Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
buccaneer 490
Az ESPN riportereitől az a jóslat miszerint a Bucs 0-16-os szezont fog futni nagyon durva. Ennyire még én sem vagyok pesszimista. 😊buccaneer
Ez egy rettenetesen hülye cikk, mert minden meccset más ember értékelt. Ha mindegyik a teljes szezont értékelte volna nyilván egyikük se hozta volna ezt ki. Ez a cikk egy teljesen felesleges szenzációhajhász baromság, amire még a klikkelés is elpazarolt idő.TheBerzerker
Persze! Csak az a durva benne, hogy ugyanez a brigád minden csapatot értékelt ugyanígy és egyedül a Bucs-ból nem nézi ki senki, hogy tud meccset nyerni. A legtöbb támadó pont ha jól emlékszem 20 volt a csapatunknál, egyébként szinte sehol nem feltételezik, hogy csinálunk ennyi pontot. Még a Cleveland is kapott 4 győzelmet tőlük, a Washington és az Oakland 6-ot, A teljesen újjá alakuló Chicago, a Jacksonville és a teljesen leírt San Francisco is 7-et. A jets és a St louis meg 8-at.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Az ESPN riportereitől az a jóslat miszerint a Bucs 0-16-os szezont fog futni nagyon durva. Ennyire még én sem vagyok pesszimista. 😊buccaneer
Ez egy rettenetesen hülye cikk, mert minden meccset más ember értékelt. Ha mindegyik a teljes szezont értékelte volna nyilván egyikük se hozta volna ezt ki. Ez a cikk egy teljesen felesleges szenzációhajhász baromság, amire még a klikkelés is elpazarolt idő.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Az ESPN riportereitől az a jóslat miszerint a Bucs 0-16-os szezont fog futni nagyon durva. Ennyire még én sem vagyok pesszimista. 😊
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Egyébként hozzá kell tenni, hogy nagyon jó futó garnitúra van a drafton az idén. Legalábbis szerintem.buccaneer
Nemtudom, hogy Lovie-ék akarnak-e futót húzni valamikor, mindenesetre ezért mondtam, hogy idei kört nem adnék Petersonért.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Egyébként hozzá kell tenni, hogy nagyon jó futó garnitúra van a drafton az idén. Legalábbis szerintem.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Adrian Peterson ügynöke Bucs sityóban fotózza magát a twitteren...
Cay
Peterson kimagaslóan jó futó játékos. De akkor is megint az az érzetem, hogy a tetőtől kezdenénk építeni vele a házat. S én bizony az első négy kör draftcetlieiből sem adnék ki a kezemből, mert akkor már tényleg képtelenség lesz összetákolni egy elfogadhatónak mondható O-line-t.buccaneer
Idei kört semmiképpen sem szabad adni érte. Jövőévi már meggondolandó, vagy ha nagyon nem tartanak rá igényt még Glennon pluszba. Bár nekem kicsit vérzene érte a szívem. Én bírom a srácot.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Adrian Peterson ügynöke Bucs sityóban fotózza magát a twitteren...
Cay
Peterson kimagaslóan jó futó játékos. De akkor is megint az az érzetem, hogy a tetőtől kezdenénk építeni vele a házat. S én bizony az első négy kör draftcetlieiből sem adnék ki a kezemből, mert akkor már tényleg képtelenség lesz összetákolni egy elfogadhatónak mondható O-line-t.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik a Titans ellen kezdi a szezont a Bucs (minket pedig az 5. héten fogadtok majd, a 7. héten mentek Washingtonba)
 www.sportstalkflorida.com/2015-schedule-leak-bucs-to-face-titans-in-week-1-battle-of-1st-and-2nd-overall-draft-picks/
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Adrian Peterson ügynöke Bucs sityóban fotózza magát a twitteren...
Cay
Háh...még a végén igazam lesz? Bár nemtudom hogyan, amikor a Viking állítólag draft köröket akar Petersonért cserébe. Lovie mondjuk van olyan hülye, hogy odaadja az 1/1et😀

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Adrian Peterson ügynöke Bucs sityóban fotózza magát a twitteren...

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mondjuk Blalock-ot három csapat is hívta csak egyelöre ő nem akart/tudott választani.
Nálunk például -a beatwriterek leírása alapján- egy mindkét fél számára jó kicsengésű látogatást tett.
Szerintem még vár egy jobb (draft utáni) ajánlatra.

több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
igen, de ők nem stabil kezdők hanem borderline veteránok; akik azért nem találtak csapatot, mert sokkal inkább méretre/típusra vannak meg, mintsem biztos opciók lennének
nem véletlenül nem találtak csapatot, de akkor felesleges új Qb-t hozni, ha nettó 1 db értelmes ember nincs a lineban

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Roll Tampa Bay Buccaneers Florida State Seminoles 15 — Don Johnson
/az OL-be még lehet az FA-ról kezdő embert igazolni, így kell egy normális DE/Roll
wow, és kik ők? 😊sapka
Ha RG akkor Justin Blalock (ex Falcons) vagy Dan Connolly (ex Pats)
Ha RT akkor Joe Barksdale (ex Rams)

Blalock és Conollya masszív veteránok. 1-2 évre vidáman el tudnám őket képzelni nálunk és ennyi jó szezon még simán van bennük. A pro érvek: Blalock Koetter Atlantájából jönne, ismerik egymást. Connolly meg abból a Patsból ahonnan megszereztük Mankinst is.
Barksdale már egy más tészta, 26 évesen ő vélhetően egy kicsit zsírosabb szerződést szeretne.

Monte Kiffin: "I want 11 guys getting to the ball as quick as we can."
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
/az OL-be még lehet az FA-ról kezdő embert igazolni, így kell egy normális DE/Roll
wow, és kik ők? 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Én egyre kevésbé fázom amúgy Winston-tól. Nála egyedül ez a rohadt nemi erőszak ügy az, ami kérdésessé teszi. Mostanában több interjút, meg cikket elolvastam tőle, és ketd úgy tünni, mintha a Cam Newton-i útra lépne a srác. Azért egy Cam Newton/Big Ben hibridként egyre inkább kezdem azt hinni, hogy beválhat a srác. Mariskával meg az kezd a bajom lenni leginkább, hogy nem tudom megvan-e az a stáb tampában, aki képes lehet kezdő franchise qb-t csinálni belőle.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Roll Tampa Bay Buccaneers Florida State Seminoles 15 — Don Johnson
Egy röpke mock draft Tampa szemszögből, az persze kérdés, hogy ki hogy marad bent az alábbi névsorból :

Rnd 1.) Jameis Winston franchise QB /bár kivagyok hogy őt ide kell írnom... minden porcikám ellenzi/
Rnd 2.) Owa Odighizuwa DE /az OL-be még lehet az FA-ról kezdő embert igazolni, így kell egy normális DE/
Rnd 3.) Tre' Jackson G /mehet is egyből RG-be/
Rnd 4.) Ty Sambrailo T /további OL depth/
Rnd 5.) Gerod Hollimann FS /One year wonder így már nem biztos, hogy még bent lesz, ha igen akkor is szigorúan a jövőre nézve/
Rnd 6.) Davis Tull OLB /LB depth/
Rnd 7.) Zack Wagenmann DE /kell még ide a DE depth bőven/
Rnd 7.) Jamison Crowder WR /Eddie Royalt akartam FA-ról, ha ő nincs akkor legyen Crowder/

Monte Kiffin: "I want 11 guys getting to the ball as quick as we can."
több mint 9 éve
buccaneer 490
Már nem is a negyedik lett volna, hanem az ötödik. Cole, Morgan, Hardy, Selvie és most Johnson. Ez már arcpiritóan nagy blama lett volna. Jött hát a trade, hogy biztos legyen. Kibaszott egy kutyaütő brigád ez a Lovie féle társulat. Én ezt nem hittem volna, amikor idejött.buccaneer
Bevallom felbasztam magam, oké megértem az elkeseredést, a tavalyi szezon miatt , de én akkor leszek igazán szomorú, ha nem jön Winston. Vagy jön, de úgy is szarok leszünk. Ha kivételesen jót csinál a FO akkor is a szart látjátok benne. Eléggé unom ezt a sok negatív hangot a fórumon, még ha alapja van is az én szemléletem nem ilyen. Húzzon mindenki scoutolni, mert 2 hét a draftig. Az legalább hasznos és elvonja a figyelmet a bajokról. De itt mindig csak az eke megy.. Vegyetek példát a Raiders topicról és fanokról. UDFA után írok egy elemzést a keretről. Aztán fel se nézek ide amíg el nem kezdődik a szezon.D11
Persze igazad van. De azért gyorsan tegyük azt is hozzá, hogy a Raiders új stábbal vág neki az évnek, szóval ott kb. olyan optimistán várják a szezont, mint mi tavaly Lovie színre lépését. Mert akkor szerintem mi is tele voltunk optimizmussal. Viszont hatalmasat csalódtunk, mert ez a stáb valóban hibát-hibára halmoz és ez sajnos tény. De persze, igazad van, mert valóban mi itt hiába jártatjuk a lepcsest akkor is az lesz, amit a stáb csinál. Csak nehéz Buccaneers szurkolóként lényegében már egy évtizede újra és újra kudarccal és csalódással találkozni.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A Lions meg ha nem akarta, vagy nem tudta meccselni a dolgot, akkor az ő szemszögükből, ugye csak feljebb jöttek kb 50 helyet az egyik cetlijükkel, nyertek a dolgon úgymond. .Cay
Idézem gsn tweet-jét:
Sándor Gaál ‏@pfbusiness ápr. 15.
@BazzaniLions Matcheltek, de mivel nagyon kellett a Tampának a DE, így megegyeztek egy traderől inkább. Így kapott ellenértéket a csapat.

Johnsont tavaly az utcáról kapartuk össze kb, aztán csinált egy olyan szezont amitől leesett a drukkerek álla. Ehhez hozzá kell tenni, hogy a Lionsnál dolgozik a liga egyik legjobb DL stábja, ezért nehéz eldönteni, hogy Johnson csak egy one year wonder akit a rendszer tett naggyá vagy egy olyan tehetség akiből most jött ki a valós tudás.
Elég sok Lions szakírót követek twitteren, igazából ők sem tudják eldönteni, hogy mi az igazság.
Detroit will always hold a special place in my heart, you guys gave me a chance when no one was willing; for that I'm grateful. I have learned behind great leadership from the organization, players, and community. Continuing on this journey that God has allowed, I vow to bring love, commitment, and hard work to the city of Tampa Bay.George Johnson

több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Már nem is a negyedik lett volna, hanem az ötödik. Cole, Morgan, Hardy, Selvie és most Johnson. Ez már arcpiritóan nagy blama lett volna. Jött hát a trade, hogy biztos legyen. Kibaszott egy kutyaütő brigád ez a Lovie féle társulat. Én ezt nem hittem volna, amikor idejött.buccaneer
Bevallom felbasztam magam, oké megértem az elkeseredést, a tavalyi szezon miatt , de én akkor leszek igazán szomorú, ha nem jön Winston. Vagy jön, de úgy is szarok leszünk. Ha kivételesen jót csinál a FO akkor is a szart látjátok benne. Eléggé unom ezt a sok negatív hangot a fórumon, még ha alapja van is az én szemléletem nem ilyen. Húzzon mindenki scoutolni, mert 2 hét a draftig. Az legalább hasznos és elvonja a figyelmet a bajokról. De itt mindig csak az eke megy.. Vegyetek példát a Raiders topicról és fanokról. UDFA után írok egy elemzést a keretről. Aztán fel se nézek ide amíg el nem kezdődik a szezon.
több mint 9 éve
buccaneer 490
Most lehet én tudom rosszul, de nem csak egy draft picket küldtek? Egy hetedik köröset? Ment a mi második, ötödik körösünk, a 168-as, és jött Johnson, meg a Detroit első, hetedik köröse. A 231-es pick. Nekem kicsit vegyes ez a dolog amúgy. Ha amúgy is el lehetett volna hozni, kár érte bármit is adni. A Lions meg ha nem akarta, vagy nem tudta meccselni a dolgot, akkor az ő szemszögükből, ugye csak feljebb jöttek kb 50 helyet az egyik cetlijükkel, nyertek a dolgon úgymond. Lovie meg lehet nem ment biztosra a szerződésével. Ahogy korábban írta valaki, olyan kurva jól lett megcsinálva. Azért nagy égés lett volna már, hogy ennyi kaparás után beint a negyedik defensive end is nekünk... szerintem ez is nyomós oka lehet ennek a trade-nek. Minősítené a sztorit... Amúgy Johnson ide vagy oda, kellett defensive end mint a falat kenyér, ez tény. Ennyi pozíciót nem lehet draftról töltögetni. És a támadófal fontosabb...Cay
Most lehet én tudom rosszul, de nem csak egy draft picket küldtek? Egy hetedik köröset? Ment a mi második, ötödik körösünk, a 168-as, és jött Johnson, meg a Detroit első, hetedik köröse. A 231-es pick. Nekem kicsit vegyes ez a dolog amúgy. Ha amúgy is el lehetett volna hozni, kár érte bármit is adni. A Lions meg ha nem akarta, vagy nem tudta meccselni a dolgot, akkor az ő szemszögükből, ugye csak feljebb jöttek kb 50 helyet az egyik cetlijükkel, nyertek a dolgon úgymond. Lovie meg lehet nem ment biztosra a szerződésével. Ahogy korábban írta valaki, olyan kurva jól lett megcsinálva. Azért nagy égés lett volna már, hogy ennyi kaparás után beint a negyedik defensive end is nekünk... szerintem ez is nyomós oka lehet ennek a trade-nek. Minősítené a sztorit... Amúgy Johnson ide vagy oda, kellett defensive end mint a falat kenyér, ez tény. Ennyi pozíciót nem lehet draftról töltögetni. És a támadófal fontosabb...Cay
Már nem is a negyedik lett volna, hanem az ötödik. Cole, Morgan, Hardy, Selvie és most Johnson. Ez már arcpiritóan nagy blama lett volna. Jött hát a trade, hogy biztos legyen. Kibaszott egy kutyaütő brigád ez a Lovie féle társulat. Én ezt nem hittem volna, amikor idejött.
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Most lehet én tudom rosszul, de nem csak egy draft picket küldtek? Egy hetedik köröset? Ment a mi második, ötödik körösünk, a 168-as, és jött Johnson, meg a Detroit első, hetedik köröse. A 231-es pick. Nekem kicsit vegyes ez a dolog amúgy. Ha amúgy is el lehetett volna hozni, kár érte bármit is adni. A Lions meg ha nem akarta, vagy nem tudta meccselni a dolgot, akkor az ő szemszögükből, ugye csak feljebb jöttek kb 50 helyet az egyik cetlijükkel, nyertek a dolgon úgymond. Lovie meg lehet nem ment biztosra a szerződésével. Ahogy korábban írta valaki, olyan kurva jól lett megcsinálva. Azért nagy égés lett volna már, hogy ennyi kaparás után beint a negyedik defensive end is nekünk... szerintem ez is nyomós oka lehet ennek a trade-nek. Minősítené a sztorit... Amúgy Johnson ide vagy oda, kellett defensive end mint a falat kenyér, ez tény. Ennyi pozíciót nem lehet draftról töltögetni. És a támadófal fontosabb...Cay
Nekünk instant emberke kellet aki magas snapszámot tud játszani, még ha nem is kezdő, de rotációban nyugodtan lehet használni. Ezt 5. körbe húzott rookieval nem hiszem, hogy meg tudtuk volna oldani viszont Johnson ezt tavaly élesben hátulról tudta Detroitba, nem is rosszul. Szóval Lovieék tutira mentek. Sztem nem kérdés, hogy ez egy jó üzlet. Offer sheethez nem értek fél információkból nem vagyok hajlandó hülyeségeket leírni és annyira nem is érdekel. Szerintem jó üzlet volt és ez a lényeg. Kellett nagyon egy használható 'olcsó' játékos erre a posztra. Lovie hozott egyet.
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Most lehet én tudom rosszul, de nem csak egy draft picket küldtek? Egy hetedik köröset? Ment a mi második, ötödik körösünk, a 168-as, és jött Johnson, meg a Detroit első, hetedik köröse. A 231-es pick. Nekem kicsit vegyes ez a dolog amúgy. Ha amúgy is el lehetett volna hozni, kár érte bármit is adni. A Lions meg ha nem akarta, vagy nem tudta meccselni a dolgot, akkor az ő szemszögükből, ugye csak feljebb jöttek kb 50 helyet az egyik cetlijükkel, nyertek a dolgon úgymond. Lovie meg lehet nem ment biztosra a szerződésével. Ahogy korábban írta valaki, olyan kurva jól lett megcsinálva. Azért nagy égés lett volna már, hogy ennyi kaparás után beint a negyedik defensive end is nekünk... szerintem ez is nyomós oka lehet ennek a trade-nek. Minősítené a sztorit... Amúgy Johnson ide vagy oda, kellett defensive end mint a falat kenyér, ez tény. Ennyi pozíciót nem lehet draftról töltögetni. És a támadófal fontosabb...

több mint 9 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Jelen helyzetben én már az ilyen kis dolgoknak is tudok örülni.
Remélem a drafton ésszel válogatnak majd, mert ránk férne az erősítés. 😀

több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
A két 5. körünk közül a hátrébb lévő megy Detroitba és kaptuk Johnsont meg két 7.-et. Sztem ez jó üzlet lehet. Azért elég sok snapet fent volt tavaly és egy jó rotációs játékos volt. Meglátjuk sztem nincs ezzel a traddel gond, egyik oldalról se.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gsn twitter üzenete alapján match-eltük az offert aztán pedig trade-eltük.
Johnson jó lesz itt is, hasonlóan jó a Tampa belső passrush mint nálunk volt.