Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
buccaneer 490
Valamikor áprilisban vágtuk ki Mike Williams-t ( ha nem csal az emlékezetem). Addig elméletileg megvolt a két kezdő elkapónk Akkor még én is egyetérthettem volna akár vele. 😊 Az elejét egyébként valószínű első körre értette. TE-et pedig második körre húztuk.😊
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
A tavalyi free agency kezdete előtt íródott mock draftom kommentjei között találtam ezt a gyöngyszemet 😊 :

ónem, nincs az az isten, hogy TE, meg WR-t vigyen a Tampa az elején, amikor egy normális DE rögtön elit védelmet csinálhatna belőlünkThrasher
több mint 9 éve
buccaneer 490
Igen, köszönöm! Közben én is utána néztem. 😊
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Új támadó koordinátoruk van. Most hirtelen nem is emlékszem ki az, de a kis Shanahant elzavarták. Mondjuk az biztos, hogy nem Arroyo az. Az új logó lehet hogy vonzza a 2-14-es szezont. Majd meglátjuk. Nekünk is új logónk volt tavaly. Meg 2-14 😊buccaneer
John DeFilipponak hívják.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Ugye jól érzem, hogy most ebben volt egy kis kárörvendés? 😊buccaneer
ja nem, nem akarom én, hogy a Browns rossz legyen, csak hát valahogy oylan helyénvalóan Browns-osan fosközepes megoldás ez
több mint 9 éve
buccaneer 490
Új támadó koordinátoruk van. Most hirtelen nem is emlékszem ki az, de a kis Shanahant elzavarták. Mondjuk az biztos, hogy nem Arroyo az. Az új logó lehet hogy vonzza a 2-14-es szezont. Majd meglátjuk. Nekünk is új logónk volt tavaly. Meg 2-14 😊
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Megküzd Manziellel az edzőtáborban, a kezdő pozícióért... miért érzem úgy, hogy most tart ott a Browns, ahol mi tavaly nyáron... jöhet a 2-14-es szezon... már csak Arroyo kell nekik, mint támadó és irányítóguru. 😊

több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Na McCown az új Browns logóban fog parádézni. 😊Cay
Igen, végre megoldották az évek óta tartó QB-mizériájukat, hosszú távra bebiztosították a pozíciót ezzel.

j/kThrasher
3 év ~14/15 M olvastam 😀
több mint 9 éve
buccaneer 490
Ugye jól érzem, hogy most ebben volt egy kis kárörvendés? 😊
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Na McCown az új Browns logóban fog parádézni. 😊Cay
Igen, végre megoldották az évek óta tartó QB-mizériájukat, hosszú távra bebiztosították a pozíciót ezzel.

j/k
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Na McCown az új Browns logóban fog parádézni. 😊

több mint 9 éve
buccaneer 490
Én azért megtartanám Glennont, Smith helyében, attól függetlenül hogyan dönt a drafton. Azért Glennon bármikor szépen le tudna hozni egy meccset, egy normális fallal. Míg Smith eddigi szerzeményei nem annyira. A draftról érkező irányító meg ki tudja milyen teljesítményt nyújt majd ugye. Legyen is az bárki.Cay
Ezzel az érveléssel nehéz lenne vitatkozni. 😊
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Most mégis mit mondjon a saját játékosáról? Hogy tehetséges srác, de a hülyeségei miatt meg fog égni?TheBerzerker
RG3 anno célzott ilyesmire Josh Gordonnal kapcsolatban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Akkor egy újabb fejezet idei szappanoperánkhoz 😛

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000473948/article/jimbo-fisher-buccaneers-contacted-fsu-about-jameis-winstondande
Most mégis mit mondjon a saját játékosáról? Hogy tehetséges srác, de a hülyeségei miatt meg fog égni?

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
tudsz angolul? tudsz mondatot értelmezni? mit bizonyít, hogy a realitás épp a szöges ellentéte annak, amit az előbb állítottál?
hagyjuk inkább...baggio
lehet, h én vagyok a hülye... de inkább rád szavazok.
kérdéseidre a válaszok:
igen, tudok... mondhatni egy csöppet felfogtam az egyetemen anno, meg a mindennapi használatból... de te biztosan jobban tudsz, hisz ncaa-t nézel... leborulok lábaid elé, mester.
mondatértelmezés... na ez már neccesebb... több értelme is lehet egy mondatnak, de te ezt is biztosan tudod, mester.
realitás??? ami neked realitás, az lehet h másnak nem az... de ebbe bele sem megyek, úgy is biztosan te jobban tudod, mester.
kiindultunk onnan, h a baseballos múlt mennyire befolyásoló tényező... én mondtam, h sztem nem. Te felhozol egy Akbar-t, aki mondott egy ilyent. húha, nehéz lehet az életed, ha mindent elhiszel. Én mondtam Prime-ot, te meg hozol példának egy viccnek szánt cikket.
Akkor mi is a realitás?
Elmondom:
Akbar akart valami olyant mondani, amit még senki, vagy kevesen. neked ez nagyon tetszett és már el is loptad a "jó" szöveget.
Most meg pedálozól, ahelyett h valami normális dolgot mondanál.
ezer dolgot mondhattál volna, de inkább a kötözködés fele vitted el. Pl ha megfigyeled, akkor XY játékos baseballos múltjára tekintettel, ezt meg ezt csinál.
De, nem... hát akkor, hogy lehet téged komolyan venni?
remélem tudtam segíteni.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Stezt fikázzátok
 www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-fej-fej-mellett-a-panthers-a-saints-es-a-falcons-javul-a-bucs-2396941

több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 499 — !SuPeR6BoWL!
Megy itt a huza-vona, melyik QB-t húzzuk, ki a jobb kettejük közül, aztán majd jól meglepődünk ha Lovie húz egy bődületes hülyesèget. Tőle kitelik, hogy van új Tàmadó edző, akkor Glennon kapjon egy esélyt (QB of the future) és szépen behúzza Gregory-t, vagy Williams-t. MikeInsDale
Majd jön Kevin Costner és Lb-t visz 1/1-re 😉

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 729 — no es importante
Akkor egy újabb fejezet idei szappanoperánkhoz 😛

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000473948/article/jimbo-fisher-buccaneers-contacted-fsu-about-jameis-winstondande
erről ez jutott eszembe:

"He's always in the film room studying. He's highly intelligent. He's a lot more athletic than people think. He's extremely tough, competitive and he'll put the time in. He is about winning. You combine his intangibles with his great ability, and you get a great champion."

| Jimbo Fisher JaMarcus Russellről 2007-ben |


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Én azért megtartanám Glennont, Smith helyében, attól függetlenül hogyan dönt a drafton. Azért Glennon bármikor szépen le tudna hozni egy meccset, egy normális fallal. Míg Smith eddigi szerzeményei nem annyira. A draftról érkező irányító meg ki tudja milyen teljesítményt nyújt majd ugye. Legyen is az bárki.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor egy újabb fejezet idei szappanoperánkhoz 😛

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/tnumuut24ylfbiac7h7h
Jimbo Fisher: Buccaneers contacted FSU about Jameis Winston
As the Buccaneers consider Jameis Winston with the first overall pick, FSU coach Jimbo Fisher said Wednesday on "NFL AM" that the team has contacted him about the draft's top-rated QB.
több mint 9 éve
buccaneer 490
Akkor tényleg nagy hülye lenne! nem minden évben jön ki két ilyen tehetséges irányító. Ráadásul miénk az 1/1. Szóval még a csillagok állása is kedvez. Szerintem egyébként nincs itt akkora huzavona és nem is tudom minek kellene ahhoz történnie, hogy Smithnél és Lichtnél a mérleg Mariota felé billenjen át.
több mint 9 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Megy itt a huza-vona, melyik QB-t húzzuk, ki a jobb kettejük közül, aztán majd jól meglepődünk ha Lovie húz egy bődületes hülyesèget. Tőle kitelik, hogy van új Tàmadó edző, akkor Glennon kapjon egy esélyt (QB of the future) és szépen behúzza Gregory-t, vagy Williams-t.

több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 729 — no es importante
tudsz angolul? tudsz mondatot értelmezni? mit bizonyít, hogy a realitás épp a szöges ellentéte annak, amit az előbb állítottál?
hagyjuk inkább...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Primetime alatt azt a Deion Sanders-t érted, aki a saját missed tackle-jeit "business decisions"-nek nevezte?

de itt van egy ilyen cikk is:
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000156368/article/deion-sanders-or-bo-jackson

külön pontként a táblázatban, hogy hol kerülte a két jó baseballozó a kontaktotbaggio
és ez bizonyít, mit is?
Where he avoided contact: On defense In the batter's box
az meg hogy állandóan hülyül, bizonyít mit is?

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 729 — no es importante
Primetime alatt azt a Deion Sanders-t érted, aki a saját missed tackle-jeit "business decisions"-nek nevezte?

de itt van egy ilyen cikk is:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/iggeqn8gwuraaoxtptoy
Deion Sanders or Bo Jackson?
It's Opening Day everybody. And with our minds on the diamond, our Adam Rank takes the two greatest cross-over stars, Deion Sanders and Bo Jackson to the grid.


külön pontként a táblázatban, hogy hol kerülte a két jó baseballozó a kontaktot


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal