NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 274 — Lájkold a zsűrit!
Tim Wrightot megint elcseréltétek 😀
Ezúttal a Lions újonc rúgója, Kyle Brindza jött cserébe.
 www.sportingnews.com/nfl/story/2015-08-31/bucs-trade-lions-tim-wright-kyle-brindza?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Nem találtam statisztikát arra, hogy milyen volt a 2. negyed offense meg defense oldalról, de nekem az volt az érzésem, hogy az egész csapat bealudt az első negyedben, és ha csak a 2. negyed statjait nézzük azok szerintem nem lehettek olyan rosszak.A 3. negyedtől meg nem érdemes foglalkozni a dologgal, max Glennon visszafogottabb teljesítménye az, amit érdemes megvizsgálni.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Tampa Tampa Bay Buccaneers Ohio State Buckeyes 11
Draftoltunk egy fullback-et, majd keretszűkítésnél kirakjuk. Ez jó vicc! ennyi erővel La'El collins-ért is bevállalhattuk volna a kockázatot!
buccaneer
7. kört megért volna ő is😀
TheBerzerker
A 6. és 7. körösöket mindig kirakják, kivéve, ha Tom Bradynek hívják.
Collins meg - ha jól emlékszem - kb. kinyilatkozta, hogy ha valaki a 3. kör után draftolja, akkor nem fog aláírni...

A védelem nyeri meg a bajnokságot!
több mint 9 éve
Tampa Tampa Bay Buccaneers Ohio State Buckeyes 11
nem láttam a Browns elleni meccset, de otthon a 31-7 egy kicsit kijózanító...
Winston interception-jéről meg csak annyi, hogy teljesen felesleges volt eldobni azt a labdát, megijedt a sacktől...ezt gyorsan el kell felejtenie, jobb a sack

Szerkesztette: Tampa

A védelem nyeri meg a bajnokságot!
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Draftoltunk egy fullback-et, majd keretszűkítésnél kirakjuk. Ez jó vicc! ennyi erővel La'El collins-ért is bevállalhattuk volna a kockázatot!
buccaneer
7. kört megért volna ő is😀

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Draftoltunk egy fullback-et, majd keretszűkítésnél kirakjuk. Ez jó vicc! ennyi erővel La'El collins-ért is bevállalhattuk volna a kockázatot!
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 995 — Believelander
Manci valami könyöknyavalyával küzd. Gondolom McCown jó sokat játszik majd ellenünk. A múltkori ( 2INT, 3sack) számomra megnyugtató lenne tőle.
buccaneer
egy félidőt biztos kap, de lehet még a 3. negyedben is pályán lesz.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
buccaneer 490
Manci valami könyöknyavalyával küzd. Gondolom McCown jó sokat játszik majd ellenünk. A múltkori ( 2INT, 3sack) számomra megnyugtató lenne tőle.
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Mathis állítólag egy 5,5 milliós szerződést is visszautasított, hogy olyan csapatba kerüljön akinek azért van esélye a rájátszásra, meg a bajnoki címre is. Meg merem kockáztatni, hogy lehet mi voltunk az a gárda.
Cay
Miami volt
gordon
Ők pont nem akartak neki ennyit fizetni.
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 528 — JAFL Tampa GM
Mathis állítólag egy 5,5 milliós szerződést is visszautasított, hogy olyan csapatba kerüljön akinek azért van esélye a rájátszásra, meg a bajnoki címre is. Meg merem kockáztatni, hogy lehet mi voltunk az a gárda.
Cay
Miami volt
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Mathis állítólag egy 5,5 milliós szerződést is visszautasított, hogy olyan csapatba kerüljön akinek azért van esélye a rájátszásra, meg a bajnoki címre is. Meg merem kockáztatni, hogy lehet mi voltunk az a gárda.

több mint 9 éve
buccaneer 490
És Connor Barth ismét köztünk! Denverben, most úgyis Evan Mathis érkezése a nagy hír. Le a kalappal John Elway előtt. Tényleg látszik, hogy bajnokcsapatot akar. Persze ha Manning egészsége ezt majd engedi.
több mint 9 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
A támadósor életképesnek tűnik, rengeteget számít egy jó OC jelenléte, de a támadó fal még mindig problémás.

Előszezon ide vagy oda a védelem nagyon összeszedettnek tűnt, az LB sor kimondottan erős, a többi csapatrész se végzett rossz munkát.

Remélem ezt a formát tudja tartani a csapat az alapszakaszra is.

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Nekem is sikerült megnéznem a meccset. Szerintem nem voltunk rosszak. Főleg a defense. Alexander nagyon jól tolja. Átlátja a pályát, van esze a játékhoz, nem csak gyors. Eleinte nekem is tetszett a fal. Csak aztán a pályára jött Atkins, hívtak pár plus blitzet, és kb megmutatták, hogy Winstont a saját célterületéig visszacsomagolják kétszer, ha úgy akarják, tökmindegy kit rakunk oda. Mármint a falba. Glennon előtt meg tényleg le a kalappal, szépen játszott, főleg úgy, hogy előtte még annyi sem volt. Mármint a falból. Martint meg jó lenne egész évben látni, ahogy 9 yardokat átlagol. 😊
Cay
Ha Martin 3 felett átlagol az már jó lenne, nemcsak azért mert termelne td-ket hanem Winstont is tehermentesítené kicsit.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Nekem is sikerült megnéznem a meccset. Szerintem nem voltunk rosszak. Főleg a defense. Alexander nagyon jól tolja. Átlátja a pályát, van esze a játékhoz, nem csak gyors. Eleinte nekem is tetszett a fal. Csak aztán a pályára jött Atkins, hívtak pár plus blitzet, és kb megmutatták, hogy Winstont a saját célterületéig visszacsomagolják kétszer, ha úgy akarják, tökmindegy kit rakunk oda. Mármint a falba. Glennon előtt meg tényleg le a kalappal, szépen játszott, főleg úgy, hogy előtte még annyi sem volt. Mármint a falból. Martint meg jó lenne egész évben látni, ahogy 9 yardokat átlagol. 😊

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Lehet még korai kijelenteni de én úgy látom jobb ez a defense, hogy Lovie teljesen magához ragadta a karmesteri WC pumpát.
buccaneer
Fraizer biztos örül ennek😀

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Lehet még korai kijelenteni de én úgy látom jobb ez a defense, hogy Lovie teljesen magához ragadta a karmesteri WC pumpát.
több mint 9 éve
Tampa Tampa Bay Buccaneers Ohio State Buckeyes 11
Tényleg jó volt nézni a meccset. (én csak az első félidőt bírtam)
Ha nem lett volna annyi büntetésünk, akkor nagyobb lett volna a különbség (egy visszahordásnál - ami fair catch lett - 3 (!) zászlót dobtak ránk)
Winston jó volt, bár a hosszú passzok nem sikerültek.
Doug Martin nagyon jó volt.
A teljes védelem jól muzsikált, kérdés mennyire vette komolyan a Bengals a meccset, és mire lesz ez elég az alapszakaszban, mindenesetre biztató volt.

A védelem nyeri meg a bajnokságot!
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Na én megnéztem az egész meccset. Winston hozta ugyanazt kb mint az előző meccsen, sőt talán jobb is volt kicsit. Ami viszont üdítő volt az az, hogy Glennon végre jól játszott, kiosztott 1 td-t is, és Known Alexander-t szintén jó volt nézni! A támadófalban látszik némi fejlődés, de a tegnap totálisan impotens Bengals védelem ellen ez azért sokat nem jelent, de talán valami tényleg elindul ezen a téren is. Megkockáztatom, hogy a Pats után talán tampában van a legjobb 2. számú qb jelenleg, ami azért elég jó előjel az egész szezonra nézve, pláne akkor ha a támadófal nem szedi össze magát rendesen és kinéz Winston-nak egy esetleges sérülés. De aztán ne legyen igazam. Védelem az első 2 negyedben, amikor gyakorlatilag majdnem végig a kezdő csapat volt fent teljesen dominálta a meccset. Ha sikerül megúszni nagyobb sérülés nélkül 6-7 W kinézhet erre a szezonra.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Este nézi valaki?
több mint 9 éve
buccaneer 490
Ez jó! Bruce Carter-t már most a Bucs free agency bust-jának kiáltják ki, mivel a fiatal sihederek simán kijátszák a kezdő keretből. Nem baj! 17 milláért jó lesz cserének! 😊
buccaneer
Ezt azért nehezen veszi be a gyomrom. Bruce elég jól tolta. Ráadásul egyetemen végig ezen a poszton játszott.
Shawn84
Még SAM lehet, Lansanaht kéne kijátszania 😊
D11
Állítólag az sem megy neki. 😊
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Ez jó! Bruce Carter-t már most a Bucs free agency bust-jának kiáltják ki, mivel a fiatal sihederek simán kijátszák a kezdő keretből. Nem baj! 17 milláért jó lesz cserének! 😊
buccaneer
Ezt azért nehezen veszi be a gyomrom. Bruce elég jól tolta. Ráadásul egyetemen végig ezen a poszton játszott.
Shawn84
Még SAM lehet, Lansanaht kéne kijátszania 😊
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Ez jó! Bruce Carter-t már most a Bucs free agency bust-jának kiáltják ki, mivel a fiatal sihederek simán kijátszák a kezdő keretből. Nem baj! 17 milláért jó lesz cserének! 😊
buccaneer
Ezt azért nehezen veszi be a gyomrom. Bruce elég jól tolta. Ráadásul egyetemen végig ezen a poszton játszott.
több mint 9 éve
buccaneer 490
Ez jó! Bruce Carter-t már most a Bucs free agency bust-jának kiáltják ki, mivel a fiatal sihederek simán kijátszák a kezdő keretből. Nem baj! 17 milláért jó lesz cserének! 😊
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Cherilus lett a befutó végül. Nem hittem volna, hogy még egy 7 millás szerződést le tud akasztani, azok utnn, hogy a detroiti és buffalo-i próbajátéka se sikerült.