Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Nincs olyan szar caphelyzetben levő csapat, aki egy udfa fizetését valahogy ne tudná benyomni a sapka alá. Collins már így is biztosan milliókat bukott, egyetlen dologban jobb a helyzete, mint egy draftolt újoncnak: három év helyett már két év után újratárgyalhatja a szerződését...baggio
Plusz kaphat első körös RFA tendert is 4. évére, amivel kb ott van pénzügyileg 4 évet nézve mintha a 2. körben kelt volna el. Csak a 4. évig össze kell húzni a gatyát. Ha Winston annyira akarja a 1/1 fizuból csengessen neki 😀 Gondolom ilyet nem lehet? Amúgy nyílván olyan csapathoz megy Collins, ahol tuti a kezdő helye, szóval nálunk sztem szóba jöhet LT posztonk Dotson RT (vagy fordítva) Smith meg RG (bár oda kicsit nagy, de technikailag talán jobban is passzolna hozzá) Marpet meg csere, csak 3 ligából jött kicsit hadd szokja. (LG Mankins, C EDS)D11
Maximum úgy tudom elképzelni, hogy könnyebben talál szponzort magának, az ilyen szerződéseknél pedig kicsit vastagabban fog majd a partner tolla 😊 de ahogy írtad, valószínűleg az a csapat lesz a befutó, aki a legtöbb játékidőt ígéri be nekibaggio
Vagy bajnokaspiránshoz megy, viszont ott valószínűleg van fal. Bár a Pats draftolt falembereitől én nem mentem el, ott símán kezdő guard lenne és mondjunk nem egy szint sajnos a két csapat.
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Állítólag Winston is kampányol Collinsért.buccaneer
Most aztán mindenki kampányol érte, mert kiderült, hogy nem mint gyanúsított hallgatják ki az ügyben.

több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 733 — no es importante
Nincs olyan szar caphelyzetben levő csapat, aki egy udfa fizetését valahogy ne tudná benyomni a sapka alá. Collins már így is biztosan milliókat bukott, egyetlen dologban jobb a helyzete, mint egy draftolt újoncnak: három év helyett már két év után újratárgyalhatja a szerződését...baggio
Plusz kaphat első körös RFA tendert is 4. évére, amivel kb ott van pénzügyileg 4 évet nézve mintha a 2. körben kelt volna el. Csak a 4. évig össze kell húzni a gatyát. Ha Winston annyira akarja a 1/1 fizuból csengessen neki 😀 Gondolom ilyet nem lehet? Amúgy nyílván olyan csapathoz megy Collins, ahol tuti a kezdő helye, szóval nálunk sztem szóba jöhet LT posztonk Dotson RT (vagy fordítva) Smith meg RG (bár oda kicsit nagy, de technikailag talán jobban is passzolna hozzá) Marpet meg csere, csak 3 ligából jött kicsit hadd szokja. (LG Mankins, C EDS)D11
Maximum úgy tudom elképzelni, hogy könnyebben talál szponzort magának, az ilyen szerződéseknél pedig kicsit vastagabban fog majd a partner tolla 😊 de ahogy írtad, valószínűleg az a csapat lesz a befutó, aki a legtöbb játékidőt ígéri be neki


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Nincs olyan szar caphelyzetben levő csapat, aki egy udfa fizetését valahogy ne tudná benyomni a sapka alá. Collins már így is biztosan milliókat bukott, egyetlen dologban jobb a helyzete, mint egy draftolt újoncnak: három év helyett már két év után újratárgyalhatja a szerződését...baggio
Plusz kaphat első körös RFA tendert is 4. évére, amivel kb ott van pénzügyileg 4 évet nézve mintha a 2. körben kelt volna el. Csak a 4. évig össze kell húzni a gatyát. Ha Winston annyira akarja a 1/1 fizuból csengessen neki 😀 Gondolom ilyet nem lehet? Amúgy nyílván olyan csapathoz megy Collins, ahol tuti a kezdő helye, szóval nálunk sztem szóba jöhet LT posztonk Dotson RT (vagy fordítva) Smith meg RG (bár oda kicsit nagy, de technikailag talán jobban is passzolna hozzá) Marpet meg csere, csak 3 ligából jött kicsit hadd szokja. (LG Mankins, C EDS)
több mint 9 éve
buccaneer 490
Állítólag Winston is kampányol Collinsért.
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 733 — no es importante
Nincs olyan szar caphelyzetben levő csapat, aki egy udfa fizetését valahogy ne tudná benyomni a sapka alá. Collins már így is biztosan milliókat bukott, egyetlen dologban jobb a helyzete, mint egy draftolt újoncnak: három év helyett már két év után újratárgyalhatja a szerződését...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
buccaneer 490
Lovie-ék meg akarják csípni Collins-t. Nem rossz játékos és erősen elférne Tampában, már ha le ne csukják emberölés miatt. Emiatt csúszott le a draftról, pedig szerintem viszonylag hamar elvitték volna. Mondjuk a Dolphins is bejelentkezett nála.

Mekkora kockázat amúgy leigazolni? Egyszerűen csak olyan szerződést kell neki adni, hogy ha lecsukják, akkor leveszik róla a kezüket és nem kap lét.TheBerzerker
Nagyon jó megmozdulásnak tartanám, persze ha nem tartóztatják le. Viszont talán azt a kollektív szerződés által szabályozott összeget lehet még akkor is megérné, ha végül a csapat bukná. Mert nyerni nagyobbat lehet vele véleményem szerint, mint amekkora bukást eredményez, ha rosszul alakulnak a dolgok. Főleg így, hogy a cap helyzetünkben lényegében semmit nem jelent. Mert azt Lovieék jó pontjának valóban be lehet írni, hogy az jelen helyzetben abszolút rendben van. Viszont amit nem, hogy tudtommal még konkrét lépést ők nem tettek az ügyben. A BN oldalán valóban megjelent egy cikk erről, de az én értelmezésemben ez csak egy fikció, miszerint a Bucs-nak lehetősége van akár megszerezni őt. Így van, mint ahogy az összes csapatnak és itt mivel a szerződés kondíciói a kollektív megállapodás révén rögzítve vannak, még túlzott előnye sincs csapatunknak. Szóval én el sem tudom mondani mennyire szívesen látnám a játékost, de mint említettem nem tudok róla, hogy Loviék ez ügyben bármi konkrétat léptek volna, míg más csapatok igen. S ha tényleg így van, az fekete pont nálam.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Mekkora kockázat amúgy leigazolni? Egyszerűen csak olyan szerződést kell neki adni, hogy ha lecsukják, akkor leveszik róla a kezüket és nem kap lét.TheBerzerker
Ha tényleg nem csinált semmit, akkor semekkora. Ha érintett, akkor meg hatalmas. Ez azért nem bonyolult. A javaslatoddal két probléma van: 1) nem tudom, hogy az új CBA szerint lehet-e ilyet kötni 2) semelyik csapat nem akarja bevállalni ezt a PR-t annyiért, amennyibe mondjuk az első körös pick került volna

A 3. probléma meg, hogy az egész liga Collinst akarja UDFA pénzért, tegnap Rex Ryan még ebédelni is elvitte. Collins meg egyébként Saints-fan, Payton meg híresen nagy smoke screent tud eregetni ilyen ügyekben.Gyurma Pappa
Mondjuk ha nem tampában köt ki Collins, akkor a Saintsben szívesen látnám. Még akkoris ha csoport riválisról van szó😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Mekkora kockázat amúgy leigazolni? Egyszerűen csak olyan szerződést kell neki adni, hogy ha lecsukják, akkor leveszik róla a kezüket és nem kap lét.TheBerzerker
Le van szabályozva mennyit kereshet egy UDFA, bagópénz a capben.

Visszatérve a TOP5-ös boardra, azért készülhetett még mert azért keringett a pletyka (még ha szerintem smokescreen is volt) h hajlandó lenne a Bucs elcserélni az 1/1-et.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Mekkora kockázat amúgy leigazolni? Egyszerűen csak olyan szerződést kell neki adni, hogy ha lecsukják, akkor leveszik róla a kezüket és nem kap lét.TheBerzerker
Ha tényleg nem csinált semmit, akkor semekkora. Ha érintett, akkor meg hatalmas. Ez azért nem bonyolult. A javaslatoddal két probléma van: 1) nem tudom, hogy az új CBA szerint lehet-e ilyet kötni 2) semelyik csapat nem akarja bevállalni ezt a PR-t annyiért, amennyibe mondjuk az első körös pick került volna

A 3. probléma meg, hogy az egész liga Collinst akarja UDFA pénzért, tegnap Rex Ryan még ebédelni is elvitte. Collins meg egyébként Saints-fan, Payton meg híresen nagy smoke screent tud eregetni ilyen ügyekben.

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Winston szerződésében állítólag van egy olyan pont, miszerint nem baseballozhat, amíg élő szerződése van, nem is mehet nyári edzőtáborokba, stb.

Ez okos húzás volt például, tetszik. Ahogy látom, azért felkészült Winstonnal kapcsolatos a red flagekből a csapat, mindenképpen pozitívum.

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Lovie-ék meg akarják csípni Collins-t. Nem rossz játékos és erősen elférne Tampában, már ha le ne csukják emberölés miatt. Emiatt csúszott le a draftról, pedig szerintem viszonylag hamar elvitték volna. Mondjuk a Dolphins is bejelentkezett nála.

Mekkora kockázat amúgy leigazolni? Egyszerűen csak olyan szerződést kell neki adni, hogy ha lecsukják, akkor leveszik róla a kezüket és nem kap lét.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Alapvetően igen, de ha valamelyik elkezd csúszni, az első kör közepére már lehet megéri felmenni érte.gabokocka
Szerintem kicsit fostak azért Winston nemi erőszakos dolgától is. Simán kiderülhetett volna valami bizonyító erejű dolog.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 249 — Keep pounding
Alapvetően igen, de ha valamelyik elkezd csúszni, az első kör közepére már lehet megéri felmenni érte.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Ez az 5 ember meg ott már elérhetetlen.Sobri Jóska
Szerinted, de ismered a mondást, a remény hal meg utoljára.
Annyira eltérően építik fel egyes csapatok a boardjaikat, hogy Gurley esetében pl. sztem volt olyan csapat aki az egészségügyi kérdések miatt csak 2. körre rangsorolták.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 024 — #NoStress
Az MMQB szerint így nézett ki a Bucs Big Boardja:
1. Jameis Winston.
2. Leonard Williams.
3. Dante Fowler.
4. Marcus Mariota.
5. Todd Gurley.iktriad
Egy 1/1-es csapatnak minek több opció az első húzásra?!
Arra készülnek, hogy kicsúsznak az időből, vagy a választottjukról kiderül a draft elött 10 perccel, hogy inkább mégse akar focizni? Vagy tradelni akarnak az 1/2-re és az 1/3-ra egyaránt?
Mert ugye első helyen visznek akit csak akarnak, majd ezt követően 31 pick múlva - alapesetben. Ez az 5 ember meg ott már elérhetetlen.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 260 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az MMQB szerint így nézett ki a Bucs Big Boardja:
1. Jameis Winston.
2. Leonard Williams.
3. Dante Fowler.
4. Marcus Mariota.
5. Todd Gurley.
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
A draft szerintem is jól sikerült, ellenben a draftolatlanok listáját nézve vannak kétségeim. Szerintetek beválhat közülük bármelyik is?buccaneer
Akiket kiemelgettem azoknál én látok potenciált
több mint 9 éve
buccaneer 490
A draft szerintem is jól sikerült, ellenben a draftolatlanok listáját nézve vannak kétségeim. Szerintetek beválhat közülük bármelyik is?
több mint 9 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Összességében is elégedett vagyok a draft-tal. 😀 Az FA igazolások okát értem, a drafton pedig hiányposztokra hoztak használható embereket. Kicsit a DE húzás hiányát sajnálom, de 6-7. körben már biztos nem volt bent olyan játékos, akit érdemes lett volna kihúzni.

több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nem rossz draft, bar ha Winston bejon akkor mar megerte...
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
UDFA-ink eddig:
Quinton Alston, LB, Iowa
Quayshawne Buckley, DT, Idaho
Ryan Delarie, DE, Towson
Donteea Dye, WR, Heidelberg
Deshazor Everett, CB, Texas A&M
Chris Hackett, S, TCU
Rannell Hall, WR, Central Florida
Adam Humphries, WR/PR, Clemson
Caushaud Lyons, DL, Tusculum
Josh Keyes, LB, Boston College
Michael Reynolds, OLB/DE, Kansas

UPDATE:
Domonique Brown, RB/FB, Louisville
(walterfootball.com)
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Caelin Clay tavalyi megmozdulása az Oregon ellen:  www.youtube.com/watch?t=69&v=ZU_Dk6aRfUQ

EPIC
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Nekem személy szerint tetszett az idei draft. Egyedül nálam is a Donovan Smith picknél, úgy éreztem, hogy talán inkább Fischer jöhetett volna. Marpet pedig szimpatikus srác, ahogy olvasgatok róla. Bell-ről a videókat nézvén látni ott kurva nagy dolgokat. Pedig tényleg nem a legnagyobb irányítók dobálgatnak neki. A Clay pick-nél gondolom a visszahordás a fő motíváció. 1 év alatt 4 TD visszahordásokból, azért az nem szar. Iosefa-nál pedig gondolom egyértelműen a blokkoló képességek amik közre játszanak, nem hiszem, hogy futójátékosnak szánják. Talán egy próbát megér, hisz bár a fal tényleg jónak tűnik, azért ne felejtsük el, hogy össze kell annak még szoknia, ráadásul két újonc is lesz benne, ha minden úgy alakul. Meg ki tudja Warhop mit tud ebből kihozni. Szóval én értem az Iosefa picket. Jó draft volt ez gyerekek.

több mint 9 éve
buccaneer 490
Joey Iosefa? Na ezt nem nagyon értem. Ahogy az utolsó két húzást se. Na jó azt még talán.TheBerzerker
Elég tankszerű játéka van, még akár be is válhat a srác. Hirtelen olvastam róla olyat, hogy Alstotthoz hasonlították. Nála azért atletikusabb egyébként és általában a hawaii srácoknak a mentális dolgai is rendbe szoktak lenni. Szóval undrafted nálam jöhetne még Sean Hickey meg Isaiah Johnson vagy Eric Dargan SS-be és totál fatál boldog lennék.