rush.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Jeff Demps repül úgy néz ki. Pedig olimpiai sprinter is volt😊 Most gyorsan kell majd elszaladnia😊TheBerzerker
Már arra se emlékeztem, hogy a practice squadban még ott van. Idén amúgy sem tudom követni a peremjátékosainkat, amikor felfogtam, hogy Banks híján a Butler/Dixon duó a soros, csak pislogtam, hogy "ezek kik, és mikor kerültek rosterre?".

de egyébként tényleg, KOENENT mikor rakjuk már ki? nyilván nem ő a legnagyobb problémánk, de ő a legegyértelműbben cutra érdemes.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Jeff Demps repül úgy néz ki. Pedig olimpiai sprinter is volt😊 Most gyorsan kell majd elszaladnia😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Jól látom, hogy a D-n ment el a meccs?[/img]TheBerzerker
csak az első negyedet láttam, mert lehet, hogy divatdrukker vagyok, de nekem erre nincs 3 órám minden hétvégén,de:

Az O-fal is ugyanannyira kevés volt az NFL-hez.
Teljesen alapvető hibákat vétettünk, a lead blocker fullback elfut a blokkolandó LB mellett, a RG szinte érintetlenül enged át középen embert, Glennonhoz gyakorlatilag MINDEN snapnél odaértek, rövid időn belül meg is zavarodott.

Vagy amikor egy playnél az erős oldalon levő 2 LB-nk mindegyike elmozdul a T külső válla felé, a futó erre nyilván visszavág belülre, ahol a pálya töküres közepe várja csak...
Nem láttam, ekkor Foster volt-e már pályán, lehet, hogy megint Fletcher, ő eddig se mindig volt képes felfogni, melyik gapet kéne őriznie.

A secondaryt meg már nem is értettem, mit csinált, ők egyszerűen csak nem értek oda sehova.

Jah, és amikor rossz az offense, akkor még jobban látszik, hogy a tetejébe Koenen is sz*r, minden mutatóban a liga legalján van. Jó kis 45 yardos puntok a saját térfelünk közepéről, vagy ahogy talán a 45-ösünk környékéről még csak egy IN20-t se tud rúgni... De legalább drága.

egyszerűen nem játszunk NFL-szintű focit néha.
a nagy igazolások se váltak be, Michael Johnson a Steelers-meccset leszámítva észrevehetetlen, Collins tegnap is úgy mozgott néha, mint egy olajoshordó...

ráadásul amilyen cudar idén még néhány csapat, még a draftpozíciónk miatt is aggódhatunk...
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Sajnos megint csak appon tudtam követni az eseményeket, de kijelenthetjük, hogy elég nehéz dolgunk van nekünk bucs szurkolóknak😕

Ahogy néztem szétfutották a tampa védelmet. Ami a legszembetűnőbb volt az az, hogy kb ugyanúgy zajlott le az első 2 negyed mint a Saints ellen. Glennon nem dobott 100 yardot se, aztán a 3. 4. negyedben meg szumma 300 fölé ment 2 td.vél. Jól látom, hogy a D-n ment el a meccs? Az viszont örvendetes, hogy Glennon szépen szétdobálta a labdát. Jutott belőle Murhpy-nek, Evans-nek, V-Jax-nek meg ASJ-nek is.

Nem csoda, hogy a félidőben így nézett ki a stadion...

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Nem tudom ezek után kíváncsi vagyok-e még egy Bucs mérkőzésre az idényben. Esküszöm, aki végignézi őket Bucs szurkolóként, simán indíthatna kártérítési pert.
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Néztem statisztikákat és hát nem nagyon találtam olyan érdmi dolgot, amiben jobb lenne a Bucs mint a Ravens😊

Az a baj, hogy ha egy gyengébb Saints-el nem bírt a csapat akkor a Ravens-el se fog. Még akkoris ha elég sok a sérült a másik oldalon is és a D line korántsem olyan beton mint pár éve.TheBerzerker
A támadófalban van sok sérültjük. ezzel lehetne mit kezdeni ha lenne pass rush. Az a Ravens elkapó sor bitang jó egyébként. Félek sebességgel dominálni fogják a sec-ünket. 😕buccaneer
Sajnos Vernert kevesen nem dominálják idén sebességgel. És Banks is vét néha szarvas hibákat, ráadásul nem is lesz teljesen egészséges. Johnson meg mint slot corner... na arról ne beszéljünk. 😊

több mint 9 éve
buccaneer 490
Néztem statisztikákat és hát nem nagyon találtam olyan érdmi dolgot, amiben jobb lenne a Bucs mint a Ravens😊

Az a baj, hogy ha egy gyengébb Saints-el nem bírt a csapat akkor a Ravens-el se fog. Még akkoris ha elég sok a sérült a másik oldalon is és a D line korántsem olyan beton mint pár éve.TheBerzerker
A támadófalban van sok sérültjük. ezzel lehetne mit kezdeni ha lenne pass rush. Az a Ravens elkapó sor bitang jó egyébként. Félek sebességgel dominálni fogják a sec-ünket. 😕
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Evans játszani fog a hétvégén elvileg, már edzett a héten.

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Néztem statisztikákat és hát nem nagyon találtam olyan érdmi dolgot, amiben jobb lenne a Bucs mint a Ravens😊

Az a baj, hogy ha egy gyengébb Saints-el nem bírt a csapat akkor a Ravens-el se fog. Még akkoris ha elég sok a sérült a másik oldalon is és a D line korántsem olyan beton mint pár éve.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
V-Jax-en sincs már egy ép porcika sem. Lassan fej nélkül fog játszani.buccaneer
Amíg a két keze megvan és nem ejti el a labdákat addig nem érdekel😀

Érdekes lesz ez a Ravens elleni meccs. Azt nézttem, hogy eddig 4szer került össze a 2 csapat és eddig 2-2 a mérleg. Az utolsó kettőt mondjuk a Bucs bukta el😊 Sok pont egyik meccsen se született, és szerintem most se várhatunk sokat.

2001 W, 22-10 Tampa
2002 W, 25-0 Baltimore
2006 L, 27-0 Tampa
2010 L, 17-10 Baltimore

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
V-Jax-en sincs már egy ép porcika sem. Lassan fej nélkül fog játszani.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
De jól néz ez ki gyerekek...
Injury Report for Buccaneers vs. Ravens.
Game Status
Johnthan Banks 27 CB Neck Did Not Participate
Jonathan Casillas 52 LB Hamstring Did Not Participate
Larry English 57 DE Hamstring Limited Participation
Mike Evans 13 WR Groin Limited Participation
Mason Foster 59 LB Shoulder Full Participation
Dashon Goldson 38 S Ankle Did Not Participate
Vincent Jackson 83 WR Rib Did Not Participate
Josh McCown 12 QB Right Thumb Did Not Participate

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
4-3 és 3-4 váltásra gondolsz?
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
ennyire szar gyenge DE tejesítménnyel lehet jobban járnánk ha vmi hybrid rendszer próbálnánk a D-ben bár linebacker poszton se vagyunk jobban elersztve.. Sajnálom hogy Means elment.
Mint Glennon ellenes meg kell jegyeznem hogy tetszett amit az elmúlt meccseken láttam tőle.
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Ahhoz képest, hogy azt hittem DE fronton leszünk talán a legmélyebbek, ahhoz képest katasztrófa eddig az egész. Szinte abszolút nincs felőlük nyomás. Nekem eddig Johnson is nagy csalódás sérülés ide vagy oda.buccaneer
Igen! McCoy egyedül középen, és ebből áll a fal. Ha megnézed minden meccsen csak onnan jön nyomás. Kivéve az Atlanta ellen, ott nem játszott... a végét pedig tudjuk.

több mint 9 éve
buccaneer 490
Ahhoz képest, hogy azt hittem DE fronton leszünk talán a legmélyebbek, ahhoz képest katasztrófa eddig az egész. Szinte abszolút nincs felőlük nyomás. Nekem eddig Johnson is nagy csalódás sérülés ide vagy oda.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Csak legyen az a DE strapabíróbb, mint Clowney! 😊buccaneer
Na igen...szegény jól megszívta😕

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Csak legyen az a DE strapabíróbb, mint Clowney! 😊
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Nem láttam a meccset sajnos (BUCS appon követtem csak végig), de nekem úgy tünt, hogy:
1. az első 2 negyed katasztrófa lehetett. Ha jól emlékszem 2 negyed után Glennon neve mellett nem volt még 50 yard sem. Ez azért elég gáz.
2. nemtudom, hogyan jött össze ez a 113 yardnyi büntetés de az rengeteg meccset eldöntő tényetző volt úgy gondolom. Ebben amúgy mennyire volt benne Goodell keze? Gondolok itt a sokat vitatott Illegal Contactokra.

Glennon-ra én már tavaly is azt mondtam, hogy egy korrekt amolyan Alex Smith féle game meneger-t lehetne belőle nevelni, ami a BUCS-nak tökéletesen elég lenne egy jó meneteléshez. Én ahogy tavaly se úgy idén se benne látom a hibákat. Kommunikációs problémák, gyenge támadófal, és kiegyensúlyozatlan D line jellemzi a csapatot. Ha jó draftpikket tudunk szerezni (ami szar szezont jelentne) én se biztos, hogy most QB-t választanék. Azt hiszem lenne hova választani egy Clowney szintű vadállatot a csapatba!TheBerzerker
Ez a meccs nem Glennonon múlt szerintem. Szegény az első negyedben pl nem tudom hányszor dobta meg a huszon yardokat, csak Collins miatt folyton visszafújkálták pl. Az interceptionnél Murphy-t kijebbrakta két kézzel a védője mégsem fújták be. Mondhatjuk a szitura, hogy tovább lehetett engedni, csak ha már idén elvileg erre nagyon figyelnek, és nekünk szétfújták a meccset, akkor azt is be lehetett volna nyugodtan. A fumble-nél EDS korán indított, Jackson épp szaladt még mögötte keresztbe, és pont akkor dobta el a labdát, Glennon nem is látta szerintem, hogy indított. A safety-nél meg Mankins cserélte el magát nagyon csúnyán. Lemaradt az emberéről, csak utánanyúlni tudott már, Glennon inkább benyelte mint hogy dobjon egy pick-six-et. A labdási sem voltak olyan pontatlanok mint a statok mutatják. ASJ kb. négy passzt kapott, ebből egy nem esett ki a kezei közül kb. de mind jó helyre dobta Glennon.Cay
Ezzel megint csak az előző hozzászólásom 2. bekezdését erősíted meg😊
Egy szó mint száz, azt hiszem nem is lehet kérdés, hogy Glennon-nak kell lennie a kezdő QB-nak.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Nem láttam a meccset sajnos (BUCS appon követtem csak végig), de nekem úgy tünt, hogy:
1. az első 2 negyed katasztrófa lehetett. Ha jól emlékszem 2 negyed után Glennon neve mellett nem volt még 50 yard sem. Ez azért elég gáz.
2. nemtudom, hogyan jött össze ez a 113 yardnyi büntetés de az rengeteg meccset eldöntő tényetző volt úgy gondolom. Ebben amúgy mennyire volt benne Goodell keze? Gondolok itt a sokat vitatott Illegal Contactokra.

Glennon-ra én már tavaly is azt mondtam, hogy egy korrekt amolyan Alex Smith féle game meneger-t lehetne belőle nevelni, ami a BUCS-nak tökéletesen elég lenne egy jó meneteléshez. Én ahogy tavaly se úgy idén se benne látom a hibákat. Kommunikációs problémák, gyenge támadófal, és kiegyensúlyozatlan D line jellemzi a csapatot. Ha jó draftpikket tudunk szerezni (ami szar szezont jelentne) én se biztos, hogy most QB-t választanék. Azt hiszem lenne hova választani egy Clowney szintű vadállatot a csapatba!TheBerzerker
Ez a meccs nem Glennonon múlt szerintem. Szegény az első negyedben pl nem tudom hányszor dobta meg a huszon yardokat, csak Collins miatt folyton visszafújkálták pl. Az interceptionnél Murphy-t kijebbrakta két kézzel a védője mégsem fújták be. Mondhatjuk a szitura, hogy tovább lehetett engedni, csak ha már idén elvileg erre nagyon figyelnek, és nekünk szétfújták a meccset, akkor azt is be lehetett volna nyugodtan. A fumble-nél EDS korán indított, Jackson épp szaladt még mögötte keresztbe, és pont akkor dobta el a labdát, Glennon nem is látta szerintem, hogy indított. A safety-nél meg Mankins cserélte el magát nagyon csúnyán. Lemaradt az emberéről, csak utánanyúlni tudott már, Glennon inkább benyelte mint hogy dobjon egy pick-six-et. A labdási sem voltak olyan pontatlanok mint a statok mutatják. ASJ kb. négy passzt kapott, ebből egy nem esett ki a kezei közül kb. de mind jó helyre dobta Glennon.

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Nem láttam a meccset sajnos (BUCS appon követtem csak végig), de nekem úgy tünt, hogy:
1. az első 2 negyed katasztrófa lehetett. Ha jól emlékszem 2 negyed után Glennon neve mellett nem volt még 50 yard sem. Ez azért elég gáz.
2. nemtudom, hogyan jött össze ez a 113 yardnyi büntetés de az rengeteg meccset eldöntő tényetző volt úgy gondolom. Ebben amúgy mennyire volt benne Goodell keze? Gondolok itt a sokat vitatott Illegal Contactokra.

Glennon-ra én már tavaly is azt mondtam, hogy egy korrekt amolyan Alex Smith féle game meneger-t lehetne belőle nevelni, ami a BUCS-nak tökéletesen elég lenne egy jó meneteléshez. Én ahogy tavaly se úgy idén se benne látom a hibákat. Kommunikációs problémák, gyenge támadófal, és kiegyensúlyozatlan D line jellemzi a csapatot. Ha jó draftpikket tudunk szerezni (ami szar szezont jelentne) én se biztos, hogy most QB-t választanék. Azt hiszem lenne hova választani egy Clowney szintű vadállatot a csapatba!

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
A warriors legalább eljut rájátszásig mostanában. 😊 De nem lesz bajnok, a San Antonio ismételni fog! 😀
több mint 9 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
Kezdeném a pozitívumokkal, sztem nem kell QB-t draftolni, engem Glennon eléggé meggyőzött az elmúlt 2 meccsen, a mostani sem rajta ment el. Emellett a McCoy-David-Barron 3ast is mindenképpen meg kell tartani, ha köréjük építjük a D-t, azon az oldalon nem lesznek gondok.

Sztem a hangnememen keresztül is átjön, hogy az idei szezonnal mint olyannal már nem érdemes számolgatni. Az O-Lineról sokat elmond, hogy ez volt az idei legjobb teljesítménye, nagyon amatőrnek látszanak sajnos, Collinst is idehoztuk a nyáron aztán dobálják rá a zászlókat folyamat. Ezt a szegmenst kell leginkább megerősíteni, mert a futójátékunk is ezért ilyen kataszrófális, de ezzel már szezon eleje óta tisztában vagyunk. A másik fő probléma a secondary, igaz most Verner is egész tűrhetőt hozott, de én mind a drafton, mind a szabadügynök piacon a támadófal mellett a csapat ezen részére koncentrálnék.

Ja és mindenképpen szerezzünk egy tapasztalt O-Coordinatort is 😀

És akkor ahogy a másik Major League kedvencemnél, a Golden State Warriorsnál is hangoztattuk évekig, most mondanám, hogy: "Jövőre bajnokok leszünk!" 😀😀

több mint 9 éve
buccaneer 490
Abszolút egyet értek Cay szavaival. Ez a védelem most összességében nagyon gyenge volt. Eddig legalább a futás elleni védelmünk működött. Most az sem. A baj az, hogy tegnap pl. ránéztem a Colts mérkőzésére, ahol egy hajszálnyival sincsenek jobb nevek szerintem a védelemben, mint nálunk mégis csodálatosan együtt működött a front seven és a secondary és szerintem egy igen erős Ravens-t gyűrtek maguk alá. Mondjuk az tény, hogy jelen pillanatban talán nekik van a legerősebb offense-ük. De én továbbra sem értem, nálunk miért nem tud soha egyben az egész működni! Vagy ez működik, vagy az, vagy egyik sem, de minden együtt, nem is tudom volt-e ilyen az elmúlt jó pár évben.