Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
 www.bucsnation.com/2015/2/8/8002819/nfl-draft-2015-marcus-mariota-or-jameis-winston Jó, hogy nem csak a mock draftok, de a Bucs szurkolók is majdhogynem 50 -50%-ban osztoznak a témán.... 😀Cay
 www.bucsnation.com/2015/2/8/8002819/nfl-draft-2015-marcus-mariota-or-jameis-winston Jó, hogy nem csak a mock draftok, de a Bucs szurkolók is majdhogynem 50 -50%-ban osztoznak a témán.... 😀Cay
Azért ez is Winston felé billen, ha csak egy kicsivel is. 😊 Én már egyébként beletörődtem, hogy nagy az esély Winston draftolására. Aztán majd nézelődhetünk, amikor a nemi erőszak ügye miatt mondjuk lecsukják, vagy ha nem is, a pályán mutatott játékának nagyon valószínű, hogy nem fog jót tenni. Meg majd jön a következő hülyeség is futószalagon. Mondják, hogy Lovie majd megneveli. Lószart! Én nem is értem miért van ennyire mindenki beleszerelmesedve. Nem vitatom a tehetségét, de egy igazi barom lehet. Mindegy... Egyébként mint azt a blogon is mondtam, engem nem is az első nap érdekel majd igazán a drafton. A második és harmadik. Ott fog igazából eldőlni, hogy elindulunk felfelé, vagy a mélybe süllyed ez az egész megtépázott nagycirkusz, amit Glazerék franchise-nak neveznek. Előre elnézést a Winston rajongóktól, mert tudom sokan vannak. De tényleg ez a véleményem róla és már kezdem unni, hogy hónapok óta a cikkek zömében mást sem olvasok csak, hogy miért lenne jobb Winston a Bucs számára, mint Mariota. Nem értem esküszöm! Van két tehetséges srác akikből az egyik normális, a másik idióta. Miért kell megmagyarázni, hogy az utóbbi a jobb megoldás? Még egyszer elnézést mindenkitől a kirohanásért, de ez most valahogy kikívánkozott!buccaneer
Sokan Roethillsberger-hez hasonlítják a mozgása miatt, és neki volt nemi erőszakos balhéja ha jól emlékszem. Ha hozná azt a szintet mint Big Ben én már elégedett lennék vele😊
Mondom ezt annak ellenére, hogy továbbra is Mariskát látnám szívesebben BUCS mezben.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
 www.bucsnation.com/2015/2/8/8002819/nfl-draft-2015-marcus-mariota-or-jameis-winston Jó, hogy nem csak a mock draftok, de a Bucs szurkolók is majdhogynem 50 -50%-ban osztoznak a témán.... 😀Cay
 www.bucsnation.com/2015/2/8/8002819/nfl-draft-2015-marcus-mariota-or-jameis-winston Jó, hogy nem csak a mock draftok, de a Bucs szurkolók is majdhogynem 50 -50%-ban osztoznak a témán.... 😀Cay
Azért ez is Winston felé billen, ha csak egy kicsivel is. 😊 Én már egyébként beletörődtem, hogy nagy az esély Winston draftolására. Aztán majd nézelődhetünk, amikor a nemi erőszak ügye miatt mondjuk lecsukják, vagy ha nem is, a pályán mutatott játékának nagyon valószínű, hogy nem fog jót tenni. Meg majd jön a következő hülyeség is futószalagon. Mondják, hogy Lovie majd megneveli. Lószart! Én nem is értem miért van ennyire mindenki beleszerelmesedve. Nem vitatom a tehetségét, de egy igazi barom lehet. Mindegy... Egyébként mint azt a blogon is mondtam, engem nem is az első nap érdekel majd igazán a drafton. A második és harmadik. Ott fog igazából eldőlni, hogy elindulunk felfelé, vagy a mélybe süllyed ez az egész megtépázott nagycirkusz, amit Glazerék franchise-nak neveznek. Előre elnézést a Winston rajongóktól, mert tudom sokan vannak. De tényleg ez a véleményem róla és már kezdem unni, hogy hónapok óta a cikkek zömében mást sem olvasok csak, hogy miért lenne jobb Winston a Bucs számára, mint Mariota. Nem értem esküszöm! Van két tehetséges srác akikből az egyik normális, a másik idióta. Miért kell megmagyarázni, hogy az utóbbi a jobb megoldás? Még egyszer elnézést mindenkitől a kirohanásért, de ez most valahogy kikívánkozott!
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
 www.bucsnation.com/2015/2/8/8002819/nfl-draft-2015-marcus-mariota-or-jameis-winston Jó, hogy nem csak a mock draftok, de a Bucs szurkolók is majdhogynem 50 -50%-ban osztoznak a témán.... 😀

több mint 9 éve
buccaneer 490
Mennyi a hely a sapka alatt? Ahogy elnézem akad pár jó FA a piacon.TheBerzerker
Kikre gondoltál egyébként?
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Mennyi a hely a sapka alatt? Ahogy elnézem akad pár jó FA a piacon.TheBerzerker
Eddig is milyen jól jött ki a sok sztár igazolás.Gyurma Pappa
Igen ebben élen jár a Bucs😀

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 982 — Egyéb témák lakó
Mennyi a hely a sapka alatt? Ahogy elnézem akad pár jó FA a piacon.TheBerzerker
Eddig is milyen jól jött ki a sok sztár igazolás.

több mint 9 éve
buccaneer 490
Nem tudom pontosan, de olyan 25-30 millió körül lesz. Nyilván függ attól is megszabadulunk-e valakitől még, vagy sem. Lesz egyébként jó játékos egy pár valóban. Mint mindig. 😊 De most jó lenne ésszel is gazdálkodni!
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Mennyi a hely a sapka alatt? Ahogy elnézem akad pár jó FA a piacon.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Na igen! Csak volt már hasonló esete. Ez így már gázos.
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Gondolom olvastátok Sapp kis akcióját😊TheBerzerker
Nézzétek! nyilván más-más nézőpontból látjuk. Én azért valakit, mert prostituálttal van, nem ítélek el. Természetesen az USA is álszent mint sok más keresztény ország. Így már ebből önmagában baj szokott lenni. Ha jól tudom a tv-s szerződését is felbontották. A bántalmazás már más tészta. Abból nem nagyon szoktak jól kijönni a játékosok, vagy a volt játékosok. És bizonyára nem véletlenül. Szerintem ez a nagyobb gáz. Nem értem a nehezen kiérdemelt nimbuszt miért kell egy ilyen miatt sutba vágni. De ő tudja!buccaneer
Szerintem ez is csak egy hír a sok közül. Nyilván az amerikai gigászi erkölcscsőszök nem engedhetik meg, hogy egy ekkora tv-s társaság a sorai között tudjon olyat, aki prostikhoz jár. Az már nyilván más kérdés, hogy mindenki cuccozik meg kurvázik. De hát tudjuk, hogy mindig az a vétkes, akit elkapnak.TheBerzerker
Bántalmazás is olyan, hogy benne van hogy megvádolják a prostik ha nem hagy elég jattot. Aztán kész a balhé és lehet nem is bántotta őket.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Gondolom olvastátok Sapp kis akcióját😊TheBerzerker
Nézzétek! nyilván más-más nézőpontból látjuk. Én azért valakit, mert prostituálttal van, nem ítélek el. Természetesen az USA is álszent mint sok más keresztény ország. Így már ebből önmagában baj szokott lenni. Ha jól tudom a tv-s szerződését is felbontották. A bántalmazás már más tészta. Abból nem nagyon szoktak jól kijönni a játékosok, vagy a volt játékosok. És bizonyára nem véletlenül. Szerintem ez a nagyobb gáz. Nem értem a nehezen kiérdemelt nimbuszt miért kell egy ilyen miatt sutba vágni. De ő tudja!buccaneer
Szerintem ez is csak egy hír a sok közül. Nyilván az amerikai gigászi erkölcscsőszök nem engedhetik meg, hogy egy ekkora tv-s társaság a sorai között tudjon olyat, aki prostikhoz jár. Az már nyilván más kérdés, hogy mindenki cuccozik meg kurvázik. De hát tudjuk, hogy mindig az a vétkes, akit elkapnak.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Gondolom olvastátok Sapp kis akcióját😊TheBerzerker
Nézzétek! nyilván más-más nézőpontból látjuk. Én azért valakit, mert prostituálttal van, nem ítélek el. Természetesen az USA is álszent mint sok más keresztény ország. Így már ebből önmagában baj szokott lenni. Ha jól tudom a tv-s szerződését is felbontották. A bántalmazás már más tészta. Abból nem nagyon szoktak jól kijönni a játékosok, vagy a volt játékosok. És bizonyára nem véletlenül. Szerintem ez a nagyobb gáz. Nem értem a nehezen kiérdemelt nimbuszt miért kell egy ilyen miatt sutba vágni. De ő tudja!
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Gondolom olvastátok Sapp kis akcióját😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Nekünk egyenlőre csak ez marad😊
 www.buccaneers.com/news/article-1/Madden-Simulation-02-Bucs-vs-14-Patriots/831bc26d-efda-4dbd-97e5-1df46bda52e1

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Minden évben így megy. Ha nincs változatosság, akkor nincs miért elolvasni a cikkeket/mockokat.
Még amikor a hülye is tudta, hogy Luck lesz az 1/1, akkor is hetente előállt valamelyik zseni azzal, hogy a Colts inkább Griffint vinné, mert ez az amaz. Még egy tucatszor lehet majd arról is olvasni szvsz, hogy a Bucs tradeben hoz egy QB-t, és draftolt egy LT-t például, vagy Randy Gregoryt. Az ötletek tárháza kimeríthetetlen.

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Na most meg egyre többen vízionálják Mariskát a Bucs-ba. ez gondolom így fog menni a draftig.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Marikának megsérült a vállízülete lehet nem fog dobálni a combineon. Nehogy csuszimuszi legyen ebből, bár nem jellemző mostanában, hogy a top QB-k a combine-on részt vennének a QB drillekbenD11
Hát én meg leszek lepve, ha legkésőbb 1/2-re nem megy ki. Már csak azért is, mert Chip Kelly egy szál alsónadrágban nekiindulna érte a déli sarknak.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
 www.cbssports.com/nfl/draft/nfl-draft-scout/24994850/nfl-mock-draft-buccaneers-should-keep-winston-in-florida

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Marikának megsérült a vállízülete lehet nem fog dobálni a combineon. Nehogy csuszimuszi legyen ebből, bár nem jellemző mostanában, hogy a top QB-k a combine-on részt vennének a QB drillekben
több mint 9 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Arroyo annyira balfék volt, hogy nála csak jobb lehet az új QB edzőnk. 😀😀
Reméljük tènyleg QB-t húzunk és nem bohóckodja el a vezetőség ezt a lehetőséget.

több mint 9 éve
buccaneer 490
a Tennessee Volunteers OC-je, Mike Bajakian az új QB coach
nem meglepő, 2004 és 2006 között a Chicago-nál már dolgozott Lovie Smith-szel együtt

szereti a dual-threat irányítókat, a CMU-nál Dan LeFevour, a Cincy-nél Zach Collaros, 2014-ben a Vols-nál Joshua Dobbs teljesített kiválóan a kezei közöttbaggio
Abszolút nem ismerem a palit. Most kérdezek egy nehezet! Szerinted NFL szinten beválhat? Már csak azért is, mert a felsorolt irányítók (kivéve Dobbs , aki még nincs a ligában) enyhe kifejezéssel élve sem lenyűgözőek.buccaneer
A maguk szintjén remek irányítók voltak, bár pont a Vols fanok nem tudtak kibékülni a playhívásaival. Sokan azt írják most, hogy mindez Mariota draftolására utal, szerintem meg épp Winstonéra: "In my opinion Jones & Bajakian need a very specific type of Quarterback to make his system really fire on all cylinders. He need that mobile QB with a big arm to work out of the pocket in the passing game."baggio
Csodálatos! Köszönöm!
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Tehát Rex Grossman a faszi keze munkáját dicséri. Bár akkoriban volt eltörve Rexynek a lába. De samesz és ez fontos.
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
a Tennessee Volunteers OC-je, Mike Bajakian az új QB coach
nem meglepő, 2004 és 2006 között a Chicago-nál már dolgozott Lovie Smith-szel együtt

szereti a dual-threat irányítókat, a CMU-nál Dan LeFevour, a Cincy-nél Zach Collaros, 2014-ben a Vols-nál Joshua Dobbs teljesített kiválóan a kezei közöttbaggio
Abszolút nem ismerem a palit. Most kérdezek egy nehezet! Szerinted NFL szinten beválhat? Már csak azért is, mert a felsorolt irányítók (kivéve Dobbs , aki még nincs a ligában) enyhe kifejezéssel élve sem lenyűgözőek.buccaneer
A maguk szintjén remek irányítók voltak, bár pont a Vols fanok nem tudtak kibékülni a playhívásaival. Sokan azt írják most, hogy mindez Mariota draftolására utal, szerintem meg épp Winstonéra: "In my opinion Jones & Bajakian need a very specific type of Quarterback to make his system really fire on all cylinders. He need that mobile QB with a big arm to work out of the pocket in the passing game."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
buccaneer 490
a Tennessee Volunteers OC-je, Mike Bajakian az új QB coach
nem meglepő, 2004 és 2006 között a Chicago-nál már dolgozott Lovie Smith-szel együtt

szereti a dual-threat irányítókat, a CMU-nál Dan LeFevour, a Cincy-nél Zach Collaros, 2014-ben a Vols-nál Joshua Dobbs teljesített kiválóan a kezei közöttbaggio
Abszolút nem ismerem a palit. Most kérdezek egy nehezet! Szerinted NFL szinten beválhat? Már csak azért is, mert a felsorolt irányítók (kivéve Dobbs , aki még nincs a ligában) enyhe kifejezéssel élve sem lenyűgözőek.
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
a Tennessee Volunteers OC-je, Mike Bajakian az új QB coach
nem meglepő, 2004 és 2006 között a Chicago-nál már dolgozott Lovie Smith-szel együtt

szereti a dual-threat irányítókat, a CMU-nál Dan LeFevour, a Cincy-nél Zach Collaros, 2014-ben a Vols-nál Joshua Dobbs teljesített kiválóan a kezei között


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal