NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
buccaneer 490
Igen, de most kivételesen nem ütött le senkit, csak több játékidőt akart magának. Viszont állítólag az érkezésekor világosan elmondták neki, hogy LeVeon Bell mellett kiegészítő szerepet szánnak neki. lehet Ben Tate érkezik majd az Acélosokhoz a helyére. pedig most kivételesen jól megvolt a csapattársaival. Példának okáért Bell-lel együtt tartóztatták őket le marihuána birtoklás miatt. 😀 Nehéz pali, de én azért csípem a játékát, nekünk pl. tök jó lenne egy hozzá hasonló játékstílusú, igazi igás ló running back.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Nah Blount-ot kivágta a Steelers. 😊Cay
Ja tegnap voltam. Majd Lovie odaadja nekik Martin-t😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Nah Blount-ot kivágta a Steelers. 😊

több mint 9 éve
buccaneer 490
Akármelyik verzióról is lenne szó, Hoyer szerintem ennyit senkinek sem ér.buccaneer
Ha Hoyer tampába menne, akkor ő lenne a következő McCown😊 Max kicsit fiatalabb kiadásban. Legalább fiatalabb pár évvel mint Arroyo😀 Draft pikket semmiképpen nem ér szerintem még hátsó kört sem. Most őszintén én továbbra se értem mennyivel lenne vele előrébb a csapat ha ott van Glennon. Kivéve ha tényleg trade van a dolog mögött.

Én továbbra is azt mondom, vagy húzzanak qb-t az első körben, vagy legyen Glennon az első számú qb. Neki se jó az, hogy folyton szórakoznak vele, még akkor sem ha a nyilatkozataiból én folyton azt szűröm le, hogy szívesen maradna tampában és mindent megtesz a csapatért. Ha meg nem marad akkor meg lenne rá vevő bőven szerintem.TheBerzerker
Ez szerintem is abszolút így van.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Akármelyik verzióról is lenne szó, Hoyer szerintem ennyit senkinek sem ér.buccaneer
Ha Hoyer tampába menne, akkor ő lenne a következő McCown😊 Max kicsit fiatalabb kiadásban. Legalább fiatalabb pár évvel mint Arroyo😀 Draft pikket semmiképpen nem ér szerintem még hátsó kört sem. Most őszintén én továbbra se értem mennyivel lenne vele előrébb a csapat ha ott van Glennon. Kivéve ha tényleg trade van a dolog mögött.

Én továbbra is azt mondom, vagy húzzanak qb-t az első körben, vagy legyen Glennon az első számú qb. Neki se jó az, hogy folyton szórakoznak vele, még akkor sem ha a nyilatkozataiból én folyton azt szűröm le, hogy szívesen maradna tampában és mindent megtesz a csapatért. Ha meg nem marad akkor meg lenne rá vevő bőven szerintem.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Nem problémás jelen pillanatban a Bucs öltözője szerintem. Az eredménytelenség ellenére sem. a játékosok tulajdonképpen kiállnak Lovie mellett. Azt meg már McCoy korábban is megüzente, amikor először vetődött fel Incognito neve, hogy ez itt az ő csapata, szóval nem tűr semmi huncutságot az öltözőben. 😊buccaneer
Na McCoy aztán szépen rendbe tenné Incognito-t. Amúgy én is olvagattam a Bucs öltözőjéről, és meglepően tapasztaltam, hogy a szar eredmények ellenére tényleg pozitív a hangulat. Azt nemtudom mennyire labilis a helyzet, és azt se tudom, hogy Incognito-t mennyire lehet belekényszeríteni egy már adott öltözői képbe. Rizikó van benne, de én úgy gondolom olyan nagy kockázatot nem jelenthet. Eléggé lejáratta ő már magát ahhoz, hogy képes legyen beállni a sorba. Akkor se buknának nagyot Lovie-ék ha jövőre kibasznák.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Akármelyik verzióról is lenne szó, Hoyer szerintem ennyit senkinek sem ér.
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ha jól emlékszem az új CBA már fixen leszabályozza azóta, hogy két első kört kell adni ilyen esetben. Ezért írtam amit. Casselt második körért (+Vrabel) igazolta a Chiefs, illetve előtte Jared Allent 1+3 ha jól mondom. De ezt már nem lehet.ulpianus
Nem, a két első kör már korábban is benne volt. A FT intézményének elsődleges hozzáadott értéke, hogy a régi csapat így még egy évig nem engedi ki a FA piacra a játékost. Ha valaki még így is meg akarja szerezni (és kínál neki hosszú távú szerződést), akkor a régi csapatnak joga van ezt az ajánlatot match-elni vagy két első körért elengedni.

A Cassel trade tulajdonképpen (a) kis(ebbik) kapu kihasználása, ugyanis a FT-gel ellátott játékos trade-elhető (mint az RFA tenderelt is). Itt nincs előre leszabályozott ellenérték, kerül, amibe kerül. Viszont - elméletileg - az új csapat nem egyezhet meg előtte a játékossal. Nos, ez az, amit épeszű GM nem vállal be (Cassel-t elhozza 2. körért és egy éves 16 millás szerződéssel, hátha sikerül vele megegyezni egy év alatt), ezért működik véleményem szerint az előbb leírt folyamat.

szerk. A játékos is védve van, hogy szándékai ellenére ne cseréljék el. Ha aláírja a (non exclusive) FT-tag-et, akkor garantálttá válik a fizetése; elcserélhetetlen lesz. (Az exclusive FT-nél értelemszerűen nem is tárgyalhat senkivel, cserébe a fizetése az új idény TOP5 fizetésének átlaga lesz - több pénzt kap érte.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Ha jól emlékszem az új CBA már fixen leszabályozza azóta, hogy két első kört kell adni ilyen esetben. Ezért írtam amit. Casselt második körért (+Vrabel) igazolta a Chiefs, illetve előtte Jared Allent 1+3 ha jól mondom. De ezt már nem lehet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Egy KC szurkolónak nem lehet újdonság egy irányító tag-elés utáni trade-je, főleg nem, ha egykori Pats backup QB-ról van szó.😊

Sub rosa új csapat megegyezik a régivel a trade áráról és egyidejűleg az irányítóval a hosszú távú szerződéséről. Ezután régi csapat kiosztja a tag-et, elcseréli, új csapat megköti a szerződést.

Mindenki boldog. Régi csapat kapott ellenértéket lejáró szerződésű játékosáért, új csapat nyomott áron jut a hőn áhított áruhoz, játékos zsebre teszi a (viszonylag) nagy lét.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
A tag egyrészt drága móka. A két franchise tag egyaránt top 5 (posztonkénti) fizuátlagot jelent. Ami egy punternél még oké. Ellenben Hoyernek top 5 átlag (nem ötödik legnagyobb!) QB pénzt adni, és aztán meghirdetni, hááát vannak kétségeim hányan jelentkeznének.
Főleg, hogy exclusive franchise tag esetén nem is tárgyalhat mással.
Oké, adnak nem exlusiveot, tárgyalhat. Ami viszont fixen két első körös ellenértéket taksál, azt ember nem fogja megadni érte egyéves kontraktus alatt, hogy jövőre megint tárgyaljanak.
Marad a transition tag. Ami top10 QB fizu átlaga, az sem akármi. Ekkor tárgyalhat akárkivel. Csakhogy ekkor nem jár az elengedő csapatnak semmi ellenérték. Ennek így tehát nem sok értelme van ha ellenértékért tagelik. Matchelhetik (megadják amit a másik klub kínált (többet), ekkor a játékos marad), de az sem jó út ha eladni akarják.

Lehet valamit nem jól mondtam. Amennyiben mégis, akkor látható, nekem miért nem áll össze ez az elmélet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk az nem kérdés, hogy QB-t kellene hozni draftról, de én azt is olvastam, hogy egy trade sem elképzelhetetlen, talán Hoyert emlegették lehetséges célpontként.
Stez
Hoyer FA lesz a szezon után.empty taxi
Tudom, tag+trade keretein belül gondolták szerintem

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 272 — Lájkold a zsűrit!
Mondjuk az nem kérdés, hogy QB-t kellene hozni draftról, de én azt is olvastam, hogy egy trade sem elképzelhetetlen, talán Hoyert emlegették lehetséges célpontként.
Stez
Hoyer FA lesz a szezon után.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
buccaneer 490
Nem problémás jelen pillanatban a Bucs öltözője szerintem. Az eredménytelenség ellenére sem. a játékosok tulajdonképpen kiállnak Lovie mellett. Azt meg már McCoy korábban is megüzente, amikor először vetődött fel Incognito neve, hogy ez itt az ő csapata, szóval nem tűr semmi huncutságot az öltözőben. 😊
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem ártana, megfegyelmezhetné Evanst, meccsenként 200 yard nem lesz elég. 😛
Mondjuk egy egyébként is problémás öltözőbe odavinni Incognitót... Nem biztos, hogy bevállalnám.

Az biztos, hogy a Skins védelme kritikán aluli volt, tehát abból azért nem lehet kiindulni, de Evans azért baromira jó az elmúlt hetekben, és előtte is az volt, amikor rájött Glennon is, hogy odadobhatja a labdát. McCownnál sem árt a bizalom, mert ezáltal nem vár annyit a zsebben, kvázi álló célpontként a pass rusherek számára. Evans remeklésével jobban odafigyelnek rá, viszont Jackson helye akkor megnőhet. Két ilyen égi meszelőre egyszerre baromi nehéz védekezni, főleg, hogy a pálya közepén még ASJ is veszélyes.
Azt látom, hogy Jackson slotban nem jó, viszont Evans slotban is hatékony, a Skins ellen jól keverték a kártyákat Lovie-ék. Azért ennek a csapatnak kell, hogy elhiggye, tud nyerni. Én nem örülnék, ha Lovie maradna, de szerintem tutira nem rúgják ki egy év után. Így viszont neki kell minél hamarabb felismernie, hogy mi működik, és mi nem. Mondjuk az nem kérdés, hogy QB-t kellene hozni draftról, de én azt is olvastam, hogy egy trade sem elképzelhetetlen, talán Hoyert emlegették lehetséges célpontként.
Én tartom, hogy például az offense továbbra is minőségi lehetne, egyszerűen csak továbbra is meglátszik Lovie "elfáradt" szemlélete, ami visszahúzza az egységet.

több mint 9 éve
buccaneer 490
Most újra szárnyra kaptak a pletykák Richie Incognito-val kapcsolatban. Állítólag újra egyeztetnek az ügyben. Ha már a falról beszéltünk.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Azért az valahol mennyire szar már, hogy így tudunk örülni egy ennyire széthulló redskins felett aratott győzelemnek...😀

Azért mert nyert a csapat attól én még mindig nem látom Lovie csapat építési koncepciójját. Amiben biztos vagyok az az, hogy lesz egy Glennon trade valamikor, lehet csak a jövőévi holtszezonban de tuti lesz. Az már többször bebizonyosodott, hogy tampában nem Glennon a jövő. Én sajnálom valahol mert tehetséges gyerek és jó kezekben elég lenne a csapatnak. Ha lesz bent értelmes QB szerintem Lovie be fogja húzni. Esély van rá, mert Mariota körül nagy a hype de van egy két szörnyeteg még az első körben, szóval simán lehet, hogy az lesz vele, mint idén Fotbal Jánossal, aztán Lovie a 4. 5. helyen behúzza.

Nemtudom mennyire akar tankolni, de valamit muszáj lesz csinálnia, mert ez az O line még mindig fos. Engem nem fog megtéveszteni azzal, hogy lenyomták a redskins-t akik azt se tudták milyen rendezvényen vannak. Majd ha az elkövetkezendő 3 meccsen is hasonlót látok akkor azt mondom oké.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Ez egy nagyon dekoncentrált Redskins volt, de a győzelmet nem kell megmagyarázni. Ennyit egyébként arról, hogy Lovie-ék tankolnak, meg Mariotáért mennek. Nyerni akartak eddig is, és ezután is ezt akarják majd. csak ez eddig kevés sikerrel valósult meg. Mindegy. legalább az ilyen győzelmek adnak az embernek valami reménysugarat. Sok jó teljesítmény volt. Evans az igen! ő a WOW kategória! De jó volt most pass protection terén a fal is, igaz a futáshoz való nyitás még mindig nem tetszik. David, Lansanah, Banks, McDonald is jó volt, sőt nekem egyre jobban kezd tetszeni ez a Smith nevű gyerek. Jó rotációs játékos válhat belőle megfelelő kezekben. S végre Michael Johnson is mutatott valami ahhoz hasonlót, mint amit tud. Domináltuk egyébként rendkívüli mód a Redskins O-line-t. Ez volt a győzelem kulcsa. Végre legalább egy hétig jó Bucs szurkolónak lenni. Szerintem ebben az idényben, ilyen gyalázatosan gyenge csoportban, eddig is így kellett volna lennie.
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Azért én draft ide, vagy oda örülök ennek a győzelemnek. Hiányzott már, hogy ne csak a fogalmatlanság magas fokát kelljen a pályán látnom. Evans hetek óta nagyon jól nyomja, de ez a mai, ahogy Thrasher is mondja "WOW" Volt is egy kiírás... 2003 óta nem kapott el újonc 200+ yardot és 2 TD-t első évében, egy meccsen. Illetve még egy érdekesség, utoljára Randy Moss tudott három egymást követő meccsen is száz yard fölé menni újonc évében, még 1998-ban. Tényleg nem kizárt, hogy itt valami nagy dolgot látunk éppen születni. Legalábbis nagyon remélem. A defense is jó volt. Oké, a Redskins támadóegység szegény nagyon kritikán aluli volt, de akkor is jó volt nézni. Mint ahogy azt is, hogy végre ezen az oldalon is próbálkoztak Lovie-ék új dolgokkal, amik itt, ezen a találkozón működtek.
Jó volt na. 😊

több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Úgy döntöttem, kap még egy esélyt a csapat, bízva abban, hogy a Redskins túl fog minket balfaszkodni, és ez egyfelől sikerült is, másfelől viszont WOW, Evans!
Nagyon szeretném, hogy ne ő legyen a következő Clayton/Martin.
A McCownhoz való visszatérés miatt anyáztam, de azért rövidtávon rendben van ez így, hogy elmúlt a szezon eleji teljesen fogalmatlan játéka, jövőre meg meglátjuk... Ha QB-draft, akkor QB-draft, tökmindegy...
Rossz csapatot, pontosabban rossz offense-t vertünk meg, de kit érdekel ez ma?
több mint 9 éve
buccaneer 490
A holtszezonban szerintem menni fog Martin, de valószínűnek tartom, hogy Mason Foster is.Estleg V-Jax. Azt már Lovie bemutatta, hogy nála nem Glennon a jövő. Barront már elküldte. Dotson sem a kedvence. Nincs a földön annyi draftcetli, amikkel minőségi újítást lehet produkálni ennyi poszton. Ja és kell egy RG, mert az lényegében nincs. FA piacon meg az idei bevásárlás vagy befürdés -ki hogy akarja hívni- után nem nagyon fogunk tudni virgonckodni. Szóval Lovie tankolhat amennyit akar inkább szétomlóban ez a csapat, mint épülőben. Vagy legalábbis nehéz elképzelni, pláne egy ilyen - ki merem jelenteni- minden tekintetben alkalmatlan edzői stáb mellett.
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 982 — Egyéb témák lakó
Nem értem, hogy miért aggódtok, kb. a Saints meccs óta látszik (de a trade pletykák erre durván rá is erősítettek), Smith keményen tankol. Nem ennyire hülye sem ő, sem a FO többi része, de nem akar a játékos fejlesztéssel foglalkozni, inkább drafton felszedi az elérhető legjobb playereket, gondolom lesz egy-két nagyobb FA igazolás is (OT?).

Egy kérdés maradt: QB vagy sem. Ha Glennon a jövő, akkor vagy letrade vagy esetleg még morcosabb védelem érdekében pass rusher (elférne a szélen egy playmaker), esetleg OT. De simán lehet, hogy Glennon is átváltásra kerül egy draftcetlire. Ha sikerül letradelni (ezt most ugye lehetetlen megmondani, a középcsapatok közül most nehéz megmondani, hogy ki van QB needben és ki hajlandó feláldozni mondjuk két év első körét valakiért), akkor bőven elférnek skill playerek.

több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Ja! Olyan neveket emlegetnek mint Chudzinski, aki nem vált be, mint Cleveland HC. Vagy Koetter a Falcons-ból. Vagy mint Schottenheimer a Rams OC-je. Esetleg a vérszegény Jets offense koordinátora Mornhinweg, aki előtte Philly-ben is mutatott vérszegény produkciókat. Ja ki ne felejtsem a Raiders-es Greg Olson-t. Egyik név "jobb" mint a másik. Nem lennék boldog tőlük.buccaneer
Tíz forduló kellett ahhoz, hogy ezt realizálják. Mert amúgy nem lehet tudni már kb. két hónapja mindezt. Csak ismételni tudom magam, Lovie Smith és a managemant feje olyan mélyen benne van a saját seggükben, hogy már a szagokat sem érzik. Pedig kurva jó lenne ha végre kihúznák onnan, és kicsit körbesandítanának mi folyik körülöttük.

több mint 9 éve
buccaneer 490
Ja! Olyan neveket emlegetnek mint Chudzinski, aki nem vált be, mint Cleveland HC. Vagy Koetter a Falcons-ból. Vagy mint Schottenheimer a Rams OC-je. Esetleg a vérszegény Jets offense koordinátora Mornhinweg, aki előtte Philly-ben is mutatott vérszegény produkciókat. Ja ki ne felejtsem a Raiders-es Greg Olson-t. Egyik név "jobb" mint a másik. Nem lennék boldog tőlük.
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Elvileg Tefford már nem lesz OC nálunk sem idén se soha.