Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
 www.bucsnation.com/2015/8/4/9094629/watch-lavonte-david-get-a-pick-six-off-jameis-winston?_ga=1.57483754.1926148172.1374522195
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Én RG-nek Edwardsól olvastam hogy jól teljesít eddig és sansza van a kezdő pozicióra, hacsak Marpet ki nem szorítja.

Kwon Alexandert meg sec-team MLB-t játszik és nagyon jól tolja.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Remélem Winston aktívan tanulmányozza Big Ben menekülési stílusát, mert szüksége lesz rá😊TheBerzerker
Ertsd: beleall minden hitbe amit kap, mert ugy is kibirja?? 😀Borbinho
Igen!😀

Remélem bőszen padozik a mázsák alatt😀

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 470 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Remélem Winston aktívan tanulmányozza Big Ben menekülési stílusát, mert szüksége lesz rá😊TheBerzerker
Ertsd: beleall minden hitbe amit kap, mert ugy is kibirja?? 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Én úgy gondolom, hogy tavaly az offense szar teljesítményének a legfőbb oka az a támadófal volt. És hiába jött két második körös játékos is, nem látom úgy, hogy hozzák amire számítottak tőlük. Folyamatosan Edwards edz a kezdő csapattal, és Gilkey-vel akarnak nekifutni a szezonnak. Gilkey, most komolyan? Ez a fal ugyan olyan lesz, mint a tavalyi én kicsit ettől félek. Hacsak nem dob rajta kicsit a veteránok összeszokottsága. Bár ne legyen igazam. Ha Winston újonc QB-ként olyan falat kap maga elé, mint a tavalyi volt, rémes szezonja lesz.Cay
Remélem Winston aktívan tanulmányozza Big Ben menekülési stílusát, mert szüksége lesz rá😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Én úgy gondolom, hogy tavaly az offense szar teljesítményének a legfőbb oka az a támadófal volt. És hiába jött két második körös játékos is, nem látom úgy, hogy hozzák amire számítottak tőlük. Folyamatosan Edwards edz a kezdő csapattal, és Gilkey-vel akarnak nekifutni a szezonnak. Gilkey, most komolyan? Ez a fal ugyan olyan lesz, mint a tavalyi én kicsit ettől félek. Hacsak nem dob rajta kicsit a veteránok összeszokottsága. Bár ne legyen igazam. Ha Winston újonc QB-ként olyan falat kap maga elé, mint a tavalyi volt, rémes szezonja lesz.

több mint 9 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
Nagy várakozással tekintek az idei szezonra, nagyon kíváncsi leszek Winstonra. A PO-t még nem hiszem, hogy lesz reális esélyünk elérni, de a tavalyinál mindenképpen lényegesen jobb teljesítményre számítok 😊Tibes
Lovie Smith is jobb teljesítményre számít, mert a tampai cserzővargák már licitálnak a bőrére.buccaneer
😀
Még egy ilyen szezon és nem a munkája lesz az egyetlen amit féltenie kell.. 😀

Az offense-től várom a fő előrelépést amúgy, az elmúlt években szörnyű volt nézni ahogy vergődik a csapat támadásban. Védő oldalon amekkora elvárások voltak tavaly, most annyira nem vagyok bizakodó, a secondaryt és a D-Line-t sem érzem valami acélosnak, valami pass rushert jó lett volna hozni. Aztán majd meglátjuk 😊

több mint 9 éve
buccaneer 490
Nagy várakozással tekintek az idei szezonra, nagyon kíváncsi leszek Winstonra. A PO-t még nem hiszem, hogy lesz reális esélyünk elérni, de a tavalyinál mindenképpen lényegesen jobb teljesítményre számítok 😊Tibes
Lovie Smith is jobb teljesítményre számít, mert a tampai cserzővargák már licitálnak a bőrére.
több mint 9 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
Nagy várakozással tekintek az idei szezonra, nagyon kíváncsi leszek Winstonra. A PO-t még nem hiszem, hogy lesz reális esélyünk elérni, de a tavalyinál mindenképpen lényegesen jobb teljesítményre számítok 😊

több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 470 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Lovie Smith and #Bucs have hired former #Bears Johnny Knox (coaching fellowship) and Mark Anderson (scouting internship) for training camp.

Lovieról sok rosszat el lehet mondani, de a faszi emberséges tulajdonságai megkérdőjelezhetetlenek.tüsi91
Off:
Knox hátáról tudni vmit? Visszavonulása óta nem sokat hallottam róla. Kellett műteni? (gondolom jah) + milyen következményei lesznek/lettek a későbbi életére annak a "karambolnak"?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Lovie Smith and #Bucs have hired former #Bears Johnny Knox (coaching fellowship) and Mark Anderson (scouting internship) for training camp.

Lovieról sok rosszat el lehet mondani, de a faszi emberséges tulajdonságai megkérdőjelezhetetlenek.
több mint 9 éve
buccaneer 490
Bowers újra aláírt. Na hurrá! Hogy valaki ennyi lehetőséget kapjon! Egy életművész a pali.
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
A Dolphins meg kivágta Freeman-t. Nem akarok gonosz lenni, de MUHAHAHA 😀

több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
 deadspin.com/why-your-team-sucks-2015-tampa-bay-buccaneers-1718991122

"Also: former kicker Lawrence Tynes sued the team for giving him leprosy. " 😀
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Biztos, hogy nem fogja megérni a keretszűkítést. Bár nem állunk túl jól hátul, de ő még így sem jutott tavaly sem túl sok játékidőhöz. 46 snap egész évben. Neki itt ennyi volt szerintem. Meg persze máshol is.

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Elég morbid, de OBJ három ujjal is szedné a pickeket. 😀
Wilson viszont így is az 53-as keret szélén táncolt, aligha kerül ezek után rosterre, JPP a posztjából fakadóan annyira nem esik vissza, viszont egy cornernél ez nagyobb baj. Persze van kivétel, aki még úgy is állat volt, de Wilson tíz ujjal is gyenge, hát még nyolccal. A lecke fel van adva.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 262 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Álítólag CJ Wilson keze is megsérült, két ujja leszakadt..Coolearie
Goodell be fogja tiltatni a tűzijátékokat Amerikában. 😀
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Álítólag CJ Wilson keze is megsérült, két ujja leszakadt..
több mint 9 éve
buccaneer 490
Na lesz Evan Mathis-unk? 😀Cay
Úgy néz ki nem. Pedig ránk férne bőven így, hogy vélhetően Marpet szeptemberre még nem lesz kezdő szint.
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Tim Wright újra a fedélzeten.
Evans-VJax-ASJ-Wright, négy jó nagy böszme célpont, Winstonnak is könnyebb lehet majdBorbinho
5 az mert Murphyről megfeledtkeztél 😊D11
6'5 6'5 6'5 6'4 ( ráadásul 230, 230, 260, 220 font)
Murphy 6'2 és 200 font 😊Borbinho
 www.mockdraftable.com/player/1094/
6'2 vagy 6'3, de majd 34"-os karokkal.. sztem ezen ne vesszünk össze, de ős se a kisseb rádiuszú játékosok közé tartozik ligaszinten 😉
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Nem tudom, ez a stat mennyire kiemelkedő, vagy, hogy bizonyít-e bármit, de RZ-ben nem volt rossz az tuti 😊Wyatt
Egyik se kiemelkedő, de nem is mondható rossznak. Az igazi RZ TE-k - Julius Thomas, D. Allen, az idősebb Gates, stb. - kb. 3.5-5 elkapásonként jegyzik a TD-ket idénytől függően. A Gonk, Graham, Gonzo, Witten félék azok inkább, akik 7.5 elkapásonként szereznek TD-t, node nekik meg ugyen nem 40-50 elkapásuk és 500 yardjuk van, hanem a duplája...

Mindazonáltal érdekes, hogy elengedtétek, nekem is kifejezetten tetszett a srác. De hát BB-t kb. csak saját maga érti. 😀 Arrington elendegése mellett Wright elzavarása tulajdonképpen nem is fura. 😊peterk2005
a legfurcsább h Rutgerses de elengedték :oBorbinho
Ez itt off, de:
| Az Ohio State lesz az új Rutgers Belichiknél] |


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 470 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nem tudom, ez a stat mennyire kiemelkedő, vagy, hogy bizonyít-e bármit, de RZ-ben nem volt rossz az tuti 😊Wyatt
Egyik se kiemelkedő, de nem is mondható rossznak. Az igazi RZ TE-k - Julius Thomas, D. Allen, az idősebb Gates, stb. - kb. 3.5-5 elkapásonként jegyzik a TD-ket idénytől függően. A Gonk, Graham, Gonzo, Witten félék azok inkább, akik 7.5 elkapásonként szereznek TD-t, node nekik meg ugyen nem 40-50 elkapásuk és 500 yardjuk van, hanem a duplája...

Mindazonáltal érdekes, hogy elengedtétek, nekem is kifejezetten tetszett a srác. De hát BB-t kb. csak saját maga érti. 😀 Arrington elendegése mellett Wright elzavarása tulajdonképpen nem is fura. 😊peterk2005
a legfurcsább h Rutgerses de elengedték :o

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 658 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem tudom, ez a stat mennyire kiemelkedő, vagy, hogy bizonyít-e bármit, de RZ-ben nem volt rossz az tuti 😊Wyatt
Egyik se kiemelkedő, de nem is mondható rossznak. Az igazi RZ TE-k - Julius Thomas, D. Allen, az idősebb Gates, stb. - kb. 3.5-5 elkapásonként jegyzik a TD-ket idénytől függően. A Gonk, Graham, Gonzo, Witten félék azok inkább, akik 7.5 elkapásonként szereznek TD-t, node nekik meg ugyen nem 40-50 elkapásuk és 500 yardjuk van, hanem a duplája...

Mindazonáltal érdekes, hogy elengedtétek, nekem is kifejezetten tetszett a srác. De hát BB-t kb. csak saját maga érti. 😀 Arrington elendegése mellett Wright elzavarása tulajdonképpen nem is fura. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 470 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Tim Wright újra a fedélzeten.
Evans-VJax-ASJ-Wright, négy jó nagy böszme célpont, Winstonnak is könnyebb lehet majdBorbinho
5 az mert Murphyről megfeledtkeztél 😊D11
6'5 6'5 6'5 6'4 ( ráadásul 230, 230, 260, 220 font)
Murphy 6'2 és 200 font 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Fasza lesz ez. Én imádtam Wright játékát. Igazi red zone fegyver. Pont most olvastam egy érdekes statot, minden 7,25. elkapása végződik TD-vel. Mondjuk érdekes, hogy ők igazán Glennonnal érezték egymást. Reméljük azért Winstonnal is menni fog, vagy legalább lesz olyan 500 yardos, 5 TD-s szezon ismét. 😊Cay
Nem tudom, ez a stat mennyire kiemelkedő, vagy, hogy bizonyít-e bármit, de RZ-ben nem volt rossz az tuti 😊