Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem tudhatod, hogy Beckham és Benjamin mire ment volna egy Orton szintű elkapóval. Nekik azért korrekt QB-k dobáltak.
Evans az, aki egy szánalmas QB-val is elérte azt, amit.
Beckham lehet, hogy bármilyen QB-val hozott volna 1000 yardot, de Benjamin szerintem például egyáltalán nem lett volna olyan, mint amit Cam mellett mutatott.

több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
McCown próbajátékon van a Billsnél😊TheBerzerker
Arrafelé nincs sok opció szerencsétleneknek... Vick, Sanchez, McCown... Watkins-ért eldobták a tavalyi első kört. Mikor még ott volt Beckham, Evans, meg Benjamin is...Cay
Jót hát azért lássuk be, hogy elég erős volt a tavalyi WR felhozatal. Ha jól emlékszem Watkins volt a legmagasabban rangsorolt elkapó vagy tévedek? Azért akkora robbantásra mint, amit Evans és Beckham csinált senki se számított.TheBerzerker
Dehogynem, pont azt várta tőlük a csapatuk, hogy ilyen szintű elkapók lesznek, mi másért draftolták volna őket top 10-ben / annak közelében? 😊 Szerintem mostanra nyugodtan kijelenthető, amit már a tavalyi draft alatt is írtam, hogy ilyen WR classnál a feltrade-del ez egy kidobott első körös pick volt, elég ha felteszed magadnak a kérdést: mennyivel járt volna rosszabbul a Bills azzal a verzióval, ha Evanst/Beckhamet/Benjamint húzza be és megmarad az idei első köröse, mint azzal, hogy Watkinst húzta be és nincs meg az idei első köröse? Egy év távlatából azt lehet mondani, hogy Beckhamből lett az (vagy még több), aminek sokan Watkinst beállították a draft előtt. 😊
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
McCown próbajátékon van a Billsnél😊TheBerzerker
Arrafelé nincs sok opció szerencsétleneknek... Vick, Sanchez, McCown... Watkins-ért eldobták a tavalyi első kört. Mikor még ott volt Beckham, Evans, meg Benjamin is...Cay
Jót hát azért lássuk be, hogy elég erős volt a tavalyi WR felhozatal. Ha jól emlékszem Watkins volt a legmagasabban rangsorolt elkapó vagy tévedek? Azért akkora robbantásra mint, amit Evans és Beckham csinált senki se számított.TheBerzerker
Nekem úgy rémlik, végig a Watkins - Evans nevek mentek. Watkins-t pedig sok szakértő előrébb sorolta valóban. Már akkor azt mondták amúgy, hogy Evans Manziel kulcsának a sikere, és nélküle sehol sem nagyon lett volna. Lám igazuk lett. Bár, hogy végül Manziel játéktudása, vagy mentalitása miatt, az már más kérdés. De ő sem rossz elkapó. Mármint Watkins. Csak azért hoztam itt fel az előbb, mert ugye miatta nincs most első köre a Bills-nek. És nem nagyon lesz ebből irányító a drafton. Maradnak a szabadügynök piacról a "szerencsétlenek". Kicsit nehéz helyzetben vannak.Cay
Mondjuk nagy bajban lennék ha ebből a 3-asból kellene választanom. Mármint a Vick, McCown, Sanchez trióra gondolok.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
McCown próbajátékon van a Billsnél😊TheBerzerker
Arrafelé nincs sok opció szerencsétleneknek... Vick, Sanchez, McCown... Watkins-ért eldobták a tavalyi első kört. Mikor még ott volt Beckham, Evans, meg Benjamin is...Cay
Jót hát azért lássuk be, hogy elég erős volt a tavalyi WR felhozatal. Ha jól emlékszem Watkins volt a legmagasabban rangsorolt elkapó vagy tévedek? Azért akkora robbantásra mint, amit Evans és Beckham csinált senki se számított.TheBerzerker
Nekem úgy rémlik, végig a Watkins - Evans nevek mentek. Watkins-t pedig sok szakértő előrébb sorolta valóban. Már akkor azt mondták amúgy, hogy Evans Manziel kulcsának a sikere, és nélküle sehol sem nagyon lett volna. Lám igazuk lett. Bár, hogy végül Manziel játéktudása, vagy mentalitása miatt, az már más kérdés. De ő sem rossz elkapó. Mármint Watkins. Csak azért hoztam itt fel az előbb, mert ugye miatta nincs most első köre a Bills-nek. És nem nagyon lesz ebből irányító a drafton. Maradnak a szabadügynök piacról a "szerencsétlenek". Kicsit nehéz helyzetben vannak.

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
McCown próbajátékon van a Billsnél😊TheBerzerker
Arrafelé nincs sok opció szerencsétleneknek... Vick, Sanchez, McCown... Watkins-ért eldobták a tavalyi első kört. Mikor még ott volt Beckham, Evans, meg Benjamin is...Cay
Jót hát azért lássuk be, hogy elég erős volt a tavalyi WR felhozatal. Ha jól emlékszem Watkins volt a legmagasabban rangsorolt elkapó vagy tévedek? Azért akkora robbantásra mint, amit Evans és Beckham csinált senki se számított.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Marrone állítólag ezért mondott le. Nem értett egyet azzal a Watkins húzással. Inkább átvette a Jags falát. Megjegyzem, ő lehet nekünk is jól jött volna az O-line élére! Abszolút meg tudom érteni egyébként Marrone-t. Mármint azt, hogy nem tudott azonosulni a Watkins döntéssel. 😊
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
McCown próbajátékon van a Billsnél😊TheBerzerker
Arrafelé nincs sok opció szerencsétleneknek... Vick, Sanchez, McCown... Watkins-ért eldobták a tavalyi első kört. Mikor még ott volt Beckham, Evans, meg Benjamin is...

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
McCown próbajátékon van a Billsnél😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 982 — Egyéb témák lakó
Én leszarom ezt az egészet mostmár. Hetente jön ki egy-egy "belsős" forrás arról, hogy kit húz be a bucs. Jason Cole belsős infókra hivatkozva azt mondja, hogy a rizikó miatt inkább Mariota-t viszi a bucs. Azt hiszem teljesen ignorálom a mock darftok és egyéb draft hírek bucs-al foglalkozó fejezeteit...TheBerzerker
Évek óta ezt csinálom 😊

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Én leszarom ezt az egészet mostmár. Hetente jön ki egy-egy "belsős" forrás arról, hogy kit húz be a bucs. Jason Cole belsős infókra hivatkozva azt mondja, hogy a rizikó miatt inkább Mariota-t viszi a bucs. Azt hiszem teljesen ignorálom a mock darftok és egyéb draft hírek bucs-al foglalkozó fejezeteit...

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
lesz bika dlineJanek
Tampa Bay Bikaneers?empty taxi
az a helyi egyetemi csapat


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
lesz bika dlineJanek
Tampa Bay Bikaneers?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
lesz bika dline

több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 499 — !SuPeR6BoWL!
Aztán majd ha nem QB húztok 1/1-re akkor lesz ne mulass

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
buccaneer 490
Ez komoly? 😀
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Pedig valódi, csak egy hónappal ezelőtti, de ne egy kis úszógumin akadjunk már fenn... Pár hétbe telik ledobni egy ilyet, a kockás has legalább olyan egészsegtelen és veszélyes, pláne komoly fizikai megterhelésnél, mint ez


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Elég az árnyékára nézni

több mint 9 éve
buccaneer 490
Hát, innen Magyarországról szerintem lövése sincs senkinek, mi lehet az igazság. 😊 Én mint már tudhatjátok nem igazán vagyok Winston fan, de ezt azért nem igazán tudom elképzelni, hogy valódi lehet. 😊
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189

Megjelent tegnap ez a Winston fotó. Rögtön ment a fika is is mellé, hogy szépen eleresztette magát a combine-ra. Aztán pedig jött a hír, hogy a fotó manipulált. Vagyis nem valódi. Most meg azon filóznak, hogy lehet még is az. Szerintetek? 😊 Bárhogy is, azért nevetséges tényleg milyen szinten megy ez a dolog már ezzel a Mariota vs. Winston dologgal. 😀

több mint 9 éve
Csifu 223
két év alatt egyszer kapott csak ki...kapitnono
Mármint a csapat kapott ki 1-szer 2 év alatt. Szeretném azt hinni, hogy 2015-ben nem ilyen "statisztika" alapján értékelnek játékosokat az NFL-ben.
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Miért? Mariota nem nyert elégszer? Vagy nem volt igazi vezére az Oregonnak? Nem múltak rajta győzelmek? A te szemedben Winston a győztes típus? Mert gyanítom inkább ezt akartad kihozni ! És miért lenne képtelen bármilyen rendszerhez is alkalmazkodni Mariota? Lényegében gond nélkül. Egyébként nem vagyok a statisztikák rabja. Csupán a Rose Bowl kapcsán jöttek szóba, aztán kicsit elmerültünk bennük. 😊buccaneer
két év alatt egyszer kapott csak ki...


több mint 9 éve
buccaneer 490
Miért? Mariota nem nyert elégszer? Vagy nem volt igazi vezére az Oregonnak? Nem múltak rajta győzelmek? A te szemedben Winston a győztes típus? Mert gyanítom inkább ezt akartad kihozni ! És miért lenne képtelen bármilyen rendszerhez is alkalmazkodni Mariota? Lényegében gond nélkül. Egyébként nem vagyok a statisztikák rabja. Csupán a Rose Bowl kapcsán jöttek szóba, aztán kicsit elmerültünk bennük. 😊
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Mondjuk pont ezen a meccsen a mutatott játék alapján 2-3 kör különbség a két csávó között nem Mariota javára...gabokocka
Nem tudom volt-e itt egy kör is akárki javára. 😊 Mindketten dobtak egy interception-t, Mariota 72, míg Winston 60%-os pontossággal passzolt és Winston kereken 10 yarddal passzolt többet. A meccset meg simán nyerte Mariota csapata, bár azt valóban nem lehet mondani, hogy a két irányító közti különbség döntötte el. Viszont az egész évben Mariota dobott 42 TD-t 4!!!!!!! INT mellett. Winstonnál ez az arány 25/18. Kiért is ostromolják a Bucs csapatát az 1/1 elcserélése miatt? Nem Winstonért! Mariotáért! Szóval ha itt van esetleg kör különbség bárki javára is, az nem Winston lesz. 😀buccaneer
Ne csak astatisztikát nézd, hanem a megnyert meccseket, azt hogy mennyire való bele az nfl-be.Pl.: Cam Newton sem a statjai miattlett 1/1


több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Matt Ryan seniorként 19 interceptiont dobott a Boston Collegeben.
7 év NFL alatt egyszer se dobott ennyit pedig több meccs van.

Szòval egyenes arânyossàgot ne vàrjatok.

több mint 9 éve
buccaneer 490
Mariota kevés picket dob de volt 27 fumble-je. Ezt tegnap olvastam.Höri
Igen! 😀 Három év alatt. Mariota 41 mérkőzés alatt produkálta ezt. Ha Winston hasonló adatait nézzük akkor 27 meccsen 13 fumble. Vagyis Mariota meccsenként csinál valamivel több mint 0,5 fumble-t, addig Winston 0,5-nél valamivel kevesebbet. Hosszú távon természetesen ez is lehet jelentős különbség 😊 Azonban az utolsó évben mindketten 7 fumble-t csináltak. Egy fontos adat van valóban, ami Winston mellett szól. Amíg nála nagyjából hat meccsenként van labdavesztés ezekből, addig Mariotánál ez nem egészen négy. A másik dolog más írásra reagálva. Ha Mariota nem lenne képes elsajátítani egy más rendszert, akkor feltehetően nem emlegetnék 1/1 várományosnak. Sőt még lehet az első körben sem vinnék el. 😊 De tényleg nem vitatkozni akarok senkivel! Nekem Mariota a favoritom.Ez nem is fog változni. Az viszont, hogy melyikük boldogul majd az NFL-ben nagyban fog majd függeni természetesen attól is, kinek a keze alá kerülnek. Szóval érvelhetünk bárhogy ebben a kérdéskörben, egyikünk sem tudhatja mi lesz a két irányító sorsa szeptemberben, vagy akár az elkövetkező pár évben.