Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Szerintem meg pont rosszul látod, Winston baseballozott is, az ilyen játékosokra pedig különösen jellemző, hogy kerülik a kontaktotbaggio
RW is... az semmit nem jelent, h mit mondanak, inkább az, h mit csinál.SeaSzilaHawk
RW-nek élőben láttam az első NC State-es meccsét, mikor rögtön beleszaladt egy agyrázkódásba. Utána teljesen máshogy állt a játékhoz, jó tanulópénz volt neki, ő rá ugyanúgy igaz ezbaggio
RW most sem kerüli a kontaktot... olyanokat kap meccsenként, h az na. De a lényeg, hha valaki baseballozott az semmiben sem vetíthető át arra, hogy felveszi vagy kikerüli a kontaktot...
ja, és gratula, h láttad a meccset... akkor biztos nem gondoltad volna, h gyűrűvel fog virítani...SeaSzilaHawk
Pedig de, Akbar Gbaja-Biamila is ugyanezt mondta a Combine közvetítés során, pedig ő DE volt... nem nagy dolgokra kell itt gondolni, hogy az egyik kifut a pályáról, a másik pedig fejjel előre, hanem a szándék és attitűd, ami megkülönböztet egy RG3-t és RW-t egymástólbaggio
értem, csak az nem köthető a baseballhoz... értem, h mi a különbség... Akbar meg nagy szakértő amúgy... semmi köze, egyik ilyen mentalitású, másik olyan... embertől függ és nem attól, h baseballozott vagy sem... pl. a másik nagy szakértő, Primetime, aki igen sokat baseballozott, soha nem mondott ilyent tudomásom szerint... sztem ez csak egy olyan, mondjunk valamit, hogy legyen valami mondva...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 729 — no es importante
Szerintem meg pont rosszul látod, Winston baseballozott is, az ilyen játékosokra pedig különösen jellemző, hogy kerülik a kontaktotbaggio
RW is... az semmit nem jelent, h mit mondanak, inkább az, h mit csinál.SeaSzilaHawk
RW-nek élőben láttam az első NC State-es meccsét, mikor rögtön beleszaladt egy agyrázkódásba. Utána teljesen máshogy állt a játékhoz, jó tanulópénz volt neki, ő rá ugyanúgy igaz ezbaggio
RW most sem kerüli a kontaktot... olyanokat kap meccsenként, h az na. De a lényeg, hha valaki baseballozott az semmiben sem vetíthető át arra, hogy felveszi vagy kikerüli a kontaktot...
ja, és gratula, h láttad a meccset... akkor biztos nem gondoltad volna, h gyűrűvel fog virítani...SeaSzilaHawk
Pedig de, Akbar Gbaja-Biamila is ugyanezt mondta a Combine közvetítés során, pedig ő DE volt... nem nagy dolgokra kell itt gondolni, hogy az egyik kifut a pályáról, a másik pedig fejjel előre, hanem a szándék és attitűd, ami megkülönböztet egy RG3-t és RW-t egymástól


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
buccaneer 490
Nem vitatkozni akarok, mert nem baseballoztam soha és mérkőzést is csak elvétve láttam, amikor még volt ESPN America. Csak nem értem ennek az összefüggését. Hiába játszol baseballt, ami ha jól tudom egy abszolút kontakt nélküli sport, hacsak a bázis foglalásnál nem "találkoznak" a játékosok. Amikor focizni mész, ott szerintem egy más fogaskerékre kapcsolódik az agyad, mert az meg egy tipikus kontakt sportág. RW egyébként ha jól emlékszem éppen az elődöntőben is kapott akkorát, hogy csak néztem, hogy a fenébe is tudja folytatni egyáltalán. Mondjuk ő kemény kis srác egyébként. Imádom a játékát.
több mint 9 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Szerintem meg pont rosszul látod, Winston baseballozott is, az ilyen játékosokra pedig különösen jellemző, hogy kerülik a kontaktotbaggio
RW is... az semmit nem jelent, h mit mondanak, inkább az, h mit csinál.SeaSzilaHawk
RW-nek élőben láttam az első NC State-es meccsét, mikor rögtön beleszaladt egy agyrázkódásba. Utána teljesen máshogy állt a játékhoz, jó tanulópénz volt neki, ő rá ugyanúgy igaz ezbaggio
RW most sem kerüli a kontaktot... olyanokat kap meccsenként, h az na. De a lényeg, hha valaki baseballozott az semmiben sem vetíthető át arra, hogy felveszi vagy kikerüli a kontaktot...
ja, és gratula, h láttad a meccset... akkor biztos nem gondoltad volna, h gyűrűvel fog virítani...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 729 — no es importante
Szerintem meg pont rosszul látod, Winston baseballozott is, az ilyen játékosokra pedig különösen jellemző, hogy kerülik a kontaktotbaggio
RW is... az semmit nem jelent, h mit mondanak, inkább az, h mit csinál.SeaSzilaHawk
RW-nek élőben láttam az első NC State-es meccsét, mikor rögtön beleszaladt egy agyrázkódásba. Utána teljesen máshogy állt a játékhoz, jó tanulópénz volt neki, ő rá ugyanúgy igaz ez


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
buccaneer 490
Mondjuk én ebben részben egyet értek. Jobban örülnék, ha egy második kört adnának érte, akkor úgy gondolom el lehetne gondolkozni. Viszont annak ellenére, hogy elég bő a QB need-es csapatok száma, kötve hiszem, hogy annyit bárki is adna érte. Gondolom pont ezért is merült fel a harmadik kör. Glennon a sapkában sok pénzt nem jelent. Tényleg csak akkor érdemes megszabadulni tőle, ha valami hű de tuti játékost tudnak húzni az érte kapott helyen. Éppenséggel ez is mutatja egyébként mekkora nagy a várakozás az 1/1 felé, aki valószínűleg Winston lesz. Lovie úgy látszik biztos a dolgában. Az első perctől kezdve mély vízbe lesz dobva. Csak meg is tudjon felelni neki! Mert ha nem és Glennon sem lesz, akkor tényleg nagy a gáz.
több mint 9 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Szerintem meg pont rosszul látod, Winston baseballozott is, az ilyen játékosokra pedig különösen jellemző, hogy kerülik a kontaktotbaggio
RW is... az semmit nem jelent, h mit mondanak, inkább az, h mit csinál.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Rebesgetik, hogy Lovie egy 3. körért megválna Glennon-tól és állítólag a Browns érdeklődik is. Akkora méretes faszságot nem tudnék elképzelni, minthogy elengedik a legjobb backup irányítót, aki szerintem kezdőnek is simán jó. Aztán majd FA-n behúznak valami vén kretént tartaléknak?

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 729 — no es importante
Szerintem meg pont rosszul látod, Winston baseballozott is, az ilyen játékosokra pedig különösen jellemző, hogy kerülik a kontaktot


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Lehet rosszul látom, de nekem Winston esetében az összefoglalók alapján úgy tűnik, hogy szeret "menekülés" gyanánt a fizikai erejére hagyatkozni. Inkább lesöpri magáról ellenfeleit, mind menekül előlük. Bátran beleáll bármilyen kontaktusba, ami ugyan férfias cselekedet, csak pont ezért mondtam, hogy az NFL-ben majd kaphat akkorát, hogy azt nem teszi zsebre. 😊buccaneer
meg ugye az egyetemen is ő volt az arca a csapatnak és mégis csinált hülyeségeket...
ha én GM lennék, ami nem vagyok, akkor Mariska Winston előtt lenne a boardomon... hiába jobb a fielden, ha off-field meg nem nő fel... érdekes lesz, h kit húztok és h 3 év múlva, hogyan fogunk visszatekinteni...SeaSzilaHawk
Megmondom én neked. Mindenki azon fog siránkozni, hogy a másik qb-t kellett volna választani, és az új HC-val megint elkezdik az új csapat építését. Én továbbra is jobban félek Lovie-tól, mint Winstontól😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Lehet rosszul látom, de nekem Winston esetében az összefoglalók alapján úgy tűnik, hogy szeret "menekülés" gyanánt a fizikai erejére hagyatkozni. Inkább lesöpri magáról ellenfeleit, mind menekül előlük. Bátran beleáll bármilyen kontaktusba, ami ugyan férfias cselekedet, csak pont ezért mondtam, hogy az NFL-ben majd kaphat akkorát, hogy azt nem teszi zsebre. 😊buccaneer
meg ugye az egyetemen is ő volt az arca a csapatnak és mégis csinált hülyeségeket...
ha én GM lennék, ami nem vagyok, akkor Mariska Winston előtt lenne a boardomon... hiába jobb a fielden, ha off-field meg nem nő fel... érdekes lesz, h kit húztok és h 3 év múlva, hogyan fogunk visszatekinteni...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 9 éve
buccaneer 490
Kár hogy SS vagy 3-c eredmény nincs 😕 Kiváncsi lennék. D11
Jameis Winston
3 Cone Drill: 7.16
20 Yard Shuttle: 4.36
Agility Score: 11.52

Marcus Mariota
3 Cone Drill: 6.87
20 Yard Shuttle: 4.11
Agility Score: 10.98

 mockdraftable.com/player/4773/
 mockdraftable.com/player/4777/deyell
ezekkel az adatokkal csak az a baj, h semmit sem érnek... inkább nézzetek meg egy pár gametape-et és máris kiderül, h miben jó az egyik és miben a másik...SeaSzilaHawk
Winstonról tudva levő, hogy jól érzi a zsebet és jól is menekül. Csak azért számomra a számok objektívabb képet adnak és nem rossz idő se a 3-C, se a SS és megerősítenek a game tapeből leszűrt dolgokban, főleg ha többi Combineon elért eredményéhez viszonyítjuk.D11
Lehet rosszul látom, de nekem Winston esetében az összefoglalók alapján úgy tűnik, hogy szeret "menekülés" gyanánt a fizikai erejére hagyatkozni. Inkább lesöpri magáról ellenfeleit, mind menekül előlük. Bátran beleáll bármilyen kontaktusba, ami ugyan férfias cselekedet, csak pont ezért mondtam, hogy az NFL-ben majd kaphat akkorát, hogy azt nem teszi zsebre. 😊
több mint 9 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Winstonról tudva levő, hogy jól érzi a zsebet és jól is menekül. Csak azért számomra a számok objektívabb képet adnak és nem rossz idő se a 3-C, se a SS és megerősítenek a game tapeből leszűrt dolgokban, főleg ha többi Combineon elért eredményéhez viszonyítjuk.D11
tudom, hogy csak azért vagy beleesve, mert afro a fickó 😀
csak a számok nem mutatják meg a lényeget, a legfontosabbat egy irányítónál... mennyire alázatos, mennyire leader. Számtalan példa van, hogy hiába van meg minden tehetséged, ha ez nem párosul szorgalommal. És Winstonnál vannak karakter kérdések. Marcsinál nincsenek, max az, h mennyire tud vezető lenni. Winston el tud vezetni egy pro style offense-t, de Mariotánál ez kérdés. szóval van bőven kérdés. Az nálam nem kérdés, hogy fizikai téren mindkettő megfelel, sőt. a lényeg, ami a fejben zajlik.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Kár hogy SS vagy 3-c eredmény nincs 😕 Kiváncsi lennék. D11
Jameis Winston
3 Cone Drill: 7.16
20 Yard Shuttle: 4.36
Agility Score: 11.52

Marcus Mariota
3 Cone Drill: 6.87
20 Yard Shuttle: 4.11
Agility Score: 10.98

 mockdraftable.com/player/4773/
 mockdraftable.com/player/4777/deyell
ezekkel az adatokkal csak az a baj, h semmit sem érnek... inkább nézzetek meg egy pár gametape-et és máris kiderül, h miben jó az egyik és miben a másik...SeaSzilaHawk
Winstonról tudva levő, hogy jól érzi a zsebet és jól is menekül. Csak azért számomra a számok objektívabb képet adnak és nem rossz idő se a 3-C, se a SS és megerősítenek a game tapeből leszűrt dolgokban, főleg ha többi Combineon elért eredményéhez viszonyítjuk.
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 994
Kár hogy SS vagy 3-c eredmény nincs 😕 Kiváncsi lennék. D11
Jameis Winston
3 Cone Drill: 7.16
20 Yard Shuttle: 4.36
Agility Score: 11.52

Marcus Mariota
3 Cone Drill: 6.87
20 Yard Shuttle: 4.11
Agility Score: 10.98

 mockdraftable.com/player/4773/
 mockdraftable.com/player/4777/deyell
ezekkel az adatokkal csak az a baj, h semmit sem érnek... inkább nézzetek meg egy pár gametape-et és máris kiderül, h miben jó az egyik és miben a másik...
tavaly Teddy-ről is mindenki azt mondta h kettétörik, aztán kiderült, h jó a pocketpresence és nem is olyan lassú... szóval ezek a számok csak annyit mutatnak, hogy Mariota egy kicsit agilisebb, de hogy ez mit ér az NFL-ben azt nem tudni... lehet, h Mariota úgy jár, mint RG3, de lehet, h úgy mint RW, vagy Kaep.
Am már mindenkinek jóval a combine előtt megvannak a boardjaik, és ha valaki meglepően jól szerepel, akkor mégegyszer megnézik róla a tape-t...SeaSzilaHawk
Milyen kár, hogy MRI idejében nállunk ez nem így ment... Kb így nézhetett ki...
Scout Staff: Főnök itt ez a srác csinált 120 tacklet ebben az évben, volt 7 sackje, 4 FF, 2 Int. Emelett igazi vezéregyéniség, hajtja a többieket. Itt a game tape szerintünk jó fit lenne, le kéne draftolni.
MRI: Ja ja jól hangzik, nem rossz, elgondolkodik rajta, de tudjátok van az a srác az a Meki, na benne látok valamit. Kurva jo combinet tolt, na meg ő 5 cm-el magasabb mint a ti srácotok és 5 kilóval több is, de még a karja is 4cm-el hosszabb...
Scout Staff: Főni bust lesz az a srác nem tud az focizni, nézze meg azt a másik game tapet...
MRI: Kussolsz baszod nekem ő kell, kiválló atléta, jó lesz ez a Meki project...All pro lesz majd meglássátok 😀Tomcsik
nem lehet, hogy Al Davis rokona? 😀
de am persze, vannak, akik beleszeretnek a számokba... általában ilyenkor van a BUST ráírva a pickre.SeaSzilaHawk
MRI imádott atlétákat draftolni nagy upsideal kár hogy a java részük inkább tényleg csak atletizálásra lenne jó, mert focizni azt nem tudnak...akiválló atlétáink kurva gyorsak csak épp háttal futnak a játéknak 10 méterre az elkapótol...meg is látszott a védelmünkön...képzeld el ha gurulós fociba Messit a fizikai paraméterei alapján ítélik meg anno...

több mint 9 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Kár hogy SS vagy 3-c eredmény nincs 😕 Kiváncsi lennék. D11
Jameis Winston
3 Cone Drill: 7.16
20 Yard Shuttle: 4.36
Agility Score: 11.52

Marcus Mariota
3 Cone Drill: 6.87
20 Yard Shuttle: 4.11
Agility Score: 10.98

 mockdraftable.com/player/4773/
 mockdraftable.com/player/4777/deyell
ezekkel az adatokkal csak az a baj, h semmit sem érnek... inkább nézzetek meg egy pár gametape-et és máris kiderül, h miben jó az egyik és miben a másik...
tavaly Teddy-ről is mindenki azt mondta h kettétörik, aztán kiderült, h jó a pocketpresence és nem is olyan lassú... szóval ezek a számok csak annyit mutatnak, hogy Mariota egy kicsit agilisebb, de hogy ez mit ér az NFL-ben azt nem tudni... lehet, h Mariota úgy jár, mint RG3, de lehet, h úgy mint RW, vagy Kaep.
Am már mindenkinek jóval a combine előtt megvannak a boardjaik, és ha valaki meglepően jól szerepel, akkor mégegyszer megnézik róla a tape-t...SeaSzilaHawk
Milyen kár, hogy MRI idejében nállunk ez nem így ment... Kb így nézhetett ki...
Scout Staff: Főnök itt ez a srác csinált 120 tacklet ebben az évben, volt 7 sackje, 4 FF, 2 Int. Emelett igazi vezéregyéniség, hajtja a többieket. Itt a game tape szerintünk jó fit lenne, le kéne draftolni.
MRI: Ja ja jól hangzik, nem rossz, elgondolkodik rajta, de tudjátok van az a srác az a Meki, na benne látok valamit. Kurva jo combinet tolt, na meg ő 5 cm-el magasabb mint a ti srácotok és 5 kilóval több is, de még a karja is 4cm-el hosszabb...
Scout Staff: Főni bust lesz az a srác nem tud az focizni, nézze meg azt a másik game tapet...
MRI: Kussolsz baszod nekem ő kell, kiválló atléta, jó lesz ez a Meki project...All pro lesz majd meglássátok 😀Tomcsik
nem lehet, hogy Al Davis rokona? 😀
de am persze, vannak, akik beleszeretnek a számokba... általában ilyenkor van a BUST ráírva a pickre.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 994
Kár hogy SS vagy 3-c eredmény nincs 😕 Kiváncsi lennék. D11
Jameis Winston
3 Cone Drill: 7.16
20 Yard Shuttle: 4.36
Agility Score: 11.52

Marcus Mariota
3 Cone Drill: 6.87
20 Yard Shuttle: 4.11
Agility Score: 10.98

 mockdraftable.com/player/4773/
 mockdraftable.com/player/4777/deyell
ezekkel az adatokkal csak az a baj, h semmit sem érnek... inkább nézzetek meg egy pár gametape-et és máris kiderül, h miben jó az egyik és miben a másik...
tavaly Teddy-ről is mindenki azt mondta h kettétörik, aztán kiderült, h jó a pocketpresence és nem is olyan lassú... szóval ezek a számok csak annyit mutatnak, hogy Mariota egy kicsit agilisebb, de hogy ez mit ér az NFL-ben azt nem tudni... lehet, h Mariota úgy jár, mint RG3, de lehet, h úgy mint RW, vagy Kaep.
Am már mindenkinek jóval a combine előtt megvannak a boardjaik, és ha valaki meglepően jól szerepel, akkor mégegyszer megnézik róla a tape-t...SeaSzilaHawk
Milyen kár, hogy MRI idejében nállunk ez nem így ment... Kb így nézhetett ki...
Scout Staff: Főnök itt ez a srác csinált 120 tacklet ebben az évben, volt 7 sackje, 4 FF, 2 Int. Emelett igazi vezéregyéniség, hajtja a többieket. Itt a game tape szerintünk jó fit lenne, le kéne draftolni.
MRI: Ja ja jól hangzik, nem rossz, elgondolkodik rajta, de tudjátok van az a srác az a Meki, na benne látok valamit. Kurva jo combinet tolt, na meg ő 5 cm-el magasabb mint a ti srácotok és 5 kilóval több is, de még a karja is 4cm-el hosszabb...
Scout Staff: Főni bust lesz az a srác nem tud az focizni, nézze meg azt a másik game tapet...
MRI: Kussolsz baszod nekem ő kell, kiválló atléta, jó lesz ez a Meki project...All pro lesz majd meglássátok 😀

több mint 9 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Kár hogy SS vagy 3-c eredmény nincs 😕 Kiváncsi lennék. D11
Jameis Winston
3 Cone Drill: 7.16
20 Yard Shuttle: 4.36
Agility Score: 11.52

Marcus Mariota
3 Cone Drill: 6.87
20 Yard Shuttle: 4.11
Agility Score: 10.98

 mockdraftable.com/player/4773/
 mockdraftable.com/player/4777/deyell
ezekkel az adatokkal csak az a baj, h semmit sem érnek... inkább nézzetek meg egy pár gametape-et és máris kiderül, h miben jó az egyik és miben a másik...
tavaly Teddy-ről is mindenki azt mondta h kettétörik, aztán kiderült, h jó a pocketpresence és nem is olyan lassú... szóval ezek a számok csak annyit mutatnak, hogy Mariota egy kicsit agilisebb, de hogy ez mit ér az NFL-ben azt nem tudni... lehet, h Mariota úgy jár, mint RG3, de lehet, h úgy mint RW, vagy Kaep.
Am már mindenkinek jóval a combine előtt megvannak a boardjaik, és ha valaki meglepően jól szerepel, akkor mégegyszer megnézik róla a tape-t...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 593
Kár hogy SS vagy 3-c eredmény nincs 😕 Kiváncsi lennék. D11
Jameis Winston
3 Cone Drill: 7.16
20 Yard Shuttle: 4.36
Agility Score: 11.52

Marcus Mariota
3 Cone Drill: 6.87
20 Yard Shuttle: 4.11
Agility Score: 10.98

 mockdraftable.com/player/4773/
 mockdraftable.com/player/4777/

choose life
több mint 9 éve
buccaneer 490
Én inkább jósolom azt, hogy ha a falat nem hozzák rendbe Smith-ék, Winstonnak ilyen mozgékonysággal előbb nem lesz feje, mint Mariota-nak térde, mondjuk a Jets-nél. 😊 Főleg ha majd Winston olyan palikat próbál ledobálni magáról mint JJ Watt, akitől kb. akkorát fogni kapni, hogy azt sem fogja tudni merre van az arra. 😊
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
 vine.co/v/OQqYY6jUO0r Mariota és Winston 40 yardosa egymásra vetítve. Azért csak egy kicsi a különbség ami a kondit illeti... 😀Cay
Ha majd nem lesz térde utoléri Winston 😀 Amúgy sztem egy 10 font minusszal még 4.6x -et Winston is tudna. Kár hogy SS vagy 3-c eredmény nincs 😕 Kiváncsi lennék. Hátha prodayen. Winston interjúja nekem is nagyon tetszett. Én az alapján rábíznék egy franchiset. És jól is dobált!
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.
Mariota és Winston 40 yardosa egymásra vetítve. Azért csak egy kicsi a különbség ami a kondit illeti... 😀

több mint 9 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
Engem Winston amúgy jobban megnyert a combine interjújával mint Mariota. Tudom, hogy nem ez a fő szempont, de egy full pozitív mosolygós önbizalommal teli srácnak tűnt, Mariota meg többnyire motyogott, meg olyan semmilyennek látszik. Aztán lehet tévedek.. 😊

több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Remélem dobál az ostoba!
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 729 — no es importante
tessék, ő nem ködösít :p 😊

Dante Fowler on growing up in St. Pete: "I like the Bucs, but you know the Bucs are the Bucs"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal