Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 210 — E/1
Winston amúgy mekkora troll, szerencsétlen szurkolók előre megvették az 5-ös mezt, aztán 3-asban fog játszani 😀  shop.buccaneers.com/catalog/product/144051?group=1&v=1&af=2Dexxter Tailor
Ez jó! 😀

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 758 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Winston amúgy mekkora troll, szerencsétlen szurkolók előre megvették az 5-ös mezt, aztán 3-asban fog játszani 😀  shop.buccaneers.com/catalog/product/144051?group=1&v=1&af=2


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
buccaneer 490
Érdekes módon nem érzek semmit. Se negatív, se pozitív irányba. Talán mert már jó előre tudtuk, hogy ez lesz. Nincs más hátra bízni kell benne, aztán majd kiderül. Számomra a draft ma éjszaka kezdődik el.
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
seggarc-seggarc, de ha ő kell ahhoz, hogy végre legyen franchise QB-nk, akkor ez van. csak ne csukassa le magát...
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Néztem Winston interjúját. Ez a srác nagyon örül és büszkének tűnik, hogy Tampába került. Kezdek hajlani abba az irányba, hogy jó lesz a srác. Legalábbis mindent megtesz majd ezért, amit csak tud.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Aki unatkozik és hangolodni akar a draftra nézze meg a draft daytcsupi4
 geekz.444.hu/2015/01/28/ujoncok-napja-az-nfl-rajongok-nedves-alma/

itt én is megemlékeztem róla pár hete.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Kurvára nagy meglepetés született. Winston Tampában.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Aki unatkozik és hangolodni akar a draftra nézze meg a draft daytcsupi4
pont most kezdem el én is ráhangolódásként


több mint 9 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Aki unatkozik és hangolodni akar a draftra nézze meg a draft dayt
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Addig nem szóltok a delikvensnek h ő az 1/1 amíg nem vagytok az órán:  profootballtalk.nbcsports.com/2015/04/30/report-bucs-wont-inform-player-hell-be-first-pick-until-theyre-on-clock/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
buccaneer 490
Nem tudom. 😊 Én csak kézilabda öltözőben fordultam meg. De abban is mint minden csapatsportban vannak tabu posztok. Ez a kéziben is az irányító, aki lényegében az edző meghosszabított keze a pályán. Úgy nem lehet játszani, hogy az irányítót nem fogadod el vezérnek, mert abból nem lesz egység, nem lesz győzelem. Én nem mondom, hogy a veteránoknak hasra kell majd esni előtte, mert tényleg nem. De egy franchise QB-nek ( márpedig tudtommal Winston ennek érkezik) igenis kell, hogy legyen szava az öltözőben. Hogy újonc? Ez van. Szerencsés esetben padozhatna és tanulhatna valaki mögött, de a Bucs most nincs ilyen helyzetben. Persze aztán majd előfordulhat, hogy nem szolgál rá erre a bizalomra. De mindaddig szerintem nem jó dolog egy nyilvánvalólag kezdő irányítót ilyen nyilatkozatokkal fogadni. Mögé kell állni, aztán lesz ami lesz! Legalábbis szerintem. 😊
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Lavonte David nyilatkozata miszerint a Bucs öltözőjében a veteránok a főnökök és ha Winston érkezik ehhez neki is alkalmazkodnia kell, hogy is mondjam? Érdekes! Egy franchise irányítónak ezek szerint kuss a neve? 😊 Nekem ez nem feltételez túl nagy bizalmat - talán már kimondható- leendő irányítónk felé. És ez nem tudom mennyire jó, főleg ha figyelembe veszem Winston habitusát is.buccaneer
David inkabb arra celzott, hogy Winstonnak vissza kell vennie, es ki kell kupalodnia, mert az NFL nem az NCAA, innen eleg hamar kicsorog majd, ha nem no fel hamar. Valamint, hogy Winstonnak fel kell fognia, hogy egy csapat tagja, es igy hozzaallni az egeszhez.

Szerintem ezzel semmi baj sincs igazabol. Sot, Davidek szempontjabol okos dolognak tartom, hogy elore felkeszitik Winstont, mi var ra a profik kozott, illetve meg nem is vitte el a Bucs ot, de mar probaljak mentoralni, hasznos tanacsokkal ellatni.Stez
Kap majd respectet az öltözőben, ha majd rászolgál arra. A két szép szeméért senki nem lesz vezér. NCAA, Heisman, 1/1... ezek a múlt. Ez az NFL! Profikkal. Ha leteszel az asztalra valamit akkor lesz szavad, ha nem akkor addig kuss a neved.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Lavonte David nyilatkozata miszerint a Bucs öltözőjében a veteránok a főnökök és ha Winston érkezik ehhez neki is alkalmazkodnia kell, hogy is mondjam? Érdekes! Egy franchise irányítónak ezek szerint kuss a neve? 😊 Nekem ez nem feltételez túl nagy bizalmat - talán már kimondható- leendő irányítónk felé. És ez nem tudom mennyire jó, főleg ha figyelembe veszem Winston habitusát is.buccaneer
David inkabb arra celzott, hogy Winstonnak vissza kell vennie, es ki kell kupalodnia, mert az NFL nem az NCAA, innen eleg hamar kicsorog majd, ha nem no fel hamar. Valamint, hogy Winstonnak fel kell fognia, hogy egy csapat tagja, es igy hozzaallni az egeszhez.

Szerintem ezzel semmi baj sincs igazabol. Sot, Davidek szempontjabol okos dolognak tartom, hogy elore felkeszitik Winstont, mi var ra a profik kozott, illetve meg nem is vitte el a Bucs ot, de mar probaljak mentoralni, hasznos tanacsokkal ellatni.

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Lavonte David nyilatkozata miszerint a Bucs öltözőjében a veteránok a főnökök és ha Winston érkezik ehhez neki is alkalmazkodnia kell, hogy is mondjam? Érdekes! Egy franchise irányítónak ezek szerint kuss a neve? 😊 Nekem ez nem feltételez túl nagy bizalmat - talán már kimondható- leendő irányítónk felé. És ez nem tudom mennyire jó, főleg ha figyelembe veszem Winston habitusát is.buccaneer
Szerinted Cam "laptop" Newton-nak anno lefeküdt az egész csapat, amikor behúzta a Panthers? Szerintem nagyon nem. Van egy hierarchia egy öltözőben és azt bizony a tapasztalat és a tisztelet határozza meg. Szerintem ebben a bucs hierarchiában McCoy áll legfelül. Ahhoz, hogy a csapat elfogadja Winston-t és vezért lássanak benne ahhoz valamit le kell tennie az asztalra és ki kell vívnia a csapat tiszteletét és bizalmát. Ez szerintem normális és máshol sincs másképp.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Lavonte David nyilatkozata miszerint a Bucs öltözőjében a veteránok a főnökök és ha Winston érkezik ehhez neki is alkalmazkodnia kell, hogy is mondjam? Érdekes! Egy franchise irányítónak ezek szerint kuss a neve? 😊 Nekem ez nem feltételez túl nagy bizalmat - talán már kimondható- leendő irányítónk felé. És ez nem tudom mennyire jó, főleg ha figyelembe veszem Winston habitusát is.
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Szerintem QB pick lesz, nem adják oda az 1/1-et. Már csak a keretünkből ítélve is. Fenn van tartva a hely egy irányírónak benne. Akármit is mondanak Glennon-ról, tavaly már bebizonyították, hogy nem adnák a kezébe a csapatot. Bár ennek nem értem az okát. És én abban is biztos vagyok, hogy Winston lesz a befutó. Gondolom ti is olvassátok a különféle cikkeket. Winston már most úgy mászkál a Bucs különböző létesítményeiben, rendezvényein, egykori játékosok körül, a mosaniak körül, mintha a csapat tagja lenne... ebből meg már le lehet vonni a nem túl messze menő következtetéseket. Legalábbis szerintem...

több mint 9 éve
buccaneer 490
Ha fogadni kéne inkább arra tennék, hogy nem lesz Bucs trade. Bár Licht állítása szerint van az az ajánlat amiért lehetne. Viszont Winstonért nem hiszem, hogy adni fognak egy talicska pick-et. És szerintem Mariotaért is max. akkor, ha ha top 3-ból csúszik.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem nincsen akkora kereslet Winstonert es Mariotaert sem, hogy valaki megadja azt, amit a Bucs kerne az 1/1-ert.
Sokaknak bejon Winston, de a sok red flages dolga miatt annyit mar nem er meg, hogy kockaztassanak ennyi mindent. Vagyis szerintem nem lesz majd csere, arrol viszont nem vagyok meggyozodve, hogy Winston lesz-e az 1/1, siman kinezek itt egy Mariota-picket, de LT-t vagy Williamset is.

En viszont remelem, hogy Winstont huzzak, kell a WR-eknek valaki, aki dobni is tud, es mer is dobni, Winston pont ilyen. A masodik kor elejen pedig lesz bent jo par OT, akit majd a falba lehet vinni, eleg vastag a class iden.

több mint 9 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Nem akarom festeni az ördögöt a falra, de Lovie szerintem elfogja adni az 1/1-et. 😐

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
A cikkben felvázolt cserét eltudnám fogadni. 😀 Kapnánk 2 használható játékost (Cutler, Forte), plusz egy korai első körös lehetőséget (pl. Brandon Scherff), és jövőre is lenne plusz draft pick.

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000488252/article/six-draft-trades-wed-love-to-seeMikeInsDale
A csere kondíció valóban jók lennének, de negem Cutlertől akkor is kiráz a hideg. És akkor még nem vettem számításba, amit a cap helyzetre jelentene.buccaneer
Mindig a kisújj balhéja jut eszembe, amikor Chicago-ban kb. meg akarták lincselni😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
A cikkben felvázolt cserét eltudnám fogadni. 😀 Kapnánk 2 használható játékost (Cutler, Forte), plusz egy korai első körös lehetőséget (pl. Brandon Scherff), és jövőre is lenne plusz draft pick.

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000488252/article/six-draft-trades-wed-love-to-seeMikeInsDale
A csere kondíció valóban jók lennének, de negem Cutlertől akkor is kiráz a hideg. És akkor még nem vettem számításba, amit a cap helyzetre jelentene.
több mint 9 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
draft láz van mostmar rendesen 😊 előbe tuti nézni fogom
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
A cikkben felvázolt cserét eltudnám fogadni. 😀 Kapnánk 2 használható játékost (Cutler, Forte), plusz egy korai első körös lehetőséget (pl. Brandon Scherff), és jövőre is lenne plusz draft pick.

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000488252/article/six-draft-trades-wed-love-to-seeMikeInsDale
Ne..könyörgöm ne!!! Csak Jay Cutlert ne!!! Nem akarok egy olyan macskajancsit a tampában mint Cutler. Ha ő fog irányítani inkább nem nézek tampa meccset! Az nfl történetének leghülyébb és legszarabb trade-je lenne, hogy Cutler tampába kerülne!

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
A cikkben felvázolt cserét eltudnám fogadni. 😀 Kapnánk 2 használható játékost (Cutler, Forte), plusz egy korai első körös lehetőséget (pl. Brandon Scherff), és jövőre is lenne plusz draft pick.

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000488252/article/six-draft-trades-wed-love-to-seeMikeInsDale
Engem már annyira felb@sztak ezzel a Winston - Mariota témával az elmúlt pár hónapban, hogy törött lábbal és kézzel, narancsszínű kezeslábassal, vagy anélkül, de valamelyiken Bucs mezt akarok most már látni, és megtudni végre mi lesz. Meg, hogy a Smith féle brigád, hogy tud újonc irányító köré - és persze milyen - csapatot varázsolni. Főleg, hogy kb. minden hiánypozíciót a draftról akarnak megoldani 8 cetlivel.

több mint 9 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
A cikkben felvázolt cserét eltudnám fogadni. 😀 Kapnánk 2 használható játékost (Cutler, Forte), plusz egy korai első körös lehetőséget (pl. Brandon Scherff), és jövőre is lenne plusz draft pick.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/khmdgul5unl4ctolu6qg
Five draft trades we'd love to see
With every draft comes lots of trades, and a few notable names are likely to be dealt. Could Jay Cutler be reunited with Lovie Smith in Tampa Bay? That's just one deal we'd love to see.