NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Vannak már tippek ki lehetne Arroyo utódja? remélem teljes mértékben megszabadul tőle a csapat. nem marad qb edző sem.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Burfict és Hunt nem játszik ellenünk. nem mintha ez nagyban növelné a győzelmi esélyeket. 😊
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Nem tudom. azért az előszezonban elég kacskákat rúgott. Nyilván nem jött ki a sérüléséből. Ha viszont most ontani fogja a mezőnygólokat én bedilizek. 😊 Volt már példa rá, hogy valakit elküldtünk, aztán máshol jó volt. 😊 Meg olyan is aki itt is jó volt, mégis elküldtük. 😊buccaneer
BTW számomra még mindig, mintha csak tegnap történt volna, hogy a nyilvánvalóan (maximum) középszerű Nugent kedvéért kiraktuk Bryant-et, aki azóta is top 10 pontosságú rúgó a Falconsnál. ráadásul nem egészen 1 szezonnal azután, hogy a fia temetése utáni napon rúgott be háromból hármat, köztük egy győzelmet érőt...
Sérült volt abban a preseasonben, de akkor is ritka sz*r döntés volt
több mint 9 éve
buccaneer 490
Nem tudom. azért az előszezonban elég kacskákat rúgott. Nyilván nem jött ki a sérüléséből. Ha viszont most ontani fogja a mezőnygólokat én bedilizek. 😊 Volt már példa rá, hogy valakit elküldtünk, aztán máshol jó volt. 😊 Meg olyan is aki itt is jó volt, mégis elküldtük. 😊
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Connor Barth a Broncos csapatában. Kíváncsi leszek.buccaneer
na arra én is...TheBerzerker
Barth nem rossz rúgó, csak ráfogták, hogy kissé öregszik, ami talán jogos is lenne, ha nem a magas fizetése lett volna a valódi gond.

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Connor Barth a Broncos csapatában. Kíváncsi leszek.buccaneer
na arra én is...

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Connor Barth a Broncos csapatában. Kíváncsi leszek.
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Alacsony színvonalú mérkőzésen a játék küzdőszelleme domborodott ki, amelyen a vendég támadók hibáit könyörtelenül kihasználó, masszívan védekező chicagoi csapat fontos győzelmet szerzett.

jók: Paea, Conte, Forte illetve Murphy, McCoy

Marc Trestman: A támadójátékunk döcögött, de jó helyzetkihasználásunknak, és stabil védekezésünknek köszönhetően hoztuk a kötelezőt. Megyünk tovább a megkezdett úton.

Lovie Smith: Sajnálom a szurkolóinkat, mert egy nyerhető mérkőzésen maradtunk alul, amiért csak magunkat okolhatjuk. Továbbra is Josh is our quarterback.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Látom már senkinek nincs kedve mondani semmit a vasárnap után😀

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Persze. A Falcons vezeti a csoportot. Mert már kétszer játszottak velünk. 😊 Minden viccet félretéve én sem olvastam sehol OC-al kapcsolatos hírt. Amikor nézegettem a múltkor a lehetséges draftról érkező játékosokat Jameis Winston kapcsán megakadt a figyelmem a Florida State vezetőedzőjén Jimbo Fischer-en. Jó lenne valami hozzá hasonló QB mágus, hogy tényleg ne fürödjünk már be állandóan az irányítóinkkal.
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Pedig aztán Sims sem volt egy hűde... Viszont érdekes volt a Redskins ellen, hogy a széleken futkározott. Kicsit azért eredményesebben, mint ezek a középső -2 yardos megmozdulások.Cay
lehet hogy alakulnak itt a dolgok, csak Lovie-nak 20szer kell látnia hogy valami szar ahhoz, hogy változtasson.

Most végül mi lett a konklúzió? Idei év végigmegy Arroyo-val?TheBerzerker
Erről én így nem hallottam még konkrétumot, de szerintem végigviszik. És a holtszezonban fognak hozni valakit. Bár okosabb lenne már most, kérdés, hogy tényleg mit akar Lovie a szezonnal. Azért az kemény, hogy a Falcons 4-6-tal jelenleg rájátszás esélyes. 😊 Mi meg "csak" két meccsre vagyunk tőlük. 😊

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Pedig aztán Sims sem volt egy hűde... Viszont érdekes volt a Redskins ellen, hogy a széleken futkározott. Kicsit azért eredményesebben, mint ezek a középső -2 yardos megmozdulások.Cay
lehet hogy alakulnak itt a dolgok, csak Lovie-nak 20szer kell látnia hogy valami szar ahhoz, hogy változtasson.

Most végül mi lett a konklúzió? Idei év végigmegy Arroyo-val?

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Pedig aztán Sims sem volt egy hűde... Viszont érdekes volt a Redskins ellen, hogy a széleken futkározott. Kicsit azért eredményesebben, mint ezek a középső -2 yardos megmozdulások.

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Igen, mert chicagoi oldalról is ugyanaz a képlet. Jeffery és Marshall két bődületes nagy állat. Nehéz tartani őket. Ez végül is a Bears fő fegyvere. Nagyon hasonló felépítésű egyébként a két csapat. De hát tudjuk, hogy nem véletlenül! 😊buccaneer
haha😀

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Igen, mert chicagoi oldalról is ugyanaz a képlet. Jeffery és Marshall két bődületes nagy állat. Nehéz tartani őket. Ez végül is a Bears fő fegyvere. Nagyon hasonló felépítésű egyébként a két csapat. De hát tudjuk, hogy nem véletlenül! 😊
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Most már előbb-utóbb Sims fog szerintem nálunk előtérbe kerülni. Smith benne látja a tampai Matt Forte-t. 😊 De tőlem Rainey is futhat. Csak nyisson neki a fal, mert anélkül nehéz lesz. én egyébként is imádom a jó futójátékot. Evans az kemény dió lesz nekik egyébként szerintem. legalábbis amilyen formába lendült. 😊buccaneer
Igen ezen gondolkodtam én is. Hogy ha 2 embert is állítanak rá akkoris ott van V-Jax. Ő mondjuk annyira nem biztos pont most, mint Evans, de ha McCown nem lesz egy balfasz, akkor az őrületbe tudják majd kergetni a chicagoi védelmet.
A másik oldalon meg, ha nem sikerült nyomást helyezni Cutlerre, akkor nagyjából szart se ér majd az egész.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Most már előbb-utóbb Sims fog szerintem nálunk előtérbe kerülni. Smith benne látja a tampai Matt Forte-t. 😊 De tőlem Rainey is futhat. Csak nyisson neki a fal, mert anélkül nehéz lesz. én egyébként is imádom a jó futójátékot. Evans az kemény dió lesz nekik egyébként szerintem. legalábbis amilyen formába lendült. 😊
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Megmentjük Marc Trestman állását. 😊 A 200+ yard ellenére is. 😊 Nehéz kérdés egyébként, mert két csalódott társaságról van szó, akik közül talán a Medvéknek annyiból áll a zászló, hogy ott már Trestman nem engedhet meg magának már ilyen vereségeket.buccaneer
De nem túl acélosak sem passz sem futás ellen. Mindkettőnél középmezőny, bár a futásblokk szarabb. Rohadtmód kéne 1 jó meccs Rainey-től.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Megmentjük Marc Trestman állását. 😊 A 200+ yard ellenére is. 😊 Nehéz kérdés egyébként, mert két csalódott társaságról van szó, akik közül talán a Medvéknek annyiból áll a zászló, hogy ott már Trestman nem engedhet meg magának már ilyen vereségeket.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Inkább beszéljünk arról, hogy mi lesz a medvékkel vasárnap.TheBerzerker
Reméljük 206 elkapott Evans yard. 😀

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Inkább beszéljünk arról, hogy mi lesz a medvékkel vasárnap.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Na! Még nem is hallottam felőle. 😊 De minek? Gray tök ugyanaz a stílus. Nem értem én sem. 😊
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 528 — JAFL Tampa GM
Nem is lesz könnyű melót találnia! Főleg amíg a csapatok a bűvészkalapból elő tudnak rántani ilyen Gray féle futókat. 😊buccaneer
Visszajött hozzànk két évre..mégsem volt olyan nehéz,bár én ezt a lépést nem értem.. 😀
több mint 9 éve
buccaneer 490
Nem is lesz könnyű melót találnia! Főleg amíg a csapatok a bűvészkalapból elő tudnak rántani ilyen Gray féle futókat. 😊
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Igen, de most kivételesen nem ütött le senkit, csak több játékidőt akart magának. Viszont állítólag az érkezésekor világosan elmondták neki, hogy LeVeon Bell mellett kiegészítő szerepet szánnak neki. lehet Ben Tate érkezik majd az Acélosokhoz a helyére. pedig most kivételesen jól megvolt a csapattársaival. Példának okáért Bell-lel együtt tartóztatták őket le marihuána birtoklás miatt. 😀 Nehéz pali, de én azért csípem a játékát, nekünk pl. tök jó lenne egy hozzá hasonló játékstílusú, igazi igás ló running back.buccaneer
Ott inkább Bell vitte el a balhét helyette, mert neki még nem volt gondja a yarddal. Mondjuk nemtudom mennyire volt meg jól a többiekkel.
Pouncey: "that's one of the best things he could've done." <--- Ez elég árulkodó. Szerintem pont, hogy rombolta az öltözői morált, és miután Tomlin nem tudtam helyre rakni kibaszta. Hozzáteszem helyesen.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin