Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
azt nézve, hogy valszleg cutoltuk volna, ez egy hajszállal jobb, viszont ez megint egy olyan lépés, amitől maga a csapat egy centivel sincs előrébb.
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Dashon Goldsont megszerezte a Redskins egy 6. körös pickért, és a safety mellé még kapnak is egy 7. kört a Buccaneerstől.Shawn84
Mekkora üzlet már megint. Adták bárkinek aki bármit adott érte. De milyen jó a jövő évi felhozatal! Major Wright, Bradley McDougald, és Chris Conte. Micsoda harc lesz a kezdő pozíciókért! Szerintem hozzunk még két safety-t, cseréljünk el hármat, majd draftoljunk négyet. Hátha összeáll tőle a támadófal is! Erre már annyira nehéz mit mondani... komolyan.

több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Freeman meg úgy döntött visszatér az NFL-be, és aláírt a Dolphins-hoz. 😊Cay
Ezt én is olvastam. Szegénynek már annyira mind1...TheBerzerker
Egy igazán jó éve volt szerencsétlennek. Bár nem akarásnak nyögés a vége. Annak amit nálunk művelt tavaly előtt. A Vikinges a játéksémát sem tudom megtanulni dolgot pedig ne is említsük. Ki tudja... ha akar is, hátha ki tud még húzni magából valamit. Bár én Freeman macskajancsi mentalitásából simán kinézem, hogy ő harmadik számú irányítóként is akár, nagyon szívesen elpadozgat párszázezerért még pár éven keresztül.

több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Dashon Goldsont megszerezte a Redskins egy 6. körös pickért, és a safety mellé még kapnak is egy 7. kört a Buccaneerstől.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Freeman meg úgy döntött visszatér az NFL-be, és aláírt a Dolphins-hoz. 😊Cay
Ezt én is olvastam. Szegénynek már annyira mind1...

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Freeman meg úgy döntött visszatér az NFL-be, és aláírt a Dolphins-hoz. 😊

több mint 9 éve
buccaneer 490
George Johnson (DE) is vizitál nálunk. Mondjuk nekem a TV-n keresztül nem jött le, de tavaly egész jó számokat produkált a Lions-nál. Volt már nálunk korábban egyébként.
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Connolly látogatásáról van valami hír?TheBerzerker
Csütörtökön látogat Tampába. Az az itteni idő szerint ma éjszaka. Lehet reggelre, vagy késő éjjel már okosabbak leszünk. ☺

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Connolly látogatásáról van valami hír?

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Valaki írja már le pontosan a draft pickjeinketcsupi4
 en.wikipedia.org/wiki/2015_NFL_draft

1/1
2/2
3/1
4/10
5/26
5/32
6/8
7/1

szívesenGyurma Pappa
Kösz szépen
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Valaki írja már le pontosan a draft pickjeinketcsupi4
 en.wikipedia.org/wiki/2015_NFL_draft

1/1
2/2
3/1
4/10
5/26
5/32
6/8
7/1

szívesen

több mint 9 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Valaki írja már le pontosan a draft pickjeinket
több mint 9 éve
buccaneer 490
Nektek mi a véleményetek Fosterről... Mindenki azt mondta hogy Lovie Tampa 2-és D-e nem feküdt neki azért gyengélkedett...Tomcsik
Ha tényleg átváltotok 3-4-re ahogy hírlik, akkor ott középen futás ellen szerintem nagy hasznát fogjátok venni. Lovie rendszerébe abszolút nem illett. Bár ha nekem Lovie és közte választanom kellene én inkább őt mondanám. 😊
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Nektek mi a véleményetek Fosterről... Mindenki azt mondta hogy Lovie Tampa 2-és D-e nem feküdt neki azért gyengélkedett...Tomcsik
Foster az egyik legjobb középső linebacker volt az idei piacon szerintem. Jó játékos, és jó pár év van még benne. Lovie rendszerében a középső linebackerre hárul a legtöbb feladat, és ehhez Foster lehet tényleg kevés volt neki, de neki sajnos mindenki az. Nem az első jó játékosunk már a rendszere oltárán, a csapat meg hétről hétre szarabb. De Foster oszlopos, és megbízható tagja volt ennek a defense-nek. Jó futás ellen és coverage-ben is. Jól jártatok mindenképpen.

több mint 9 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Nektek mi a véleményetek Fosterről... Mindenki azt mondta hogy Lovie Tampa 2-és D-e nem feküdt neki azért gyengélkedett...Tomcsik
lavonte,mccoy után az egyik kedvencem volt a D be sajnálom nagyon...
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Nektek mi a véleményetek Fosterről... Mindenki azt mondta hogy Lovie Tampa 2-és D-e nem feküdt neki azért gyengélkedett...

több mint 9 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
LB Brandon Magee meg elmegy inkabb baseballozni 😀
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Mason Foster a Chicagoban folytatja....csupi4
Hmmm? Az kemény. Reméltem hogy mi megyünk rá, mondjuk az Ellerbe trade után kicsi esélyt láttam rá. Tipikusan "szeretve-utáltam" 😊

több mint 9 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Mason Foster a Chicagoban folytatja....
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Az egész konf szarul draftol lényegében 😀D11
Falconsnak 5 évente van jó éve (mondjuk ők csaltak JJ-vel 😀😀).
Egyébként a Panthers jó irányba halad, Gmen jól draftol, ez a kislépések taktika tényleg hatékony lehet.
Alapvetően nem voltak rossz draftok Tampában sem (McCoy, David mindenhol elférne), de az edzőváltások nem tesznek jót a nevelésnek. (Személyes megjegyzés: Freeman draft nem volt annyira rossz, de ott a nevelés nagyon rossz irányba csúszott el, megfelelő neveléssel talán Josh is stabil kezdő lehetne továbbra is).
Mi azért szedtünk fel jó játékosokat 2006 után is, de az első körök elég szarul sikerültek, de pl. a Nicks-Evans-Strief-Armstead vonal nem sikerült szarul, és hiszem hogy a Jordan-Hicks-Jr. tengely magához fog térni. DB-ben teljesítünk elég kutyául, ha Vaccaro is bust lesz, akkor nagyon...Gyurma Pappa
Szerintem Glennon is nagyon jó draft volt, pláne a 3. napon. Tampában a legnagyobb baj legfelül a tulajdonosi körben van. Amióta az öreg "elment" nagyon nem abba az irányba mennek a dolgok, hogy eredményt produkáljanak. Glazer fattyait csak a lóvé és a villogás érdekli. Szarnak ők a csapatra. Szerintem a tavalyi draft se sikerült rosszul. A gond a rendwzerrel van. Már most rátennék egy közeopesen nagyobb összeget, hogy más csapatban minimális odafigyeléssel ASJ-ből egy kiváló Te-t lehetne faragni pl.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/11055860_437603126406579_835669501_n.jpg?stp=c128.0.384.384a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=103&cb=51254e2e-4fc41369&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=Yn5n57uBlmAQ7kNvgGGi-Lc&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYAQg0BJfYRVV_hOaXsOdej6hndu8GjMQyKyG79K0p-aTA&oe=66F38272
Jameis Winston on Instagram: "Through at the struggles through all the pain God still blessing me #Boosie"
8,280 likes, 1,688 comments - jaboowins on June 11, 2015: "Through at the struggles through all the pain God still blessing me #Boosie".
😓
több mint 9 éve
buccaneer 490
Evan Mathis-t lehet kivágja az Eagles, ha nem tudja eltradelni állítólag.Cay
nem sokkal előztél meg😀TheBerzerker
😀 Szegény Tampa fanok, ez maradt nekik. Ha meghallják, hogy valahonnan kivágnak egy guard-ot máris ugranak. Lovie helyett is. 😀Cay
Nekem hidd el, hogy jól jönne ő ide még 2-3 évre. 😊 Eaglesből kivágott vagy elcserélt játékos csak olyan csapatba kerül akit kedvelek. Jöhet Tampába 😊Shawn84
Szerintem itt nálunk is mindenki ki lenne békülve Evan Mathis-szel. 😊
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Rendszeresen a top10-ben draftolva könnyű jobb eredményeket felmutatni ebben a műfajban :p

Nálunk nincs sok ember már a korábban draftoltak közül, de az is az igazsághoz tartozik, hogy 2008 óta nekünk volt a legkevesebb pickünk összességében, pontosan 38, még az utolsó előttinek is 46 (feltrédek, Goodell lenyúlása, Shockey-csere, Vilma-csere)

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Az egész konf szarul draftol lényegében 😀D11
Falconsnak 5 évente van jó éve (mondjuk ők csaltak JJ-vel 😀😀).
Egyébként a Panthers jó irányba halad, Gmen jól draftol, ez a kislépések taktika tényleg hatékony lehet.
Alapvetően nem voltak rossz draftok Tampában sem (McCoy, David mindenhol elférne), de az edzőváltások nem tesznek jót a nevelésnek. (Személyes megjegyzés: Freeman draft nem volt annyira rossz, de ott a nevelés nagyon rossz irányba csúszott el, megfelelő neveléssel talán Josh is stabil kezdő lehetne továbbra is).
Mi azért szedtünk fel jó játékosokat 2006 után is, de az első körök elég szarul sikerültek, de pl. a Nicks-Evans-Strief-Armstead vonal nem sikerült szarul, és hiszem hogy a Jordan-Hicks-Jr. tengely magához fog térni. DB-ben teljesítünk elég kutyául, ha Vaccaro is bust lesz, akkor nagyon...

több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Az egész konf szarul draftol lényegében 😀