Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Amúgy nekem tudjátok mi kéne? egy 5-ös Winston mez! Na az menő!

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Mekkora rizikó lenne már most beruházni egy Winston mezre? 😀Tibes
Ennél a csapatnál? Nem szabad játékos nevére szóló mezt venni. Én aznap kaptam meg a Goldson mezem egy nagyon kedves ismerős révén Floridából, amikor Lovie bejelentette a trade-t. 😀 Annak idején meg a Barron trade kapcsán panaszkodott nagyon sok mezvásárló, hogy kb, ez a harmadik meze az elmúlt három évben, ami máris mehet a "kukába"Cay
Én ezért akarok McCoy mezt😊TheBerzerker
Én meg Lavontét 😀D11
Kicsit fura érzés pont emiatt, amikor felveszem a Williams mezemet.TheBerzerker
Igen, szegényt közben már a Bills-ből is kivágták. Ha jól tudom most nincs is még csapata. 😊buccaneer
Na de nekem Cadillac Williams mezem van😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Mekkora rizikó lenne már most beruházni egy Winston mezre? 😀Tibes
Ennél a csapatnál? Nem szabad játékos nevére szóló mezt venni. Én aznap kaptam meg a Goldson mezem egy nagyon kedves ismerős révén Floridából, amikor Lovie bejelentette a trade-t. 😀 Annak idején meg a Barron trade kapcsán panaszkodott nagyon sok mezvásárló, hogy kb, ez a harmadik meze az elmúlt három évben, ami máris mehet a "kukába"Cay
Én ezért akarok McCoy mezt😊TheBerzerker
Én meg Lavontét 😀D11
Kicsit fura érzés pont emiatt, amikor felveszem a Williams mezemet.TheBerzerker
Igen, szegényt közben már a Bills-ből is kivágták. Ha jól tudom most nincs is még csapata. 😊
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Mekkora rizikó lenne már most beruházni egy Winston mezre? 😀Tibes
Ennél a csapatnál? Nem szabad játékos nevére szóló mezt venni. Én aznap kaptam meg a Goldson mezem egy nagyon kedves ismerős révén Floridából, amikor Lovie bejelentette a trade-t. 😀 Annak idején meg a Barron trade kapcsán panaszkodott nagyon sok mezvásárló, hogy kb, ez a harmadik meze az elmúlt három évben, ami máris mehet a "kukába"Cay
Én ezért akarok McCoy mezt😊TheBerzerker
Én meg Lavontét 😀D11
Kicsit fura érzés pont emiatt, amikor felveszem a Williams mezemet.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Mekkora rizikó lenne már most beruházni egy Winston mezre? 😀Tibes
Ennél a csapatnál? Nem szabad játékos nevére szóló mezt venni. Én aznap kaptam meg a Goldson mezem egy nagyon kedves ismerős révén Floridából, amikor Lovie bejelentette a trade-t. 😀 Annak idején meg a Barron trade kapcsán panaszkodott nagyon sok mezvásárló, hogy kb, ez a harmadik meze az elmúlt három évben, ami máris mehet a "kukába"Cay
Én ezért akarok McCoy mezt😊TheBerzerker
Én meg Lavontét 😀
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Mekkora rizikó lenne már most beruházni egy Winston mezre? 😀Tibes
Ennél a csapatnál? Nem szabad játékos nevére szóló mezt venni. Én aznap kaptam meg a Goldson mezem egy nagyon kedves ismerős révén Floridából, amikor Lovie bejelentette a trade-t. 😀 Annak idején meg a Barron trade kapcsán panaszkodott nagyon sok mezvásárló, hogy kb, ez a harmadik meze az elmúlt három évben, ami máris mehet a "kukába"Cay
Én ezért akarok McCoy mezt😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 8 139 — Stromfeld Aurél fan
La'el Collins meg védül a Dallas játékosa lett. Bár, hogy ott mennyire lesz vajon kezdő...Cay
Miért is lenne jó neki, ha egyből kezdene? A legnagyobb potenciállal bíró falnak lettt a tagja, 2 év múlva pedig alap kezdő lehet.gyeek
Igen, csak eddig arról szóltak a hírek, hogy leginkább olyan csapathoz szeretne menni, ahol minél több játékidőt tudnak neki ajánlani, és mindemellett lehetőleg tackle-ként számítanak rá, hogy a második szerződése kissé zsírosabb lehessen. Kétségkívül az NFL egyik legjobb, hanem legjobb falába került. Csak ebben én nem látok most több játékidőt a számára. Nem én akarom, hogy kezdő legyen, ő akart az lenni. 😊Cay
Nem kell kp-nak venni mindent amit írnak. Egy kiugróan jó csapategységgel játszani és sikereket elérni és éppoly jövedelmező lehet, lásd Jermey Parnell.

Mondjuk vicces, hogy még legalabb két topikban írták kb ugyanezt amit Te. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
La'el Collins meg védül a Dallas játékosa lett. Bár, hogy ott mennyire lesz vajon kezdő...Cay
Miért is lenne jó neki, ha egyből kezdene? A legnagyobb potenciállal bíró falnak lettt a tagja, 2 év múlva pedig alap kezdő lehet.gyeek
Igen, csak eddig arról szóltak a hírek, hogy leginkább olyan csapathoz szeretne menni, ahol minél több játékidőt tudnak neki ajánlani, és mindemellett lehetőleg tackle-ként számítanak rá, hogy a második szerződése kissé zsírosabb lehessen. Kétségkívül az NFL egyik legjobb, hanem legjobb falába került. Csak ebben én nem látok most több játékidőt a számára. Nem én akarom, hogy kezdő legyen, ő akart az lenni. 😊

több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 8 139 — Stromfeld Aurél fan
La'el Collins meg védül a Dallas játékosa lett. Bár, hogy ott mennyire lesz vajon kezdő...Cay
Miért is lenne jó neki, ha egyből kezdene? A legnagyobb potenciállal bíró falnak lettt a tagja, 2 év múlva pedig alap kezdő lehet.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
La'el Collins meg védül a Dallas játékosa lett. Bár, hogy ott mennyire lesz vajon kezdő...

több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Mekkora rizikó lenne már most beruházni egy Winston mezre? 😀Tibes
Ennél a csapatnál? Nem szabad játékos nevére szóló mezt venni. Én aznap kaptam meg a Goldson mezem egy nagyon kedves ismerős révén Floridából, amikor Lovie bejelentette a trade-t. 😀 Annak idején meg a Barron trade kapcsán panaszkodott nagyon sok mezvásárló, hogy kb, ez a harmadik meze az elmúlt három évben, ami máris mehet a "kukába"

több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 275 — capitaine du château de Vienne 1487
Mekkora rizikó lenne már most beruházni egy Winston mezre? 😀Tibes
semekkora, vegye-vigye


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
Mekkora rizikó lenne már most beruházni egy Winston mezre? 😀

több mint 9 éve
buccaneer 490
Dietrich-Smith meg úgy döntött, hogy nem germánosodik. Most már csak Smith a neve. 😊 Lehet most a Kareem Abdul néven gondolkodik. 😀
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
nálam jobban értők is azt mondták, inkább ez a poszt a neki testhez álló. A két szélt meg Smith és Dotson leosztja egymás közt. Marpet meg valóban tanulhatna Mankins-től és hamarosan a helyére léphetne. Szerintem ez nem nézne ki rosszul.buccaneer
szvsz Collins nem instant kezdő LT, de G-ben bármelyik oldal az lehet... ha ő LT-t akar játszani, akkor rettentően leszűkülhet azon csapatok köre, ahova várják, ráadásul a "minőségi" csapatok esnek ki a rostán (kv. Panthers, most így gyorsan aki eszembe jut)Gyurma Pappa
Akkor kiesik az összes csapat, mert őszintén egyik stáb se ígérheti be a kezdő vakoldali tackle posztot egy újoncnak...baggio
Láttunk már ennél nagyobb hülyeséget is 😀Gyurma Pappa
Sőt, olyat is láttunk, hogy az ígéretet nem tartják be.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
nálam jobban értők is azt mondták, inkább ez a poszt a neki testhez álló. A két szélt meg Smith és Dotson leosztja egymás közt. Marpet meg valóban tanulhatna Mankins-től és hamarosan a helyére léphetne. Szerintem ez nem nézne ki rosszul.buccaneer
szvsz Collins nem instant kezdő LT, de G-ben bármelyik oldal az lehet... ha ő LT-t akar játszani, akkor rettentően leszűkülhet azon csapatok köre, ahova várják, ráadásul a "minőségi" csapatok esnek ki a rostán (kv. Panthers, most így gyorsan aki eszembe jut)Gyurma Pappa
Akkor kiesik az összes csapat, mert őszintén egyik stáb se ígérheti be a kezdő vakoldali tackle posztot egy újoncnak...baggio
Láttunk már ennél nagyobb hülyeséget is 😀

több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 733 — no es importante
nálam jobban értők is azt mondták, inkább ez a poszt a neki testhez álló. A két szélt meg Smith és Dotson leosztja egymás közt. Marpet meg valóban tanulhatna Mankins-től és hamarosan a helyére léphetne. Szerintem ez nem nézne ki rosszul.buccaneer
szvsz Collins nem instant kezdő LT, de G-ben bármelyik oldal az lehet... ha ő LT-t akar játszani, akkor rettentően leszűkülhet azon csapatok köre, ahova várják, ráadásul a "minőségi" csapatok esnek ki a rostán (kv. Panthers, most így gyorsan aki eszembe jut)Gyurma Pappa
Akkor kiesik az összes csapat, mert őszintén egyik stáb se ígérheti be a kezdő vakoldali tackle posztot egy újoncnak...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
nálam jobban értők is azt mondták, inkább ez a poszt a neki testhez álló. A két szélt meg Smith és Dotson leosztja egymás közt. Marpet meg valóban tanulhatna Mankins-től és hamarosan a helyére léphetne. Szerintem ez nem nézne ki rosszul.buccaneer
szvsz Collins nem instant kezdő LT, de G-ben bármelyik oldal az lehet... ha ő LT-t akar játszani, akkor rettentően leszűkülhet azon csapatok köre, ahova várják, ráadásul a "minőségi" csapatok esnek ki a rostán (kv. Panthers, most így gyorsan aki eszembe jut)

több mint 9 éve
buccaneer 490
Nincs olyan szar caphelyzetben levő csapat, aki egy udfa fizetését valahogy ne tudná benyomni a sapka alá. Collins már így is biztosan milliókat bukott, egyetlen dologban jobb a helyzete, mint egy draftolt újoncnak: három év helyett már két év után újratárgyalhatja a szerződését...baggio
Plusz kaphat első körös RFA tendert is 4. évére, amivel kb ott van pénzügyileg 4 évet nézve mintha a 2. körben kelt volna el. Csak a 4. évig össze kell húzni a gatyát. Ha Winston annyira akarja a 1/1 fizuból csengessen neki 😀 Gondolom ilyet nem lehet? Amúgy nyílván olyan csapathoz megy Collins, ahol tuti a kezdő helye, szóval nálunk sztem szóba jöhet LT posztonk Dotson RT (vagy fordítva) Smith meg RG (bár oda kicsit nagy, de technikailag talán jobban is passzolna hozzá) Marpet meg csere, csak 3 ligából jött kicsit hadd szokja. (LG Mankins, C EDS)D11
Talán inkább a RG poszt az, amit már a kezdetektől át tudna venni. Ehhez nálam jobban értők is azt mondták, inkább ez a poszt a neki testhez álló. A két szélt meg Smith és Dotson leosztja egymás közt. Marpet meg valóban tanulhatna Mankins-től és hamarosan a helyére léphetne. Szerintem ez nem nézne ki rosszul.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 262 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Állítólag Winston is kampányol Collinsért.buccaneer
Persze, hisz akkor senki sem beszélne az ő balhéiról. 😀
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Vagy bajnokaspiránshoz megy, viszont ott valószínűleg van fal. Bár a Pats draftolt falembereitől én nem mentem el, ott símán kezdő guard lenne és mondjunk nem egy szint sajnos a két csapat.D11
Hernandez után nem létezik (szerintem), hogy a Pats érdeklődne Collins után. Amíg nincs egyértelmű gyanúsított, vádemelés az ügyben, addig biztos nem. (Btw a tanúként történő kihallgatás egyáltalán nem jelenti, hogy a későbbiekben nem lehet gyanúsított Collins.)tomi-tomi
Őszintén elég naív hozzáállás a részemről, de én abból a gyerekből nem nézem ki, hogy gyilkos lenne. Hernandez ilyen szempontból sztem más, ő tipikus rossz karakterű gyerek volt.D11
Értem, mit mondasz. Collons-tól függetlenül: a gyilkosok döntő többségéből nem nézzük ki.tomi-tomi
igen ezért írtam, hogy naívság ilyet mondani, DE... 😊
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Vagy bajnokaspiránshoz megy, viszont ott valószínűleg van fal. Bár a Pats draftolt falembereitől én nem mentem el, ott símán kezdő guard lenne és mondjunk nem egy szint sajnos a két csapat.D11
Hernandez után nem létezik (szerintem), hogy a Pats érdeklődne Collins után. Amíg nincs egyértelmű gyanúsított, vádemelés az ügyben, addig biztos nem. (Btw a tanúként történő kihallgatás egyáltalán nem jelenti, hogy a későbbiekben nem lehet gyanúsított Collins.)tomi-tomi
Őszintén elég naív hozzáállás a részemről, de én abból a gyerekből nem nézem ki, hogy gyilkos lenne. Hernandez ilyen szempontból sztem más, ő tipikus rossz karakterű gyerek volt.D11
Értem, mit mondasz. Collons-tól függetlenül: a gyilkosok döntő többségéből nem nézzük ki.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Vagy bajnokaspiránshoz megy, viszont ott valószínűleg van fal. Bár a Pats draftolt falembereitől én nem mentem el, ott símán kezdő guard lenne és mondjunk nem egy szint sajnos a két csapat.D11
Hernandez után nem létezik (szerintem), hogy a Pats érdeklődne Collins után. Amíg nincs egyértelmű gyanúsított, vádemelés az ügyben, addig biztos nem. (Btw a tanúként történő kihallgatás egyáltalán nem jelenti, hogy a későbbiekben nem lehet gyanúsított Collins.)tomi-tomi
Őszintén elég naív hozzáállás a részemről, de én abból a gyerekből nem nézem ki, hogy gyilkos lenne. Hernandez ilyen szempontból sztem más, ő tipikus rossz karakterű gyerek volt.
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nincs olyan szar caphelyzetben levő csapat, aki egy udfa fizetését valahogy ne tudná benyomni a sapka alá. Collins már így is biztosan milliókat bukott, egyetlen dologban jobb a helyzete, mint egy draftolt újoncnak: három év helyett már két év után újratárgyalhatja a szerződését...baggio
Plusz kaphat első körös RFA tendert is 4. évére, amivel kb ott van pénzügyileg 4 évet nézve mintha a 2. körben kelt volna el. Csak a 4. évig össze kell húzni a gatyát. Ha Winston annyira akarja a 1/1 fizuból csengessen neki 😀 Gondolom ilyet nem lehet? Amúgy nyílván olyan csapathoz megy Collins, ahol tuti a kezdő helye, szóval nálunk sztem szóba jöhet LT posztonk Dotson RT (vagy fordítva) Smith meg RG (bár oda kicsit nagy, de technikailag talán jobban is passzolna hozzá) Marpet meg csere, csak 3 ligából jött kicsit hadd szokja. (LG Mankins, C EDS)D11
Maximum úgy tudom elképzelni, hogy könnyebben talál szponzort magának, az ilyen szerződéseknél pedig kicsit vastagabban fog majd a partner tolla 😊 de ahogy írtad, valószínűleg az a csapat lesz a befutó, aki a legtöbb játékidőt ígéri be nekibaggio
Ez a megoldas, bar a szabalyok szerint tilos igy kompenzalni, ezt nem egyszeru ellenorizni.
Siman meg tudja kapni a penzet egy partnertol reklamszerzodessel.
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Vagy bajnokaspiránshoz megy, viszont ott valószínűleg van fal. Bár a Pats draftolt falembereitől én nem mentem el, ott símán kezdő guard lenne és mondjunk nem egy szint sajnos a két csapat.D11
Hernandez után nem létezik (szerintem), hogy a Pats érdeklődne Collins után. Amíg nincs egyértelmű gyanúsított, vádemelés az ügyben, addig biztos nem. (Btw a tanúként történő kihallgatás egyáltalán nem jelenti, hogy a későbbiekben nem lehet gyanúsított Collins.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)