Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
buccaneer 490
Azon mosolygok, hogy úgy írunk erről a DC keresésről, mintha ez a csapatnál ténylegesen napirenden lenne. 😊
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Na tessék. Marinelli marad Dallas-ban.Cay
Nekem jó lesz Jack Del Rio is😊 Mégis miért menne a Raiders-hez?😀TheBerzerker
Del Rio a Raiders-é! Marad Jim Schwartz! 😀buccaneer
Jó lenne Schwartz bár a nevének leírás komoly koncentrációt igényel 😀
több mint 9 éve
buccaneer 490
Na tessék. Marinelli marad Dallas-ban.Cay
Nekem jó lesz Jack Del Rio is😊 Mégis miért menne a Raiders-hez?😀TheBerzerker
Del Rio a Raiders-é! Marad Jim Schwartz! 😀
több mint 9 éve
Szamár Atlanta Falcons 219 — Falcons fan
Na tessék. Marinelli marad Dallas-ban.Cay
Nekem jó lesz Jack Del Rio is😊 Mégis miért menne a Raiders-hez?😀TheBerzerker
Mert Raiders-fan és minden rokona ott dolgozik. 😀
több mint 9 éve
Csifu 223
Na tessék. Marinelli marad Dallas-ban.Cay
Úgy tűnik, hogy csak magasabb fizetés reményében szivárogtatta ki a hírt, hogy ide jön. Remélhetőleg akkor már sikerrel is járt. 😊
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Na tessék. Marinelli marad Dallas-ban.Cay
Nekem jó lesz Jack Del Rio is😊 Mégis miért menne a Raiders-hez?😀

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Na tessék. Marinelli marad Dallas-ban.

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Elwaynek sok munkája van benne, hogy SB-t nyerjenek. Gondolom most kiakadt, mint a kakukkos óra. De tartom, hogy szerintem ott a védelem rendben volt.buccaneer
Mondjuk ezt én sem értem teljesen. Mármint, hogy miért kellett mindenkit elküldeni. Közben az is kiderült, hogy Manning-nek egy ideje combizom szakadása volt.

Én mindenesetre nagyon sajnálom őt. Most majd úgy vonul be a történelembe, mint az NFL talán valaha volt legjobb irányítója, akinek a fogyatékos kisöccse 2szer annyi gyűrűt nyert mint ő.TheBerzerker
Én is sajnálom. És szerintem azért nem feltétlenül korrekt döntés, ott is szélnek ereszteni most mindenkit. Azért Fox ott is szarból épített várat. Tavaly SB döntő, és idén is bevitte a Pacikat a playoffba. Manning is benne van már a korban. De félelmetes, hogy valaki valami sérülés, húzódás akármi miatt leadogat egy klasszis karrier után pár szar meccset, és mindenki temeti. Gase meg Fox távozása után pedig nem fog maradni szerintem. Vagy lehet Denverben tudták, hogy vissza fog vonulni akármi is legyen, aztán ezért döntöttek így az edzők kapcsán. De szerintem felesleges volt. Ha az ottani tulaj szerint Denverben baj van, akkor mi van Tampában, Jacksonville-ben, Oaklandban, Tennessee-ben, és még sorolhatnánk...Cay
Nagyon sok dolog van, aminek a hátteréről semmit sem tudunk. Szerintem biztos, hogy tudtak Manning sérüléséről, és az is biztos közös döntés volt, hogy nem hozzák nyilvánosságra. Olyan orvosi stáb mellett, ami egy ilyen franchise mögött van képtelenség egy ilyen serülést tutokban tartani házon belül. Én azon se lepődnék meg, ha Manning azt mondta volna az év elején, hogy utoljára fut neki az idénynek.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Elwaynek sok munkája van benne, hogy SB-t nyerjenek. Gondolom most kiakadt, mint a kakukkos óra. De tartom, hogy szerintem ott a védelem rendben volt.buccaneer
Mondjuk ezt én sem értem teljesen. Mármint, hogy miért kellett mindenkit elküldeni. Közben az is kiderült, hogy Manning-nek egy ideje combizom szakadása volt.

Én mindenesetre nagyon sajnálom őt. Most majd úgy vonul be a történelembe, mint az NFL talán valaha volt legjobb irányítója, akinek a fogyatékos kisöccse 2szer annyi gyűrűt nyert mint ő.TheBerzerker
Én is sajnálom. És szerintem azért nem feltétlenül korrekt döntés, ott is szélnek ereszteni most mindenkit. Azért Fox ott is szarból épített várat. Tavaly SB döntő, és idén is bevitte a Pacikat a playoffba. Manning is benne van már a korban. De félelmetes, hogy valaki valami sérülés, húzódás akármi miatt leadogat egy klasszis karrier után pár szar meccset, és mindenki temeti. Gase meg Fox távozása után pedig nem fog maradni szerintem. Vagy lehet Denverben tudták, hogy vissza fog vonulni akármi is legyen, aztán ezért döntöttek így az edzők kapcsán. De szerintem felesleges volt. Ha az ottani tulaj szerint Denverben baj van, akkor mi van Tampában, Jacksonville-ben, Oaklandban, Tennessee-ben, és még sorolhatnánk...

több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Oké ezt én is tudom, csak arra gondoltam, hogy azért elég nagy meglepetés volt, hogy az Ohio simán átgázolt az Alabama-n meg az Oregon-on is. Jones egy buldózer.TheBerzerker
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Ohio Bobcats | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Ohio State Buckeyes | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Nem is nagyon értem mi történtTheBerzerker
a legegyszerűbben, egy gifben összefoglalnám neked mi volt a fő probléma (az egyik csapat QB-ja találkozik a másik csapat NT-jével)

 cdn0.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/2928082/cardale.0.gifbaggio
Oké ezt én is tudom, csak arra gondoltam, hogy azért elég nagy meglepetés volt, hogy az Ohio simán átgázolt az Alabama-n meg az Oregon-on is. Jones egy buldózer.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Nem is nagyon értem mi történtTheBerzerker
a legegyszerűbben, egy gifben összefoglalnám neked mi volt a fő probléma (az egyik csapat QB-ja találkozik a másik csapat NT-jével)



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Elwaynek sok munkája van benne, hogy SB-t nyerjenek. Gondolom most kiakadt, mint a kakukkos óra. De tartom, hogy szerintem ott a védelem rendben volt.buccaneer
Mondjuk ezt én sem értem teljesen. Mármint, hogy miért kellett mindenkit elküldeni. Közben az is kiderült, hogy Manning-nek egy ideje combizom szakadása volt.

Én mindenesetre nagyon sajnálom őt. Most majd úgy vonul be a történelembe, mint az NFL talán valaha volt legjobb irányítója, akinek a fogyatékos kisöccse 2szer annyi gyűrűt nyert mint ő.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Elwaynek sok munkája van benne, hogy SB-t nyerjenek. Gondolom most kiakadt, mint a kakukkos óra. De tartom, hogy szerintem ott a védelem rendben volt.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Mert akkor a Jags szintjén lennénk! Jah, tényleg! Így is ott vagyunk. 😀 Egyébként Denverben szerintem a védelem jó volt, nem hiszem, hogy menesztik Del Rio-t. Ott a támadó oldal teljesítette alul az elvártakat.buccaneer
Elküldték, JDR-t, de valszeg Raiders HC lesz belőle.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
buccaneer 490
Jim Schwartz-nak nem Lovie-val volt valami afférja egyszer meccs után? Vagy várjatok, az talán Jim Harbaugh volt? Egyébként védelmi vonalon én is jó szakembernek tartom.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Jim Schwartz-ot is kirakta a Bills. Én vele is elégedett lennék.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Mert akkor a Jags szintjén lennénk! Jah, tényleg! Így is ott vagyunk. 😀 Egyébként Denverben szerintem a védelem jó volt, nem hiszem, hogy menesztik Del Rio-t. Ott a támadó oldal teljesítette alul az elvártakat.buccaneer
Nemtudom...brutális nagytakarítás lesz ott.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Mert akkor a Jags szintjén lennénk! Jah, tényleg! Így is ott vagyunk. 😀 Egyébként Denverben szerintem a védelem jó volt, nem hiszem, hogy menesztik Del Rio-t. Ott a támadó oldal teljesítette alul az elvártakat.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Nekem ő is jó. De nem én döntök. 😀buccaneer
Miért nem?😀

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Nekem ő is jó. De nem én döntök. 😀
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Lovie cáfolja, hogy beszélt volna Marinellivel, jason Garrett pedig kijelentette, hogy mindenképp meg akarják tartani az öreget. Egyenlőre itt tartunk. Aztán persze ki tudja?buccaneer
Jack Del Rio? Állítólag Denver-ből is meneszteni akarnak sokmindenkit.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Lovie cáfolja, hogy beszélt volna Marinellivel, jason Garrett pedig kijelentette, hogy mindenképp meg akarják tartani az öreget. Egyenlőre itt tartunk. Aztán persze ki tudja?
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Oregon-t eléggé kiütötte hajnalban az Ohio. Eléggé levették a pályáról az oregoni O-t. Heismann ide vagy oda, de azért 4 turnoverrel nem meccset nyerni elég ciki. Pedig Mariota összedobált 300 yardot meg 2 td-t.TheBerzerker
nem rajta múlt.....dande
Hát nem. De amit Elliott művelt az más súrolta a felháborítóság határát😀 Mennyit futott össze végül?TheBerzerker
36/246 yard 4TD.............dande
Iszonyat brutális volt a csávó. Nem is nagyon értem mi történt. Már a Bama ellen is fura volt, olyan mintha az Ohio mindenkit megvuduzott volna a PO-ban😊TheBerzerker
Egész egyszerűen a LoS-t olyan szinten dominálták, hogy félelmetes ráadásul mind Elliott mind a QB CJones feldöntötte a védőt ha elé álltak, így mindig meg lett az a plusz 1-2yard ami kelltt a továbbhaladáshoz. Ezen múlt. Mondjuk ha a Bama védelmet megfektették igazából az egyébként gyengébb DucksD-t várható volt, hogy még inkább. Az Ohio STATE védelme pedig van annyira erős, hogy a TO ellenére tartani tudja az egyik legjobb O-t is ha kell, pláne ha ott a futás végképp nem megy.dande

Jones nagyon durván nyomta. Az alkata is olyan mint egy RB-nek.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Oregon-t eléggé kiütötte hajnalban az Ohio. Eléggé levették a pályáról az oregoni O-t. Heismann ide vagy oda, de azért 4 turnoverrel nem meccset nyerni elég ciki. Pedig Mariota összedobált 300 yardot meg 2 td-t.TheBerzerker
nem rajta múlt.....dande
Hát nem. De amit Elliott művelt az más súrolta a felháborítóság határát😀 Mennyit futott össze végül?TheBerzerker
36/246 yard 4TD.............dande
Iszonyat brutális volt a csávó. Nem is nagyon értem mi történt. Már a Bama ellen is fura volt, olyan mintha az Ohio mindenkit megvuduzott volna a PO-ban😊TheBerzerker
Egész egyszerűen a LoS-t olyan szinten dominálták, hogy félelmetes ráadásul mind Elliott mind a QB CJones feldöntötte a védőt ha elé álltak, így mindig meg lett az a plusz 1-2yard ami kelltt a továbbhaladáshoz. Ezen múlt. Mondjuk ha a Bama védelmet megfektették igazából az egyébként gyengébb DucksD-t várható volt, hogy még inkább. Az Ohio STATE védelme pedig van annyira erős, hogy a TO ellenére tartani tudja az egyik legjobb O-t is ha kell, pláne ha ott a futás végképp nem megy.