NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Srácok, mi a gond Vernerrel? Nem fekszik neki a séma?
gordon
Szerintem ő se tudja mit is akar pontosan Smith, mint ahogy sokan mások se. Max ő maga. Nagyon tovább akarja fejleszteni és eröltetni a tampa 2-öt de senki se tudja rajta kívül, hogy mit akar. Bár mostanában mintha kezdenék kapizsgálni páran.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 528 — JAFL Tampa GM
Srácok, mi a gond Vernerrel? Nem fekszik neki a séma?
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Ja és azt elfelejtettem, hogy bár olyan sok büntetés nem volt, de megint volt illegal formation, bár sikerült megúszni egy def zászló miatt. De azért ez elég ciki, hogy eddig 4 meccs volt és ez volt asszem a 4. illegal formation büntetés.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
 twitter.com/ProFootballTalk/status/651066722678624258

Szerkesztette: xrace77
több mint 8 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
csomó egyéni hibánk volt, nem igazán a taktikán ment el a meccs
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Nemtudom mit mondjak a tegnap este után...defense jól játszott, bár Alexander kicsit csalódás volt, de úgy gondolom erőn felül teljesítettek. Sőt, nyomokban pass rush is látható volt, ami azért jó jel. 5 labdaeladással nem lehet meccset nyerni. Legalábbis eddig tuti nem sok csapatnak sikerült a történelemben. Az, hogy mi okozta ezeket az eladások az már izgalmasabb kérdés. Oké, hogy Winston eladott 4 labdát, de úgy gondolom ezekbe a támadófal katasztrofális teljesítménye nagyon durván közrejátszott. Továbbra sincs ideje passzolni, folyamatosan siettetik és emiatt olyan játékokban hajszolja bele magát amiket nem kellene bevállalnia. Mondjuk az első eladására nincs nagyon mentsége. Amíg a támadófal nem javul, és amíg Warhoppot nem tiltják el örökre az nfl-től addig ez nem is fog változni. Max annyi fog történni, hogy ha eleget foglalkoznak Winstonnal és kicsit lecsitítják akkor többször dobja majd ki a labdát. Mondjuk én még azt is szívesebben nézném, mint az interceptionjeit. Még akkoris szívtam a fogamat, amikor Norman picksixe jócskán hozott a fantasy konyhámra. Jamies továbbra is egy tehetséges srác. Talán olyan qb, amilyen még sosem volt a tampa rosterén, de ahhoz, hogy eredményeket hozzon ahhoz meg kell őt védeni. A legszomorúbb az egészben az, hogy ha a z interceptionjeit nem számítjuk nem játszott olyan rosszul, hiszen összedobált majdnem 300 yardot, amihez hozzájött Martin ezen a meccsen nem várt kiváló formája is. Ha azok a kurva interceptionok nincsenek pariban lehettek volna a Panthers-el. Csak sikerült összehozni majdnem 2x!!! annyi yardot, mint a Carolina. Ráadásul ebből 141 yard futás volt egy olyan csapat ellen, akinek elvileg jó a futás elleni védelme. Egy szó mint száz visszatérhetünk oda, ami már a tavaly is a legnagyobb probléma volt. Warhopp és a kurva támadófal!

Szerkesztette: TheBerzerker

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Ha martinrol kideröl h tutira játszik ma irjátok már meg lécci
több mint 8 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Martin télleg nem játszik 7végén?
csupi4
Martin már újra edzésben van. Kuechly, na ő viszont nem játszik.

több mint 8 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Martin télleg nem játszik 7végén?
több mint 8 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Rátok raktam a tippjátékban ma. Ne tegyetek szégyenbe! X)
Minitron
Az gáz, én a Tampa 2-re.
Petikievak01
humorherold
D11
csak a bucs blogos lovie interjúra utaltam.

több mint 8 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Rátok raktam a tippjátékban ma. Ne tegyetek szégyenbe! X)
Minitron
Az gáz, én a Tampa 2-re.
Petikievak01
humorherold
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Rátok raktam a tippjátékban ma. Ne tegyetek szégyenbe! X)
Minitron
Az gáz, én a Tampa 2-re.
Petikievak01
A Tampa 2 bejött.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Rátok raktam a tippjátékban ma. Ne tegyetek szégyenbe! X)
Minitron
Az gáz, én a Tampa 2-re.

több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Rátok raktam a tippjátékban ma. Ne tegyetek szégyenbe! X)

több mint 9 éve
buccaneer 490
Na mit várunk vasárnapra?
TheBerzerker
Én egy szoros meccsben reménykedem. Tippelni nem szeretnék és nem is tudnék. A Texans sem egy kész csapat egyenlőre. Főleg QB poszton vannak náluk hatalmas kérdőjelek szerintem. És itt nem arra gondolok, hogy most ki szerepeljen, hanem a játékosállomány minőségére ezen a poszton. Viszont JJ Watt-tól én tartok. Szerintem joggal. Félek szét fogja kapni könnyedén a falunk közepét.
buccaneer
Remélem Lovie azért megnézi, hogy kivel játszik a csapat. Zárójelben a tampai statok)
OFFENSE:
Passzold yardok: No 8. (No. 29)
Futott yardok: No 24. (No 14.)
DEFENSE:
Total yard: No 21. (No 25.)
Pass yard: No 22. (No 27.)
Rush yard: No 7. (No 14.)

Azért elég hasonló a két csapat ha a fő statisztikákat nézzük. Az elég jól látszik, hogy a Texans futás ellen nem a legjobb, elég sok 4.1 yardot engednek átlagban. Martinnak elég sok keresnivalója lesz a meccsen, gondolom sokat fogják futtatni. Winston meg nem ezen a meccsen fog 400 yardot dobni az fix. Ha le tud adogatni 150-200 yardot és tudnak nagy lukakat nyitni középen Sims és Martin szét tudja futni ezt a Texans-t szerintem. Legalábbis annyira, hogy 1-2 td-t kitermeljenek. Ha winston megint kioszt, meg fut egyet akkor mivel ez a texans o nem túl veretes 24-28 ponttal meglehet a meccs.
TheBerzerker
Csalókák ezek a statok, mert szerintem nem rossz a texans futás elleni védelme.A Chiefs ellen is jól megoldották. Amit nem tudnak megoldani, az a mobilis irányító elleni védelem. Tulajdonképpen Cam Newton futotta meg azokat a yardokat. De erre képtelenek voltak a Chiefs és a Panthers futói is. Szerintem hétvégén szenvedni fog mindkét offense és bárki kijöhet győztesen belőle.
több mint 9 éve
Tampa Tampa Bay Buccaneers Ohio State Buckeyes 11
Én egy viszonylag kevés pontot hozó, kis különbségű győzelembe reménykedek.
Ne legyen labdaeladás, Winston meg kerülje J.J-t (ő sem lehet mindenhol ott).
Evans meg hozzon egy jó meccset.

A védelem nyeri meg a bajnokságot!
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Na mit várunk vasárnapra?
TheBerzerker
Én egy szoros meccsben reménykedem. Tippelni nem szeretnék és nem is tudnék. A Texans sem egy kész csapat egyenlőre. Főleg QB poszton vannak náluk hatalmas kérdőjelek szerintem. És itt nem arra gondolok, hogy most ki szerepeljen, hanem a játékosállomány minőségére ezen a poszton. Viszont JJ Watt-tól én tartok. Szerintem joggal. Félek szét fogja kapni könnyedén a falunk közepét.
buccaneer
Remélem Lovie azért megnézi, hogy kivel játszik a csapat. Zárójelben a tampai statok)
OFFENSE:
Passzold yardok: No 8. (No. 29)
Futott yardok: No 24. (No 14.)
DEFENSE:
Total yard: No 21. (No 25.)
Pass yard: No 22. (No 27.)
Rush yard: No 7. (No 14.)

Azért elég hasonló a két csapat ha a fő statisztikákat nézzük. Az elég jól látszik, hogy a Texans futás ellen nem a legjobb, elég sok 4.1 yardot engednek átlagban. Martinnak elég sok keresnivalója lesz a meccsen, gondolom sokat fogják futtatni. Winston meg nem ezen a meccsen fog 400 yardot dobni az fix. Ha le tud adogatni 150-200 yardot és tudnak nagy lukakat nyitni középen Sims és Martin szét tudja futni ezt a Texans-t szerintem. Legalábbis annyira, hogy 1-2 td-t kitermeljenek. Ha winston megint kioszt, meg fut egyet akkor mivel ez a texans o nem túl veretes 24-28 ponttal meglehet a meccs.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Na mit várunk vasárnapra?
TheBerzerker
Én egy szoros meccsben reménykedem. Tippelni nem szeretnék és nem is tudnék. A Texans sem egy kész csapat egyenlőre. Főleg QB poszton vannak náluk hatalmas kérdőjelek szerintem. És itt nem arra gondolok, hogy most ki szerepeljen, hanem a játékosállomány minőségére ezen a poszton. Viszont JJ Watt-tól én tartok. Szerintem joggal. Félek szét fogja kapni könnyedén a falunk közepét.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Na mit várunk vasárnapra?

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 274 — Lájkold a zsűrit!
Tampa Bay Crabaneers


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
buccaneer 490
megújult a csapatlogó

 pbs.twimg.com/media/CPcAGSvUAAAB1qA.jpg
baggio
Ez még annyiban fog változni a későbbiekben, hogy egy rákláb lesz a szájában. 😊
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
megújult a csapatlogó



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Tampa Tampa Bay Buccaneers Ohio State Buckeyes 11
Hát amekkora sokk volt az első fordulós blama, akkora ez is, csak fordítva,főleg a mutatott játékalapján.
Le a kalappal Winston előtt, aki - szerintem - az első meccsen sem volt annyira rossz (nagy hátrányból szépen játszott, amikor már nyilvánvaló volt, hogy passz játék kell és így könnyebb volt a Titansnak)

Szerkesztette: Tampa

A védelem nyeri meg a bajnokságot!
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Az meg milyen már, hogy Jacques Smith vezeti az NFL statisztikáit sack-kek terén? 😀
Cay
Remélem Watt nem a jövő héten dönt úgy, hogy megelőzi😀

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Mintha kicserélték volna a D#-t. Nagyon feküdt elől, hátul mindenhol. Nem tudom mi lehetett a recept, illetve mi volt a szívás oka múlt héten. Az tény, hogy a Saints is harmatos volt, de ahogy Buccaneer mondja a győzelmet sosem kell magyarázni. És ez a lényeg. Szerintem lélektanilag is jó, hogy pont a New Orleans ellen jött össze, akik ellen 2011 óta már nem, és mindezt idegenben. Ahol tudjuk, hogy rohadt jól megy Brees-nek mindig. Ha Winston önbizalmának ez kell, akkor ez legyen. Szerintem az O-line sem volt reménytelen, egészen Smith sérüléséig. Leszámítva persze a sok zászlót, mert azzal kell majd még kezdeni valamit. Én tényleg nem tudom melyik taktikai elem hozott a védelemnél ekkora változást, de jó volt mindenesetre. Mert múlt héten semmi futás elleni védelem nem volt, most meg nagyon működött, valóban. Az offense-nél meg tudatosnak éreztem a biztonsági játékot. Ami megállapítás persze az utolsó negyedre nem állja meg a helyét. De kíváncsi leszek, hogy valóban a Texans ellen mit mutatnak a srácok. Az meg milyen már, hogy Jacques Smith vezeti az NFL statisztikáit sack-kek terén? 😀