Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
buccaneer 490
Mariota ma jön látogatóba. Mivel kedvelem a srácot, azt mondom neki, hogy kerülje el messzire ezt a csapatot. 😕
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
MJ 4 év 24M szerződést kapott a Bengalstól. Egy paycutra itt is jó lehetett volna
több mint 9 éve
buccaneer 490
Én általában csak a mérkőzéseket nézem meg és abból vonok le következtetést. Nem szoktam elmerülni a statokban. De azért azt elismerem, hogy sokszor megmutatnak ezt-azt. Nos, Carter esetében úgy gondoltam ez kicsit jobb, de úgy látszik nem. Nyakamat rá egyébként, hogy ennek a fasz Lovie-nak Rod Marinelli ad a háttérből tanácsokat, mert egyébként ennek a "bitang jó" szakembernek lövése sincs, hogy mit csináljon. Gondolom valami olyasmi szövegkörnyezettel, hogy " Figyelj Lovie, gőzöm sincs! Esetleg próbáljátok meg a Melton-Carter kettőst talán beválhatnak."
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Pár név akinek örülnék és még elérhető: Justin Blalock, Tramon Williams, Hardy, Wisniewski, Cox, Stevie Brown

De egyiket se hozták velünk hírba, Blalock asszem a Ramsnál van viziten. talán Hardy de őt már lassan mindenkivel összeboronálták. Wisniewski meg elhúzott már innen 😀D11
Mert Dotson bármennyire is fájó, nem az. Nem lesz megint O-line, mert azt csak a draftról nehéz lesz összeépíteni, hiszen eleve az első kör QB need.buccaneer
Dotson jó lehet LT ben és játszott is. Az utolsó 3 meccsen 1 sack, 2 hit és 4 hurryt engedett. Nem olyan rossz. Kétlem hogy ha tackle hozunk a draftról azt rögtön bal szélre tennénk. Biztos vagyok benne hogy Dotson lesz áttolva a vakoldalra. Cox valóban titán lett, meglepően tetszik eddig a Titans offseasonja. Mariota vagy Winston odakerül érdekes kis csapat lehet jövőre.

Végül kicsit olvasgattam Carterről és itt egy kis PFF stat ehhez az igazolásunkhoz.
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 993 — Believelander
Perrish Cox már elkelt.

Titans signed CB Perrish Cox to a three-year, $15 million contract.
Cox is coming off a strong 2014 with the 49ers, finishing behind only Glover Quin and Tashaun Gipson with five interceptions. He'll be an immediate upgrade as a boundary corner in the Titans' secondary opposite Jason McCourty. Cox's signing will move Blidi Wreh-Wilson into a sub-package role. Tramon Williams and Rashean Mathis are now the top remaining free-agent corners.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
buccaneer 490
Pár név akinek örülnék és még elérhető: Justin Blalock, Tramon Williams, Hardy, Wisniewski, Cox, Stevie Brown

De egyiket se hozták velünk hírba, Blalock asszem a Ramsnál van viziten. talán Hardy de őt már lassan mindenkivel összeboronálták. Wisniewski meg elhúzott már innen 😀D11
Ha Cox alatt Perrish Cox-ra gondoltál, akkor az ő és Hardy szerződését én is támogatnám. Szerintem több lehetőségünk nagyon nincs már ezen a piacon. Legalábbis, aminek van értelme. MJ-nak és Collinsnak én még adtam volna egy évet, mert MJ-nal nem spóroltunk lényegében semmit, Collins elküldésével meg nincs egy LT-nk sem. Mert Dotson bármennyire is fájó, nem az. Nem lesz megint O-line, mert azt csak a draftról nehéz lesz összeépíteni, hiszen eleve az első kör QB need. Ezzel már a LT pozíciót is kicsit sarokba szorítottuk, egy talán még hozható 2.körben. De ennyi és ez még csak egy. Emiatt a következő év megint szívás lesz. Sajnos. Meg amíg ez a "Glazer gyerekek" féle dilettáns bagázs nem takarodik a bús sunyiba, addig kb. végig az összes szezon.
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Pár név akinek örülnék és még elérhető: Justin Blalock, Tramon Williams, Hardy, Wisniewski, Cox, Stevie Brown

De egyiket se hozták velünk hírba, Blalock asszem a Ramsnál van viziten. talán Hardy de őt már lassan mindenkivel összeboronálták. Wisniewski meg elhúzott már innen 😀
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Ember nem maradt a piacon aki jó lenne DE, LT és S poszton... Kíváncsi vagyok mi a terv.D11
Szerintem nálunk nincs olyan. Tényleg kezdem ezt hinni. Morgan is inkább maradt ahol volt. Én megpróbálnám Hardy-t. Az O-line dolog pedig idén is elvérzett. Vicc eddig ez a holtszezon.Cay
Jó azért nem kell temetni a dolgot, vannak legendásan alvó csapatok, akik alig igazolnak az FA piacon, lásd a steelerst. Tavaly nem jött be az a valag igazolás. Draft nagyrésze lehet erre megy majd el, max jövőre több lesz a sapka alatt, és nem kerül veszélybe McCoy 96 milkája😊TheBerzerker
Van helyünk a sapka alatt most is, de DE-ből is kettő kéne rögtön. OL is kettő kezdő kellene, egy OG és egy OT. A sec-be is kellett volna egy-két legalább közepes játékos. Conte és Wright nálam max depht-nek jók. Goldson már nem kezdő szint ellenben elit fizut kap. McDougald biztató volt tavaly reméljük beválik, mert különben szarban vagyunk. Banks szerintem gyenge, mögé kellett volna valaki, aki nem Jenkins. Leo kiegészítőnek jó lehet, de azért reméljük túl sokat nem lesz fent. Verner az év vége felé biztató dolgokat csinált, de összességében ő sem váltotta meg a világot eddig. Sztem ez elég sok lyuk azért, hogy rookiek-kal tömjük be mind. Ráadásul instant starterek kellenének az első héttől. Oké MJ szar volt, de egy lehetőséget kaphatott volna még és szerintem Collins is, ellenben Goldsont én kivágtam voltam a picsába.
Ezzel szemben hoztunk egy 'tucatközepesenfos' OLB-t, és egy FS-t. És ugyanilyen kategóriájú Lovie hulladékokkal meg hosszabbítottunk pl.: Jenkins és Wright....... Kurvára remélem, hogy Hardy jön (de nem fog), mert így jövőre is TOP5-ben húzunk.

Eddig nyomtunk egy redskinst...

McCoy milkái nem kerülnek veszélybe mert kb 15 játékosunk millió felett szerződéssel 2016-ban. Amiből Goldson és VJ 20 milla és 2,5 millió dead maradna VJ után ebből a 20-ból, Verner és Mankins drágább még 7M-val, de a többi játékos mind jóárasított. David szerződése égetően fontos lenne minél hamarabb. De semmi baj a cap-pel. Minénk lehetett volna fél a piac...
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Ember nem maradt a piacon aki jó lenne DE, LT és S poszton... Kíváncsi vagyok mi a terv.D11
Szerintem nálunk nincs olyan. Tényleg kezdem ezt hinni. Morgan is inkább maradt ahol volt. Én megpróbálnám Hardy-t. Az O-line dolog pedig idén is elvérzett. Vicc eddig ez a holtszezon.Cay
Jó azért nem kell temetni a dolgot, vannak legendásan alvó csapatok, akik alig igazolnak az FA piacon, lásd a steelerst. Tavaly nem jött be az a valag igazolás. Draft nagyrésze lehet erre megy majd el, max jövőre több lesz a sapka alatt, és nem kerül veszélybe McCoy 96 milkája😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Ember nem maradt a piacon aki jó lenne DE, LT és S poszton... Kíváncsi vagyok mi a terv.D11
Szerintem nálunk nincs olyan. Tényleg kezdem ezt hinni. Morgan is inkább maradt ahol volt. Én megpróbálnám Hardy-t. Az O-line dolog pedig idén is elvérzett. Vicc eddig ez a holtszezon.

több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Ember nem maradt a piacon aki jó lenne DE, LT és S poszton... Kíváncsi vagyok mi a terv.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Lehet ez ilyen kiképző év lesz, ahol a kezdő qb-nak azt kell majd megtanulni, hogyan kell menekülni.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
Wisniewski szerződés nélkül távozott tőlünkD11
A Defense volt a fő need, ennyi belefér... 😀😀

több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Wisniewski szerződés nélkül távozott tőlünk
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Oke ez egy jelenet, de nekem szepen kifejezi ot

több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Azert Meltonban van fantazia. Ismeri is ez a pocs a Bearsbol.Delonso_
Conte is Lovie emberebraxa88
Ja, de ra nem tudom irni hogy van benne fantazia, mert egy rakas....Delonso_
Én speciel sajnálom, hogy elengedtük, ha normális csapattársai vannak, nem olyanok akik egymásba rohannak és háttal állnak az eseményeknek 10 méterre, akkor konzisztens jó teljesítményt tud nyújtani.Tavaly rengetegszer sérült meg, és egyfajta bűnbaknak lett ő is kikiáltva, ezért kellett, hogy távozzon tőlünk.

több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Wisniewski-t nem lenne hülyeség szerződtetni. Ha beraknák centernek, Dietrich-Smith meg kimenne RG-nek, akkor már csak egy épkézláb LT kellene a draftról és fogjuk rá meglenne az O-line.

Carter, Melton és Conte ha kezdőnek nem is, de mélységnek jól jönne a védelembe.

Viszont a D-line szétbombázását nem értem, ha csak nem 2 DT-vel akar felállni. 😀

Hardy talán az egyetlen elfogadható név, aki még szabadügynök. Nagyon tartok tőle, hogy a drafton nem QB lesz húzva...

Berántja Lovie majd Leonard Williams-t, aztán Glennon meg kap egy évet, hogy bizonyítson.MikeInsDale
Wisniewski jó lenne, de LT szerepét ebben a scenarioban én Dotsonra osztanám. Kizárt hogy Leonardot húzzuk, olyan depth van tackleben hogy kizárt. Max ha kivágjuk McCoyt 😀😀
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Azert Meltonban van fantazia. Ismeri is ez a pocs a Bearsbol.Delonso_
Conte is Lovie emberebraxa88
Ja, de ra nem tudom irni hogy van benne fantazia, mert egy rakas....
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Azert Meltonban van fantazia. Ismeri is ez a pocs a Bearsbol.Delonso_
Conte is Lovie embere
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Azert Meltonban van fantazia. Ismeri is ez a pocs a Bearsbol.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Conte is aláírt ha jól látom.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Henry Melton a fedélzeten 1 évre.

Idén ti játsszátok a mi szerepünket FAben, mi meg a titeket. 😀😀iktriad
Röhej...értem én, hogy csak nem.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Henry Melton a fedélzeten 1 évre.

Idén ti játsszátok a mi szerepünket FAben, mi meg a titeket. 😀😀
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Vonyítok a röhögéstől ha bemegyünk a minimum alá és az lesz baj😀

Ha Glennon a jövő tampában (nem bírom ezt röhögés nélkül leírni) akkor is kell qb-t draftolni, csak akkor Mariskát.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
no Goldson is cut, Conte kezdőnek jött akkor.
egyre olcsóbbak vagyunk, de jobbak még nem igazán