Tampa Bay Buccaneers
28 feliratkozó
több mint 11 éve
tudsz angolul? tudsz mondatot értelmezni? mit bizonyít, hogy a realitás épp a szöges ellentéte annak, amit az előbb állítottál?lehet, h én vagyok a hülye... de inkább rád szavazok.
hagyjuk inkább...baggio
kérdéseidre a válaszok:
igen, tudok... mondhatni egy csöppet felfogtam az egyetemen anno, meg a mindennapi használatból... de te biztosan jobban tudsz, hisz ncaa-t nézel... leborulok lábaid elé, mester.
mondatértelmezés... na ez már neccesebb... több értelme is lehet egy mondatnak, de te ezt is biztosan tudod, mester.
realitás??? ami neked realitás, az lehet h másnak nem az... de ebbe bele sem megyek, úgy is biztosan te jobban tudod, mester.
kiindultunk onnan, h a baseballos múlt mennyire befolyásoló tényező... én mondtam, h sztem nem. Te felhozol egy Akbar-t, aki mondott egy ilyent. húha, nehéz lehet az életed, ha mindent elhiszel. Én mondtam Prime-ot, te meg hozol példának egy viccnek szánt cikket.
Akkor mi is a realitás?
Elmondom:
Akbar akart valami olyant mondani, amit még senki, vagy kevesen. neked ez nagyon tetszett és már el is loptad a "jó" szöveget.
Most meg pedálozól, ahelyett h valami normális dolgot mondanál.
ezer dolgot mondhattál volna, de inkább a kötözködés fele vitted el. Pl ha megfigyeled, akkor XY játékos baseballos múltjára tekintettel, ezt meg ezt csinál.
De, nem... hát akkor, hogy lehet téged komolyan venni?
remélem tudtam segíteni.
“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”
“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Stezt fikázzátokwww.nemzetisport.hu/nfl/nfl-fej-fej-mellett-a-panthers-a-saints-es-a-falcons-javul-a-bucs-2396941

több mint 11 éve
Megy itt a huza-vona, melyik QB-t húzzuk, ki a jobb kettejük közül, aztán majd jól meglepődünk ha Lovie húz egy bődületes hülyesèget. Tőle kitelik, hogy van új Tàmadó edző, akkor Glennon kapjon egy esélyt (QB of the future) és szépen behúzza Gregory-t, vagy Williams-t. MikeInsDaleMajd jön Kevin Costner és Lb-t visz 1/1-re 😉
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 11 éve
Akkor egy újabb fejezet idei szappanoperánkhoz 😛erről ez jutott eszembe:
www.nfl.com/news/story/0ap3000000473948/article/jimbo-fisher-buccaneers-contacted-fsu-about-jameis-winstondande
"He's always in the film room studying. He's highly intelligent. He's a lot more athletic than people think. He's extremely tough, competitive and he'll put the time in. He is about winning. You combine his intangibles with his great ability, and you get a great champion."
| Jimbo Fisher JaMarcus Russellről 2007-ben |

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Én azért megtartanám Glennont, Smith helyében, attól függetlenül hogyan dönt a drafton. Azért Glennon bármikor szépen le tudna hozni egy meccset, egy normális fallal. Míg Smith eddigi szerzeményei nem annyira. A draftról érkező irányító meg ki tudja milyen teljesítményt nyújt majd ugye. Legyen is az bárki.
több mint 11 éve
Akkor egy újabb fejezet idei szappanoperánkhoz 😛több mint 11 éve
buccaneer
490
Akkor tényleg nagy hülye lenne! nem minden évben jön ki két ilyen tehetséges irányító. Ráadásul miénk az 1/1. Szóval még a csillagok állása is kedvez. Szerintem egyébként nincs itt akkora huzavona és nem is tudom minek kellene ahhoz történnie, hogy Smithnél és Lichtnél a mérleg Mariota felé billenjen át.
több mint 11 éve
Megy itt a huza-vona, melyik QB-t húzzuk, ki a jobb kettejük közül, aztán majd jól meglepődünk ha Lovie húz egy bődületes hülyesèget. Tőle kitelik, hogy van új Tàmadó edző, akkor Glennon kapjon egy esélyt (QB of the future) és szépen behúzza Gregory-t, vagy Williams-t.
több mint 11 éve
tudsz angolul? tudsz mondatot értelmezni? mit bizonyít, hogy a realitás épp a szöges ellentéte annak, amit az előbb állítottál?hagyjuk inkább...

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Primetime alatt azt a Deion Sanders-t érted, aki a saját missed tackle-jeit "business decisions"-nek nevezte?és ez bizonyít, mit is?
de itt van egy ilyen cikk is:
www.nfl.com/news/story/0ap1000000156368/article/deion-sanders-or-bo-jackson
külön pontként a táblázatban, hogy hol kerülte a két jó baseballozó a kontaktotbaggio
Where he avoided contact: On defense In the batter's box
az meg hogy állandóan hülyül, bizonyít mit is?
“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”
“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Primetime alatt azt a Deion Sanders-t érted, aki a saját missed tackle-jeit "business decisions"-nek nevezte?de itt van egy ilyen cikk is:
külön pontként a táblázatban, hogy hol kerülte a két jó baseballozó a kontaktot

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
értem, csak az nem köthető a baseballhoz... értem, h mi a különbség... Akbar meg nagy szakértő amúgy... semmi köze, egyik ilyen mentalitású, másik olyan... embertől függ és nem attól, h baseballozott vagy sem... pl. a másik nagy szakértő, Primetime, aki igen sokat baseballozott, soha nem mondott ilyent tudomásom szerint... sztem ez csak egy olyan, mondjunk valamit, hogy legyen valami mondva...Pedig de, Akbar Gbaja-Biamila is ugyanezt mondta a Combine közvetítés során, pedig ő DE volt... nem nagy dolgokra kell itt gondolni, hogy az egyik kifut a pályáról, a másik pedig fejjel előre, hanem a szándék és attitűd, ami megkülönböztet egy RG3-t és RW-t egymástólbaggioRW most sem kerüli a kontaktot... olyanokat kap meccsenként, h az na. De a lényeg, hha valaki baseballozott az semmiben sem vetíthető át arra, hogy felveszi vagy kikerüli a kontaktot...RW-nek élőben láttam az első NC State-es meccsét, mikor rögtön beleszaladt egy agyrázkódásba. Utána teljesen máshogy állt a játékhoz, jó tanulópénz volt neki, ő rá ugyanúgy igaz ezbaggioSzerintem meg pont rosszul látod, Winston baseballozott is, az ilyen játékosokra pedig különösen jellemző, hogy kerülik a kontaktotbaggioRW is... az semmit nem jelent, h mit mondanak, inkább az, h mit csinál.SeaSzilaHawk
ja, és gratula, h láttad a meccset... akkor biztos nem gondoltad volna, h gyűrűvel fog virítani...SeaSzilaHawk
“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”
“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Pedig de, Akbar Gbaja-Biamila is ugyanezt mondta a Combine közvetítés során, pedig ő DE volt... nem nagy dolgokra kell itt gondolni, hogy az egyik kifut a pályáról, a másik pedig fejjel előre, hanem a szándék és attitűd, ami megkülönböztet egy RG3-t és RW-t egymástólRW most sem kerüli a kontaktot... olyanokat kap meccsenként, h az na. De a lényeg, hha valaki baseballozott az semmiben sem vetíthető át arra, hogy felveszi vagy kikerüli a kontaktot...RW-nek élőben láttam az első NC State-es meccsét, mikor rögtön beleszaladt egy agyrázkódásba. Utána teljesen máshogy állt a játékhoz, jó tanulópénz volt neki, ő rá ugyanúgy igaz ezbaggioSzerintem meg pont rosszul látod, Winston baseballozott is, az ilyen játékosokra pedig különösen jellemző, hogy kerülik a kontaktotbaggioRW is... az semmit nem jelent, h mit mondanak, inkább az, h mit csinál.SeaSzilaHawk
ja, és gratula, h láttad a meccset... akkor biztos nem gondoltad volna, h gyűrűvel fog virítani...SeaSzilaHawk

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
buccaneer
490
Nem vitatkozni akarok, mert nem baseballoztam soha és mérkőzést is csak elvétve láttam, amikor még volt ESPN America. Csak nem értem ennek az összefüggését. Hiába játszol baseballt, ami ha jól tudom egy abszolút kontakt nélküli sport, hacsak a bázis foglalásnál nem "találkoznak" a játékosok. Amikor focizni mész, ott szerintem egy más fogaskerékre kapcsolódik az agyad, mert az meg egy tipikus kontakt sportág. RW egyébként ha jól emlékszem éppen az elődöntőben is kapott akkorát, hogy csak néztem, hogy a fenébe is tudja folytatni egyáltalán. Mondjuk ő kemény kis srác egyébként. Imádom a játékát.
több mint 11 éve
RW most sem kerüli a kontaktot... olyanokat kap meccsenként, h az na. De a lényeg, hha valaki baseballozott az semmiben sem vetíthető át arra, hogy felveszi vagy kikerüli a kontaktot...RW-nek élőben láttam az első NC State-es meccsét, mikor rögtön beleszaladt egy agyrázkódásba. Utána teljesen máshogy állt a játékhoz, jó tanulópénz volt neki, ő rá ugyanúgy igaz ezbaggioSzerintem meg pont rosszul látod, Winston baseballozott is, az ilyen játékosokra pedig különösen jellemző, hogy kerülik a kontaktotbaggioRW is... az semmit nem jelent, h mit mondanak, inkább az, h mit csinál.SeaSzilaHawk
ja, és gratula, h láttad a meccset... akkor biztos nem gondoltad volna, h gyűrűvel fog virítani...
“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”
“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
RW-nek élőben láttam az első NC State-es meccsét, mikor rögtön beleszaladt egy agyrázkódásba. Utána teljesen máshogy állt a játékhoz, jó tanulópénz volt neki, ő rá ugyanúgy igaz ezSzerintem meg pont rosszul látod, Winston baseballozott is, az ilyen játékosokra pedig különösen jellemző, hogy kerülik a kontaktotbaggioRW is... az semmit nem jelent, h mit mondanak, inkább az, h mit csinál.SeaSzilaHawk

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
buccaneer
490
Mondjuk én ebben részben egyet értek. Jobban örülnék, ha egy második kört adnának érte, akkor úgy gondolom el lehetne gondolkozni. Viszont annak ellenére, hogy elég bő a QB need-es csapatok száma, kötve hiszem, hogy annyit bárki is adna érte. Gondolom pont ezért is merült fel a harmadik kör. Glennon a sapkában sok pénzt nem jelent. Tényleg csak akkor érdemes megszabadulni tőle, ha valami hű de tuti játékost tudnak húzni az érte kapott helyen. Éppenséggel ez is mutatja egyébként mekkora nagy a várakozás az 1/1 felé, aki valószínűleg Winston lesz. Lovie úgy látszik biztos a dolgában. Az első perctől kezdve mély vízbe lesz dobva. Csak meg is tudjon felelni neki! Mert ha nem és Glennon sem lesz, akkor tényleg nagy a gáz.
több mint 11 éve
Szerintem meg pont rosszul látod, Winston baseballozott is, az ilyen játékosokra pedig különösen jellemző, hogy kerülik a kontaktotbaggioRW is... az semmit nem jelent, h mit mondanak, inkább az, h mit csinál.
“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”
“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Rebesgetik, hogy Lovie egy 3. körért megválna Glennon-tól és állítólag a Browns érdeklődik is. Akkora méretes faszságot nem tudnék elképzelni, minthogy elengedik a legjobb backup irányítót, aki szerintem kezdőnek is simán jó. Aztán majd FA-n behúznak valami vén kretént tartaléknak?
Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 11 éve
Szerintem meg pont rosszul látod, Winston baseballozott is, az ilyen játékosokra pedig különösen jellemző, hogy kerülik a kontaktot

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Megmondom én neked. Mindenki azon fog siránkozni, hogy a másik qb-t kellett volna választani, és az új HC-val megint elkezdik az új csapat építését. Én továbbra is jobban félek Lovie-tól, mint Winstontól😊Lehet rosszul látom, de nekem Winston esetében az összefoglalók alapján úgy tűnik, hogy szeret "menekülés" gyanánt a fizikai erejére hagyatkozni. Inkább lesöpri magáról ellenfeleit, mind menekül előlük. Bátran beleáll bármilyen kontaktusba, ami ugyan férfias cselekedet, csak pont ezért mondtam, hogy az NFL-ben majd kaphat akkorát, hogy azt nem teszi zsebre. 😊buccaneermeg ugye az egyetemen is ő volt az arca a csapatnak és mégis csinált hülyeségeket...
ha én GM lennék, ami nem vagyok, akkor Mariska Winston előtt lenne a boardomon... hiába jobb a fielden, ha off-field meg nem nő fel... érdekes lesz, h kit húztok és h 3 év múlva, hogyan fogunk visszatekinteni...SeaSzilaHawk
Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 11 éve
Lehet rosszul látom, de nekem Winston esetében az összefoglalók alapján úgy tűnik, hogy szeret "menekülés" gyanánt a fizikai erejére hagyatkozni. Inkább lesöpri magáról ellenfeleit, mind menekül előlük. Bátran beleáll bármilyen kontaktusba, ami ugyan férfias cselekedet, csak pont ezért mondtam, hogy az NFL-ben majd kaphat akkorát, hogy azt nem teszi zsebre. 😊buccaneermeg ugye az egyetemen is ő volt az arca a csapatnak és mégis csinált hülyeségeket...
ha én GM lennék, ami nem vagyok, akkor Mariska Winston előtt lenne a boardomon... hiába jobb a fielden, ha off-field meg nem nő fel... érdekes lesz, h kit húztok és h 3 év múlva, hogyan fogunk visszatekinteni...
“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”
“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
buccaneer
490
Lehet rosszul látom, de nekem Winston esetében az összefoglalók alapján úgy tűnik, hogy szeret "menekülés" gyanánt a fizikai erejére hagyatkozni. Inkább lesöpri magáról ellenfeleit, mind menekül előlük. Bátran beleáll bármilyen kontaktusba, ami ugyan férfias cselekedet, csak pont ezért mondtam, hogy az NFL-ben majd kaphat akkorát, hogy azt nem teszi zsebre. 😊Winstonról tudva levő, hogy jól érzi a zsebet és jól is menekül. Csak azért számomra a számok objektívabb képet adnak és nem rossz idő se a 3-C, se a SS és megerősítenek a game tapeből leszűrt dolgokban, főleg ha többi Combineon elért eredményéhez viszonyítjuk.D11ezekkel az adatokkal csak az a baj, h semmit sem érnek... inkább nézzetek meg egy pár gametape-et és máris kiderül, h miben jó az egyik és miben a másik...SeaSzilaHawkKár hogy SS vagy 3-c eredmény nincs 😕 Kiváncsi lennék. D11Jameis Winston
3 Cone Drill: 7.16
20 Yard Shuttle: 4.36
Agility Score: 11.52
Marcus Mariota
3 Cone Drill: 6.87
20 Yard Shuttle: 4.11
Agility Score: 10.98
mockdraftable.com/player/4773/
mockdraftable.com/player/4777/deyell
több mint 11 éve
Winstonról tudva levő, hogy jól érzi a zsebet és jól is menekül. Csak azért számomra a számok objektívabb képet adnak és nem rossz idő se a 3-C, se a SS és megerősítenek a game tapeből leszűrt dolgokban, főleg ha többi Combineon elért eredményéhez viszonyítjuk.D11tudom, hogy csak azért vagy beleesve, mert afro a fickó 😀
csak a számok nem mutatják meg a lényeget, a legfontosabbat egy irányítónál... mennyire alázatos, mennyire leader. Számtalan példa van, hogy hiába van meg minden tehetséged, ha ez nem párosul szorgalommal. És Winstonnál vannak karakter kérdések. Marcsinál nincsenek, max az, h mennyire tud vezető lenni. Winston el tud vezetni egy pro style offense-t, de Mariotánál ez kérdés. szóval van bőven kérdés. Az nálam nem kérdés, hogy fizikai téren mindkettő megfelel, sőt. a lényeg, ami a fejben zajlik.
“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”
“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Winstonról tudva levő, hogy jól érzi a zsebet és jól is menekül. Csak azért számomra a számok objektívabb képet adnak és nem rossz idő se a 3-C, se a SS és megerősítenek a game tapeből leszűrt dolgokban, főleg ha többi Combineon elért eredményéhez viszonyítjuk.ezekkel az adatokkal csak az a baj, h semmit sem érnek... inkább nézzetek meg egy pár gametape-et és máris kiderül, h miben jó az egyik és miben a másik...SeaSzilaHawkKár hogy SS vagy 3-c eredmény nincs 😕 Kiváncsi lennék. D11Jameis Winston
3 Cone Drill: 7.16
20 Yard Shuttle: 4.36
Agility Score: 11.52
Marcus Mariota
3 Cone Drill: 6.87
20 Yard Shuttle: 4.11
Agility Score: 10.98
mockdraftable.com/player/4773/
mockdraftable.com/player/4777/deyell