NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
...
TheBerzerker
Teljesen jól látod. Winston szar volt (bár erről szerintem elsősorban nem ő tehet), de Mariota teljesítményét nagyon feljavította, hogy egy kalapszar volt a D néha. Elvileg Lovie egy D zseni, hát ez nem látszik. Hiába játszott volna közepesen csak a O, a védelem egyszerűen nem tudott semmit tenni azért, hogy meccsben maradjon a Bucs.

Sajnálom a játékosokat, hatalmas tehetségek vannak ebben a csapatban, de a Lovie iszonyat. Szerintem
Gyurma
És a legszörnyűbb, hogy McCoy és Alexnader megint rohadt jó volt. Alexander abszolút a legnagyobb draftja volt idén a bucsnak. Megy, küzd, gyilkol és minden emberkupacnak ott van az alján az ellenfél játékosán. Lavonte David-nek viszont a nevére sem emlékszem. Pályán volt egyáltalán?😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 553 — Panthers fan
Szerintem is kijött a különbség a két stáb között, Whiz okosan használta Mariotát, és azokra a rövid ritmuspasszokra egész meccsen semmi válasza nem volt a Tampa D-nek, ami kellemetlen. És a két fal is gyenge még mindig.

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
...
TheBerzerker
Teljesen jól látod. Winston szar volt (bár erről szerintem elsősorban nem ő tehet), de Mariota teljesítményét nagyon feljavította, hogy egy kalapszar volt a D néha. Elvileg Lovie egy D zseni, hát ez nem látszik. Hiába játszott volna közepesen csak a O, a védelem egyszerűen nem tudott semmit tenni azért, hogy meccsben maradjon a Bucs.

Sajnálom a játékosokat, hatalmas tehetségek vannak ebben a csapatban, de a Lovie iszonyat. Szerintem

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Mariota jól elverte a picsánkat. Remélem Lovie és Licht agyán végig fut: "Miért is vetettük el a draftolását?"
buccaneer
Szerintem nem fog és nem is kell. Egy újonc qb megítéléséhez kell 1-2 év mire ténylegesen el lehet könyvelni a teljesítményét. Attól, hogy Mariota dobott 4 td-t élete első meccsén még bőven lehet szar, vagy gyengébb irányító mint Winston. Ez egy nagyon fura meccs volt, mert közel sincs ekkora különbség a két csapat között, sőt. Egy jó, átlagos formában lévő bucs szerintem simán el tudta volna kapni ezt a Titanst otthon.

Engem nem is Winston hibái idegesítettek a legjobban hanem Lovie "Mike Glennon a jövő tampában" Smith fogyatékos és jelenlegi formájában használhatatlan tampa 2-je, az a két szituáció amikor egyértelműen piros zászlót kellett volna dobnia de nem tette meg, a használhatatlan támadó fal és még sorolhatnám az edzői stáb "érdemeit" Bazmeg 1 meccsen 3 büntetés illegal formation miatt? Ennél több bizonyíték nem nagyon kell arra, hogy még a csapat se érti, hogy mit akar Smith. Lehet mégsem volt olyan jó ötlet Frazier kezéből kivenni a def playek hívását. Lehet, hogy ő nem akkora "mágus", mint a drága főedző, de talán jobban megértik a játékosok, hogy mit akar. A Tampai halnak csak a feje bűzlik, de az nagyon. És draftolhatták volna Mariotát is, akkoris a saját embere zsákolta volna be tegnap este a tampai qb-t. Szóval én azt mondom, hogy ne kenjünk Winstonra a tegnapi zakót, mert bár ő is sokat hibázott (néhány homály dobás, hajigálás 3as fedezékbe), mert itt bizony a mélyen tisztelt edzői stáb keze vastagabban benne volt a tegnapi buktában.

Végezetül pedig tudjátok, hogy ki volt az az újonc qb, akinek élete első nfl passza szintén picksix lett? Brett "kibaszottkemény" Favre. Szóval nem kell beszarni, mert lehet, hogy a legjobbkor még az idény elején jött ez a kurva nagy pofon.

Szerkesztette: TheBerzerker

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Mariota jól elverte a picsánkat. Remélem Lovie és Licht agyán végig fut: "Miért is vetettük el a draftolását?"
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Evans-el mi a helyzet? Sbnation szerint játszik ma de mindenhol questionable.
TheBerzerker
Engem is érdekelne(fantasy szempontból)
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Evans-el mi a helyzet? Sbnation szerint játszik ma de mindenhol questionable.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
GOBUCS
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Biztos jó szórakozás lehet ez a fantasy foci, de én még sosem tudtam erőt venni magamon, hogy egyben is részt vegyek. 😊
buccaneer
Én is most kezdtem csak el idén először. Jópofa de sok utánaolvasást igényel. Képbe kell lenni hol ki a kezdő, ahol vannak a sérültek, aki kivel játszik, és emiatt mikor kit érdemes betenni a kezdőbe. Amellett, hogy jó szórakozás eléggé képbe kerül az ember olyan csapatok dolgaival kapcsolatban is, akiket előtte leszart 😊

Most pl nálam elég sok tampa játékos van (4 db, ami amúgy nem jó), de sérülés miatt be kellett húznom Banks-t pl.
TheBerzerker
Én úgy érzem Banks-nek lehet jó szezonja. Sokat fejlődött az újonc évéhez képest már tavaly is, meg előszezonban sem volt rossz. Aztán, hogy fantasy-ban mire mész vele, lövésem sincs, mert láma vagyok hozzá. Sosem játszottam még. Valahogy mindig úgy voltam vele, ha a nyakamba veszek még egy ilyet is, most már végképp aludni sem fogok soha. 😀

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Smith nyilatkozott. Gyakorlatilag azt mondta, hogy ha vasárnap úgy kell Evans, hogy úgy érzi, hogy képes játszani akkor játszatni fog, ha nem akkor nem. Blabla, szóval a lényeg, hogy csak vasárnap derül ki, hogy mi lesz vele. Erős a gyanúm, hogy fog játszani. Kicsit azért presztízs meccs is valahol a Titans elleni nyitóforduló.

Szerkesztette: TheBerzerker

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Biztos jó szórakozás lehet ez a fantasy foci, de én még sosem tudtam erőt venni magamon, hogy egyben is részt vegyek. 😊
buccaneer
Én is most kezdtem csak el idén először. Jópofa de sok utánaolvasást igényel. Képbe kell lenni hol ki a kezdő, ahol vannak a sérültek, aki kivel játszik, és emiatt mikor kit érdemes betenni a kezdőbe. Amellett, hogy jó szórakozás eléggé képbe kerül az ember olyan csapatok dolgaival kapcsolatban is, akiket előtte leszart 😊

Most pl nálam elég sok tampa játékos van (4 db, ami amúgy nem jó), de sérülés miatt be kellett húznom Banks-t pl.

Szerkesztette: TheBerzerker

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Biztos jó szórakozás lehet ez a fantasy foci, de én még sosem tudtam erőt venni magamon, hogy egyben is részt vegyek. 😊
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
nekem fantasyba a 7 végén a defense lesz a kezdö meg Alexander
lavontet sajnos nem sikerült megszereznem
csupi4
Pont ezen gondolkodom, hogy meg kell jelölnöm egy DP játékost és nemtudom, hogy DE vagy LB legyen. Ha LB akkor tuti Alexander lenne. nemtudom melyik hozhatja a több pontot.
TheBerzerker
LB a legponterősebb poszt IDP fantasyben.
empty
Kössz! Akkor el is dőlt, hogy Alexander lesz a DP játékosom. Worrillow és Raryl Smith mellett.
TheBerzerker
hat 5-6 pontot legalább várok töle
csupi4
Úgy legyen!

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
nekem fantasyba a 7 végén a defense lesz a kezdö meg Alexander
lavontet sajnos nem sikerült megszereznem
csupi4
Pont ezen gondolkodom, hogy meg kell jelölnöm egy DP játékost és nemtudom, hogy DE vagy LB legyen. Ha LB akkor tuti Alexander lenne. nemtudom melyik hozhatja a több pontot.
TheBerzerker
LB a legponterősebb poszt IDP fantasyben.
empty
Kössz! Akkor el is dőlt, hogy Alexander lesz a DP játékosom. Worrillow és Raryl Smith mellett.
TheBerzerker
hat 5-6 pontot legalább várok töle
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
nekem fantasyba a 7 végén a defense lesz a kezdö meg Alexander
lavontet sajnos nem sikerült megszereznem
csupi4
Pont ezen gondolkodom, hogy meg kell jelölnöm egy DP játékost és nemtudom, hogy DE vagy LB legyen. Ha LB akkor tuti Alexander lenne. nemtudom melyik hozhatja a több pontot.
TheBerzerker
LB a legponterősebb poszt IDP fantasyben.
empty
Kössz! Akkor el is dőlt, hogy Alexander lesz a DP játékosom. Worrillow és Raryl Smith mellett.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 274 — Lájkold a zsűrit!
nekem fantasyba a 7 végén a defense lesz a kezdö meg Alexander
lavontet sajnos nem sikerült megszereznem
csupi4
Pont ezen gondolkodom, hogy meg kell jelölnöm egy DP játékost és nemtudom, hogy DE vagy LB legyen. Ha LB akkor tuti Alexander lenne. nemtudom melyik hozhatja a több pontot.
TheBerzerker
LB a legponterősebb poszt IDP fantasyben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
nekem fantasyba a 7 végén a defense lesz a kezdö meg Alexander
lavontet sajnos nem sikerült megszereznem
csupi4
Pont ezen gondolkodom, hogy meg kell jelölnöm egy DP játékost és nemtudom, hogy DE vagy LB legyen. Ha LB akkor tuti Alexander lenne. nemtudom melyik hozhatja a több pontot.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
nekem fantasyba a 7 végén a defense lesz a kezdö meg Alexander
lavontet sajnos nem sikerült megszereznem
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Nem elég, hogy már waiverről se veszi fel senki, de Mike Williamst még el is tiltották 6 meccsre.
Totál lepukkant a csávó, pedg tök jól kezdte.

Szerkesztette: Thrasher
több mint 9 éve
szabolcs13 Seattle Seahawks 212
Szerintem Alexander kezdő lesz. Donovan Smith játszani fog. Evans viszont szerintem nem nagyon. Bár még hivatalosan nem írták ki, de több mint két hete egy edzésen sem vett részt, még limitáltan sem. A héten sem edzett. Aztán ki tudja...
Cay
Akkor még nincs kezdő depth chart? mert Evans akkor ki kell raknom a kezdőből😕
TheBerzerker
Fantasyba nem írja hogy ne játszana bár ez semmit nen jelent ... Biztosan 😊
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Szerintem Alexander kezdő lesz. Donovan Smith játszani fog. Evans viszont szerintem nem nagyon. Bár még hivatalosan nem írták ki, de több mint két hete egy edzésen sem vett részt, még limitáltan sem. A héten sem edzett. Aztán ki tudja...
Cay
Akkor még nincs kezdő depth chart? mert Evans akkor ki kell raknom a kezdőből😕

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Szerintem Alexander kezdő lesz. Donovan Smith játszani fog. Evans viszont szerintem nem nagyon. Bár még hivatalosan nem írták ki, de több mint két hete egy edzésen sem vett részt, még limitáltan sem. A héten sem edzett. Aztán ki tudja...

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Van már depth chaft a hétvégére? Senkin ek se kellett fantasyban Alexander, szóval én behúztam. Kezdő lesz?

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Mike felépült játszik vasárnap?
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 274 — Lájkold a zsűrit!
Azért a két újonctól joggal lehet többet várni, mint jó pár jött-menttől akik tavaly pályára léptek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...