NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
buccaneer 490
Így már ül a találat. 😀 A hétvégére kanyarodva borzasztó ezt nézni. Én most adtam fel. Nem nézek az idén több Bucs meccset. egyébként kis érdekesség az elküldött játékosainkról, akikből mi nem tudtunk kihozni semmit. Barron (rams) sack és 2 irányító siettetés. Ennyi. Ha egy kicsit úgy alkalmazták volna őt, amit tud, talán többre mentünk volna a passzsiettetéssel is, mert a mi 4-3-as DE-jeink fordulók óta nem termeltek még ennyit sem. Vagy Danny gorrer (Ravens) . 1 db. interception. Ez csak így gyorsan tegnap. Nagy lúzer csapatot választottunk barátaim! Na meg ez a Falcons védőfal. Senki ellen nem tudnak virítani csak a Bucs ellen. Pompás! George Warhop elmehet a picsába!
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Persze, hogy nem megy senki sehová. Ezért kong az ürességtől a stadion! 😀buccaneer
Magamat értettem a közönség alatt 😀
több mint 9 éve
buccaneer 490
Persze, hogy nem megy senki sehová. Ezért kong az ürességtől a stadion! 😀
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Csak szerintem 100%, hogy Lovie marad?Bazzani
Csak a kozonseg megyDelonso_
Amíg McCoy és Lavonte itt játszik addig senki se megy sehova 😊
több mint 9 éve
buccaneer 490
Csak szerintem 100%, hogy Lovie marad?Bazzani
A 100% talán merész vállalás, de én is valószínűnek tartom, hogy maradni fog.
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Csak szerintem 100%, hogy Lovie marad?Bazzani
Csak a kozonseg megy
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Csak szerintem 100%, hogy Lovie marad?Bazzani
Nem. Én és Lovie is ezt hisszük.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 982 — Egyéb témák lakó
Csak szerintem 100%, hogy Lovie marad?Bazzani
Nem

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Csak szerintem 100%, hogy Lovie marad?

több mint 9 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
lavonte nem fog holnap játszani?o_o
több mint 9 éve
buccaneer 490
Bevell elgondolkoztató lehetőség lenne, ha aktuális lenne a váltás. Bowles és Sutton már nekem is eszembe jutott és Rob Ryan-t is jó szakembernek tartom. Bár most került Miami-ba nálam még Bill lazor (OC) is elgondolkoztató. Viszont ez az ugrás nagyon nehéz. Volt már rá példa, hogy egyébként nagyon jó szakemberek is befürödtek a vezetőedzősködéssel. De ezért van a csapatoknak tulajdonosa és GM-e. Hogy meglássák, kiben van a legnagyobb lehetőség.
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Pont az a durva, azt mondom, hogy Tedfordot idén senki nem látta. Még sem csináltak semmit...
Ez meg pont témába vág: 😀
 tdmagazin.hu/hirek/ot-trener-akibol-jovore-foedzo-lehet

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyáltalán Tedford hívja még a playeket? Úgy értem, visszatért a csapathoz végül?
OC-t meg azért nem nagyon kéne szezon közben váltani. Új playbookot, sémát nem nagyon hozhat, miel nincs idő a megtanulására és a gyakorlására. Ilyen téren a játékhívás változhat meg. Mondjuk az a Browns ellen más is volt, több passz, agresszívebb hívást láttam picikét, de nem véletlen, hogy azért haladt is a Bucs offense valamit, meg Evans is elmebeteg volt. Sőt, Vincy is hozta a yardokat, annak ellenére, hogy volt dropja, meg volt Glennonnak szar passza felé. És emlékezzünk Glennon pickjére, amikor Evans lazán verte a duplázást, és ha GLennon nem dobja 3 yarddal rövidebbre, vagyis mögé a labdát, akkor nem pick, hanem sima TD.
Ja, meg két elszórakozott FG, megint -6 pont...
Ennek az offensenek jobban fekszik ez a játékhívás. Csak McCownnal meg ott lesz a probléma, hogy egyrészt nem mer dobni, inkább kivár 4-5 másodperceket és benyeli a sackeket, másrészt meg nem mozog sem a zsebben, sem onnan ki, álló célpont a pass rushereknek. És beszari, sokszor néztem, hogy Glennon simán feldobja Evansre, vagy Jacksonra, amikor 1-1-ben vannak a védőjükkel szemben, és főleg előbbi rendre meg is oldja. Nem veri meg a CB-t, de nincs is szüksége rá, a méreteinek és a jó kezének hála röhögve húzza le a labdákat bárki mellett. McCown viszont nem meri megjátszani ezeket a matchupokat, mint ha nem bízna a WR-ekben, sőt, nem is ismerné az elkapóit. És szvsz ez az, ami a Browns ellen megadta azt a pluszt, ami győzelmet hozhatott volna, ha nem balfaszkodja el akár Glennon, akár az ST azt a két FG-t.
Számomra ez a McCown húzás egyértelmű jele annak, hogy Lovie tankolni akar.

több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Pont tegnap nézegettem a statisztikáit ezeknek a "nagy" FA igazolásoknak. Az idei, és a tavalyi évüket. Johnson egyébként annyira nem tér el statokban, Viszont látszik, hogy teljesen máshogy használhatták őt, vagy többször odaérhetett, ha nem is bezsákolni az irányítót, de pl szemmel látni, hogy jóval több leütött labdája volt. Idén egy sincs...
Verner. Na arról tényleg ne beszéljünk. 22 levédekezett passzkísérlet és 5 int tavaly. Hát ez brutál adat... idén meg... a negyedét sem hozza. Collins... ne is beszéljünk róla. Hat millió egy évre... nevetséges.
Ez az egész csapat nincs összerakva. Semmilyen szinten. A speciális egység ... pfff. Nem, hogy a feladatát nem tudja ellátni, de már egy sima mezei blokkolással is vért izzadnak, aztán bele is sülnek. A 7. héten keresgélünk visszahordókat? Komolyan? nem tűnt fel a táborban, hogy Pattonnak nem megy?
Az idei sikertelenségben megint nagyon benne van az edzőgárda keze. Egy látványosan nem működő sémát használnak, olyat amiben nem érzik jól magukat a játékosok, és mégsem váltanak.
A QB coach kb semmit sem tud tanítani a QB-knak.
Tedfordot pedig nem akarom bántani. De az idei játékhívásaink rengeteg meccsbe kerültek. Az pedig a GM felelőssége úgy gondolom, hogy egész rohadt szezonban nem oldotta meg, hogy legyen OC a háznál. Láttatok már ilyen szintű balfaszkodást valaha? OC nélkül fut egy csapat egész évben. És senki nem csinál semmit... Rohadt férges ez az alma, a gondok pedig mélyen gyökereznek...

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 084 — Deion Sanders for president!
És így kerek a világ! 😀😀gaben
Hát, ezért van az, hogy a Ganxtával nagyon egyezik a jéghokis ízlésünk, de az amerikai focis meg nem 😀Minitron
Erre inkább nem írok véleményt. 😉

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
 www.youtube.com/watch?v=StbJtB0xLk4 a két legjobb játékosunk
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Én bírom a Raiderst, vonzódok a rossz csapatokhoz.. :/ Amúgy halvány lila fingom sincs, hogy mért ilyen hoki a Tampa idén is. Jó a játékos alapanyag, de lassan kezdem elhinni hogy csak elfogult vagyok. De hogy ne csaka rosszat nézzük gondolok itt az FA-inkre. Nekem nagyon szimpatikus Lansanah és Murphy. Ráadásul Murphy helyi gyerek és Bucs szurkoló is. Gholston is kezd alakulni. Én úgy gondolom, hogy reményvesztett a csapat egy része a két szerencsétlen QB-nk miatt. Én egy limitált feltámadásban még bízok 5 győzelem összejöhet sztem a szezon végére.
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Mindenféle irónia és rosszindulat nélkül kérdezem tőletek meg az előző hozzászólások kapcsán is. Mi a jóságos gatyamadzag van Tampában, hogy ennyire nem működik semmi?
Ennek a csapatnak van egy fasza arculata, volt egy fantasztikus időszaka, amikor SB-t is nyertetek és nekem mindig is szimpatikus csapat volt az utóbbi évek botrányos időszakáig a Bucs. Szóval itt lenne egy alakulat, ami minden évben szeretne újjáépülni, meg valahogy tudok is azonosulni a névvel, a dizájnnal, elgondolással...de, ami itt megy idén (is), az több, mint lelombozó. Ennyire nem rossz a játékos alapanyag (vagy igen?!). Személy szerint Doug Martin-t mindig is csíptem, hogy egy példát említsek, most meg ha jól tudom, elkezdtétek árulni őt is...nem akarok megbántani senkit, de nálatok nagyobb WTF társaság nem nagyon van most a ligában, hiába áll "rosszabbul" a Raiders. Velük például sehogy sem tudnék azonosulni, de ez meg már az én bajom.Minitron
És így kerek a világ! 😀😀gaben
Hát, ezért van az, hogy a Ganxtával nagyon egyezik a jéghokis ízlésünk, de az amerikai focis meg nem 😀

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 084 — Deion Sanders for president!
Mindenféle irónia és rosszindulat nélkül kérdezem tőletek meg az előző hozzászólások kapcsán is. Mi a jóságos gatyamadzag van Tampában, hogy ennyire nem működik semmi?
Ennek a csapatnak van egy fasza arculata, volt egy fantasztikus időszaka, amikor SB-t is nyertetek és nekem mindig is szimpatikus csapat volt az utóbbi évek botrányos időszakáig a Bucs. Szóval itt lenne egy alakulat, ami minden évben szeretne újjáépülni, meg valahogy tudok is azonosulni a névvel, a dizájnnal, elgondolással...de, ami itt megy idén (is), az több, mint lelombozó. Ennyire nem rossz a játékos alapanyag (vagy igen?!). Személy szerint Doug Martin-t mindig is csíptem, hogy egy példát említsek, most meg ha jól tudom, elkezdtétek árulni őt is...nem akarok megbántani senkit, de nálatok nagyobb WTF társaság nem nagyon van most a ligában, hiába áll "rosszabbul" a Raiders. Velük például sehogy sem tudnék azonosulni, de ez meg már az én bajom.Minitron
És így kerek a világ! 😀😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Mindenféle irónia és rosszindulat nélkül kérdezem tőletek meg az előző hozzászólások kapcsán is. Mi a jóságos gatyamadzag van Tampában, hogy ennyire nem működik semmi?

Ennek a csapatnak van egy fasza arculata, volt egy fantasztikus időszaka, amikor SB-t is nyertetek és nekem mindig is szimpatikus csapat volt az utóbbi évek botrányos időszakáig a Bucs. Szóval itt lenne egy alakulat, ami minden évben szeretne újjáépülni, meg valahogy tudok is azonosulni a névvel, a dizájnnal, elgondolással...de, ami itt megy idén (is), az több, mint lelombozó. Ennyire nem rossz a játékos alapanyag (vagy igen?!). Személy szerint Doug Martin-t mindig is csíptem, hogy egy példát említsek, most meg ha jól tudom, elkezdtétek árulni őt is...nem akarok megbántani senkit, de nálatok nagyobb WTF társaság nem nagyon van most a ligában, hiába áll "rosszabbul" a Raiders. Velük például sehogy sem tudnék azonosulni, de ez meg már az én bajom.

több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Szinte az összes igazolt játékosra. McCown tavaly nagyon jól helyettesítette Cutlert. Verner tavaly kiváló évet produkált Nashville-ben. Collins egészen ígéretes produkciót produkált Cinci-ben beugróként. Wright is sokkal jobb teljesítményt nyújtott Chicago-ban mint itt és Michael Johnson-ról is méltán feltételeztük, hogy egy szörnyeteg lesz. Most mindegyik pocsék formában van. Rájuk gondoltam itt legfőképp.buccaneer
Igen pont ezért kérdeztem.. Ezekkel nagy pénz kapó FA-kel mindig az az érzése az embernek, hogy nem játszani jöttek ők csak zsebre vágni a pénzt meg bulizni és napozni. Az felsorolt játékosaknak volt egy-egy jó szezonja mi megadtuk nekik a nagy szerződést, ők meg basznak úgy focizni ahogy azt annyi pénzért kellene. Goldson is ilyen. Az elmúlt évek igazolásai közül egyedül V-Jax tett is le valamit az asztalra, de már idénre neki is tele lett a hócipője, nem csodálom...
több mint 9 éve
buccaneer 490
Szinte az összes igazolt játékosra. McCown tavaly nagyon jól helyettesítette Cutlert. Verner tavaly kiváló évet produkált Nashville-ben. Collins egészen ígéretes produkciót produkált Cinci-ben beugróként. Wright is sokkal jobb teljesítményt nyújtott Chicago-ban mint itt és Michael Johnson-ról is méltán feltételeztük, hogy egy szörnyeteg lesz. Most mindegyik pocsék formában van. Rájuk gondoltam itt legfőképp.
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Pedig Raheem-nek is sokat kellett magyarázkodnia! 😀 A 10-6 után elhittük, hogy jó lesz ez! De nem lett. S most hol tartunk? Még annál is lejjebb. Az feltűnő nekem, hogy azért a régi játékosok mint pl. Barber is Lovie mellé áll. Mellé állnak, mert senki nem mondja ki nyíltan, hogy Lovie és a stábja ocsúdjon már fel a ködbe burkolódzó hülye kis világukból, mert nem látják a szakadékot, ami felé vezetik a franchise-t! Mindenki csak a játékosokat hibáztatja. egyértelmű, hogy ők is beleteszik a maguk részét a sikertelenségben, de azok a játékosok akik tudtak korábban legalább egy jó szintet hozni, most itt miért játszanak úgy, hogy lehet még a HFL is erős liga lenne nekik? Ezt kellene megmagyaráznia Lovie-nak! De ahogy írjátok, csak ködösít.buccaneer
Kikre gondolsz itt a korábban jól játszó, de most meg szarul játszók alatt?
több mint 9 éve
buccaneer 490
Pedig Raheem-nek is sokat kellett magyarázkodnia! 😀 A 10-6 után elhittük, hogy jó lesz ez! De nem lett. S most hol tartunk? Még annál is lejjebb. Az feltűnő nekem, hogy azért a régi játékosok mint pl. Barber is Lovie mellé áll. Mellé állnak, mert senki nem mondja ki nyíltan, hogy Lovie és a stábja ocsúdjon már fel a ködbe burkolódzó hülye kis világukból, mert nem látják a szakadékot, ami felé vezetik a franchise-t! Mindenki csak a játékosokat hibáztatja. egyértelmű, hogy ők is beleteszik a maguk részét a sikertelenségben, de azok a játékosok akik tudtak korábban legalább egy jó szintet hozni, most itt miért játszanak úgy, hogy lehet még a HFL is erős liga lenne nekik? Ezt kellene megmagyaráznia Lovie-nak! De ahogy írjátok, csak ködösít.
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Lol, Lovie Glennon lecseréléséről azt mondta, Glennon a Bucs jövőbeli irányítója.
De most azért lecserélte egy 35 évesre. 😀Stez
én erre tegnap már csak simán bzmegelni tudtam a Bucsnationön.
idegtépően komolyanvehetetlen minden nyilatkozata. jó, nyilván, ritkán őszinték az edzők kifelé, de ő mióta itt van, csak ködösít.
már visszasírom Raheem nyakatekert, össze-vissza magyarázó, sehova nem tartó sajtótájékoztatóit 😀