Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Joey Iosefa? Na ezt nem nagyon értem. Ahogy az utolsó két húzást se. Na jó azt még talán.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Én teljesen elégedett vagyok a stáb munkájával. Szerintem kihozták azt, amit ebből az egészből lehetett. Winston meg nem véletlenül lett 3-as. Emlékeztem kinek volt 5-ös száma tampában😊

Marpet-től félek egy kicsit. Vagy kincset fogtak Lovie-ék vagy nagyon rábasztak, de ez csak idővel derül ki. Combine alatt tény, hogy nagy meglepetés volt a srác, azért is csúszott felfelé.TheBerzerker
Én is elégedett vagyok. egyedül Clay draftolását nem értem.buccaneer
Returner nem kellett?

made first-team All-American and first-team All-Pac-12 as a returner in his only season.Shawn84
De kellett, de Bell-t is arra húzták szerintem. egyébként nem ismerem Clayt és a pick értékelése sem volt olyan jó, mint Bellé. Mondjuk a combine felvételen elkapkodta azért a labdákat, meg gyors is. Meg egyszer elbotlott. 😊buccaneer
Az egyik legjobb returner a classban. Mást nem csinál de ezt nagyon jól.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Én teljesen elégedett vagyok a stáb munkájával. Szerintem kihozták azt, amit ebből az egészből lehetett. Winston meg nem véletlenül lett 3-as. Emlékeztem kinek volt 5-ös száma tampában😊

Marpet-től félek egy kicsit. Vagy kincset fogtak Lovie-ék vagy nagyon rábasztak, de ez csak idővel derül ki. Combine alatt tény, hogy nagy meglepetés volt a srác, azért is csúszott felfelé.TheBerzerker
Én is elégedett vagyok. egyedül Clay draftolását nem értem.buccaneer
Talán annyi még, hogy Donovan Smith kicsit korán lett behúzva. Akkor még Fisher is elérhető volt.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Én teljesen elégedett vagyok a stáb munkájával. Szerintem kihozták azt, amit ebből az egészből lehetett. Winston meg nem véletlenül lett 3-as. Emlékeztem kinek volt 5-ös száma tampában😊

Marpet-től félek egy kicsit. Vagy kincset fogtak Lovie-ék vagy nagyon rábasztak, de ez csak idővel derül ki. Combine alatt tény, hogy nagy meglepetés volt a srác, azért is csúszott felfelé.TheBerzerker
Én is elégedett vagyok. egyedül Clay draftolását nem értem.buccaneer
Returner nem kellett?

made first-team All-American and first-team All-Pac-12 as a returner in his only season.Shawn84
De kellett, de Bell-t is arra húzták szerintem. egyébként nem ismerem Clayt és a pick értékelése sem volt olyan jó, mint Bellé. Mondjuk a combine felvételen elkapkodta azért a labdákat, meg gyors is. Meg egyszer elbotlott. 😊
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Én teljesen elégedett vagyok a stáb munkájával. Szerintem kihozták azt, amit ebből az egészből lehetett. Winston meg nem véletlenül lett 3-as. Emlékeztem kinek volt 5-ös száma tampában😊

Marpet-től félek egy kicsit. Vagy kincset fogtak Lovie-ék vagy nagyon rábasztak, de ez csak idővel derül ki. Combine alatt tény, hogy nagy meglepetés volt a srác, azért is csúszott felfelé.TheBerzerker
Én is elégedett vagyok. egyedül Clay draftolását nem értem.buccaneer
Returner nem kellett?

made first-team All-American and first-team All-Pac-12 as a returner in his only season.
több mint 9 éve
buccaneer 490
Én teljesen elégedett vagyok a stáb munkájával. Szerintem kihozták azt, amit ebből az egészből lehetett. Winston meg nem véletlenül lett 3-as. Emlékeztem kinek volt 5-ös száma tampában😊

Marpet-től félek egy kicsit. Vagy kincset fogtak Lovie-ék vagy nagyon rábasztak, de ez csak idővel derül ki. Combine alatt tény, hogy nagy meglepetés volt a srác, azért is csúszott felfelé.TheBerzerker
Én is elégedett vagyok. egyedül Clay draftolását nem értem.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
A rákos dolgokkal kapcsolatban pedig nekem az az érzésem, hogy Winston erre már rájátszik.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Én teljesen elégedett vagyok a stáb munkájával. Szerintem kihozták azt, amit ebből az egészből lehetett. Winston meg nem véletlenül lett 3-as. Emlékeztem kinek volt 5-ös száma tampában😊

Marpet-től félek egy kicsit. Vagy kincset fogtak Lovie-ék vagy nagyon rábasztak, de ez csak idővel derül ki. Combine alatt tény, hogy nagy meglepetés volt a srác, azért is csúszott felfelé.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Nekem tetszik amit csinálnak, bár ez még nekem is furcsa 😊 Mindkét Ol játékost nézegettem korábban, és elég jónak is tartom őket. Az Ol problémákra gyógyír lehet ez a kettős. Viszont a DL-be és az LB sorba ma elkélne egy kis upgrade. Trey Flowersért szerintem akár érdemes is lenne felmenni majd picit,Shawn84
Trey van rá esély, hogy nagyon hamar elkel a harmadik napon, mi pedig a Marpet trade miatt az alján választunk a körnek. Szóval lehet ahhoz majdnem egy teljes körrel kellene előre menni. Annyit nem biztos hogy ér. Za'Darius Smith?
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Nekem tetszik amit csinálnak, bár ez még nekem is furcsa 😊 Mindkét Ol játékost nézegettem korábban, és elég jónak is tartom őket. Az Ol problémákra gyógyír lehet ez a kettős. Viszont a DL-be és az LB sorba ma elkélne egy kis upgrade. Trey Flowersért szerintem akár érdemes is lenne felmenni majd picit,
több mint 9 éve
buccaneer 490
Eddig úgy gondolom ez jó. Egyedül annyi fenntartásom van, hogy nem tudom Ali Marpet jobb-e annyival ( ha jobb egyáltalán) A.J. Cann-nél, hogy érdemes volt ez a feltrade? Gondolom úgy számoltak, hogy a Colts és a Pats esetleg a Hawks is esélyes guard-ot húzni. De elégedett vagyok mert eddig szerintem jól karistolnak Lovie-ék. Ali jó alapanyagnak látszik. Nagyon aktív jó mentalitású srácnak néz ki játék közben és akár G vagy C is lehet. Donovan meg testmérete ellenére szerintem egy egész gyors játékos. Kellő foglalkozás mellett szerintem egy nagyon korrekt LT is válhat belőle, ami Winston megvédése miatt nagyon kellett.
több mint 9 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Eddig hozzák az elvárt húzásokat, remélem a többi pick-et is jól használják fel. 😊

több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
DGB-t akarom vagy Gregoryt. De a tippem Dawson vagy Kendricks esetleg TJ Clemmings, de neki annyira nem örülnék, és Collinsnak sem.
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 758 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Winston aláírt: 4 év, $25.35M, $16.7M aláírási bónusszal


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
buccaneer 490
Idén nálunk nem lehet meg mondani ki fog jönni.
Gyakorlatilag az FA alatt minden posztra lett hozva veterán (hogy hova milyen az más kérdés), így megint megy majd a BPA, aztán hogy a boardunk hogy is néz ki azt Gmanéken kívül senki sem tudja. Jöhet futó, elkapó, falember, passrusher, CB, safety, kb. bármi.
Én Thompsonnak simán örülök, brutál LB sorunk lesz így. Devin Smith tetszene, kéne egy gyors elkapó, azt nem tudom melyik falemberben látják a jövő emberét, de az biztos, csak azért nem fogunk OT-t húzni, hogy a szakik kedvére tegyünk. Tavaly is szét lett fikázva a draft, mondván nem jött OT, de ha megnézzük ki lettek kiválasztva erre a posztra, hát qrvára nem vált be senki sem kb. Nekünk meg lett 5-6 stabil kezdőnk a tavalyi draftról.gabokocka
Akkor úgy néz ki, hogy Oher valóban a vakoldalra érkezett? 😊 A tavalyi éve után sokan nagyon leírták. Pedig a Ravens-es formájának biztos örülnének Charlotte-ban.buccaneer
Ő egyértelműen LT-nek jött, a támadófal edzőnk pedig az, akivel anno a Ravens SB-t nyert, Oher akkor elég jól mozgott. Ez nem zárja ki, hogy nálunk vakon lesz, de állítólag tavaly a sérülése miatt volt nagyon szar.

De a Bucsra térve, kíváncsi vagyok, jön-e ember a támadófalba, vagy passrusher után néznek a második kör elején 😊gabokocka
Ezt mi sem tudjuk. Lovie-nak nem erőssége az O-line 😊 Odighizuwa és Preston Smith van még end-nek, de LT spec. meg nincs a keretben. Szóval adott lenne a dolog. D.J. Humpries jó lett volna, de nem volt olyan szerencsénk, hogy csúszik. Clemmings nincs a legfőbb kívánságlistámon. LaEl Collins inkább, de ő sem kimondottan LT, bár jó edzők keze alatt ki tudja. Jake Fischer-nek jó lába van és szerintem a kézhasználata sem rossz, csak az NFL-hez gyengének tűnik. Néztem ezt a Donovan Smith nevű srácot. Végül is én ki lennék békülve vele, de Loviék nem igazán preferálják az ekkora falembereket. Pedig szerintem nem lassú. Várjuk a megváltást! 😊
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 249 — Keep pounding
Idén nálunk nem lehet meg mondani ki fog jönni.
Gyakorlatilag az FA alatt minden posztra lett hozva veterán (hogy hova milyen az más kérdés), így megint megy majd a BPA, aztán hogy a boardunk hogy is néz ki azt Gmanéken kívül senki sem tudja. Jöhet futó, elkapó, falember, passrusher, CB, safety, kb. bármi.
Én Thompsonnak simán örülök, brutál LB sorunk lesz így. Devin Smith tetszene, kéne egy gyors elkapó, azt nem tudom melyik falemberben látják a jövő emberét, de az biztos, csak azért nem fogunk OT-t húzni, hogy a szakik kedvére tegyünk. Tavaly is szét lett fikázva a draft, mondván nem jött OT, de ha megnézzük ki lettek kiválasztva erre a posztra, hát qrvára nem vált be senki sem kb. Nekünk meg lett 5-6 stabil kezdőnk a tavalyi draftról.gabokocka
Akkor úgy néz ki, hogy Oher valóban a vakoldalra érkezett? 😊 A tavalyi éve után sokan nagyon leírták. Pedig a Ravens-es formájának biztos örülnének Charlotte-ban.buccaneer
Ő egyértelműen LT-nek jött, a támadófal edzőnk pedig az, akivel anno a Ravens SB-t nyert, Oher akkor elég jól mozgott. Ez nem zárja ki, hogy nálunk vakon lesz, de állítólag tavaly a sérülése miatt volt nagyon szar.

De a Bucsra térve, kíváncsi vagyok, jön-e ember a támadófalba, vagy passrusher után néznek a második kör elején 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
buccaneer 490
Idén nálunk nem lehet meg mondani ki fog jönni.
Gyakorlatilag az FA alatt minden posztra lett hozva veterán (hogy hova milyen az más kérdés), így megint megy majd a BPA, aztán hogy a boardunk hogy is néz ki azt Gmanéken kívül senki sem tudja. Jöhet futó, elkapó, falember, passrusher, CB, safety, kb. bármi.
Én Thompsonnak simán örülök, brutál LB sorunk lesz így. Devin Smith tetszene, kéne egy gyors elkapó, azt nem tudom melyik falemberben látják a jövő emberét, de az biztos, csak azért nem fogunk OT-t húzni, hogy a szakik kedvére tegyünk. Tavaly is szét lett fikázva a draft, mondván nem jött OT, de ha megnézzük ki lettek kiválasztva erre a posztra, hát qrvára nem vált be senki sem kb. Nekünk meg lett 5-6 stabil kezdőnk a tavalyi draftról.gabokocka
Akkor úgy néz ki, hogy Oher valóban a vakoldalra érkezett? 😊 A tavalyi éve után sokan nagyon leírták. Pedig a Ravens-es formájának biztos örülnének Charlotte-ban.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 249 — Keep pounding
Idén nálunk nem lehet meg mondani ki fog jönni.
Gyakorlatilag az FA alatt minden posztra lett hozva veterán (hogy hova milyen az más kérdés), így megint megy majd a BPA, aztán hogy a boardunk hogy is néz ki azt Gmanéken kívül senki sem tudja. Jöhet futó, elkapó, falember, passrusher, CB, safety, kb. bármi.
Én Thompsonnak simán örülök, brutál LB sorunk lesz így. Devin Smith tetszene, kéne egy gyors elkapó, azt nem tudom melyik falemberben látják a jövő emberét, de az biztos, csak azért nem fogunk OT-t húzni, hogy a szakik kedvére tegyünk. Tavaly is szét lett fikázva a draft, mondván nem jött OT, de ha megnézzük ki lettek kiválasztva erre a posztra, hát qrvára nem vált be senki sem kb. Nekünk meg lett 5-6 stabil kezdőnk a tavalyi draftról.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
buccaneer 490
Furcsa lesz Bucs meccseket nézni, mert ugye csoportrivális, aki ellen szurkolni kéne, másfelől Winston sztem qrva nagy zseni, imádom a játékát és sztem sok kritikust el fog hallgattatni. Szurkolok neki nagyon.gabokocka
Nálatok kit látnál szívesen a második napon? Thompson nekem érdekes választás volt abból a szempontból, hogy inkább a támadófalba vártam valakit.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 249 — Keep pounding
Furcsa lesz Bucs meccseket nézni, mert ugye csoportrivális, aki ellen szurkolni kéne, másfelől Winston sztem qrva nagy zseni, imádom a játékát és sztem sok kritikust el fog hallgattatni. Szurkolok neki nagyon.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
mondjuk ez nálam inkább éretlenség, mint trollság, nem véletlenül vetették le vele a képet...kristof
A Bucs a troll, állítólag ők kérték, hogy hadd fotózhassák le ráklábbal.Stez
nem, a Deadliest Catch valami szereplőjével kapcsolatos valami korábbi jótékonysági/médiamittudoménmilyen fasság részeként kapott anno egy vödörtonnányit, és a fejében valamilyen okból csak ehhez kapcsolódott ez a kép, nem a lopáshoz, ezért tette ki. a csapat udvariasan levetette vele, én meg el se hiszem, hogy ijen hüjeségekkel foglalkozok ennyit, mint ennek a postnak a megírása, pedig ez még csak a kezdet.
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 084 — Deion Sanders for president!
Mekkora trollok 😀http://bleacherreport.com/articles/2449539-jameis-winston-celebrates-being-drafted-by-buccaneers-by-eating-crab-legs?utm_source=twitter.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming-national2Stez
A kép alapján 10 forintot nem bíznék rá, nemhogy csapatot.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
mondjuk ez nálam inkább éretlenség, mint trollság, nem véletlenül vetették le vele a képet...kristof
A Bucs a troll, állítólag ők kérték, hogy hadd fotózhassák le ráklábbal.

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
mondjuk ez nálam inkább éretlenség, mint trollság, nem véletlenül vetették le vele a képet...
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Mekkora trollok 😀

 bleacherreport.com/articles/2449539-jameis-winston-celebrates-being-drafted-by-buccaneers-by-eating-crab-legs?utm_source=twitter.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming-national2