NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
Csifu 223
akkor elkezdem magam szoktatni a gondoltahoz hogy nem lesz winston 😕D11
A külföldi "hozzáértők" szerint Koetterhez Winston illik jobban, ami meg nekem nem jönne be, szóval valamelyikünk szarul fog járni. 😊
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Oké, hogy Smith 2 évig zsinórban szar volt, de lássuk be, hogy a Jetsnél minden irányító szinte konstans szar volt sex rexy égisze alatt.TheBerzerker
OFF: Akkor sokadszorra: Ryan kétszer egymás után Sanchezzel AFC döntőt játszott. Ami utána jött, az inkább Sanchez balfaszsága, mint Ryan hozzá nem értése. Nyilván kisarkítás, de Kelly PO-ba sem tudott jutni Sanchezzel, persze azt nem lehet 100%-ban Sanchez nyakába varrni. Smithben meg úgy néz ki, ennyi van.Gyurma Pappa
Utána annyira látványosan semmit sem tudtak felmutatni a buttfumble-ön kívül, hogy rettenetes. Smith egy nagyon szar időszakban került a Jets-hez. ezzel nem védeni akarom, csak arra céloztam, hogy annyira nem szar qb mint amennyit eddig láthattunk tőle.

ON: Koetter érkezése garancia arra, hogy nem lesz hülye Lovie és QB-t húz 1/1-re, ez pedig előrevetít egy Glennon tradet is akár, amiből meg nagyon jól jöhettek ki, nem biztos hogy mindenki rookieval akar neki vágni a szezonnak, én pl. el tudom képzelni, hogy a Billsnél elférne, de ha olcsón adjátok, akkor backupnak Glennon nem rossz, mondjuk ha pl. ő dobál Arizonában csereként, lehet más lesz a meccs ott is az idény vége. McCown meg kiváló padmelegítő, és ha mondjuk megint tankolni kell, elő lehet venni 😛Gyurma Pappa
Remélem így is lesz. Már jobban várom a draftot mint a superbowl-t!😊 Glennon valóban nagyon jó trade alap lehet, McCown meg menjen vissza tanítani😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Chicago qb draftja nyilván akkor lenne érdekes ha Cutler repül. De olyan szerződés után, amit kapott nem hiszem, hogy kibasszák, bár kit tudja? J

Ahol igazi qb need van szerintem az a Bucs, és a Texans. Illetve esetleg a Chicago ha Cutler lapátra kerül. Na most van 2 db első körös olyan qb, aki meg is éri az első kört. Hundley-ért senki sem fog feltrade-elni. Aztán lehet nem lesz igazam...TheBerzerker
Akkor mégegyszer. Cutler kirúgása az új szezon 3. napja előtt 19,5 millió DM-t vonzana maga után 2015-re, utána semmi. Trade esetén az új szezon 3. napja előtt 4 millió DM. Ha rosteren van az új szezon 3. napja után, akkor már aktiválódik a 2016-os pénzéből 10 millió. Azaz, aki tradelné Cutlert, az alapjában egy 2 év 31,5 milliós szerződést kötne vele ( a 2016-os év maradék 6 miliója 2016-os szezon 3. napján lesz garantált). S 2017-től egy fillér garantált nincs neki. Tudom, hogy OFF, de ezeket csak azért írom be, hogy egy picit többen tisztában legyenek a részletekkel.

Geno Smith két évig zsinórban rossz volt szóval a Jets is QB needes, Ramsnél is kérdésesek a dolgok, Texans egyértelmű, Bills egyértelmű.tüsi91
És ha te egy qb needer csapat HC-ja vagy és ott van az 1/1 a kezedben leigazolsz egy hisztis pöcsöt 30 millióért? Én nem tenném legalábbis.

Oké, hogy Smith 2 évig zsinórban szar volt, de lássuk be, hogy a Jetsnél minden irányító szinte konstans szar volt sex rexy égisze alatt.TheBerzerker
Nem is hozzátok írtam. Egyértelmű (lenne) itt a QB draft. Csupán arra reflektáltam "hogy nem hiszem, hogy kibasszák, bár ki tudja". Nem opció Cutlernél a cut.

McCown nem csak padmelegítő, hanem nagyon jó ember is 2. Qb-nak, egész biztos vagyok benne, hoyg sokat tud segíteni egy újoncnak.
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 982 — Egyéb témák lakó
Oké, hogy Smith 2 évig zsinórban szar volt, de lássuk be, hogy a Jetsnél minden irányító szinte konstans szar volt sex rexy égisze alatt.TheBerzerker
OFF: Akkor sokadszorra: Ryan kétszer egymás után Sanchezzel AFC döntőt játszott. Ami utána jött, az inkább Sanchez balfaszsága, mint Ryan hozzá nem értése. Nyilván kisarkítás, de Kelly PO-ba sem tudott jutni Sanchezzel, persze azt nem lehet 100%-ban Sanchez nyakába varrni. Smithben meg úgy néz ki, ennyi van.

ON: Koetter érkezése garancia arra, hogy nem lesz hülye Lovie és QB-t húz 1/1-re, ez pedig előrevetít egy Glennon tradet is akár, amiből meg nagyon jól jöhettek ki, nem biztos hogy mindenki rookieval akar neki vágni a szezonnak, én pl. el tudom képzelni, hogy a Billsnél elférne, de ha olcsón adjátok, akkor backupnak Glennon nem rossz, mondjuk ha pl. ő dobál Arizonában csereként, lehet más lesz a meccs ott is az idény vége. McCown meg kiváló padmelegítő, és ha mondjuk megint tankolni kell, elő lehet venni 😛

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Chicago qb draftja nyilván akkor lenne érdekes ha Cutler repül. De olyan szerződés után, amit kapott nem hiszem, hogy kibasszák, bár kit tudja? J

Ahol igazi qb need van szerintem az a Bucs, és a Texans. Illetve esetleg a Chicago ha Cutler lapátra kerül. Na most van 2 db első körös olyan qb, aki meg is éri az első kört. Hundley-ért senki sem fog feltrade-elni. Aztán lehet nem lesz igazam...TheBerzerker
Akkor mégegyszer. Cutler kirúgása az új szezon 3. napja előtt 19,5 millió DM-t vonzana maga után 2015-re, utána semmi. Trade esetén az új szezon 3. napja előtt 4 millió DM. Ha rosteren van az új szezon 3. napja után, akkor már aktiválódik a 2016-os pénzéből 10 millió. Azaz, aki tradelné Cutlert, az alapjában egy 2 év 31,5 milliós szerződést kötne vele ( a 2016-os év maradék 6 miliója 2016-os szezon 3. napján lesz garantált). S 2017-től egy fillér garantált nincs neki. Tudom, hogy OFF, de ezeket csak azért írom be, hogy egy picit többen tisztában legyenek a részletekkel.

Geno Smith két évig zsinórban rossz volt szóval a Jets is QB needes, Ramsnél is kérdésesek a dolgok, Texans egyértelmű, Bills egyértelmű.tüsi91
És ha te egy qb needer csapat HC-ja vagy és ott van az 1/1 a kezedben leigazolsz egy hisztis pöcsöt 30 millióért? Én nem tenném legalábbis.

Oké, hogy Smith 2 évig zsinórban szar volt, de lássuk be, hogy a Jetsnél minden irányító szinte konstans szar volt sex rexy égisze alatt.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Chicago qb draftja nyilván akkor lenne érdekes ha Cutler repül. De olyan szerződés után, amit kapott nem hiszem, hogy kibasszák, bár kit tudja? J

Ahol igazi qb need van szerintem az a Bucs, és a Texans. Illetve esetleg a Chicago ha Cutler lapátra kerül. Na most van 2 db első körös olyan qb, aki meg is éri az első kört. Hundley-ért senki sem fog feltrade-elni. Aztán lehet nem lesz igazam...TheBerzerker
Akkor mégegyszer. Cutler kirúgása az új szezon 3. napja előtt 19,5 millió DM-t vonzana maga után 2015-re, utána semmi. Trade esetén az új szezon 3. napja előtt 4 millió DM. Ha rosteren van az új szezon 3. napja után, akkor már aktiválódik a 2016-os pénzéből 10 millió. Azaz, aki tradelné Cutlert, az alapjában egy 2 év 31,5 milliós szerződést kötne vele ( a 2016-os év maradék 6 miliója 2016-os szezon 3. napján lesz garantált). S 2017-től egy fillér garantált nincs neki. Tudom, hogy OFF, de ezeket csak azért írom be, hogy egy picit többen tisztában legyenek a részletekkel.

Geno Smith két évig zsinórban rossz volt szóval a Jets is QB needes, Ramsnél is kérdésesek a dolgok, Texans egyértelmű, Bills egyértelmű.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 272 — Lájkold a zsűrit!
Koetterről pár dolog, ami eszembe jut:
- Alapvetően run first mentalitású csóka, itt igazából ehhez megvan az RB-állomány, kéne egy jó OL-coach és sztem azért van néhány nem tehetségtelen arc a rosteren akikhez max 1 v. 2 manust kell még beépíteni, egyébként a Power Blocking séma híve. Atlantában ezek a feltételek közül mindig hiányzott vmi, ezért változtatott a dolgain.
- Maga a rendszere Erhardt-Perkins alapú, de vallja h kell a vertikális passzjáték, szereti széthúzni a pályát, ezért sok alapvetően Coryell-offenseből származó játékot csempészett a saját playbookjába
- Hatalmas bubble screenbuzi
- Képes nagyon jó route-kombinációkat kitalálni, gameplan tervezésben is a jobbak közé tartozik, a meccs alatti adjustmentje azért hagy némi kívánni való maga után
- A rendszere NFL-szinten sem könnyen tanulható, Mariota szorgalmára szükség is lesz ezek szerint itt, ennek ellenére nem tartom kizártnak, hogy a rookie szezonja alatt még nem a teljes playbookkal fognak dolgozni


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
buccaneer 490
Na! Már Glennon mezét is elbitorolta? 😀
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor

több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Koetter és az Oregon HC Mark Helfrich 9 évig dolgoztak együtt

just sayin'baggio
Szóval azt mondod, ezzel biztos, hogy Mariota 1/1? 😀iktriad
úgy néz ki, hogy én is megyek vissza Tampába, szóval igen 😊baggio
Akkor jósolok egyet: április 29.-én új logó(Bucs) lesz az avatarod alatt a mostanihoz képest. 😀iktriad
nem először

de egy kicsit tovább nyomozva újabb connection: 1997-ben Koetter volt az Oregon Ducks OC-je (Helfrich gradute assistantként győzte meg őt ebben az évben, hogy a Boise-hoz '98-ban már QB coachként vigye), (csere)irányítójuk pedig Akili Smith, akit Koetterék távozása után végzős évében Jeff Tedford edzett támadó koordinátorként 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Koetter és az Oregon HC Mark Helfrich 9 évig dolgoztak együtt

just sayin'baggio
Szóval azt mondod, ezzel biztos, hogy Mariota 1/1? 😀iktriad
úgy néz ki, hogy én is megyek vissza Tampába, szóval igen 😊baggio
Akkor jósolok egyet: április 29.-én új logó(Bucs) lesz az avatarod alatt a mostanihoz képest. 😀
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
akkor elkezdem magam szoktatni a gondoltahoz hogy nem lesz winston 😕
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Koetter és az Oregon HC Mark Helfrich 9 évig dolgoztak együtt

just sayin'baggio
Szóval azt mondod, ezzel biztos, hogy Mariota 1/1? 😀iktriad
úgy néz ki, hogy én is megyek vissza Tampába, szóval igen 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Koetter és az Oregon HC Mark Helfrich 9 évig dolgoztak együtt

just sayin'baggio
Szóval azt mondod, ezzel biztos, hogy Mariota 1/1? 😀
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Koetter és az Oregon HC Mark Helfrich 9 évig dolgoztak együtt

just sayin'


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És ezért kellett lemondani a Seniorbowlt? LOL

Koetter tényleg nem rossz, anno még ment 2011 januárjában HC interjúra is Denverbe, mert nálunk nem végzett rossz munkát. Mondjuk nem hiszem, hogy a Falcons drukkerek már ennyire jó véleménnyel vannak róla.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Koetter az új OC, hivatalos.
Nekem tetszik. Pass heavy lesz remélhetőleg.

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Már olyan híreket is lehet olvasni, hogy a Bucs Brett Hundley-t is erősen nézegeti. Mondjuk őt több mock draft a második kör elejére tette, így akár lehetne húzni még egy komoly prospect-et egy letrade által első körben. De azt azért nem gondolom, hogy Mariota-nál sikeresebb lesz. Meg az sem biztos, hogy benn marad a második körig. Persze ilyenkor megy mindenféle találgatás, aztán ki tudja mi lesz a vége? Majd tényleg a végén Cutler. 😀buccaneer
Szerintem 2. körös lesz. Azért mondom ezt, mert Winston bejelentette, hogy kimegy a draftra. Nem hinném, hogy az első körben kimenne 3 qb.TheBerzerker
Szerintem van azért egy jó pár csapat, ami qb need-ben van rajtunk kívül. Tennessee, Chicago, a Jets, ide sorolnám a Houstont is. Szerintem St. Louis-ban is elgondolkodnának, ha lenne ígéretes qb mire sorra kerülnek, mert hiába mondták, hogy Bradfordra jövőre is számítanak, azért nála soha nem lehet tudni mikor sérül le. Buffaloban sem tudom mennyire bíznak még Manuelben. Úgy hogy szerintem simán kifuthat első körben akár három qb, Persze a piac után majd meglátjuk ott milyen mozgások lesznek.buccaneer
Titans-t nem értem. Én adnék egy teljes évet Mettenberger-nek, nem muzsikált rosszul idén. Chicago qb draftja nyilván akkor lenne érdekes ha Cutler repül. De olyan szerződés után, amit kapott nem hiszem, hogy kibasszák, bár kit tudja? Jets-nél mivel végre megszabadultak sexy rexy-től szerintem kap még 1 évet Smith a bizonyításra. Volt jópár meccs ahol jól játszott, szerintem csak rossz kezekben volt. Továbbra se lesz valószínű soha elit de szerintem kap még 1 évet.

Ahol igazi qb need van szerintem az a Bucs, és a Texans. Illetve esetleg a Chicago ha Cutler lapátra kerül. Na most van 2 db első körös olyan qb, aki meg is éri az első kört. Hundley-ért senki sem fog feltrade-elni. Aztán lehet nem lesz igazam...

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Az NFL.com szerint kilenc csapatnál van most QB need
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/gvltibmj0ndzpqj7vv5p
Nine NFL teams that need to draft a quarterback in 2015
Plenty of teams with high draft picks will be in the market for a new quarterback this spring. Analyst Bucky Brooks breaks down the nine that need to take a signal-caller in the 2015 NFL Draft.

több mint 9 éve
buccaneer 490
Már olyan híreket is lehet olvasni, hogy a Bucs Brett Hundley-t is erősen nézegeti. Mondjuk őt több mock draft a második kör elejére tette, így akár lehetne húzni még egy komoly prospect-et egy letrade által első körben. De azt azért nem gondolom, hogy Mariota-nál sikeresebb lesz. Meg az sem biztos, hogy benn marad a második körig. Persze ilyenkor megy mindenféle találgatás, aztán ki tudja mi lesz a vége? Majd tényleg a végén Cutler. 😀buccaneer
Szerintem 2. körös lesz. Azért mondom ezt, mert Winston bejelentette, hogy kimegy a draftra. Nem hinném, hogy az első körben kimenne 3 qb.TheBerzerker
Szerintem van azért egy jó pár csapat, ami qb need-ben van rajtunk kívül. Tennessee, Chicago, a Jets, ide sorolnám a Houstont is. Szerintem St. Louis-ban is elgondolkodnának, ha lenne ígéretes qb mire sorra kerülnek, mert hiába mondták, hogy Bradfordra jövőre is számítanak, azért nála soha nem lehet tudni mikor sérül le. Buffaloban sem tudom mennyire bíznak még Manuelben. Úgy hogy szerintem simán kifuthat első körben akár három qb, Persze a piac után majd meglátjuk ott milyen mozgások lesznek.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk Hundley sem fit ide szerintem, és nem is örülnék, ha őt vinné el a Bucs. És nem is látom semmi értelmét sem, hogy második körre hagyják a QB-kérdést. Totál szenvedés volt a szezon, tanulhatnának belőle, és nem McCownra bízni a következő évet is. A stadion kongott az ürességtől minden hazai meccsen, már csak ezért sem lenne hátrány elvinni valamelyik QB-t, hogy valami visszacsalogassa a stadionba a nézőket. És ezt leginkább Mariota vagy Winston érheti el szerintem.

több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Már olyan híreket is lehet olvasni, hogy a Bucs Brett Hundley-t is erősen nézegeti. Mondjuk őt több mock draft a második kör elejére tette, így akár lehetne húzni még egy komoly prospect-et egy letrade által első körben. De azt azért nem gondolom, hogy Mariota-nál sikeresebb lesz. Meg az sem biztos, hogy benn marad a második körig. Persze ilyenkor megy mindenféle találgatás, aztán ki tudja mi lesz a vége? Majd tényleg a végén Cutler. 😀buccaneer
Szerintem 2. körös lesz. Azért mondom ezt, mert Winston bejelentette, hogy kimegy a draftra. Nem hinném, hogy az első körben kimenne 3 qb.TheBerzerker
Pedig ha korán kimegy akárhány qb, akkor legalább egyért az első kör végére is fel szoktak cserélni. Ha mondjuk x csapat viszi Winstont, y csapat Mariotát, akkor a z biztos nem fog várni még egy napot


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Már olyan híreket is lehet olvasni, hogy a Bucs Brett Hundley-t is erősen nézegeti. Mondjuk őt több mock draft a második kör elejére tette, így akár lehetne húzni még egy komoly prospect-et egy letrade által első körben. De azt azért nem gondolom, hogy Mariota-nál sikeresebb lesz. Meg az sem biztos, hogy benn marad a második körig. Persze ilyenkor megy mindenféle találgatás, aztán ki tudja mi lesz a vége? Majd tényleg a végén Cutler. 😀buccaneer
Szerintem 2. körös lesz. Azért mondom ezt, mert Winston bejelentette, hogy kimegy a draftra. Nem hinném, hogy az első körben kimenne 3 qb.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Nekem is az az érzésem, hogy Beckham fogja kapni. A statisztikák mellette szólnak. Legalábbis a legtöbb. Itt el is lehet játszani velük jópofán:  www.buccaneers.com/news/article-graphics/Data-Crunch-Rookie-WRs-by-the-Numbers/05f8e573-8802-4644-8454-eee620e19986 😊
Amúgy az viszont tényleg egy kisebb csoda, hogy McCown, meg az idei Bucs offense mellett nem hogy Evans, de még Jackson is 1000 yard fölött zárt. Remélem megnézhetjük ezt az egészet jövőre egy normális fal, meg irányító mellett is.

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Jó, hát Beckhamet szó szerint tömte labdával Eli, Josh meg 5/3-szor ember közelébe sem talál el. 😀
Nem tudom, hogy a Bearsben hogy sikerült ez neki tavaly, de idén mindegyik Bucs meccset néztem, és ritkán látni ennyire siralmas teljesítményt, mint amit ő felmztatott. Mindegy, ettől függetlenül Beckham nyer, és meg is érdemli, de Evans is simán megérdemelné. (Mondjuk annak örülök egyébként, hogy Beckham folyik a csapból is, mert így némileg majd kisebb nyomás nehezedik Evansre a folytatásban.)