Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tim Wright újra a fedélzeten.
Evans-VJax-ASJ-Wright, négy jó nagy böszme célpont, Winstonnak is könnyebb lehet majdBorbinho
5 az mert Murphyről megfeledtkeztél 😊D11
Nektek is azt kellene már, így, hogy ott van Bell

több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Fasza lesz ez. Én imádtam Wright játékát. Igazi red zone fegyver. Pont most olvastam egy érdekes statot, minden 7,25. elkapása végződik TD-vel. Mondjuk érdekes, hogy ők igazán Glennonnal érezték egymást. Reméljük azért Winstonnal is menni fog, vagy legalább lesz olyan 500 yardos, 5 TD-s szezon ismét. 😊

több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Tim Wright újra a fedélzeten.
Evans-VJax-ASJ-Wright, négy jó nagy böszme célpont, Winstonnak is könnyebb lehet majdBorbinho
5 az mert Murphyről megfeledtkeztél 😊
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 470 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Tim Wright újra a fedélzeten.
Evans-VJax-ASJ-Wright, négy jó nagy böszme célpont, Winstonnak is könnyebb lehet majd

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Na lesz Evan Mathis-unk? 😀

több mint 9 éve
buccaneer 490
Nálunk is megvannak az első "áldozatok". Evans térd, Marpet combhajlító sérülést szenvedett. Az első hírek szerint nem súlyos egyik sem.
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bell lesz a jó, majd meglátjátok

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Austin-Seferian Jenkinst láthatjuk idén?davidvilla.spa
Kérdezd meg tőle 😀 Nyílván cél és elvárás tőle, hogy igen.D11
Hát illene kihasználnia a lehetőséget, tekintve, hogy a két égimeszelő szélső WR mellett harmadikként leginkább rá tudnak odafigyelni az ellenfelek. Ilyen termettel pedig Evans és Jackson mellett ha így sem tud villantani, az elég gáz.

több mint 9 éve
buccaneer 490
Úgy néz ki a Browns-nál McCown-t tekintik majd első számú irányítónak. Kíváncsi is lennék egy olyan fal mögött mire képes!
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Austin-Seferian Jenkinst láthatjuk idén?davidvilla.spa
Kérdezd meg tőle 😀 Nyílván cél és elvárás tőle, hogy igen.
több mint 9 éve
davidvilla.spa 6
Austin-Seferian Jenkinst láthatjuk idén?

több mint 9 éve
buccaneer 490
Képesség ügyileg nem értek egyet, a Kansas játékosoknak kell egy kis idő. Az utolsó meccsén a Saints ellen coverben McDougald 31 yardot engedett, leszedett egy labdát, és Brees 20.3 passer ratingel zárt ellene. DJ nek a büdös életben nem lesznek ilyen számai passz ellen. McDouald ráadásul elég konzisztens teljesítményt is nyújtott tavaly. Nem kiugró a srác, nem egy elit atléta. De kiegyensúlyozott, megbízható passz ellen és futás ellen is. És ő megdolgozott a helyérért UDFA-ként. Ezek közül egyik sem igaz Dj-re. Kérdem én mért is tartjuk jobb játékosnak? 2.kör...? Épp most vágta ki a csapata, valószínű nem azért, mert olyan kurvára 2. körös játékos lenne. Ettől függetlenül hajrá, de kétlem hogy kettejük közül ne McDoudald lenne a kezdő SS az első 7-en, ha csak meg nem sérül.
D11
Akkor egyezzünk ki abban, hogy már safety pozícióban sem állunk csehül! 😊 Hidd el, én lennék a legboldogabb, ha McDougald legalább egyszer az idén meg tudná Brees ellen ismételni azt a produkciót! Egyébként azt olvastam, hogy D.J.-t azért küldték el Houstonból, mert a pályán kívüli magatartásával rossz hatással volt Jadeveon Clowney-ra, akivel egy egyetemről érkeztek. Ezt nem akarták, hogy így folytatódjon állítólag. Nem a játékával volt baj, hiszen majdnem minden meccsen kezdő SS. volt.buccaneer
Mondjuk FS ki lesz Conte? Mert akkor az cifra nyomorúság 😕D11
Valószínűleg vele képzeli el a nyitányt Lovie szeptemberben. Nem egy nap kontakt gép az már tuti. Ha már az ellenfélnél a labda, akkor régen rossz. Gondolom valami "lord of air" stílusban képzelik el az ő játékát. Végül is az INT és Pd. számai nem voltak olyan rosszak Chicagóban. Csak aztán még ott van nála az az átkozott sérülékenység is!
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Képesség ügyileg nem értek egyet, a Kansas játékosoknak kell egy kis idő. Az utolsó meccsén a Saints ellen coverben McDougald 31 yardot engedett, leszedett egy labdát, és Brees 20.3 passer ratingel zárt ellene. DJ nek a büdös életben nem lesznek ilyen számai passz ellen. McDouald ráadásul elég konzisztens teljesítményt is nyújtott tavaly. Nem kiugró a srác, nem egy elit atléta. De kiegyensúlyozott, megbízható passz ellen és futás ellen is. És ő megdolgozott a helyérért UDFA-ként. Ezek közül egyik sem igaz Dj-re. Kérdem én mért is tartjuk jobb játékosnak? 2.kör...? Épp most vágta ki a csapata, valószínű nem azért, mert olyan kurvára 2. körös játékos lenne. Ettől függetlenül hajrá, de kétlem hogy kettejük közül ne McDoudald lenne a kezdő SS az első 7-en, ha csak meg nem sérül.
D11
Akkor egyezzünk ki abban, hogy már safety pozícióban sem állunk csehül! 😊 Hidd el, én lennék a legboldogabb, ha McDougald legalább egyszer az idén meg tudná Brees ellen ismételni azt a produkciót! Egyébként azt olvastam, hogy D.J.-t azért küldték el Houstonból, mert a pályán kívüli magatartásával rossz hatással volt Jadeveon Clowney-ra, akivel egy egyetemről érkeztek. Ezt nem akarták, hogy így folytatódjon állítólag. Nem a játékával volt baj, hiszen majdnem minden meccsen kezdő SS. volt.buccaneer
Mondjuk FS ki lesz Conte? Mert akkor az cifra nyomorúság 😕
több mint 9 éve
buccaneer 490
Képesség ügyileg nem értek egyet, a Kansas játékosoknak kell egy kis idő. Az utolsó meccsén a Saints ellen coverben McDougald 31 yardot engedett, leszedett egy labdát, és Brees 20.3 passer ratingel zárt ellene. DJ nek a büdös életben nem lesznek ilyen számai passz ellen. McDouald ráadásul elég konzisztens teljesítményt is nyújtott tavaly. Nem kiugró a srác, nem egy elit atléta. De kiegyensúlyozott, megbízható passz ellen és futás ellen is. És ő megdolgozott a helyérért UDFA-ként. Ezek közül egyik sem igaz Dj-re. Kérdem én mért is tartjuk jobb játékosnak? 2.kör...? Épp most vágta ki a csapata, valószínű nem azért, mert olyan kurvára 2. körös játékos lenne. Ettől függetlenül hajrá, de kétlem hogy kettejük közül ne McDoudald lenne a kezdő SS az első 7-en, ha csak meg nem sérül.

D11
Akkor egyezzünk ki abban, hogy már safety pozícióban sem állunk csehül! 😊 Hidd el, én lennék a legboldogabb, ha McDougald legalább egyszer az idén meg tudná Brees ellen ismételni azt a produkciót! Egyébként azt olvastam, hogy D.J.-t azért küldték el Houstonból, mert a pályán kívüli magatartásával rossz hatással volt Jadeveon Clowney-ra, akivel egy egyetemről érkeztek. Ezt nem akarták, hogy így folytatódjon állítólag. Nem a játékával volt baj, hiszen majdnem minden meccsen kezdő SS. volt.
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Képesség ügyileg nem értek egyet, a Kansas játékosoknak kell egy kis idő. Az utolsó meccsén a Saints ellen coverben McDougald 31 yardot engedett, leszedett egy labdát, és Brees 20.3 passer ratingel zárt ellene. DJ nek a büdös életben nem lesznek ilyen számai passz ellen. McDouald ráadásul elég konzisztens teljesítményt is nyújtott tavaly. Nem kiugró a srác, nem egy elit atléta. De kiegyensúlyozott, megbízható passz ellen és futás ellen is. És ő megdolgozott a helyérért UDFA-ként. Ezek közül egyik sem igaz Dj-re. Kérdem én mért is tartjuk jobb játékosnak? 2.kör...? Épp most vágta ki a csapata, valószínű nem azért, mert olyan kurvára 2. körös játékos lenne. Ettől függetlenül hajrá, de kétlem hogy kettejük közül ne McDoudald lenne a kezdő SS az első 7-en, ha csak meg nem sérül.

több mint 9 éve
buccaneer 490
Ha McDougald szinten tudja tartani, amit decemberben csinált akkor könnyen lehet. Ugyanakkor szerintem Swearinger képességei sokkal jobbak nála. Persze ez önmagában nem ér sokat, ha a játékos hozzáállása nem jó. Márpedig D.J. - re nagyon panaszkodtak Houstonban. Így olvasva a pályán kívüli dolgairól tényleg nem hangzanak jól. Ugyanakkor szerintem egy jó képességű játékos, akit ha sikerülne csatarendbe állítani, akkor nyerhetünk vele. Már csak azért is, mert véleményem szerint a safety poszt a legkérdőjelesebb, az egész keretünket figyelembe véve.
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
McDougald olyan ellenfelet kapott csapaton belülre akit le tud győzni.. Szerintem ennyi, sokkal erősebbek nem lettünk.
több mint 9 éve
buccaneer 490
Én az FA alatt nagyon pesszimista voltam. De végül kezd tetszeni, amit Lovie és Licht csinál.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Na mostmár megjött Swearinger, méghozzá Khaseem Greene társaságában.

Go Bears! (Lovie Smith)

több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Swearingert kitette a Houston. Szerintem elférne nálunk, mert a safety felhozatal a leggyengébb szerintem jelen pillanatban a Bucs rosterén. Mondjuk abban nem vagyok biztos, hogy a Tampa 2 ízlene neki, de ki tudja?buccaneer
Lovie-ék már tegnap elhozták a waiverről állítólag, bár még sehol nem látok írást róla.Cay
Mivel nem igazHöri
Reggel láttam valamelyik facebook oldal egy bejegyzésében, de azóta azt sem látom... gondolom törölték.

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Swearingert kitette a Houston. Szerintem elférne nálunk, mert a safety felhozatal a leggyengébb szerintem jelen pillanatban a Bucs rosterén. Mondjuk abban nem vagyok biztos, hogy a Tampa 2 ízlene neki, de ki tudja?buccaneer
Lovie-ék már tegnap elhozták a waiverről állítólag, bár még sehol nem látok írást róla.Cay
Mivel nem igaz

több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Swearingert kitette a Houston. Szerintem elférne nálunk, mert a safety felhozatal a leggyengébb szerintem jelen pillanatban a Bucs rosterén. Mondjuk abban nem vagyok biztos, hogy a Tampa 2 ízlene neki, de ki tudja?buccaneer
Lovie-ék már tegnap elhozták a waiverről állítólag, bár még sehol nem látok írást róla.

több mint 9 éve
buccaneer 490
Swearingert kitette a Houston. Szerintem elférne nálunk, mert a safety felhozatal a leggyengébb szerintem jelen pillanatban a Bucs rosterén. Mondjuk abban nem vagyok biztos, hogy a Tampa 2 ízlene neki, de ki tudja?
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Mekkora rizikó lenne már most beruházni egy Winston mezre? 😀Tibes
Ennél a csapatnál? Nem szabad játékos nevére szóló mezt venni. Én aznap kaptam meg a Goldson mezem egy nagyon kedves ismerős révén Floridából, amikor Lovie bejelentette a trade-t. 😀 Annak idején meg a Barron trade kapcsán panaszkodott nagyon sok mezvásárló, hogy kb, ez a harmadik meze az elmúlt három évben, ami máris mehet a "kukába"Cay
Én ezért akarok McCoy mezt😊TheBerzerker
Én meg Lavontét 😀D11
Kicsit fura érzés pont emiatt, amikor felveszem a Williams mezemet.TheBerzerker
Igen, szegényt közben már a Bills-ből is kivágták. Ha jól tudom most nincs is még csapata. 😊buccaneer
Na de nekem Cadillac Williams mezem van😊TheBerzerker
😀 Kérem máskor fogalmazzon egyértelműen! 😀 Cadillac Williams-ről mindig az jut eszembe, hogy anno. Gruden nagyon gondolkodott Aaron Rodgers draftolásán. Aztán végül mégis Williams mellett döntöttek.buccaneer
Milyen jól döntött😀

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Mekkora rizikó lenne már most beruházni egy Winston mezre? 😀Tibes
Ennél a csapatnál? Nem szabad játékos nevére szóló mezt venni. Én aznap kaptam meg a Goldson mezem egy nagyon kedves ismerős révén Floridából, amikor Lovie bejelentette a trade-t. 😀 Annak idején meg a Barron trade kapcsán panaszkodott nagyon sok mezvásárló, hogy kb, ez a harmadik meze az elmúlt három évben, ami máris mehet a "kukába"Cay
Én ezért akarok McCoy mezt😊TheBerzerker
Én meg Lavontét 😀D11
Kicsit fura érzés pont emiatt, amikor felveszem a Williams mezemet.TheBerzerker
Igen, szegényt közben már a Bills-ből is kivágták. Ha jól tudom most nincs is még csapata. 😊buccaneer
Na de nekem Cadillac Williams mezem van😊TheBerzerker
😀 Kérem máskor fogalmazzon egyértelműen! 😀 Cadillac Williams-ről mindig az jut eszembe, hogy anno. Gruden nagyon gondolkodott Aaron Rodgers draftolásán. Aztán végül mégis Williams mellett döntöttek.