NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Mi mindig ilyenkor nyertünk meccseket Lovieval, hogy aztán 5 hellyel hátrébb draftoljunk, szóval készüljetek fel a legrosszabbra.
több mint 9 éve
buccaneer 490
McCown olyan mobilis mint egy bojler, de emögött az OL mögött egy rookie is esélytelen. Cirka 20szor ütötték meg tegnap a Lions védők.
Ansah tegnap konkrétan átugrotta az LT-t aztán tarolt.Bazzani
Ansah részére komolyabb O-line sem szokott megoldhatatlan akadályt gördíteni. Imádom a játékát, egy szörnyeteg.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
McCown olyan mobilis mint egy bojler, de emögött az OL mögött egy rookie is esélytelen. Cirka 20szor ütötték meg tegnap a Lions védők.
Ansah tegnap konkrétan átugrotta az LT-t aztán tarolt.Bazzani
Jó, nem a Lions DL-t kell alapul venni, ők idén sokakat agyonütnek.
És ha jól láttam, akkor a kezdő LT nem is játszott a Bucsnál. Plusz erre rájön Hoyer, aki nem tud, vagy nem mer megmozdulni sem a zseben belül, sem kilépni onnan.
Azért is ütik meg folyton a védők, mert amellé, hogy az OL is fos, McCown még tartogatja a labdát, nem meri eldobni soha senkinek, és álló célpontként közben magára hozza a védőket, persze, hogy ütni is fogják.
Valóban szar az OL, de én folyamatosan nézem, hogy egy-egy akár mobilis, akár a zsebben jobban mozgó QB mennyi pluszt ad az OL-nek, és azért baromira nagyot.
Egy Mariotának sem lenne könnyű dolga ilyen fal mögött, de azért szerintem szemmel látható javulást hozna mégis a falba is.
Glennont is ütötték, amikor ő kezdett, mégis a dobások felénél több ideje volt, és ez nem véletlen.
Plusz én most a rookie QB-nál hozzávettem azt is, hogy ott lesz egy draft, előtte egy FA, még a fal is javulni fog várhatóan, mire valaki jönne.

Ennek ellenére úgy gondolom, Lovie van olyan hülye, és nem hoz QB-t korán.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
McCown olyan mobilis mint egy bojler, de emögött az OL mögött egy rookie is esélytelen. Cirka 20szor ütötték meg tegnap a Lions védők.
Ansah tegnap konkrétan átugrotta az LT-t aztán tarolt.

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha a Tampa lesz az 1/1, akkor szerintem nem lesz QB pick. Én szerintem Lovie tényleg akkora hülye, hogy eladja a picket, és hátra tradel. Lehet ez jó poén volt a Ramsnél, meg kurva sokat kaptak a pickért, de ők azóta is szenvednek, míg a Skins egy egészséges Griffinnel bement a PO-ba.

Én mindenképpen a QB picket favorizálnám ide, megdobná a gyenge OL-t is, és levegőben is sokkal veszélyesebb lenne az offense, mert McCown... Siralmas.

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ez oké, csak Mariota szerintem scheme qb. Smith érában tampában meg divat lett az, hogy a játékosokat próbálják egy szisztémához igazítani és nem fordítva. Félő, hogy égtelen nagy szívás lehet belőle.TheBerzerker
én minden fronton Winstont szoktam favorizálni játékosként, de Tampába elismerem, hogy nem ő hanem Mariota kell.
Ez a környezet nem egy Winston-féle MoFo PIMP-nek való, közel laknak a barátai, menne a party&bullshit tovább, Josh Freeman-szintű kálváriát vizionálnék.

Viszont a néma hawaiit nem érdekli más csak a munka, szóval talán ki tudja magát vonni az ingergazdag környezet befolyása alól.

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Jelenleg a Tampa birtokolja az 1/1es picket, szóval nem kell feltradelni Mariotaért. 😀😀iktriad
Mariota lesz az 1/1? Lovie valószínű őt húzná be, de nemtudom mennyire lenne az jó. Eléggé elbizonytalanodtam ezzel kapcsolatban.TheBerzerker
Semmi sem biztos (csak a halál meg az adók ahogy a mondás tartja), de szerintem őt érdemes 1/1el idehozni. Minden más pozícióra úgyis tudtok venni embereket FAben. 😀😀iktriad
Ez oké, csak Mariota szerintem scheme qb. Smith érában tampában meg divat lett az, hogy a játékosokat próbálják egy szisztémához igazítani és nem fordítva. Félő, hogy égtelen nagy szívás lehet belőle.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jelenleg a Tampa birtokolja az 1/1es picket, szóval nem kell feltradelni Mariotaért. 😀😀iktriad
Mariota lesz az 1/1? Lovie valószínű őt húzná be, de nemtudom mennyire lenne az jó. Eléggé elbizonytalanodtam ezzel kapcsolatban.TheBerzerker
Semmi sem biztos (csak a halál meg az adók ahogy a mondás tartja), de szerintem őt érdemes 1/1el idehozni. Minden más pozícióra úgyis tudtok venni embereket FAben. 😀😀
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Jelenleg a Tampa birtokolja az 1/1es picket, szóval nem kell feltradelni Mariotaért. 😀😀iktriad
Mariota lesz az 1/1? Lovie valószínű őt húzná be, de nemtudom mennyire lenne az jó. Eléggé elbizonytalanodtam ezzel kapcsolatban.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Az pedig Lovie-tól lenne az év trollkodása így az 1/1-gyel, ha akarna még meccset nyerni. 😀

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jelenleg a Tampa birtokolja az 1/1es picket, szóval nem kell feltradelni Mariotaért. 😀😀
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Tudjátok milyen HC kell Tampába? Olyan mint Jeff Fisher a Rams-nél. A Redskins elleni meccsen azt a 6 embert küldte ki az érmedobáshoz, akiket az RG3 trade kapcsán draftolt. Irdatlanul röhögtem! Nálam ez volt az év trollkodása😀😀😀

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Csak szerintem alapból a játékhívás is fos, hogy ha 2 másodperce van átlagosan a QB-nak arra, hogy célpontot találjon, mert amúgy jön a védő, és a fal meg fos, akkor olyan játékokat kell hívni, ahol hamar szabadulhat a labdától. Na most ezek nem mindig a screen, és RB-passzok, amiket Arroyo erőltet például. Főleg, hogy egy meccsen negyvenszer bepróbálja, és csodálkozik, ha 35-ször nem hoznak belőle semmit sem.
Stez
Na igen. nekem rettenetesen fájó pont az, hogy tampában gyakorlatilag nincs TE játék. Az oké, hogy a futás alapozza meg a passzt és fordítva, de az aki a 3 és 15re középső futást hív az egy gyökér már elnézést. Lehet szar a fal, lehet jó is, ha a játékhívások szarok akkor mindegy mit csinál a csapat a pályán.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Viszont valahol azért van fejlődés:  www.buccaneers.com/news/article-graphics/Data-Crunch-Bucs-Defense/115fcffa-b5ee-421b-924b-630742df179cD11
De most őszintén! Ez téged megnyugtat? 😊
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Viszont valahol azért van fejlődés:  www.buccaneers.com/news/article-graphics/Data-Crunch-Bucs-Defense/115fcffa-b5ee-421b-924b-630742df179c
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
A passzjáték is megnyithatja az utat a futójáték előtt.
Csak mérlegelni kell, melyik megy jobban. Hogy megéri-e mondjuk minden 1-2. próbálkozásra futni kb, amikor ha már +2 yardot hoz a futó, azt az edzőnek kell tudnia. Szerintem nem. És igen, igazodni kell a kerethez, a játékosok erősségeihez. Egy jó OC, HC ki tudja használni a játékosokban rejlő pluszt, legyen az sebesség, méret, bármi más.
És egyébként pedig nem igaz, hogy passzjátékkal meghal minden, ha arra készül az ellen. A Packers, a Colts, és sok más csapatnál is arra készülnek, ez nyithatja meg az utat a futásnak, illetve valljuk be, hogy két ilyen WR-ből valaki üresre fogja magát játszani. Csak szerintem alapból a játékhívás is fos, hogy ha 2 másodperce van átlagosan a QB-nak arra, hogy célpontot találjon, mert amúgy jön a védő, és a fal meg fos, akkor olyan játékokat kell hívni, ahol hamar szabadulhat a labdától. Na most ezek nem mindig a screen, és RB-passzok, amiket Arroyo erőltet például. Főleg, hogy egy meccsen negyvenszer bepróbálja, és csodálkozik, ha 35-ször nem hoznak belőle semmit sem.

Ez a fal márpedig fos. Futáshoz viszont rosszabb, mint passzhoz, ez látszik. Plusz egy QB is kihatással van a falra, a mozgásával, a gyors döntéseivel. Na McCown kritikán aluli mindkettőben. Eldobni nem meri a labdát, holott pont két olyan WR-je van, akikhez csak oda kéne dobni a labdát, mert mindketten WR-el a nyakukon lekapdossák a labdákat. És a mozgása Mekinek, húh, zseniális. Kivéve, hogy nem mozog semmit sem. 😀

Minden héten azt látni, hogy ugyanazt erőlteti a TB, ezúttal sem jön be, de azért tolják tovább.

több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Mondjuk számítani lehetett rá erősen, és már korábban kellett volna, de most már hivatalosan is szerződést bontottak Tedforddal.

több mint 9 éve
buccaneer 490
Csak passzolni egy teljes meccsen keresztül azért nem lehet. Lehetnek kiváló elkapóid, meg kiváló qb-d, ami megjegyzem nálunk nincs, mármint az utóbbi, az nem fog működni. Ha kiismerhető vagy, kivédekezhető vagy, bármilyen jók a játékosaid. Ebben igaza van Lovie-nak, csak végrehajtani nem tudja a szerencsétlen. s a legbosszantóbb, hogy aztán nem történik semmi fordulóról fordulóra. A mérkőzésen nincs futás megint, és ezáltal nehézkes a passzjáték is. S ezért van az, hogy teljes nagy süketelésnek hangzik, amit Lovie itt hétről-hétre elejt nekünk. Mert nincs foganatja! Nem történik változás. Ez a baj. S ennek az alap problémája egyrészről valóban az amit ti is mondtok, hogy nincs a játék a kerethez igazítva, de a másik és még nagyobb probléma, hogy Lovie stábja képtelen úrrá lenni a problémákon.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Az számomra nem kérdés, hogy utóbbinak mennie kell, de én Lovie-t is elküldeném. Maradni fog, nem vágja ki egy év után a Bucs. Csak azért elgondolkodtató, hogy a csapat odáig jutott, hogy szinte minden meccsén kong a stadion az ürességtől.Stez
Erről már beszélgettünk, hogy olyan szerződést kötött, hogy tuti nem fogják kirúgni, mert ha így lenne akkor jövőre 3 HC-nek a fizezését kellene csengetnie a csapatnak, mert asszem még Schiano lóvéjából is van 1 év, Lovie-nak meg több éve van hátra a szerződése alapján. Addig tuti maradni fog, amíg Schiano le nem nullázódik.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez mind szép és jó, de ha valami fos, esetünkben a támadófal, akkor abból nem lesz csettintésre jó egység, ugyanazokkal az emberekkel. A 12 meccsből 10-en nem ment a futás, akkor miért kell ugyanúgy erőltetni? Én úgy gondolom, egy jó edző hiába tervez el valamit, ha látja, hogy az a valami nem megy, akkor igazodik és változtat. És kihasználja a keret erősségeit, megpróbál rámenni arra, mert nyerni így tud majd a legnagyobb eséllyel meccseket.
Lovie nem tanul semmiből sem. Olyan, mint ha tökre vak lenne, és minden meccsen úgy viselkedik, mint ha az lenne neki az első a csapatnál. Arroyo szintén. Az számomra nem kérdés, hogy utóbbinak mennie kell, de én Lovie-t is elküldeném. Maradni fog, nem vágja ki egy év után a Bucs. Csak azért elgondolkodtató, hogy a csapat odáig jutott, hogy szinte minden meccsén kong a stadion az ürességtől.

több mint 9 éve
buccaneer 490
Lovie tulajdonképp a passz és a futójáték egyensúlyáról papol itt nekünk, csak azért emeli ki a futójátékot, mert az nem igazán működik. Azt hangoztatja, amit sokan mások az NFL-ben, hogy egy erős futójátékkal akarja a jó passzjátékot megalapozni. A nagy baj az, hogy lassan eltelik egy alapszakasz és szinte egy szemernyit sem léptünk előre a futójátékban, aminek természetesen az O-line az oka. Mankins ide-oda, ez még nem működik. Egy az egyben megverik őket passznál és futásnál is, szabálytalanságok zömét csinálják. Lovie-nak azt kell megértenie, hogy egy jó offense alapja a fal. sokkal nagyobb gondossággal kell kiválogatni a játékosait ide, és megfelelő szakembert kell az élükre állítani. Mert Warhop nem az!
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Ezt egyszerűen sosem fogom megérteni. Van egy elképzelésed, hogy belelépsz valamibe. Aztán kiderül, hogy az nem pocsolya, hanem szarkupac. Erre te újra és újra belelépsz, mondván, hogy az akkor se szakkupac. De a végeredmény ugyanaz. Szaros lesz a lábad.

Aki annyira hülye, hogy olyan wr-ekkel a kezei alatt mint v-jax és evans nem a passzjátékot erőlteti azt nemhogy az nfl edzősködéstől de még a meccsek nézésétől is eltiltanám.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Lovie-nak van egy elképzelése.
Ha Arroyo megy, akkor ugyanúgy run first gondolkodásmóddal rendelkező OC-t hoz majd a helyére. Tedford is az volt, és ugyebár eredetileg ő lett volna itt a OC.
Úgyhogy nem vagyok biztos benne, hogy egy OC-val nagy változás lesz.Stez
Lovie sose volt run first felfogású edző. Mindenki feltételezi, hogy nem szól bele az offense gameplanbe. Dehogynem. Hülye hozzá, nem érti az irányítposztot egyáltalán, de beleszól. Átváltott a get of the bus running mantrára egy időben, amúgy fuck it, i'am going deep. A botránysegghülye Terry Shea is ezt csinálta, Ron "The QB Burner" Turner, Martz, és amúgy Tice is, csak az utóbbi kettő keze alatt volt egy egyébként szezononként 2000 yard körül termelő futójáték. 6 yardos passz nála nem számít, pálya közepét 10 yardon belül nem használja sose. Ezt csinálja a második csapatnál a keze alatt az ötödik OC. Tedford is ilyen egyébként, szóval én nem lepődök meg, hogy a samesza is ezt erőlteti, építgeti a futójátékot, ez a köret, a főfogás a 20 yard fölötti szőnyegbombázás.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Lovie-nak van egy elképzelése.
Ha Arroyo megy, akkor ugyanúgy run first gondolkodásmóddal rendelkező OC-t hoz majd a helyére. Tedford is az volt, és ugyebár eredetileg ő lett volna itt a OC.
Úgyhogy nem vagyok biztos benne, hogy egy OC-val nagy változás lesz.

több mint 9 éve
buccaneer 490
Egyenlőre én még nem találkoztam ilyennel. Mindenki még csak arról beszél, hogy Lovie bizonyára marad, sőt többen mondják, hogy még egy évet igenis adni kell neki a bizonyításra. Az a baj, hogy tényleg sok az az öt éves szerződés. Stáb tagokról konkrétan nem igazán beszél senki. Pedig lassan ideje lenne.