NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
buccaneer 490
Ki jöhetne a helyére?Cay
Mike Smith 😀😀peach
Hát! Inkább ne! 😊 De nektek is új vezetőedző után kell néznetek, az szinte borítékolható. Azt hiszem ez az év volt nála a türelmi idő vége, vagy valami ilyet hallottam. Vége a dalnak. 😊
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
Ki jöhetne a helyére?Cay
Mike Smith 😀😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
buccaneer 490
Szerintem ez nem jelent akkora bevétel kiesést a Glazer családnak. De rátapintottál a dolgok lényegére, mert Lovie-val akár szakmailag, akár népszerűségben a Bucs lehúzhatja jövőre a rolót. Ki jöhetne helyére? Nagyon nehéz a kérdés. Hogy erre válaszoljon az ember, tényleg ott kellene lenni testközelben. Na meg nem ártana egy kicsit érteni is a focihoz. 😊 Olyan neveket tudnék mondani, akiket már a Bucs Blogon is említettem. Hogy jó vezetőedzők lennének-e azt nem tudom, de jelen helyzetben és az elmúlt években nagyon jól dolgoztak a területükön. Ők a következők: Bill Lazor ( Miami OC), Todd Bowles ( Arizona DC), Bob Sutton (Kansas DC). Esetleg OC posztra Clyde Christensen ( indianapolis QB coach) DC posztra pedig esetleg Mike Waufle (St. Louis DL coach). Ismétlem, nem tudom hogy ezzel a szintugrással megbirkóznának-e az adott nevek. Csak azt tudom, hogy mostanában jó munkát végeznek. Egyébként bizonyára az egyetemeken is vannak kiváló edzők, akik rátermettek. De őket abszolút nem ismerem, hacsak nincs NFL múltjuk.
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Lovie most azt mondogatja, hogy kevés a termelt pont, az irányító játékon kellene javítani. Az ő szavaival élve "Megint megnézik a lehetőségeket" ( mindig ezeket a szavakat használja, ha nem működnek a dolgok) mivel McCown is újra bevethető. Ha visszahozza Josh-t gondolom tovább "emeli" a már eddig is ragyogó népszerűséget, ami körülveszi őt Tampában. 😊buccaneer
Pont olvastam Smith kapcsán, hogy már pedzegetik, vajon menni fog-e az idény végén. Mert, hogy nagyon akarta mindenki, most meg szinte közellenség. És ha marad ez a szar mérleg valószínűleg kivágják már idén, mert ahogy mindig mondod te is Glazerék eléggé pénzorientáltak, Smith pedig már olyan közütálatnak örvend, hogy már most sem nagyon mennek ki az emberek meccsre, és paráznak, hogy nem tudják jövőre eladni a bérleteket ha marad. Az a bevétel pedig jobban kéne nekik, mint Smith meg a lóvé ami kárba megy. A szurkolóknak mindig kell jövőképet adni, hogy beruházzanak a bérletekbe. Vagy valami ilyesmit olvastam. Szerintetek kivágják? Ki jöhetne a helyére?

több mint 9 éve
buccaneer 490
Lovie most azt mondogatja, hogy kevés a termelt pont, az irányító játékon kellene javítani. Az ő szavaival élve "Megint megnézik a lehetőségeket" ( mindig ezeket a szavakat használja, ha nem működnek a dolgok) mivel McCown is újra bevethető. Ha visszahozza Josh-t gondolom tovább "emeli" a már eddig is ragyogó népszerűséget, ami körülveszi őt Tampában. 😊
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Lassan kezd az egész csapat belefásulni a helyzetbe. Az pedig sosem vezet semmi jóhoz.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
A tegnapi még überkirály volt a többihez képest. 😊
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 536 — Panthers fan
Kívülállóként is fájdalmas volt nézni a tegnapit, Glennont meg nem láttam még ennyire szarnak.

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
buccaneer 490
Ha már állatkodás: 2&1 pass, 3&1 pass, 4&1 pass. Ha nem nézném ki a "balfaszkodás" minden szintjét az idei managemantből. Azt hinném, hogy ez a meccs be lett dobva. Smith gyűjti a "drágaszááágait". Ezalatt a draftcetliket értem. Szeretném azt hinni legalábbis, és nem hogy ennyire kretének vagyunk Arroyo-val az élen.Cay
Ha már "drágaszááág", akkor Smith miért nem SB gyűrűket gyűjt, hogy a nyavalya vigye el! 😀
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Attól félek, hogy jövőre is marad Smith. Nemtudom minek kell történnie ahhoz, hogy egy HC-t, aki ekkora reményekkel megy egy csapathoz 1 év után kibasszanak. A szar szezont is meg lehet magyarázni egy darabig a draft cetlikkel az a baj. Szóval én még plusz 1 évet simán jósolok neki.TheBerzerker
Egy 2-14, 3-13-as szezon után simán el lehet küldeni szvsz.empty taxi
Oké, de ez akkor feltételezi a jövő évet is a részéről.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 272 — Lájkold a zsűrit!
Attól félek, hogy jövőre is marad Smith. Nemtudom minek kell történnie ahhoz, hogy egy HC-t, aki ekkora reményekkel megy egy csapathoz 1 év után kibasszanak. A szar szezont is meg lehet magyarázni egy darabig a draft cetlikkel az a baj. Szóval én még plusz 1 évet simán jósolok neki.TheBerzerker
Egy 2-14, 3-13-as szezon után simán el lehet küldeni szvsz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Attól félek, hogy jövőre is marad Smith. Nemtudom minek kell történnie ahhoz, hogy egy HC-t, aki ekkora reményekkel megy egy csapathoz 1 év után kibasszanak. A szar szezont is meg lehet magyarázni egy darabig a draft cetlikkel az a baj. Szóval én még plusz 1 évet simán jósolok neki.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Ha már állatkodás: 2&1 pass, 3&1 pass, 4&1 pass. Ha nem nézném ki a "balfaszkodás" minden szintjét az idei managemantből. Azt hinném, hogy ez a meccs be lett dobva. Smith gyűjti a "drágaszááágait". Ezalatt a draftcetliket értem. Szeretném azt hinni legalábbis, és nem hogy ennyire kretének vagyunk Arroyo-val az élen.

több mint 9 éve
buccaneer 490
Meddig hagyják? Amíg el nem tradeli Evanst is. 😀
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Evans király, használni kell, de alapból az egész offense jobban ment így, hogy több passzt hívtak
teszem hozzá, hogy alapból két FG el lett baszva, ami -6 pont, illetve Glennon első pickjénél Evans simán verte Hadent, ha Glennon eldob odáig, az is sima TD
szóval az offense legalább kezd éledezni, igaz, nem túl acélos Browns védelem ellen, de egynek jó
egy balfasz csapat ez, de mondjuk ezt az utat járta a Panthers is, és nem tudtak nyerni, aztán idővel el elkezdett változni. 😀
kérdés, hogy meddig hagyják Smith-t, hogy kedvére állatkodjon a csapat élén, én biztos kibasznám 😀

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 272 — Lájkold a zsűrit!
Állítólag az Eagles egy késői körös pickért vitte volna VJ-t, de keveseltétek az árat.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
buccaneer 490
Én csak most olvasom. Holliday IR. Marcus Thigpen az új visszahordó. 😊
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
😀😀😀 Nem hiszem el.. lehet a Cousins lesz a kezdő LT vasárnap 😀D11
Ez az igazi halloween-i horror 😀

több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
statisztikabuzi vagyok, szóval ez tök jó:  www.buccaneers.com/news/article-graphics/Data-Crunch-Lavonte-David/09d11835-0b2f-4c18-9110-a64f4a0e71a4
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
😀😀😀 Nem hiszem el.. lehet a Cousins lesz a kezdő LT vasárnap 😀
több mint 9 éve
buccaneer 490
Barront ennyiert nem lett volna szabad elengedni. Egy 4+6 nem segit annyit a franchiseon, mint a jateka raadasul igen fiatal jatekos. lovie hetrol hetre alulmulja onmagat, meg az is aki kinevezte.Delonso_
A mondatod végében tapintottál rá a legfőbb lényegre. 😀
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Barront ennyiert nem lett volna szabad elengedni. Egy 4+6 nem segit annyit a franchiseon, mint a jateka raadasul igen fiatal jatekos. lovie hetrol hetre alulmulja onmagat, meg az is aki kinevezte.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Régi cucc, de hangosan röhögtem azért😀


Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Nemtudom mi lesz itt...de nagyon nem jó irányba mennek itt a dolgok. Nem gondoltam volna, hogy egyszer le fogom ezt írni, de ennél még a Schiano korszak is jobb volt. 2012ben legalább összehozott egy 7-9-et, de ha így megy tovább Smithnek még a 4-12 se lesz meg, ami a tavalyi díszes mérleg volt.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
vicc ami tampában zajlik.....