NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Én mondjuk örülnék Trestmannek. Merne passzolni, egy kicsit talán elmozdítaná az offense-t arról a begyepesedett felfogásról, ami Lovie által rányomta a béleygét az egész évi támadójátékra. Úgy vagyok vele, Koetter vagy ő jöjjön, de semmiképpen sem Roman például, az maga lenne a katasztrófa.

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com


Trestman nyaralása közben. Gyanúsan ő lesz az OC. Volt is már interjú.tüsi91
Bassza meg pedig én csak poénnak szántam...

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023


Trestman nyaralása közben. Gyanúsan ő lesz az OC. Volt is már interjú.
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Cutler már megint kirúgatott 2 OC-t. Amíg ő itt van, addig Big Love nem tud normális edzőt találni, mert senki nem akar egy ilyen coach killerrel együtt dolgozni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 548 — Panthers fan
Ott már érezte ő is, hogy most kell a nagy játék, és mennybe lehet menni egy nagy szabadulás után. Höri
Ennél sokkal fontosabb, hogy 4th down volt (abban a drive-ban egy 4th downt megcsinált előtte egyébként Winston), tehát a sack benyelése nem volt opció

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 536 — Csodabogár
állítólag Greg Romant meg akarja interjúztatni a Tampa OC-nak

részvétem

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Winston legyen akár milyen szagú (szerencsére nem érzem 😛 😉) egy ideig biztos nem lesz nálatok, megy baseballozni. Úgyhogy vagy Mariota, vagy úgy tűnik Petty se rossz, de ha még érdekel titeket valaki mindjárt láthatjátok Hundley-t is.

 www.firstsportstream.com/video.php?id=473
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Nem láttam egyikük csapatának összes meccsét, mindkét irányítótól kb 3-4 meccset tudtam elcsíipni. De az offseason alatt tervevettem, hogy megnézem az oregon és az fsu idei meccseit. Az összeset. Én abból a 3-4 meccsből azt szűrtem le, hogy Mariota ideálisabb lenne a bucs-nak. Márcsak Winston floridai múltja miatt is. Kövezzetek meg de nálam Winston minden dicséretetek ellenére bust szagú.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Bucs engedélyt kért a Titanstől, hogy beszélhessenek Mike Mularkeyval, a Tennessee TE coachával (ex-Bills és Jags HC) az OC poszt miatt, de nagy mákotokra a Titans elutasította a kérést. 😀
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Winston igen jól teljesít ha meleg a pite, 1 interceptionje van összesen olyan helyzetben ha hátrányban a csapata és 80%-kal passzol. Tegnap se rajta múlott, akkora már 2 fumblet eladott Cook mikor az ominózus jelenet lejátszódott. Szóval éppen hogy a legnagyobb erősségét sikerült gyengeségnek felhozni, ezért avatkozott közbe hevesen Adirotor. Ott már érezte ő is, hogy most kell a nagy játék, és mennybe lehet menni egy nagy szabadulás után. Lásd Eli, lásd Johnny etc. Ők is benyelhették volna a sacket hátrányban, csak akkor nem tartanának itt.

Mondjuk ez nektek lényegtelen, mert nem fog idejönni Jameis, csak jobb ha tudjátok 😛

több mint 9 éve
buccaneer 490
persze! Ezzel nincs is baj. Némelyikünknek Winston, másoknak Mariota jön be inkább. Én utóbbi párti vagyok. Mariota a róla látott felvételek és a róla olvasott cikkek alapján nekem Russell Wilson-hoz hasonlít, még egy kicsivel nála is jobb fizikális paraméterekkel. S Wilson játékát én imádom. Nem azért mert a legpontosabb, vagy a legerősebb karú irányító, a legtöbb yardot passzoló, hanem mert rendkívül profi hozzáállású, higgadt, mindenféle sallang nélkül kiálló játékos, akinek a játékában előtérbe kerül a labdára való minden körülmény közötti vigyázás, ami nálam egy QB-nál elsődleges paraméter. Meglátjuk! A döntést egyrészről úgyse mi hozzuk majd és az, hogy ki válik be NFL szinten és ki nem, azt tényleg a mi szintünkön nehéz megjósolni. Egyébként RGIII szerintem a mai napig kiváló játékos lenne, olyan mint pályafutása első évében, ha Bernard Pollard nem teszi őt -valljuk be- elég alattomos módon a földdel egyenlővé, majd a hülye edzője nem hajszolja bele felesleges kockázatba. Az ő pályafutása így alakult, de a teljesen hasonló stílusú Wilson a mai napig nyomja. És szerintem jól. Ezt várom majd Mariota-tól is. Remélem Bucs mezben. 😊
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Nagyon jól kijött most ez hogy a két TOP QB egy ilyen fontos meccsen csap össze, de hiba lenne csak egy meccsből megítélni a teljesítményüket, illetve a tehetségüket, és hasonlítgatni őket. Én Mariotát egyátalán nem tartom jobb prospectnek, mint anno RG3-at és mire ment ő is.. Az egy dolog, hogy szépen olvassa a játékot, de az NFL más sebesség, ráadásul profi rendszerhez sincs hozzászokva, míg Vinszton NFL redi. Az, hogy Mariota kurva atletik az csak addig előny míg van térde, aztán hátrány lesz, mert nem lesz az ami eddigi életes során kíhúzta a szarból. Azzal meg végképp ne keverjük össze az atletizmust, hogy mennyire érzi a nyomást, ebben Winston szintén zseni és sztem jobb is, mint Mario. Karerősségben szintén veri a hawaii harcost. Az, hogy ideges volt 1 meccsen amikor nem megy a csapatnak sztem teljesen érthető, utál veszíteni, nincs is hozzászokva és nem is szerezne, győztes típus. Mi itt a baj? Amerikai foci lenne ez, nem kisasszony foci. Semmi bajom Mariotával, nagyon jó kis prospect, de szerintem Winston a jobb. Én őt szeretném!
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Wiston jobban teljesített mint várták főleg mentálisan állt jobban hozzá az elejétől csak pechére a csapat betlizett körülötte, így esélye sem volt segíteni. Mariota meg rosszabb volt főleg játékban, mint várták és érződött a teher is rajta, de őt tudta segíteni a csapat és utána megrázta magát. KB ennyi, volt most a különbség ha leegyszerűsítjük, kérdés kinek mi kell.
Más stílus, de mind a kettőben megvan képesség, hogy sokra vigyék az NFL-ben.
több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Igen o.k. ebben van valami. Tényleg vannak nagyon pontos hosszú passzai. S valóban van amikor kritikus szituációban is bevállal ilyet. Azt valóban nem lehet mondani róla, hogy tele gatyával csinálná, amit csinál. És elég jól menekül ő is egyébként. Más stílusban mint Mariota, ő inkább az erejével próbál operálni. Tényleg hasonlít ebben a tekintetben Roethlisbergerre. Sőt talán még a játékstílusában is. Nincs kizárva egyébként, hogy sikeres pályát fut majd be az NFL-ben is, de ez mindenféleképp kérdésesebb szerintem, mint Mariota esetében. A Bowl valóban nem rajta ment el.buccaneer
csak sikerült közös nevezőre jutni 😀
és Mariotáról mindent elmond hogy a tegnapi a többi meccséhez képest gyenge volt

Én nem azért választanám Mariotát mert: jól dob, jól menekül,gyors(abb mint wini), hanem mert olyan szinten olvassa a játékot hogy az hihetetlen
zseni a gyerek
több mint 9 éve
buccaneer 490
Igen o.k. ebben van valami. Tényleg vannak nagyon pontos hosszú passzai. S valóban van amikor kritikus szituációban is bevállal ilyet. Azt valóban nem lehet mondani róla, hogy tele gatyával csinálná, amit csinál. És elég jól menekül ő is egyébként. Más stílusban mint Mariota, ő inkább az erejével próbál operálni. Tényleg hasonlít ebben a tekintetben Roethlisbergerre. Sőt talán még a játékstílusában is. Nincs kizárva egyébként, hogy sikeres pályát fut majd be az NFL-ben is, de ez mindenféleképp kérdésesebb szerintem, mint Mariota esetében. A Bowl valóban nem rajta ment el.
több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Én csak azt mondtam hogy nyomás alatt kva jó Winston(nem akkor amikor már 40 pont hátrányban vannak).
még egy példa. olyan 38-21 körül volt egy: 4th and 21 tudta h ha nem sikerül akkor vége van. És azt is megcsinálta. Ez a meccs pedig a védelmen és az Oregon #O up-tempoján ment el és nem rajta 😕
több mint 9 éve
buccaneer 490
Igen, az is elég nagy hiba volt. De ne keverjük azzal a szituációval, amikor egy irányítónak tudomásul kell vennie, hogy vége a játéknak és be kell nyelni a sack-et. Az INT egy rossz kivitelezés eredménye, míg annak a fumble-nek az oka az elkapkodott döntéshozatal. Amikor nem tiszta a fej és a játékos olyat bevállal, amit nem szabadna, mert nem tudja kontrollálni az érzelmeit, s ezáltal azok a tudat fölé kerekednek. Ez a különbség a kettő között. INT-t bármelyik irányító dob az NFL-ben is, ha jól emlékszem egyébként Winston is dobott egyet a Bowl-on. Viszont a hideg fej elengedhetetlen, ha a te válladom nyugszik egy csapat eredményessége. Ismétlem, nem szidjuk Winstont, jó játékos. De én úgy érzem Mariota mérföldekkel jobb. Pont amiatt, hogy sokkal inkább tud hideg fejjel dönteni és kevesebb minden zökkenti őt ki mint Winstont. Ettől persze lehet kedvelni Winston játékát is. nekem is vannak olyan kedvenceim, akik nem mindig hoznak jó döntést, nem a legjobbak a posztjukon, de valami miatt kedvelem őket. Ez is csak egy vélemény. és semmivel sem több.
több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
buccaneer
Mariotát kell draftolni ebben nincs kétség.
De őt sem kell szidni (viselkedésproblémája van ez tény, attól még jó játékos)
Mariota is dobott egy homály INT akkor nem lehet franchise irányító?
több mint 9 éve
buccaneer 490
Kár felforralni az agyvizet! Berzerker nem Winstont szidta. Csupán elmondta, mi volt a meglátása, amit hidd el nem csak egy mérkőzésre alapozott. Senki sem vitatja, hogy Winstonban van tehetség. De nekünk Bucs fanoknak most egyértelmű a kérdés. Mariota vagy Winston? Csupán ezért olvashatsz egy kicsit kisarkított összehasonlításokat. Mellesleg én is osztom Berzerker véleményét. Winston tehetséges srác, de valami nem százas az agytekervényeiben! Abban meg nem osztom a véleményt, hogy ilyen fumble megesik. Még egy elvesztett mérkőzésen sem! Ilyen hibát nem véthet egy franchise irányító. Márpedig Winston annak készül a ligába jövetele után, ha jól tudom!
több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Kritikus helyzetben túl idegesnek tűnik. TheBerzerker
Ez nem igaz.
Meg kéne nézni az elmúlt évek meccseit is nem csak a tegnapit (ahol Winston kifejezetten jól játszott)
de legalább az elmúlt 4 meccsét amikor KRITIKUS helyzetben a csapat élére állt és behúzták a győzelmet
(2012.novembere óta csak nyert az FSU, 29 győzelem zsinórban).
Az viszont, hogy ő mindent megtesz, a csapattársai 4 labdát vesztenek el egymás után és ugy hogy a konkrét D átjáróház 49-20nál minden ember kiborulna.
Akkor jöjjön egy példa nézd meg volt egy kritikus helyzet a 2. negyed végén . 2 perc volt hátra az állás 18-6 az Oregonnak. Ez elég kritikus helyzet. Másfél perc alatt végigmentek. Winston hibátlan volt.
A fumble meg , olyan mindenkivel megesik ott már mindegy volt a végén.

Tehát itt nem Mariota érdemeit csökkentem mert nagyon jól játszik.
Csak nem kell Winstont szidni és jobban oda kéne figyelni.

OFF
Az meg hogy a HC azt mondta végén h ehhez nem adja a nevét meg ilyen dolgokat az gusztustalan.
A RZ-ben a playhivások voltak botrányosak aztán neki áll feljebb.
ON
több mint 9 éve
buccaneer 490
Igen! Nagyon fontos, amit kiemeltél. Mert azt azért semmi esetre sem gondolnám, hogy csak Mariota érkezése megoldaná problémáinkat. A hozzá illő OC személye rendkívül fontos lesz és meghatározza majd a franchise sikerességét. De Lichtet ezért fizetik! Találja meg!
több mint 9 éve
Csifu 223
Mariota tegnap baromi kiegyensúlyozottnak tűnt, aki a nyomás alatt nem rest Big Ben-t játszani, közben keresi a célpontokat. TheBerzerker
Winston is pont ilyen, csak ő a pályán kívül.
több mint 9 éve
Csifu 223
Nem tudom mennyire sikerül Lovie-éknak összerendezni az O-line-t, de úgy gondolom nekünk pont egy ilyen mobilis irányítóra van szükségünk.buccaneer
Remélhetőleg lesz már elképzelésük arról, hogy kit draftolnak, mire elkezdik a csapatot építeni köré. Sőt, remélem, hogy OC-t is úgy választanak már, hogy az irányítóhoz illeszkedjen.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Én eddig is Mariota-t favorizáltam. A Bowl-ról csak összefoglalót láttam ugyan, de nem változott a véleményem. Sőt! Winston néha elég átgondolatlannak látszik. Most is odaadott egy ingyen TD-t az Oregonnak. Nem is értem mit akart ott, amikor már az egyensúlyát teljesen elvesztette. Mindegy, ez az ő baja. Voltak egyébként szép dobásai is és majdnem szerzett egy TD-t maga is. Igaz Mariotának ez lényegesen távolabbról sikerült is. Sokkal atletikusabb Mariota. Nem tudom mennyire sikerül Lovie-éknak összerendezni az O-line-t, de úgy gondolom nekünk pont egy ilyen mobilis irányítóra van szükségünk.buccaneer
 www.youtube.com/watch?v=39KzMquC4Yk

Én ezért nem draftolnám Winston-t többek között. Kritikus helyzetben túl idegesnek tűnik. Mariota tegnap baromi kiegyensúlyozottnak tűnt, aki a nyomás alatt nem rest Big Ben-t játszani, közben keresi a célpontokat. Egyértelműen nem az előre meghatározott route-okhoz ragaszkodik, ha a helyzet úgy hozza. Ráadásul ha nem vesz a támadófal 180 fokos fordulatot akkor pont egy ilyen típusú qb kellene a bucsnak.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Én eddig is Mariota-t favorizáltam. A Bowl-ról csak összefoglalót láttam ugyan, de nem változott a véleményem. Sőt! Winston néha elég átgondolatlannak látszik. Most is odaadott egy ingyen TD-t az Oregonnak. Nem is értem mit akart ott, amikor már az egyensúlyát teljesen elvesztette. Mindegy, ez az ő baja. Voltak egyébként szép dobásai is és majdnem szerzett egy TD-t maga is. Igaz Mariotának ez lényegesen távolabbról sikerült is. Sokkal atletikusabb Mariota. Nem tudom mennyire sikerül Lovie-éknak összerendezni az O-line-t, de úgy gondolom nekünk pont egy ilyen mobilis irányítóra van szükségünk.