Tampa Bay Buccaneers
28 feliratkozó
több mint 10 éve
Kössz! Akkor el is dőlt, hogy Alexander lesz a DP játékosom. Worrillow és Raryl Smith mellett.LB a legponterősebb poszt IDP fantasyben.nekem fantasyba a 7 végén a defense lesz a kezdö meg AlexanderPont ezen gondolkodom, hogy meg kell jelölnöm egy DP játékost és nemtudom, hogy DE vagy LB legyen. Ha LB akkor tuti Alexander lenne. nemtudom melyik hozhatja a több pontot.
lavontet sajnos nem sikerült megszereznem
csupi4
TheBerzerker
empty
Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 10 éve
LB a legponterősebb poszt IDP fantasyben.nekem fantasyba a 7 végén a defense lesz a kezdö meg AlexanderPont ezen gondolkodom, hogy meg kell jelölnöm egy DP játékost és nemtudom, hogy DE vagy LB legyen. Ha LB akkor tuti Alexander lenne. nemtudom melyik hozhatja a több pontot.
lavontet sajnos nem sikerült megszereznem
csupi4
TheBerzerker

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
nekem fantasyba a 7 végén a defense lesz a kezdö meg AlexanderPont ezen gondolkodom, hogy meg kell jelölnöm egy DP játékost és nemtudom, hogy DE vagy LB legyen. Ha LB akkor tuti Alexander lenne. nemtudom melyik hozhatja a több pontot.
lavontet sajnos nem sikerült megszereznem
csupi4
Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 10 éve
nekem fantasyba a 7 végén a defense lesz a kezdö meg Alexanderlavontet sajnos nem sikerült megszereznem
több mint 10 éve
Fantasyba nem írja hogy ne játszana bár ez semmit nen jelent ... Biztosan 😊Szerintem Alexander kezdő lesz. Donovan Smith játszani fog. Evans viszont szerintem nem nagyon. Bár még hivatalosan nem írták ki, de több mint két hete egy edzésen sem vett részt, még limitáltan sem. A héten sem edzett. Aztán ki tudja...Akkor még nincs kezdő depth chart? mert Evans akkor ki kell raknom a kezdőből😕
Cay
TheBerzerker
több mint 10 éve
Szerintem Alexander kezdő lesz. Donovan Smith játszani fog. Evans viszont szerintem nem nagyon. Bár még hivatalosan nem írták ki, de több mint két hete egy edzésen sem vett részt, még limitáltan sem. A héten sem edzett. Aztán ki tudja...Akkor még nincs kezdő depth chart? mert Evans akkor ki kell raknom a kezdőből😕
Cay
Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 10 éve
Szerintem Alexander kezdő lesz. Donovan Smith játszani fog. Evans viszont szerintem nem nagyon. Bár még hivatalosan nem írták ki, de több mint két hete egy edzésen sem vett részt, még limitáltan sem. A héten sem edzett. Aztán ki tudja...
több mint 10 éve
Van már depth chaft a hétvégére? Senkin ek se kellett fantasyban Alexander, szóval én behúztam. Kezdő lesz?
Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 10 éve
Mike felépült játszik vasárnap?
több mint 10 éve
Azért a két újonctól joggal lehet többet várni, mint jó pár jött-menttől akik tavaly pályára léptek.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Sajnos Dotson kihagyja lényegében a fél szezont. Szerintem ez a fal alig lesz jobb, mint a tavalyi.És még így is optimista voltál a "jobb" szóval
buccaneer
több mint 10 éve
buccaneer
490
Sajnos Dotson kihagyja lényegében a fél szezont. Szerintem ez a fal alig lesz jobb, mint a tavalyi.
több mint 10 éve
Clay-t végül visszaszerződtették a gyakorlócsapatba. De hát ennél tényleg jóval többet várt volna az ember.Kenny Bell kimaradása végső soron érthető, hisz csak a speciális egységben volt valami haszna. Viszont így már most érdekesen fest a szememben ez az idei draft. Úgy látszik a hátsó körökben választás továbbra sem a Bucs asztala.Bocs! Clay-re gondoltam, nem Bell-re. 😊
buccaneer
buccaneer
több mint 10 éve
buccaneer
490
Kenny Bell kimaradása végső soron érthető, hisz csak a speciális egységben volt valami haszna. Viszont így már most érdekesen fest a szememben ez az idei draft. Úgy látszik a hátsó körökben választás továbbra sem a Bucs asztala.Bocs! Clay-re gondoltam, nem Bell-re. 😊
buccaneer
több mint 10 éve
Jöttek 5en weaiverről: Kourtnei Brown, Jeremiah George, Ryan Griffin, James Michael Johnson & Eric KushGeorge tölünk jött, remek ST játékos és MLBt tud játszani.
több mint 10 éve
buccaneer
490
Kenny Bell kimaradása végső soron érthető, hisz csak a speciális egységben volt valami haszna. Viszont így már most érdekesen fest a szememben ez az idei draft. Úgy látszik a hátsó körökben választás továbbra sem a Bucs asztala.
több mint 10 éve
Ők a keretszűkítés eddigi áldozatai: Da'Quan Bowers (DE), Patrick Murray ( K ), Patrick Omameh (G), Chris Hackett (S), Tavares King (WR), Larry Dean (LB), Khaseem Greene (LB), Connor Barth ( K ), Brandon Dixon (CB)
több mint 10 éve
pl.: espn fantasyNa...a tegnapi a fantasy draft után csapatom 2 oszlopos tagja: Gerald McCoy, és Mike Evans!😊Melyik fantasy draft az ahol lehet #D-t is választani? NFL-es drafton ilyen nincsen sajnos..😕
Ja és az utolsó 2 körben amikor autodraftoltam az behúzta tartalékba Boby Rainey-t is!😀
TheBerzerker
Coolearie

több mint 10 éve
Na...a tegnapi a fantasy draft után csapatom 2 oszlopos tagja: Gerald McCoy, és Mike Evans!😊Melyik fantasy draft az ahol lehet #D-t is választani? NFL-es drafton ilyen nincsen sajnos..😕
Ja és az utolsó 2 körben amikor autodraftoltam az behúzta tartalékba Boby Rainey-t is!😀
TheBerzerker
több mint 10 éve
Bowers és Barth cutolva.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Na...a tegnapi a fantasy draft után csapatom 2 oszlopos tagja: Gerald McCoy, és Mike Evans!😊Én a tavalyi után megfogadtam, hogy csak akkor húzok Bucs játékost, ha ő lesz a bentlevő legjobb 😀 Így csak Kwon Alexander került hozzám az uccsó körök egyikében 😊
Ja és az utolsó 2 körben amikor autodraftoltam az behúzta tartalékba Boby Rainey-t is!😀
TheBerzerker
több mint 10 éve
Na...a tegnapi a fantasy draft után csapatom 2 oszlopos tagja: Gerald McCoy, és Mike Evans!😊Ja és az utolsó 2 körben amikor autodraftoltam az behúzta tartalékba Boby Rainey-t is!😀
Szerkesztette: TheBerzerker
Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 10 éve
The #Bucs announced they signed former #Bears CB Tim Jennings. His reunion with Lovie Smith.