NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Most néztem a Bears meccsét a Saints ellen. Halljátok, azért ott Chicagóban is elkövet mindent a vezetőség, hogy a mélybe taszítsa azt a farnchise-t. Tökre mint Tampában. Nem hiába dolgozott ott Lovie. 😊buccaneer
Már azt is pletykálják, hogy Cutler is lapátra kerül. Mondjuk én őt már vagy 3 éve lapátra tettem volna.TheBerzerker
Az jó lenne, azzal végleg szétbarmolnák a franchise következő 3-4 évét (19,5 milliós dead moneyt hagyna maga után Culter, jövőre 3 milliós "veszteséget" okozna az elküldése). 2016-ban lehet először "jól" kivágni, szóval egy évet még el fognak vele küszködni. Nem akar a Bears Raiders lenni.Gyurma Pappa
Tudom, hogy kapott zsíros szerződést, de én már se értettem. Egy végtelenül irritáló beképzelt pöcsnek tartom, aki sosem semmit nem tett le az asztalra ahhoz, hogy ekkora pofája legyen.

Én már jópár évvel ezelőtt kivágtam volna.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 982 — Egyéb témák lakó
Most néztem a Bears meccsét a Saints ellen. Halljátok, azért ott Chicagóban is elkövet mindent a vezetőség, hogy a mélybe taszítsa azt a farnchise-t. Tökre mint Tampában. Nem hiába dolgozott ott Lovie. 😊buccaneer
Már azt is pletykálják, hogy Cutler is lapátra kerül. Mondjuk én őt már vagy 3 éve lapátra tettem volna.TheBerzerker
Az jó lenne, azzal végleg szétbarmolnák a franchise következő 3-4 évét (19,5 milliós dead moneyt hagyna maga után Culter, jövőre 3 milliós "veszteséget" okozna az elküldése). 2016-ban lehet először "jól" kivágni, szóval egy évet még el fognak vele küszködni. Nem akar a Bears Raiders lenni.

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Most néztem a Bears meccsét a Saints ellen. Halljátok, azért ott Chicagóban is elkövet mindent a vezetőség, hogy a mélybe taszítsa azt a farnchise-t. Tökre mint Tampában. Nem hiába dolgozott ott Lovie. 😊buccaneer
Már azt is pletykálják, hogy Cutler is lapátra kerül. Mondjuk én őt már vagy 3 éve lapátra tettem volna.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Most néztem a Bears meccsét a Saints ellen. Halljátok, azért ott Chicagóban is elkövet mindent a vezetőség, hogy a mélybe taszítsa azt a farnchise-t. Tökre mint Tampában. Nem hiába dolgozott ott Lovie. 😊
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Valahogy én is így vagyok ezzel, mert amit ebből a védelemből is sikerült kihozni a Frazier - Smith kooperációnak, az valami vicc. Végül is az év meglepetés csapata lettünk, csak nem pont abban az értelemben, ahogy szerettük volna. És ez még mindig a legkevésbé problémás csapategység volt.

több mint 9 éve
buccaneer 490
Jogos! 😊 Egyébként erre a Marinelli témára visszakanyarodva, én nem tudom mennyi a realitása az ő szerepvállalásának a Bucs stábjában, de mindenképpen szívesebben látnám mint Frazier-t.
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Mondjuk azokat a futásokat is tight end blokkok hozták, a falnak köze nem volt a dolgokhoz... 😊 Amikor meg Sims alkotott testcsellel oldotta meg, falembert a környéken nem láttam. 😊

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Örüljetek végre izgalmas a szezon nekünk is! Igazi inverz play off, csak azért izgulok, hogy kikapjanak a kalózok és meglegyen az 1/1😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Az ember már tényleg foggal-körömmel próbálja meglátni a jót is! Legalább volt némi futás. Ez is valami. Meg Verner is kezd felébredni így a szezon végére. 😊
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Kurvára siralmas, erre már nincsen jobb szó. 😀
Lovie-ra és McCownra együttesen tökéletes jelző.
Előbbi tutira tankol és nem akar nyerni, üvölt az egészről. Utóbbi egyszerűen csak akkora fos, amit ritkán látni. 😊

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Terry Shea, Ron Turner, Mike Tice, Tedford. Őket választotta Lovie. + Mike Martz, de ő nem tudom mennyire volt a saját döntése. Szóval én annyira nem lennék optimista.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Épp az SNF-re készülök, és az egyik Dallas blogon arról megy a pletyi, hogy Rod Marinelli harmadszor is összeállna Lovie-val jövőre.

Legutóbb Chicagóban dolgoztak össze, és akkor a Seattle valamint a Houston ajánlatát is elutasította Lovie kedvéért.

pont pont pontHöri
És ő lesz az új OC? 😊
Mert a defense oldalon azért nincsenek olyan nagy gondok.Bazzani
Jó poén, de Arroyónál lehet ő is normálisabb játékokat hívna. 😀
Amúgy azért egy új DC is bőven elfér az edzői stábba, csak nem az az elsődleges, hanem az OC. Ha a mostani DC marad, akkor sincs baj, az OC kérdés viszont egyenesen #1.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Épp az SNF-re készülök, és az egyik Dallas blogon arról megy a pletyi, hogy Rod Marinelli harmadszor is összeállna Lovie-val jövőre.

Legutóbb Chicagóban dolgoztak össze, és akkor a Seattle valamint a Houston ajánlatát is elutasította Lovie kedvéért.

pont pont pontHöri
És ő lesz az új OC? 😊
Mert a defense oldalon azért nincsenek olyan nagy gondok.

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Épp az SNF-re készülök, és az egyik Dallas blogon arról megy a pletyi, hogy Rod Marinelli harmadszor is összeállna Lovie-val jövőre.

Legutóbb Chicagóban dolgoztak össze, és akkor a Seattle valamint a Houston ajánlatát is elutasította Lovie kedvéért.

pont pont pont

több mint 9 éve
buccaneer 490
Én Mariota-t és Scherff-et kértem karácsonyra a Mikulástól. Apukám azt mondta ne akarjak mindent egyszerre! 😊
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
ESPN draft ranking:

Leonard Williams* DE 6'5" 290 USC 96 1
Marcus Mariota* QB 6'4" 211 Oregon 95 2
Randy Gregory* DE 6'6" 245 Nebraska 95 3
Shane Ray* DE 6'2½" 240 Missouri 94 4
Amari Cooper* WR 6'1" 205 Alabama 94 5
Jameis Winston* QB 6'4" 235 Florida State 93 6
Cedric Ogbuehi OT 6'5¾" 300 Texas A&M 93 7
Brandon Scherff OT 6'4⅝" 320 Iowa 92 8
Devante Parker WR 6'2⅝" 207 Louisville 92 9
Leonard Floyd* OLB 6'3" 226 Georgia 92 10
Landon Collins* S 6'0" 212 Alabama 91 11
Danny Shelton DT 6'1⅞" 332 Washington 91 12
Dante Fowler Jr.* DE 6'2½" 271 Florida 91 13
Kevin White WR 6'2⅞" 211 West Virginia 91 14
La'El Collins OT 6'4½" 324 LSU 90 15
Melvin Gordon* RB 6'0⅝" 207 Wisconsin 90 16
Eddie Goldman* DT 6'3½" 315 Florida State 90 17
T J Clemmings OT 6'4½" 313 Pittsburgh 89 18
Devin Funchess* WR 6'4⅝" 235 Michigan 89 19
Vic Beasley DE 6'2⅞" 220 Clemson 89 20
Andrus Peat* OT 6'6¾" 315 Stanford 88 21
Todd Gurley* RB 6'0½" 230 Georgia 88 22
Shaq Thompson* OLB 6'2" 224 Washington 88 23
Ifo Ekpre-Olomu CB 5'9¼" 185 Oregon 88 24
Tevin Coleman* RB 6'0" 210 Indiana 87 25
Jaelen Strong* WR 6'3¾" 212 Arizona State 87 26
Marcus Peters* CB 5'11" 193 Washington 87 27
A J Cann OG 6'3¼" 315 South Carolina 87 28
Ty Montgomery WR 6'1¼" 210 Stanford 86 29
Daryl Williams OT 6'5¼" 330 Oklahoma 86 30
Trae Waynes* CB 0 Michigan State 85 31
Tyrus Thompson OT 6'5¼" 320 Oklahoma 85 32

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Akko minek kell mcown? Tankolni glennonnal is lehetett volna, aki ha jól nyomja jó kis trade alap lehetett vna, ha meg középszer akkor marad backupnak...peach
McCown-t a tavalyi éve miatt hozták tampába. Én már akkor se értettem miért, vagyis az elején még azt hittem backup lesz Glennon mögött, de végül nem így lett.
Glennon szerintem most is jó trade alap. Pont most olvastam az nfl.com-on Rosenthal cikkét azokról a csapatokról, akiknek qb needjük van, és ott is Glennon trade alapként emlegetik.
Majd a draftnál kiderül igazam volt-e😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
Akko minek kell mcown? Tankolni glennonnal is lehetett volna, aki ha jól nyomja jó kis trade alap lehetett vna, ha meg középszer akkor marad backupnak...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Na igen. Reméljük tradel Kellyért, és aztán kinevezi a saját helyére. 😀

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 272 — Lájkold a zsűrit!
Lovie vagy nagyon hülye vagy helyén van az esze. Ez lehet, hogy összeesküvés elmélet, de kicsit olyan mintha direkt fosná el az egész szezont, ahogy a Colts csinálta Luck kapcsán. Legalábbis Tedford műtétje után Arroyo erőltetése erre utalhat. Produkált 2 győzelmet jókor jó időben, de azok se veszélyeztetik nagyon a jó draft helyet ha jól csinálja. Ha leadja a maradék meccset és behúzza az 1/1-re majd Mariota-t akkor nagyon is jól működött az elgondolás, és exponenciálisan fog emelkedni a népszerűsége és a székének a helye a következő szezonban. Persze lehet csak én látom ezt mostmár bele a dologba és nem ez volt a célja a 2-3 forduló után, mindenesetre gyanús, hogy nem 1 nem 2 nyerhető meccset bukott be simán a csapat egyértelmű rossz edzői döntések miatt.
TheBerzerker
Ez sztem már akkor ki fog derülni, mikor látjuk, hogy személyi összetételben hogyan változik Lovie stábja.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Ebbe semmi meglepő sincs, amikor új rezsim jön egy csapathoz, az általában hozza a saját kedvenceit, akikben jobban bízik. Glennon ennek esett áldozatául McCownnal, aki azóta, hogy ismét kezdő lett, egyetlen jó meccset produkált talán, a Skins ellenit, bár szerintem ott is Evans tette őt naggyá, a többit simán lehozta volna Glennon is ilyen szinten.
Ezek, hogy Glennoné a jövő és hasonlók, semmire sem szolgálnak, hazugság, tudja mindenki, csak nem mondhatja azt Lovie, hogy szarik Glennonra, akkor sem rakja kezdőbe. Én is sajnálom őt, bár azt kétlem, hogy valahol ő standard kezdő lesz, annyira szerintem nem jó. Erős backup, inkább azt mondanám.
A QB kérdés vele és nélküle is fennáll, ha van esze Lovie-nak, akkor innen már tankol, bár szerintem már pár hete ezt csinálja. 😀 És elhozza a legjobb QB-t 1/1-gyel és nem szarozik, mert első év ide vagy oda, ő is közel van a kibaszáshoz.
Nyilván előtte FA-n a támadófalat erősíteni kell, és hozni kell egy OC-t. Azért amikor már tudja, hogy mondjuk az övé lesz az 1/1, és tudja, kik jönnek a draftra, akkor már könnyebb olyan OC-t is hozni, aki mondjuk Mariotából vagy Winstonból a legjobbat tudja kihozni, és rájuk tud rendszert szabni.
Csak a lényeg, hogy nem tökéletesen rendszeridegen játékosokat, meg edzőket kellene hozni, mint amilyen például Arroyo, bár Arroyo szerintem alapból egy hatalmas barom, és egy fos OC, rendszertől függetlenül.
Az offense-ben van a nagyobb potenciál, egy új QB-val, jobb fallal, Evansszel ők tudnak meccset nyerni a jövőben jó eséllyel, tehát belőlük kell kihozni a legjobbat.
Én egyébként lehet, hogy Winstont hoznám, balhék ide vagy oda.Stez
Lovie vagy nagyon hülye vagy helyén van az esze. Ez lehet, hogy összeesküvés elmélet, de kicsit olyan mintha direkt fosná el az egész szezont, ahogy a Colts csinálta Luck kapcsán. Legalábbis Tedford műtétje után Arroyo erőltetése erre utalhat. Produkált 2 győzelmet jókor jó időben, de azok se veszélyeztetik nagyon a jó draft helyet ha jól csinálja. Ha leadja a maradék meccset és behúzza az 1/1-re majd Mariota-t akkor nagyon is jól működött az elgondolás, és exponenciálisan fog emelkedni a népszerűsége és a székének a helye a következő szezonban. Persze lehet csak én látom ezt mostmár bele a dologba és nem ez volt a célja a 2-3 forduló után, mindenesetre gyanús, hogy nem 1 nem 2 nyerhető meccset bukott be simán a csapat egyértelmű rossz edzői döntések miatt.

A helye még 1-2 évig tuti biztos lesz, legalábbis addig, amíg Schiano-t ki nem fizetik. Legkorábban a következő szezon után repülhet ha nem hoz eredményt. Azért nem repül még idén, mert amilyen szerződést kötött, jövőre 3 HC-t fizethetne a csapat.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Ebbe semmi meglepő sincs, amikor új rezsim jön egy csapathoz, az általában hozza a saját kedvenceit, akikben jobban bízik. Glennon ennek esett áldozatául McCownnal, aki azóta, hogy ismét kezdő lett, egyetlen jó meccset produkált talán, a Skins ellenit, bár szerintem ott is Evans tette őt naggyá, a többit simán lehozta volna Glennon is ilyen szinten.
Ezek, hogy Glennoné a jövő és hasonlók, semmire sem szolgálnak, hazugság, tudja mindenki, csak nem mondhatja azt Lovie, hogy szarik Glennonra, akkor sem rakja kezdőbe. Én is sajnálom őt, bár azt kétlem, hogy valahol ő standard kezdő lesz, annyira szerintem nem jó. Erős backup, inkább azt mondanám.
A QB kérdés vele és nélküle is fennáll, ha van esze Lovie-nak, akkor innen már tankol, bár szerintem már pár hete ezt csinálja. 😀 És elhozza a legjobb QB-t 1/1-gyel és nem szarozik, mert első év ide vagy oda, ő is közel van a kibaszáshoz.
Nyilván előtte FA-n a támadófalat erősíteni kell, és hozni kell egy OC-t. Azért amikor már tudja, hogy mondjuk az övé lesz az 1/1, és tudja, kik jönnek a draftra, akkor már könnyebb olyan OC-t is hozni, aki mondjuk Mariotából vagy Winstonból a legjobbat tudja kihozni, és rájuk tud rendszert szabni.
Csak a lényeg, hogy nem tökéletesen rendszeridegen játékosokat, meg edzőket kellene hozni, mint amilyen például Arroyo, bár Arroyo szerintem alapból egy hatalmas barom, és egy fos OC, rendszertől függetlenül.
Az offense-ben van a nagyobb potenciál, egy új QB-val, jobb fallal, Evansszel ők tudnak meccset nyerni a jövőben jó eséllyel, tehát belőlük kell kihozni a legjobbat.
Én egyébként lehet, hogy Winstont hoznám, balhék ide vagy oda.

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Az egészben én Glennont sajnálom nagyon. Nagyon nem vártak tőle a "szakértők" semmit előzetesen, ahhoz képest becsülettel produkált és fejlődött. Megérdemelne egy igazi esélyt. Nem, nem lettem Tampa szurkoló 😉 (most ez úgy hangozhatott😀), csak nehezen viselem az igazságtalanságot, és szerintem elég igazságtalanul bánnak vele.dande
Én ezt régóta mondom. Nem olyan rossz a srác.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az egészben én Glennont sajnálom nagyon. Nagyon nem vártak tőle a "szakértők" semmit előzetesen, ahhoz képest becsülettel produkált és fejlődött. Megérdemelne egy igazi esélyt. Nem, nem lettem Tampa szurkoló 😉 (most ez úgy hangozhatott😀), csak nehezen viselem az igazságtalanságot, és szerintem elég igazságtalanul bánnak vele.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Ez irányító kérdés is meg nem is. Mariota-val tényleg be lehetne húzni egy franchise qb-t, és be is kell, de én régóta mondom, hogy a gond nem itt van. Ez a csapat Glenonnal is tudott volna eredményes lenni, ha van mögötte olyan szakmai stáb, aki érti a dolgát. Viszont számomra egyre egyértelműbb, hogy el lesz trade-elve, McCown meg vagy második lesz vagy lapátra kerül. Szerintem inkább az utóbbi. Glennon-ért még kapni is lehetne valamit, nem érdemes őt ideláncolni és lassan ő is eljut oda, hogy inkább elmegy. Még ha pár héttel ezelőtti nyilatkozatai nem is erről tanúskodtak. Mindenesetre tök mind1 ki fog irányítani, ha nem lesz mögötte háttér meg előtte fal.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin