Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
buccaneer 490
Lehet, bár nekem Ogbuehi és Fisher is kicsit bust szagú. Preston Smith meg egyértelműen nem azonnali megoldás. Sőt, annyira lassú szegény, hogy meglepődnék ha futás elleni védekezésen kívül bármire is használható lenne. De én már azon is meg fogok lepődni a korábbiakból kiindulva, ha ez a stáb második körben LT-t fog húzni.
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Megnézegettem a draft pickeket, és szerintem simán megoldható pár nagy need az első 3 körben. 1/1-re Winston, 2/2re az OT (Ogbuehi, Fisher vagy Humphries) 3/1-re pedig egy DE. Preston Smith, Trey Flowers akár. Itt tényleg csak Lovie mester hülyeségein múlik, hogy mi sül ki belőle.
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Állítólag a Bucs nagyon nézegeti Hutson Mason-t a Georgia irányítóját. Csak nehogy a vége az legyen, hogy tényleg nem hozunk 1/1-re egy elit QB-t! Akkor pedig meglincselik ezt a barmot, feltéve, hogy nem ad senki egy talicskányi pick-et az 1/1 ért.buccaneer
Na őt azért erős lenne elhozni. Vagy 10 QB jobb nála az idei classban. Aaron Murray sokkal jobb játékos volt a Georgiában a stílusuk nagyon hasonló, és meg lehet nézni Murraynek mennyi esélye van pályára kerülni. Ha mindenképpen később hozna irányítót, amit nagy hibának éreznék, akkor Petty, Carden, Mannion, esetleg Grayson jöhetne szóba inkább komolyabban. De legyen csak meg Winston.
több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 499 — !SuPeR6BoWL!
Hát olvasva Lovie nyilatkozatait benne van bőven a pakliban, hogy sem Winston sem Marijóska nem lesz Buccaneer... Vagy csak most ködösít és QB draft lesz vagy jön a Costneres pick és LB-t draftol tok... De akkor tuti felkoncolják...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
buccaneer 490
Állítólag a Bucs nagyon nézegeti Hutson Mason-t a Georgia irányítóját. Csak nehogy a vége az legyen, hogy tényleg nem hozunk 1/1-re egy elit QB-t! Akkor pedig meglincselik ezt a barmot, feltéve, hogy nem ad senki egy talicskányi pick-et az 1/1 ért.
több mint 9 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Lehet tényleg a védelemmel akar pontokat csinálni. 😀
Kezdi már a hülyeséget...

"They're two excellent quarterbacks that are available at the top. And when you get a chance to draft someone like that most of the time people do. But there are other good players in the draft also. I think it's a deep draft." - Lovie Smith

több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Lassan jön Selvie is... csak vinni kéne egy doboz mezt Dallas-ba, hogy egyszerűsítsünk a dolgokon. 😀Cay
Jó is lenne.
Akkor végre hiány posztra is lenne igazolásunk. xDMikeInsDale
Honnan veszed, hogy van ebben a csapatban hiányposzt? Lehet az a koncepció, hogy minden pontot a védelem tesz majd a táblára. Akkor meg ki nem szarja le az offense line-t?😀TheBerzerker
Jogos. 😀
Nekem mindegy hogyan oldják meg pontokat, csak győzzünk. xDMikeInsDale
Just win, Baby! ja nem. rossz helyen vagyok 😀
több mint 9 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Lassan jön Selvie is... csak vinni kéne egy doboz mezt Dallas-ba, hogy egyszerűsítsünk a dolgokon. 😀Cay
Jó is lenne.
Akkor végre hiány posztra is lenne igazolásunk. xDMikeInsDale
Honnan veszed, hogy van ebben a csapatban hiányposzt? Lehet az a koncepció, hogy minden pontot a védelem tesz majd a táblára. Akkor meg ki nem szarja le az offense line-t?😀TheBerzerker
Jogos. 😀
Nekem mindegy hogyan oldják meg pontokat, csak győzzünk. xD

több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
jó-jó, nem hozunk impact playert, de ha Koenent kivágjuk, én máris elégedett leszek az offseasonünkkel
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Selvieről lemaradtunk 😀 Pedig 1,4M-ért nálunk is bőven elfért volna
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Lassan jön Selvie is... csak vinni kéne egy doboz mezt Dallas-ba, hogy egyszerűsítsünk a dolgokon. 😀Cay
Jó is lenne.
Akkor végre hiány posztra is lenne igazolásunk. xDMikeInsDale
Honnan veszed, hogy van ebben a csapatban hiányposzt? Lehet az a koncepció, hogy minden pontot a védelem tesz majd a táblára. Akkor meg ki nem szarja le az offense line-t?😀

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Lassan jön Selvie is... csak vinni kéne egy doboz mezt Dallas-ba, hogy egyszerűsítsünk a dolgokon. 😀Cay
Jó is lenne.
Akkor végre hiány posztra is lenne igazolásunk. xD

több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Lassan jön Selvie is... csak vinni kéne egy doboz mezt Dallas-ba, hogy egyszerűsítsünk a dolgokon. 😀

több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
hmm ez nem rossz upgrade
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 687 — Pfizer & Moderna fan
Carter, Melton, Moore...
Úgy látszik Marinelli tényleg segít fusiban Lovie-nak védelmet építeni.
Legalább is remélem, mert akkor legalább valami előre lépés lenne már. 😀MikeInsDale
mini Dallas D#
tuti megnézem pár mecseteket 😊

több mint 9 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Carter, Melton, Moore...
Úgy látszik Marinelli tényleg segít fusiban Lovie-nak védelmet építeni.
Legalább is remélem, mert akkor legalább valami előre lépés lenne már. 😀

több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
The ‪#‎Bucs‬ have agreed to terms with defensive back Sterling Moore
több mint 9 éve
Csifu 223
volt olyan ember a front office-ból, aki hivatalosan megerősítette az érdeklődést?rva
"At the end of the day, we didn't feel good about it," general manager Jason Licht told the Times.
Innen:  www.tampabay.com/blogs/bucs/bucs-take-themselves-out-of-running-for-greg-hardy/2221843

Ez alapján a pályán kívüli dolgok miatt nem próbálták komolyan leigazolni, de hogy ez mennyire számított valójában, majd csak a drafton fog kiderülni. Ha tényleg ennyire figyelembe veszik a nőkkel szembeni erőszakot (bármilyen formáját), akkor Winston se lesz draftolva. Ha viszont őt választják majd, akkor kénytelen leszek azt hinni, hogy a Cowboys csak simán több pénzt ajánlott, és a Bucs vezetősége most csak próbálja menteni a helyzetet, hogy kiderült az érdeklődésük Hardy iránt.
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 620 — a new hope (again)
Gholston, English és Jacquies Smith megoldják meg visszahozzuk Bust Bowerst 😀 Meg amúgy is ollyan jó a sec, rengeteg indeje lesz odaérni a rushnak a QB-hez... Ki van ez találva nem is értem miért értetlenkedtek itt!D11
Ezba jacques smith, a mi tavalyi training camp hero - hard knocks sztár lb-nk? 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Igazából annyira én se aggódom a minimalizált FA jelenléten. Az viszont engem is zavar, hogy nem próbáltak meg a hiányposztra ember hozni. Lehet más a koncepció, nemtudjuk mit akar Warhop. Bár lehet nem is nagyon akarom tudni😊 Az látszik, hogy tavaly nem jött be a valag pénz elköltése, lehet most mással próbálkoznak. Mondjuk ha az O line nem nézem megint jó kis emberanyag van tampában, csak nemtudom van-e olyan ember aki a fejekben rendet tesz.

Sajnos a bucsról kialakult jelenlegi kép 100%-ig Glazer fattyainak köszönhető. Az öreg ideje alatt azért nem éppen szieszta hely volt Florida.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Orchard nem 4-3-as DE. 3-4-ben tényleg jó lehet.
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Gholston, English és Jacquies Smith megoldják meg visszahozzuk Bust Bowerst 😀 Meg amúgy is ollyan jó a sec, rengeteg indeje lesz odaérni a rushnak a QB-hez... Ki van ez találva nem is értem miért értetlenkedtek itt!D11
Nate Orchard olyan szépen csúszik a mock draftokon, a 3. körben még lehet ott lesz.
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Gholston, English és Jacquies Smith megoldják meg visszahozzuk Bust Bowerst 😀 Meg amúgy is ollyan jó a sec, rengeteg indeje lesz odaérni a rushnak a QB-hez... Ki van ez találva nem is értem miért értetlenkedtek itt!
több mint 9 éve
buccaneer 490
Vicc egyébként az egész. A mi oldalunkon van 25 millió, a Cowboys oldalán 7, s nem tudunk annyival többet ígérni, hogy egy jó játékos minket válasszon, mert mindenki tudja, hogy Tampába jönni egyenlő a szakmai sikertelenséggel. Na ez az konkrétan, amit Glazerék a hosszú, langyos vízben pancsikolós évek alatt elértek. A világ nem dőlt össze, de ez elég kiábrándító azért.buccaneer
egyáltalán nem biztos, hogy a Bucs akkora 'player' volt ebben a dologban, és nem Hardy ügynöke használta a fake-érdeklődést a játékos árának felverésére, és még az is lehet, hogy a Dallas végül önmagára licitálva 'nyert'
volt olyan ember a front office-ból, aki hivatalosan megerősítette az érdeklődést?rva
Vicc egyébként az egész. A mi oldalunkon van 25 millió, a Cowboys oldalán 7, s nem tudunk annyival többet ígérni, hogy egy jó játékos minket válasszon, mert mindenki tudja, hogy Tampába jönni egyenlő a szakmai sikertelenséggel. Na ez az konkrétan, amit Glazerék a hosszú, langyos vízben pancsikolós évek alatt elértek. A világ nem dőlt össze, de ez elég kiábrándító azért.buccaneer
egyáltalán nem biztos, hogy a Bucs akkora 'player' volt ebben a dologban, és nem Hardy ügynöke használta a fake-érdeklődést a játékos árának felverésére, és még az is lehet, hogy a Dallas végül önmagára licitálva 'nyert'
volt olyan ember a front office-ból, aki hivatalosan megerősítette az érdeklődést?rva
Nem, nem tudok ilyenről, legalábbis abból az egy-két cikkből, amit ezzel kapcsolatban olvastam. Lehet igazad is van benne, csak amikor van egy 4-3-as védelmed és lényegében nincs ebben a rendszerben használható DE-ed, mert a korábban igazolt játékost is elküldted, akkor a lényegében egyedüliként erre a posztra alkalmas játékost csak meginterjúvolod. Legalábbis én ezt tenném. Egyébként valóban nem úgy tűnt, hogy a Bucs szétszakad ezért a transzferért. Csak nekünk szurkolóknak, meg pont ez a bajunk az idei FA időszakkal. A hiányposztokra alkalmas játékosokhoz hozzá sem szólunk, ahová nem feltétlen kell oda meg igazolunk, még ha nem is drágán. De ebből nehéz kivenni az előrelépés lehetőségét.
több mint 9 éve
rva 4 089 — Me for President!
Vicc egyébként az egész. A mi oldalunkon van 25 millió, a Cowboys oldalán 7, s nem tudunk annyival többet ígérni, hogy egy jó játékos minket válasszon, mert mindenki tudja, hogy Tampába jönni egyenlő a szakmai sikertelenséggel. Na ez az konkrétan, amit Glazerék a hosszú, langyos vízben pancsikolós évek alatt elértek. A világ nem dőlt össze, de ez elég kiábrándító azért.buccaneer
egyáltalán nem biztos, hogy a Bucs akkora 'player' volt ebben a dologban, és nem Hardy ügynöke használta a fake-érdeklődést a játékos árának felverésére, és még az is lehet, hogy a Dallas végül önmagára licitálva 'nyert'
volt olyan ember a front office-ból, aki hivatalosan megerősítette az érdeklődést?