NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 8 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
Nem tudom hová tenni én sem az egészet... Itt van egy nagyon tehetséges csapat mind támadó, mind védőoldalon, de nem igazán jön ki a lépés már évek óta. Valahogy a tegnapi meccset nézve is az az érzésem volt folyamatosan, hogy hiába a 17 pont előny, tuti leadjuk és hoppá, megtörtént. Persze lehet magyarázni, hogy Lovie legalább próbált tökös lenni, de ezzel a 4. és 1-es mutatványával most is a nagyobbik rosszat választotta. Irónikus, hogy pont én próbáltam levezetni még pár hete, hogy kapja csak meg a 3 évet a bizonyításra, hát az elmúlt 2 játékhét alapján (Falcons W ide, vagy oda) azt mondanám, hogy pattanjon szezon végén, ha csak nem zárunk valamilyen csoda folytán 50% felett.

Lehet hogy én vagyok elfogult, de ez a keret (a támadófal javuló teljesítményét is elnézve) PO potenciál, ha idén nem is feltétlenül a főcsoport erőssége miatt, de jövőre mindenképpen.

több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Nemtudom mit gondoljak....itt van ez a csapat, aki a redskinst piedesztára állítva megveri saját magát egy olyan csapattól, akitől biztos vagy benne, hogy sokkal jobb. Aztán elmegy atlantába, ahol végig szívnia kéne a jó nagy brét, és a védelme totál lenullázta a falconst (végére azért persze leadja a 17 pontos előnyt) és megnyeri a meccset. És itt jön Lovie Smith felelőssége, akin látszott, hogy most azért jobb döntéseket hozott mint a múlt héten, vagyis ugyanoda tudunk visszatérni, hogy állhatna a bucs sokkal jobban is idén. Evansal nemtudom mi volt, nem is tudom, hogy droppolt-e valaha ennyit mint most vasárnap. Meg is szopatott fantasyban, valszeg miatta kapok ki 😕 Kwon Alxander mellett meg egyszerűen nem lehet elmenni. Iszonyatosan tehetséges ez a srác és tuti benne van az idei év hátsókörös pickjei közül a top10ben. Winstont is jó volt nézni. Nagyszerűen menedzselte le a meccset, kritikus szituációban volt pár nagyon jó döntése. Határozottan látszik a belefektetett munka, és érezni azt, hogy vele előrébb léphet a jövőben a bucs.

Jövő héten jön a giants floridába, akit én verhetőnek érzek, főleg futásokkal, ugyanakkor erősen versenyben vannak a csoportgyőzelemért a Dallas/Washington/Phily hármassal, magyarán nem nagyon engedhetnek meg fiaskót maguknak. JPP talán ezen a meccsen fog visszatérni, de Amukamarával nermtudom mi van. Lehet már ő is játszhat.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
tegye fel a kezét, aki az elmúlt évek után nem sz*rja le, hogy olyan csapatot vertünk el, aki nem tudott nem turnoverrel befejezni egy drive-ot.
megnyertünk egy baromi izgalmas meccset, kész.
Lovie még kockáztatott is egyszer, elképesztő.
Thrasher
Ha nem bukta volna el a Redskins ellenit, akkor azt mondanám Big Love épít itt valamit. Így csak egyetérteni tudok.
füligjimmy
Miért? Attól még ugyanúgy épít itt valamit. Csak leépít, nem fel.

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
tegye fel a kezét, aki az elmúlt évek után nem sz*rja le, hogy olyan csapatot vertünk el, aki nem tudott nem turnoverrel befejezni egy drive-ot.
megnyertünk egy baromi izgalmas meccset, kész.
Lovie még kockáztatott is egyszer, elképesztő.
Thrasher
Ha nem bukta volna el a Redskins ellenit, akkor azt mondanám Big Love épít itt valamit. Így csak egyetérteni tudok.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
tegye fel a kezét, aki az elmúlt évek után nem sz*rja le, hogy olyan csapatot vertünk el, aki nem tudott nem turnoverrel befejezni egy drive-ot.
megnyertünk egy baromi izgalmas meccset, kész.
Lovie még kockáztatott is egyszer, elképesztő.
Thrasher
Alapjáraton én is úgy látom, hogy a Falcons inkább magát verte. Kwon Alexander nagyon jól játszott. Most láttam az insta bejegyzését, pár nappal ezelőtt meghalt az öccse. És megígérte neki, hogy mindent megtesz ma a győzelemért. Hát azt hiszem, ez maximálisan sikerült. Tényleg le a kalappal, sajnálom, hogy ez hajtotta előre.

Szerkesztette: Cay

több mint 8 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
tegye fel a kezét, aki az elmúlt évek után nem sz*rja le, hogy olyan csapatot vertünk el, aki nem tudott nem turnoverrel befejezni egy drive-ot.
megnyertünk egy baromi izgalmas meccset, kész.
Lovie még kockáztatott is egyszer, elképesztő.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 274 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/caplannfl/status/660857472111026177


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
buccaneer 490
És még ASJ játékára is kell várnunk legalább egy hetet.
több mint 8 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Vincent Jackson is his knee injury is expected to keep him out multiple weeks, but not season ending.
Béczkó
Ki lesz az no2 wr evans mögött? Ez amugy azt jelenti hogy evansre és asj-re (gondolom a jövő héten már visszatér) hatványozottabb szerep hárul majd. Még jó hogy a sérülése ellenére behúztam asj-t 2 hete fantasyban 😊
TheBerzerker
Donteea Dye valószínűleg. Miután V-Jax megsérült az előző meccsen őt állították be. Shepard sem 100%-os amúgy. Szerintem őt sem erőltetik majd.

több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Vincent Jackson is his knee injury is expected to keep him out multiple weeks, but not season ending.
Béczkó
Ki lesz az no2 wr evans mögött? Ez amugy azt jelenti hogy evansre és asj-re (gondolom a jövő héten már visszatér) hatványozottabb szerep hárul majd. Még jó hogy a sérülése ellenére behúztam asj-t 2 hete fantasyban 😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Vincent Jackson is his knee injury is expected to keep him out multiple weeks, but not season ending.
több mint 8 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Murphy után kidölt VJax is ...
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
én még mindig nem térek magamhoz....😕
védelmünk passzok ellen katasztrófa na hat meg lovie nem is értem a végén negyedik kisérletnél miért nem ment neki.....vicc az egész
pedig normáslis edzövel idén sztem egyedül a Panthers vert volna el minek mert ez a meccs is hozhato votl texas ellen is meg a titans ellen is azt harcolhatnánk a playoffért simán......
csupi4
Playoff azért túlzás, de sok múlt Smith-en. Ráadásul az előző hétig egész jó helyen rangsorolták a D-t futás meg passz ellen is.
TheBerzerker
hat nem azt mondom h meg lenne a playoff de jelenleg simán álhatnánk 5-1 el....
csupi4
Ez igaz. De megnézem milyen meccsek jönnek....talán a giants az, akit futásokkal meg lehet verni, ott még a pass rush se nagyon létezik és Manningnak van néha szar napja. De a többi meccs erősen kuka. én még max 1 győzelmet jósolok. Az is vagy a giants vagy a bears ellen lehet meg.
TheBerzerker
hat sztem a falcons is elkaphato meg van itt pár csapat még akik nincsek jo formába
csupi4
Falconsnak fontos lesz a tampa elleni meccs. Nem engedheti meg magának, hogy a Panthers-el szemben meccset veszítsen a csoporton belül. Még az utolsó héten lehet keresnivaló a Panthers ellen, ha olyan szituban kerülnek, hogy padoztatják a fél csapatot, és a Bucsnak nem számít draft szempontjából a helyezés.

Szerkesztette: TheBerzerker

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
én még mindig nem térek magamhoz....😕
védelmünk passzok ellen katasztrófa na hat meg lovie nem is értem a végén negyedik kisérletnél miért nem ment neki.....vicc az egész
pedig normáslis edzövel idén sztem egyedül a Panthers vert volna el minek mert ez a meccs is hozhato votl texas ellen is meg a titans ellen is azt harcolhatnánk a playoffért simán......
csupi4
Playoff azért túlzás, de sok múlt Smith-en. Ráadásul az előző hétig egész jó helyen rangsorolták a D-t futás meg passz ellen is.
TheBerzerker
hat nem azt mondom h meg lenne a playoff de jelenleg simán álhatnánk 5-1 el....
csupi4
Ez igaz. De megnézem milyen meccsek jönnek....talán a giants az, akit futásokkal meg lehet verni, ott még a pass rush se nagyon létezik és Manningnak van néha szar napja. De a többi meccs erősen kuka. én még max 1 győzelmet jósolok. Az is vagy a giants vagy a bears ellen lehet meg.
TheBerzerker
hat sztem a falcons is elkaphato meg van itt pár csapat még akik nincsek jo formába
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
én még mindig nem térek magamhoz....😕
védelmünk passzok ellen katasztrófa na hat meg lovie nem is értem a végén negyedik kisérletnél miért nem ment neki.....vicc az egész
pedig normáslis edzövel idén sztem egyedül a Panthers vert volna el minek mert ez a meccs is hozhato votl texas ellen is meg a titans ellen is azt harcolhatnánk a playoffért simán......
csupi4
Playoff azért túlzás, de sok múlt Smith-en. Ráadásul az előző hétig egész jó helyen rangsorolták a D-t futás meg passz ellen is.
TheBerzerker
hat nem azt mondom h meg lenne a playoff de jelenleg simán álhatnánk 5-1 el....
csupi4
Ez igaz. De megnézem milyen meccsek jönnek....talán a giants az, akit futásokkal meg lehet verni, ott még a pass rush se nagyon létezik és Manningnak van néha szar napja. De a többi meccs erősen kuka. én még max 1 győzelmet jósolok. Az is vagy a giants vagy a bears ellen lehet meg.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
én még mindig nem térek magamhoz....😕
védelmünk passzok ellen katasztrófa na hat meg lovie nem is értem a végén negyedik kisérletnél miért nem ment neki.....vicc az egész
pedig normáslis edzövel idén sztem egyedül a Panthers vert volna el minek mert ez a meccs is hozhato votl texas ellen is meg a titans ellen is azt harcolhatnánk a playoffért simán......
csupi4
Playoff azért túlzás, de sok múlt Smith-en. Ráadásul az előző hétig egész jó helyen rangsorolták a D-t futás meg passz ellen is.
TheBerzerker
hat nem azt mondom h meg lenne a playoff de jelenleg simán álhatnánk 5-1 el....
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
én még mindig nem térek magamhoz....😕
védelmünk passzok ellen katasztrófa na hat meg lovie nem is értem a végén negyedik kisérletnél miért nem ment neki.....vicc az egész
pedig normáslis edzövel idén sztem egyedül a Panthers vert volna el minek mert ez a meccs is hozhato votl texas ellen is meg a titans ellen is azt harcolhatnánk a playoffért simán......
csupi4
Playoff azért túlzás, de sok múlt Smith-en. Ráadásul az előző hétig egész jó helyen rangsorolták a D-t futás meg passz ellen is.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
én még mindig nem térek magamhoz....😕
védelmünk passzok ellen katasztrófa na hat meg lovie nem is értem a végén negyedik kisérletnél miért nem ment neki.....vicc az egész
pedig normáslis edzövel idén sztem egyedül a Panthers vert volna el minek mert ez a meccs is hozhato votl texas ellen is meg a titans ellen is azt harcolhatnánk a playoffért simán......
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Ahogy nézem Winston szépen fejlődik, ennek a szezonnak ez a lényege, nyilván szar dolog ilyen kretén módon kikapni, de hosszútávon sokkal többet jelent, hogy a franchise QB minden meccsel lép előre egyet.
gabokocka
Látszik rajta Koetter és Bajakian munkája és ez jó. Látszik a fejlődés és mostmár érezni, hogy ebből a srácból bármi lehet. Lehet, hogy végre meglesz a tampa első franchise qb-ja.

Lovie Smith azonban kritikán aluli. Nem gondoltam volna, hogy valaha ilyet mondok, de visszasírom Schiano-t. Ő erőskezű edző volt, csak az volt a baj, hogy emellett agresszív paraszt is volt és nem tudott tekintélyt kivívnia magának. ehhez nem az erőszakosság a legmegfelelőbb fegyver. De az, hogy Smith ez alatt a két év alatt idehozott egy valag játékost kénye kedve szerint, akikkel korábban dolgozott és ők se értik, hogy mi a büdös francot akar valójában az azért gáz. Továbbra is vallóm, hogy egy jó edző először a csapathoz igazítja a taktikát és nem fordítva. De ezeket Clay nagyon aprólékosan összeszedte és cikkbe öntötte a blogon. Érdemes elolvasni.

Egy dologban azonban biztos vagyok. Smith nem fog repülni idény közben, lehet még év végén sem, mégpedig azért, mert Glazer fattyai pénzéhes parasztok, és nem fognak két edzőnek dead moneyt fizetni. Mert ha jól tudom az idei az utolsó év, amikor még Schiano bére is terheli a kasszát.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Bár ha jól tudom Glazeréknél még nem volt rá példa, de most igazán el kéne gondolkozni a szezon közben történő edzőváltáson. Az egy dolog, hogy Lovie vasárnap vicc volt, de ő kitartóan folyamatosan az. A nyilatkozatok meg... mint például:
“It was losing your poise,” Smith said. “We had too many penalties. Some of the penalties got them going when we had our big lead. It’s just not the type of ball that we should be playing. We had trouble with penalties early in the season but I thought we had gotten past that, but we haven’t.”
Mégis mikor javultunk ebben? Vagy mikor hagytuk ezt magunk mögött? Szerinte például ez egy megoldott probléma, idén pedig egy meccsen dobtak ránk csak tíz zászló alatt. Volt olyan a nyilatkozatában amiből az jön le kissé, hogy kb ő maga sem tudja, hogy ott éppen kinek kit kellett volna fognia, vagy miért úgy álltak fel a játékosok ahogy... pedig ő hívja a játékokat is ugye védelmi oldalon... Ez már technikai K.O. szerintem még Glazer szinten is. Már lassan magukat járatják le, ha ezt hagyják. Bár sajnos ahogy őket ismerem, még ezt is letojják magasról.

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 250 — Keep pounding
Lehet jobban jár, ha kikapnak még párszor, Loviet kibasszák és jön vmi értelmes edző 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Ahogy nézem Winston szépen fejlődik, ennek a szezonnak ez a lényege, nyilván szar dolog ilyen kretén módon kikapni, de hosszútávon sokkal többet jelent, hogy a franchise QB minden meccsel lép előre egyet.
gabokocka
De azért sok pluszt adnának neki mentálisan a győzelmek is, Lovie pedig párosával adja el a meccseket a baromságaival, ráadásul nem csak ebben a szezonban fasz, előzőben is sorra tolta a hülyeségeit. A csávó egy rossz vicc.

Pedig nem Winstonon múlt ez sem.

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 250 — Keep pounding
Ahogy nézem Winston szépen fejlődik, ennek a szezonnak ez a lényege, nyilván szar dolog ilyen kretén módon kikapni, de hosszútávon sokkal többet jelent, hogy a franchise QB minden meccsel lép előre egyet.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Murphy úgy fest ACL szakadás miatt OUT a szezonra.
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Nézem a cowboys - giants meccset, de még mindig totál le vagyok taglózva. Mi a faszért kellett 10 yardon belül 3 futást hívni akkor amikor evans 150 yardot kapott el a meccsen? 2-es kérdés: miért nem mentek rá 4.re és miért bizott lovie "faszkalap" smith ezen a meccsen egy olyan védelemben amelyik 24 pont előnyt adott le? Bocsi de kurva ideges vagyok...

Szerkesztette: TheBerzerker

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin